Текущее время: 28 мар 2024, 20:27

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 305 ]  На страницу Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 10 апр 2011, 17:33 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 15:09
Сообщений: 29
Авто: ВАЗ-21099
aktivist писал(а):
dolphin. вкажи де саме був встановлений знак 4.1:

1.перед перехрестям на опорі?
2.перед перехрестям на землі разом зі знаком 1.37?


Зайди на сайте в ветку viewtopic.php?f=84&t=7472


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 12 апр 2011, 19:08 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 янв 2011, 20:53
Сообщений: 74
Авто: volkswagen
dolphin. писал(а):
Подъезжал к перекрёстку,перед которым был установлен знак 4,1"Движение прямо"

dolphin. писал(а):
повернул направо,так как менее через 200 метров есть съезд на примыкающую не асфальтированую дорогу,которая ведёт к магазину-мне ТУДА

4.1 «Движение прямо».

Знак применяется для разрешения движения транспортных средств на ближайшем пересечении
проезжих частей или участке дороги только прямо
Кроме того, знак 4.1 применяется для запрещения разворотов в разрывах разделительной полосы на
участках дорог между перекрестками. При этом знак устанавливается только на разделительной полосе.

В случае необходимости знак 4.1 может применяться для дублирования линий разметки 1.1 и 1.3,
предназначенных для разделения встречных потоков транспортных средств. При этом знак 4.1
устанавливается непосредственно в начале участка дороги. Действие знака в данном случае также
распространяется до ближайшего перекрестка.

Знак не запрещает поворотов направо во дворы и другие примыкающие территории, расположенные
справа от дороги, территории предприятий (для таких целей могут использоваться соответствующие
запрещающие знаки),
но запрещает повороты налево, в частности для заезда во дворы, а также разворот.
dolphin. писал(а):
вместе со знаком1,37"Дорожные работы"(сами дорожные работы проводятся в одном километре от этого перекрёстка)

1.37 «Дорожные работы».
Участок дороги, на котором выполняются работы.

Знак устанавливается перед местами проведения каких-либо работ на дороге на расстоянии 10 — 15
м от места проведения работ. Для обеспечения безопасности дорожного движения участки дорог, где проводятся ремонтные
работы, должны ограждаться барьерами, а в темное время суток — освещаться фонарями. Водителям
рекомендуется двигаться на этих участках с пониженной скоростью и особой осторожностью.
Подъезжая к месту проведения работ, водитель должен предоставить преимущественное право
проезда транспортному средству, двигающемуся по свободной стороне проезжей части. В таких случаях
водители должны строго выполнять требования раздела 13 Правил «Дистанция, интервал, встречный
разъезд».
Знак является временным, должен иметь желтый фон и устанавливаться на переносных опорах
желтого цвета на время, необходимое для проведения соответствующих работ на дороге.

_________________
Я не комунист в СССР была уверенность завтрашнем дне


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 13 апр 2011, 11:33 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 15:09
Сообщений: 29
Авто: ВАЗ-21099
Вот есть такая версия-подправте кто может

До Новозаводського районного суду міста Чернігова

ПОЗИВАЧ:


ВІДПОВІДАЧ 1:
Відділ ДАІ УМВС України
м. Чернігів, вул. Шевченка,116а

ВІДПОВІДАЧ 2:
Інспектор з дізнання Чернігівського ВДАІ ст.лейтенант міліції Пацюк Андрій Анатолійович


ПОЗОВНА ЗАЯВА
(адміністративний позов)
про скасування постанови серії СВ1 № 036078 про адміністративне правопорушення від 09.04.2011 року

09 квітня 2011 року, приблизно о 07 год.50хв., я рухався автомобілем ВАЗ21099 по(здесь немного не так-на самом деле,я ехал по ул.Чкалова,которая находится в пос.Заречный-это рядом с Киенкой и совершил на перекрёстке,где был знак 4.1 и 1.37 поворт на право на дорогу Чернигов-Славутич,в сторону Чернигова) а.д. Чернігів - Славутич. Після переїзду перехрестя вул.Чкалова с.Киїнки з а.д Чернігів-Славутич я був зупинений Інспектором ДПС Пацюком Андрієм Анатолійовичем
Як виявилось, причиною зупинки стало те, що я ніби-то на вищевказаному перехресті на думку інспектора порушив вимоги дорожнього знаку 4.1 (Рух прямо) який був встановлений разом зі знаком 1.37(ремонтні роботи) Правил дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність згідно ч. 1 ст. 122 КУпАП, але ніяких порушень Правил дорожнього руху, на цій ділянці дороги, я не вчиняв, про що надав свої пояснення.
Інспектор Пацюк Андрій Анатолійович , прийняв рішення про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу, в розмірі 260 грн, та виніс постанову про адміністративне правопорушення серії СВ1 № 036078 (далі - Постанова) від 09 квітня 2011 року (копія додається).
Свої пояснення, щодо відсутності в моїх діях ознак адміністративного правопорушення я виклав у тексті протоколу серії СВ1 № 123514 про адміністративне правопорушення (далі - Протокол).
Вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП є незаконним, необґрунтованим та недоведеним з наступних причин:

1) Факти вказані в Протоколі та Постанові не відповідають дійсності,оскільки я рухаючись через перехрестя(о настоящем направлении движения,а не так как написал инспектор, по улице я писал выше)вул.Чкалова с.Киїнки з а.д Чернігів-Славутич не порушував жодного пункту Правил дорожнього руху, адже знаку 4.1 разом зі знаком 1.37 я не бачив, але і такий знак там стояти не може, оскільки на дорозі не проводилось жодних дорожніх робіт, і не було ніяких перешкод. Про це я зазначив інспектору, який не зважаючи на мої пояснення він незаконно притягнув мене до адміністративної відповідальності.

2) Ст. 251 КУпАП встановлено, що доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

3) Згідно п. 8.1 ПДР України, затверджених постановою КМУ України № 1306 від 10.10.2001 р. регулювання дорожнього руху здійснюється за допомогою дорожніх знаків, дорожньої розмітки, дорожнього обладнання, світлофорів, а також регулювальника.
Згідно п.8.4 "ґ" ПДР України – інформаційно-вказівці знаки, запроваджують або скасовують певний режим руху, а також інформують учасників дорожнього руху про розташування населених пунктів, різних об'єктів, територій, де діють спеціальні правила.

4.Під час винесення постанови не дотримано вимоги статей ст. 7, ч. 1 ст. 9 КУпАП відповідно до яких завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи, підставою для притягнення до адміністративної відповідальності є скоєння адміністративного правопорушення, а підставою для закриття провадження є відсутність події і складу адміністративного правопорушення.
При розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в моїх діях є ознаки проступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність.

Згідно статті 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.


Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова СВ № 036078 по справі про адміністративне правопорушення від 09 квітня 2011 року прийнята з порушеннями моїх прав та чинного законодавства, є необґрунтованою, незаконною та підлягає скасуванню.
В силу положень ч. 4 ст. 288 КУпАП (у меня КУПАП офіційний текст,за 2009 год,так там в ст.288 написано следующее"Пункт 4,5 частини першої статті 288 виключено на підставі Закону №2342-111 від 05.04.2001"особа, яка оскаржила постанову по справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
Керуючись статтями 7, 276, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтями 2, 6-11, 18, 19, 71, 105, 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України,


ПРОШУ:

1.Скасувати постанову про адміністративне правопорушення серія
СВ1 № 036078 від 09 квітня 2011 року винесену інспектором ДПС Пацюком Андрієм Анатолійовичем, про притягнення мене до адміністративної відповідальності.

ДОДАТКИ:

1. копія постанови серія СВ1 № 036078 від 09 квітня 2011 року в 3-х примірниках;
2. копія протоколу серія СВ1№123514 від 09 квітня 2011 року в 3-х примірниках;
3. копія позовної заяви в 3-х екземплярах

14 квітня 2011р.

yuralful писал(а):
Можно еще зацепиться за ДСТУ 4100 2002, а именно:
Цитата:
10.1.3 Дорожні знаки, застосування яких було викликане причинами тимчасового характеру
(дорожньоремонтні роботи, сезонні особливості руху тощо), повинні виконуватися на жовтому тлі або
уста¬новлюватися на щитах жовтого кольору, розміри яких повинні перевищувати розміри знака не менше
ніж на 0,1 м. Ці знаки повинні бути негайно демонтовані після усунення зазначених причин тимчасо¬вого характеру. При цьому знаки допускається закривати чохлами.

И ещё
1.37 «Дорожные работы».
Участок дороги, на котором выполняются работы.

Знак устанавливается перед местами проведения каких-либо работ на дороге на расстоянии 10 — 15
м от места проведения работ. Для обеспечения безопасности дорожного движения участки дорог, где проводятся ремонтные
работы, должны ограждаться барьерами, а в темное время суток — освещаться фонарями. Водителям
рекомендуется двигаться на этих участках с пониженной скоростью и особой осторожностью.
Подъезжая к месту проведения работ, водитель должен предоставить преимущественное право
проезда транспортному средству, двигающемуся по свободной стороне проезжей части. В таких случаях
водители должны строго выполнять требования раздела 13 Правил «Дистанция, интервал, встречный
разъезд».
Знак является временным, должен иметь желтый фон и устанавливаться на переносных опорах
желтого цвета на время, необходимое для проведения соответствующих работ на дороге.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 24 апр 2011, 20:14 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 янв 2011, 20:53
Сообщений: 74
Авто: volkswagen
Ну что Чернигов молчиш? И в єтом вся Ваша сущность что только на форуме ля -ля !!

_________________
Я не комунист в СССР была уверенность завтрашнем дне


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 26 апр 2011, 16:10 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 04 дек 2010, 14:16
Сообщений: 40
Авто: нива
Leva 669
я чето не понял, это ты щас типа попытался наехать? так вот потому на форуме и тишина, что например я борюсь в жизни а не нафоруме расписываю. и вынесу на суд общественности, если понадобится помощь или важное для всех.
а Вы, уважаемый лева, если имеете что-то против, то оставьте пожалуйста свое мнение при себе, а провоцировать срач на форуме не надо.

_________________
Hamstel Владимир 0665062102
Vikk Виктор 0935020377
Michael_barik Михаил 0934687774
Юра 0966998435
dolphin Саня 0938692109
parashutist Сергей 0683851898
ktm Андрей 0935117770
leva 669 Владимир 0502983809
alexdor Саша 0953029361
neoxin Андрей 0939191138


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 26 апр 2011, 16:29 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 апр 2011, 15:56
Сообщений: 1
Авто: Славута, Заз 968мп
Я тож из Чернигова)))) ;)

_________________
Вы не замечали, что когда едешь за рулём, ток кто едет быстрее вас - кааааазёл, а кто медленней - идиот?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 27 апр 2011, 20:23 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 08:06
Сообщений: 481
Откуда: Нежин
Авто: ваз-2101
Планується зібрання активістів Ніжина на найближчий час (через 1 неділю) орієнтовно. Всі бажаючі приєднуйтесь)))

_________________
aktivist.in.ua


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 08 май 2011, 12:29 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 дек 2010, 09:32
Сообщений: 4839
Авто: два
Город: Чернигов
http://roadcontrol.org.ua/node/991 Комментарий с темой "ГАИ убийцы". Ребята, давайте встречаться и начнем что-то делать, мне надоели эти сводки с фронтов о количестве жертв. Предлагаю 22-ого марта. Мы слишком инертны, а это обязательно аукнется нашим детям.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 12 май 2011, 19:10 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 24 фев 2011, 18:14
Сообщений: 10
Авто: ВаЗ 2101
Я за таких надо отстреливать сразу...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 15 май 2011, 08:16 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
alexdor писал(а):
Ребята, давайте встречаться...
Предлагаю 22-ого марта.


щось трохи не зрозуміло,чому 22-го березня :roll:

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 19 май 2011, 18:28 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 дек 2010, 09:32
Сообщений: 4839
Авто: два
Город: Чернигов
aktivist писал(а):
alexdor писал(а):
Ребята, давайте встречаться...
Предлагаю 22-ого марта.


щось трохи не зрозуміло,чому 22-го березня :roll:


Ошибся, конечно Мая. Но видимо никому не интересно. Ладно, вступаю в борьбу сам. В Воскресенье делаю рейд. Буду рад если кто то присоединится. Мой тел. в подписи neoxinа.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 20 май 2011, 21:08 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 04 дек 2010, 14:16
Сообщений: 40
Авто: нива
alexdor
могу присоединиться 22 но только после 8 вечера - раньше не будет в городе. если что - набери, упаду на хвост

_________________
Hamstel Владимир 0665062102
Vikk Виктор 0935020377
Michael_barik Михаил 0934687774
Юра 0966998435
dolphin Саня 0938692109
parashutist Сергей 0683851898
ktm Андрей 0935117770
leva 669 Владимир 0502983809
alexdor Саша 0953029361
neoxin Андрей 0939191138


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 12 июл 2011, 18:54 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 июл 2011, 18:51
Сообщений: 13
Авто: Kia
Всех приветствую! Чернигов!
Скажите по поводу нарушения полосности на главпоштампе ... есть примеры исков ?
Если несложно подскажите....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 14 июл 2011, 09:19 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 июл 2011, 18:51
Сообщений: 13
Авто: Kia
Где все? Чернигов ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Черниговская область
СообщениеДобавлено: 14 июл 2011, 10:19 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 08:06
Сообщений: 481
Откуда: Нежин
Авто: ваз-2101
наверно на море уехали

_________________
aktivist.in.ua


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 305 ]  На страницу Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: