Текущее время: 18 апр 2024, 13:16

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 124 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01 дек 2009, 21:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Цитата:
А можно по-подробней?
У меня возникла ситуация, когда на запрос в Житомирское ДАИ, данное ведомство просто "отморозилось".


Писать в прокуратуру или подавать в суд. С аргументацией которую я указал.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 дек 2009, 12:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
Сидел и изучал ПОСТАНОВУ N 606 від 9 липня 2008 р. Сделал выводы, которыми хочу дополнить заявление в прокуратуру и суд:

Згідно відповіді на інформаційний запит, ДАІ зіславшись на Постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2008 року №606, відмовило мені у проходженні державного технічного огляду. Я вважаю цю відповідь незаконною. Детально
розглянувши Постанову Кабінету Міністрів України №606 від 09.07.2008 року я з'ясував, що там чітко вказані пункти за якими можуть відмовити у проходженні державного технічного огляду. В постанві говориться "Крім того, проводиться перевірка відомостей про засіб, його власника або уповноважену ним особу за наявними автоматизованими базами даних МВС щодо розшуку, накладення арешту тощо, а також своєчасності сплати штрафів за порушення законодавства у сфері безпеки дорожнього руху". Про відмову проходження державного технічного огляду транспортного засобу не говориться.

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 дек 2009, 13:15 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 ноя 2009, 19:47
Сообщений: 2
Откуда: Чернигов
Черигов. Процедура сбора 39 грн в разгаре. Причем, езжу по доверенности в Чернигове, нарушаю или не нарушаю ПДД по месту жительства, а за справкой надо ехать на место регистрации в Тернополь. БРЕД !!!


И еще, обсуждаемая тема уже на нескольких страницах очень актуальна, но она не соответствует заявленной!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 дек 2009, 17:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Vova-n писал(а):
Черигов. Процедура сбора 39 грн в разгаре. Причем, езжу по доверенности в Чернигове, нарушаю или не нарушаю ПДД по месту жительства, а за справкой надо ехать на место регистрации в Тернополь. БРЕД !!!


Писать жалобу..подавать в суд. Иначе никак


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 дек 2009, 17:48 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 06 авг 2009, 20:52
Сообщений: 23
Все инстанции: ГАИ, суды, прокуратура и т.д. футболят при малейшей возможности любые обращения граждан по отстаиванию своих прав. Или просто не отвечают. И все. Стучитесь в закрытые двери. Они сами же нарушают все писаные законы. А дальше идет вторая волна жалоб и исков уже не по основному вопросу, а по поводу непредоставления информации, неуведомления надлежащим образом, игнорирования законов Украины, нарушения прав граждан... Метод борьбы один - обращаться в суд с с с новыми заявлениями, жалобами,исками. В СУД НА СУД!!! В ПРОКУРАТУРУ НА ГАИ, В СУД НА ПРОКУРАТУРУ.Чуствуете абсурдность ситуации? Единственный цивилизованный метод. НО ОН НЕ ДЕЙСТВУЕТ. Страна то нецивилизованная. Идет игра в одни ворота. И методы борьбы нужны другие.
Неделю назад знакомый пришел на ТО со справкой из суда, что дело на рассмотрении и прошел техосмотр. У меня взяли справки, затем сказали, что нужны оригиналы админ исков (зачем - непонятно). Принес. Ответ: " Времена изменились. Оплачивайте штрафы в двойном размере, затем продолжайте судиться. Деньги вернем, если суд признает вас невиновным". Зачем тогда судиться? Кто и каким образом вернет деньги из бюджета?Какие времена изменились? Суды тянутся восемь месяцев уже. Бред полный. Плати и все. На вопрос, может ли человек, вписанный в техпаспорт пройти ТО, ответили, что штраф висит на машине. На вопрос, какая у вас база: машин или водителей, ответили, что и та и другая. Отказывают незаконно, а как бороться? ТО до 15 декабря. А потом новый штраф, за непройденное ТО.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 дек 2009, 17:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
chubik писал(а):
Все инстанции: ГАИ, суды, прокуратура и т.д. футболят при малейшей возможности любые обращения граждан по отстаиванию своих прав. Или просто не отвечают. И все.


Суды не ответить не могут. Потому всегда нужно подавать именно в суд.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2009, 00:05 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 дек 2009, 18:20
Сообщений: 477
Согласно данных Урядового портала список обязательных платежей при прохождении технического осмотра достаточно краткий Список
Также радует список Документи необхідні для проходження технічного огляду
Остальная информация Урядового портала об тех осмотре Ссылка

От куда берутся остальные необходимые документы, справки, платежи, талоны по 100 гривен... загадка.

И, похоже, нужно срочно уведомить наш Уряд как обстоят дела на самом деле.
А то придут в последний день в МРЕУ делать ТО на свой автопарк и останутся на Новый Год без машин. :D


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 фев 2010, 16:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2009, 15:01
Сообщений: 1614
Откуда: Николаев
Эх, а я так надеялся, что хоть прокуратура за меня заступиться...


Вложения:
Комментарий к файлу: Вот он, долгожданный ответ из самой ПРОКУРАТУРЫ !!!
PICT155511.jpg
PICT155511.jpg [ 164.04 KiB | Просмотров: 2090 ]

_________________
Опыт- самый лучший учитель, но за свои уроки он берёт наивысшую цену.
Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 фев 2010, 17:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2009, 15:01
Сообщений: 1614
Откуда: Николаев
Ну раз так всё плохо...

До адміністративного суду Ленінського району
54018, м. Миколаєва, вул.28-і Армії, 16
--------------------------------------------------------
ГРОМАДЯНИН
___________________________________
Відповідач:
Прокуратура м. Миколаєва
Керівник: прокурор міста, старший радник юстиції Котков В.
вул. Бузький бульвар,15, м. Миколаїв, 54015
тел. (0512) 377757
____________________________________________________


ПОЗОВНА ЗАЯВА
у справі за адміністративним позовом
про зобов’язання вчинити певні дії .

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст. 17 Кодексу про адміністративне судочинство України, яка прямо визначає, що компетенція адміністративних судів поширюється на спори юридичних чи фізичних осіб із суб’єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень чи бездіяльності.
17 Листопада 2009 року в прокуратуру м. Миколаєва мною була направлена скарга (вх. № 5836) на протиправні дії начальника ВДАЇ з обслуговування адміністративної території м. Миколаєва підполковника Царельника, який своїм листом від 10.11.2009р. (копія в додатках) фактично заборонив мені проходження державного технічного огляду належного мені автомобіля ГАЗ держ. № ***** НІ до сплати штрафів третьою особою, що суттєво порушувало мої права як громадянина.
Відповідь на свою скаргу (копія в додатках) я отримав лише 14.01.2010 року, з порушенням строків, відведених Законом «Про звернення громадян», що є додатковим доказом непрофесійності співробітників прокуратури, які розглядали скаргу. Для отримання відповіді я змушений був двічі подзвонити та двічі особисто заїхав на другий край міста до канцелярії міської прокуратури.
У відповіді (вих. № 380-09) яка складена майже слово в слово з відповіддю з ВДАЇ, мені знов роз’яснюється, що «талон техогляду вказаного транспортного засобу буде виданий Вам співробітниками ВДАЇ лише після сплати (третьою особою), яка є уповноваженою керувати транспортним засобом, заборгованості зі сплати адміністративних штрафів…»
Таки чином, прокуратура м. Миколаєва по суті вводить поняття «колективної відповідальності», що не лише не передбачена законодавством України, а й прямо протирічить ст. 61 Конституції України, яка недвозначно каже «Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер».
Законних засобів впливу на третю особу я не маю, тож не можу примусити чи відмовити її до сплати штрафу, а авто потрібно мені кожен день. Правовий порядок по сплаті штрафів давно встановлений Законом України «Про виконавче впровадження». Орган, що склав протокол про адміністративне порушення, через певний термін передає матеріали до виконавчої служби і та в силу своїх повноважень, стягує штраф з боржника. Участь власника авто в цьому процесі діючим законодавством України не передбачена.
По суті відповіді, прокуратура керується тільки Постановою КМУ № 606, яка є підзаконним актом, і в якому досить нечітко виписаний контроль за сплатою штрафів за порушення Правил дорожнього руху.
Але існує ще Закон «Про дорожній рух», в якому ст. 35 досить чітко прописана відповідальність особи, і який, до речі, має вищу юридичну силу над постановами Кабінету Міністрів. Все це було повністю проігноровано прокуратурою м. Миколаєва про розгляді моєї скарги.
Таким чином прокуратурою м. Миколаєва було порушено ст.15 Закону «Про звернення громадян», яка передбачає, що органи державної влади та їх посадові особи зобов’язані об’єктивно і вчасно розглядати заяви, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки розгляду заяв.
Вважаю, що міська прокуратура зобов’язана повторно розглянути мою заяву у порядку Закону України «Про звернення громадян» та письмово надати мені повну та обґрунтовану відповідь на факти, викладені в цій заяві.
Хочу додати, що згідно ст.18 Закону України «Про звернення громадян» громадянину надається право вимагати відшкодування збитків, якщо вони стали результатом порушень встановленого порядку розгляду звернень. Ст. 25 вказаного закону передбачає, що окрім матеріальних збитків, громадянин має право вимагати відшкодування і моральних збитків у порядку, встановленому чинним законодавством.
Цей порядок вказаний у ст. 105 Кодексу адміністративного судочинства, яка передбачає, що адміністративний позов може містити вимоги про стягнення з відповідача – суб’єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням.
В даному випадку незаконна відповідь міської прокуратури м. Миколаєва завдала мені суттєвої моральної шкоди. Прочитавши «випрошену» у прокуратури відповідь, я відчув до себе неповагу, як до громадянина України та безпорадність і відчай в змозі відстояти свої права. Надсилаючи свою скаргу я був впевнений, що допоможу прокуратурі у встановлені правового порядку в нашій державі і у притягнені до відповідальності тих, хто самоправно посягає на Закони України та конституційні права громадян. «Відписка» прокуратури на мою заяву підірвала мою довіру до вказаного правоохоронного органу, та віру в те, що особи, які винні в порушені законодавства і протизаконному обмежені прав громадян, можуть бути покарані. Своїми діями прокуратура руйнує моє бажання допомагати державним органам влади встановлювати законність і порядок в нашому суспільстві.
Крім того, незаконна відповідь прокуратури призвело до того, що я вимушений звернутися до суду за захистом своїх прав та інтересів внаслідок небажання прокуратури Миколаєва виконувати свої обов’язки.
Причинену мені таким чином моральну шкоду відшкодувати адекватно та повністю у матеріальній формі неможливо, але суму, яка могла б частково загладити мої моральні страждання я оцінюю в 1000 (одну тисячу) гривень.

На підставі викладеного, керуючись ст.12 Закону України «Про прокуратуру», та ст. 6, 17, 18, 99,104, 105, 106 КАС України прошу:

1. Подовжити термін оскарження відповіді з прокуратури в зв’язку з несвоєчасним отриманням даної відповіді з вини відповідача.
2. Зобов’язати прокуратуру м. Миколаєва повторно розглянути скаргу ГРОМАДЯНИНА ( у додатках) до прокуратури м. Миколаєва та письмово надати в установлені Законом строки повну та обґрунтовану відповідь на неї.
3. Зобов’язати прокуратуру м. Миколаєва провести розслідування по фактам незаконної відмови у проходженні державного технічного огляду Миколаївськім ВДАІ як ГРОМАДЯНИНУ, так, можливо, і іншім автовласникам, притягнути винних до відповідальності згідно законодавства України, та письмово повідомити ГРОМАДЯНИНА про результати цього розслідування.
4. Стягнути з прокуратури м. Миколаєва 1000 грн. на користь ГРОМАДЯНИНА як компенсацію моральної шкоди, завданої своїми незаконними діями.
5. Стягнути з відповідача всі судові витрати.

Отдельное СПАСИБО РОАДу за личный пример! ;)

_________________
Опыт- самый лучший учитель, но за свои уроки он берёт наивысшую цену.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 фев 2010, 20:30 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 22 янв 2010, 17:14
Сообщений: 36
Влад дело в том что судитьса с гаи одно дело но с прокуратурой извени у нас р-н замурдуют


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 фев 2010, 20:40 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 22 янв 2010, 17:14
Сообщений: 36
Вопрос в тему.
Машина жены я по доверенности у жены прав тету как она должна проходить техосмотр
На мне штраф


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 фев 2010, 04:56 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2009, 15:01
Сообщений: 1614
Откуда: Николаев
Так это ещё проще! Жена берёт любого водителя, естественно на котором нет штрафов, и едет на СТО, предъявлять машину. В своём присутствии она может доверить управление любому водителю.Почитайте всю переписку по указанной мной теме!
А почему "замордуют"? Будут избивать в подворотне? Посадят в тюрьму на пару месяцев? Чего вы боитесь?

_________________
Опыт- самый лучший учитель, но за свои уроки он берёт наивысшую цену.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 фев 2010, 09:40 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 22 янв 2010, 17:14
Сообщений: 36
А как же медсправка и страховка жена не водитель а хозяйка


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 фев 2010, 16:00 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Yurik5787 писал(а):
Влад дело в том что судитьса с гаи одно дело но с прокуратурой извени у нас р-н замурдуют


нафига подобного я у прокуратуры два суда выиграл :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 фев 2010, 16:01 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Влад - а есть концовка ответа прокуратуры??

Желаю удачи в суде - очень интересен результат! Такие дела прецедентные , а потому очень важные.

Думаю тебе нужно завести свою ветку тут - viewforum.php?f=45 где полностью описать ход событий в хронологическом порядке.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 124 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] и гости: 16


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: