Текущее время: 28 мар 2024, 21:41

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 13 июн 2012, 16:06 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 13 июн 2012, 12:13
Сообщений: 6
Авто: Ваз 21140
Город: м.Червоноград,Львів
Доброго дня шановні колеги.Хотів би поділитися наступною інформацією і дуже би хотів отримати від вас пораду про мої подальші дії. :!:
Вчора я повертався додому у м.Червоноград із Нововолинська.Під час поїздки здійснив обгін ТЗ і почав здійснювати його в межах правил ДР ,хоча вже закінчувавши його, почалась суцільна лінія дорожн.розмітки.Назустріч мому ТЗ їхала машина ДПС(хоча перед нею ще було 2 авто).Приближаючись до машини ДПС ,працівники ДАІ почали подавати мені сигнали бликом ближнього світла.Я не зрозумівши даних "бликів" зі спокійною душею поїхав дальше.Але дивлячись у дзеркало заднього виду я побачив,що ДАІ розвертається і з червоними маячками почала рухатись вже в мою сторону.Я зупинився і почекав подальших дій ДАІ.Коли підійшов інспектор ,чітко не представившись,почав требувати документи,а на моє питання "причина зупинки" ,сказав порушення правил,взяв права і пішов.Із свого авто я не виходив і через декілька хвилин він повернувся і запропонував мені пройти до них,на що я знову відповів відмовою.Вони довго сиділи і чось писали,на що я також негаячи часу писав пояснення на окремому аркуші.Після написання протоколу,вони сказали ,що будуть виносити відразу постанову,але я сказав ,що протокол пдписувати не буду і відповідно виносити постанову на міісці ви не маєте права.Після довгих перепетій вони зробили відмітку в протоколі ,що моє пояснення прикладається на окремому аркуші.Вони забрали моє пояснення ,я ніде їм не підписувався(хоча бачив точно ,що вони його заповнювали)Також написав клопотання про невинесення постанови на місці.На сьогоднішній день,я щось заплутався ----чи мені чекати копію протоколу і постанову по почті,чи писати скаргу на імя їхнього начальника(Івничівське ДАІ) чи робити дальше.(Можливо те ,що вони писали не піде нікуди із їхнього автомобіля,а можливо і піде)Тому просив би Вас ДОПОМОГТИ МЕНІ І ПІДСКАЗАТИ ЯК ДІЯТИ В ДАНІЙ СИТУАЦІЇ,
ДУЖЕ ВСІМ НАПЕРІД ДЯКУЮ. :?:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июн 2012, 19:08 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 июл 2010, 19:26
Сообщений: 398
Авто: -
Город: Волинь
1. Протокол все таки потрібно було підписати і взяти копію!
2. В даному випадку пишіть інф. запит на рахунок чи був складений на вас протокол.
3. Є відео чи дані інспекторів?Так як ви хочете писати скаргу..


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июн 2012, 10:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 дек 2010, 18:32
Сообщений: 1039
Авто: Москалик
Город: Волинь
І краще заказним з повідомленням
sasha_m_i писал(а):
2. В даному випадку пишіть інф. запит на рахунок чи був складений на вас протокол.

а також Ви забули про 251 КУпАП,і п 2.4 ПДР пред'явити а не передати!!!!!!!!!! :?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июн 2012, 11:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
можна уточнити більш-менш точне місце здійснення обгону?
(я з Нововолинська)

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июн 2012, 13:20 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 июл 2010, 19:26
Сообщений: 398
Авто: -
Город: Волинь
Максим-Перепелица писал(а):
можна уточнити більш-менш точне місце здійснення обгону?
(я з Нововолинська)

автор тем постворював на форумі і пропав :!:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июн 2012, 13:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
я просто з тими сYк@ми Іваничівськими уже мав справу - на рівному місці на 12.9 розводили. Після того випадку я і прийшов на цей форум...

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июн 2012, 13:24 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 июл 2010, 19:26
Сообщений: 398
Авто: -
Город: Волинь
Максим-Перепелица писал(а):
я просто з тими сYк@ми Іваничівськими уже мав справу - на рівному місці на 12.9 розводили. Після того випадку я і прийшов на цей форум...

потрібно робити рейд по Волині ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июн 2012, 13:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
та щось останнім часом місцеві не зупиняють, тільки вітаються... просто біда ))))
от у Луцьку - там поле непахане...

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 00:24 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 14 июн 2012, 22:32
Сообщений: 121
Авто: По возможности)
Город: ---
По черзі. Тепер в ПДР (пункт 2.4.а) написано Пред'явити. Можете звірити з попередніми ПДР (за 2010 р. наприклад), там було написано Передати. Документи можна тікі показати. Як раджу показувати - закриваєш повністю вікно і притуляєш документи до скла. Якщо вони кажуть що документи потрібно передати, щоб вони могли скласти протокол, то кажеш їм, що "протокол складається в присутності особи, проти якого ведеться діловодство (тобто складання протоколу тільки в вашій присутності)". А користуючись своїм правом не виходити з автомобіля вони повинні складати протокол прямо біля ваших дверей. Протокол підписуйте, додавайте клопотання і свої пояснення, в протоколі в незаповнених місцях ставте прочерки, щоб потім нічого не змогли "домалювати". От..
А на майбутнє - купіть відеореєстратор (на Аукро можна купити за 200 грн навіть). Якість там буде погана, але розмітку і знаки буде видно, тому в суді буде набагато легше.

Мало не забув. Перед складанням протоколу спитайте на рахунок фото-відео доказів. Якщо таких нема, то скажіть що ваша вина не доказана, а згідно з презумпцією невинуватості (або невинності) ви є невинним поки ваша вина не доказана, відповідно проти невинної людини складати протокол не можна.
Якщо будуть казати, шо "ми в суді вам все покажемо", то кажіть "от в суді і будете складати протокол".

Сообщение, не относящиеся к теме
Презу́мпція невинува́тості або презу́мпція неви́нності (презумпція — лат. praesumptio, від praesumo — «передбачаю», «угадую») — правовий принцип, за яким щодо особи, яка підозрюється у вчиненні злочину або правопорушення, припускається невинність до того часу, поки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством, і встановлено вироком суду, який набрав законної сили.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 июн 2012, 13:39 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 13 июн 2012, 12:13
Сообщений: 6
Авто: Ваз 21140
Город: м.Червоноград,Львів
[quote="Максим-Перепелица"]можна уточнити більш-менш точне місце здійснення обгону?
(я з Нововолинська)[/quot
В Нововолинську це вже на виїзді з міста біля ОККО.Там є трошки сплошної і преривистої лінії.
Але якщо це був початок на розривчастій ,а закінчення на сплошній,то все рівно вони того не могли бачити,оскільки перед їхньою машиною(а вони їхали назустріч)їхало ще два автомобілі.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 июн 2012, 17:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
Володмир Ципаренко
Ви запит у ДАІ давали про наявність складених на Вас адмінматеріалів?

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: