Текущее время: 28 мар 2024, 16:25

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 120 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 18 окт 2012, 17:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 дек 2010, 18:32
Сообщений: 1039
Авто: Москалик
Город: Волинь
QWERTYJJJJJJ писал(а):
Scorpion4uk писал(а):
я все зрозумів,і мав на увазі шо краще писати і завезти в канцелярію,бо по пошті і по елпошті довго і морудно,адже по елктронці будуть моменти коли відповідь лінь давати то в них ПК завжди поломаний буде...чи нет не працюватиме
а це вже не наші проблеми..в законі ясно написано - 5 днів..все остальне нас не цікавить)

цікаво, Сань ти позов будеш подавати,а то раз не відпишуть,покарання не понесуть і розпочнуть робити це систематично!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 18 окт 2012, 17:21 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 14 июн 2012, 22:32
Сообщений: 121
Авто: По возможности)
Город: ---
Scorpion4uk писал(а):
цікаво, Сань ти позов будеш подавати,а то раз не відпишуть,покарання не понесуть і розпочнуть робити це систематично!!!
в запитах будемо дописувати такий абзац:
Цитата:
У випадку затримки відповіді або порушення п’ятиденного терміну, про це буде негайно повідомлено прокуратуру і відділ по боротьбі з корупцією.

і якщо затримають, то будемо писати)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 22 окт 2012, 09:05 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 апр 2012, 20:26
Сообщений: 12
Авто: Ford
Город: Lutsk


Ситуація така : в суботу 20.10.12р. спускався з мосту що на рівненській в сторону рівного і біля магазину фокстрот помітив двох осіб в желетках. стояли без проблискового маячка на парковці біля фокстрота поперек парковки і стріляли звичайним феном в авто що рухались з моста.
зупинився - поговорив - результат на відео. другий інспектор (той що весь час мовчав але ляпнув "щасливої дороги") тихенько скзав "ну шо їдем". от і швидко сіли і поїхали. і до речі значків не було видно навіть під желеткою.

вибачаюсь за якість відео - знімалось на телефон.

_________________
Відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої на території Європи без особистих витрат.
Контакт: [email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 22 окт 2012, 11:41 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 14 июн 2012, 22:32
Сообщений: 121
Авто: По возможности)
Город: ---
s-taras писал(а):
Ситуація така : в суботу 20.10.12р. спускався з мосту що на рівненській в сторону рівного і біля магазину фокстрот помітив двох осіб в желетках. стояли без проблискового маячка на парковці біля фокстрота поперек парковки і стріляли звичайним феном в авто що рухались з моста.
зупинився - поговорив - результат на відео. другий інспектор (той що весь час мовчав але ляпнув "щасливої дороги") тихенько скзав "ну шо їдем". от і швидко сіли і поїхали. і до речі значків не було видно навіть під желеткою.
правильно..треба їх гнати))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 24 окт 2012, 16:39 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 14 июн 2012, 22:32
Сообщений: 121
Авто: По возможности)
Город: ---
Скоро буде нове відео..ждіть)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 24 окт 2012, 22:04 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 14 июн 2012, 22:32
Сообщений: 121
Авто: По возможности)
Город: ---
ДПС м. Луцьк - "Напрямляючий острівець - 3"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 25 окт 2012, 00:02 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 мар 2011, 19:29
Сообщений: 455
Авто: СHERY + KIA вод
Город: в Ровенской обл
А где написано что ты не можешь находится на проезжей части? Конкретный пункт ПДД пусть скажет! Саша используй их их прийом: Вы отказываетесь представиться? И так раза три - дальше он оборотень! Дз-з-з в 102! И что это за вольяжность и пренебрежение к гражданам .... "Саша ...." - он что с тобой одну .... драл? Напомни ему это в запросе?

_________________
Люблю Родину - ненавижу государство


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 25 окт 2012, 13:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 дек 2010, 18:32
Сообщений: 1039
Авто: Москалик
Город: Волинь
Раз вони так,то ти спробуй іншу тактику,побачив порушення-зафіксував на камеру-мовчки прослідкував-і розпочав бумажний понос на тих порушників-після таких дій з'явиться повага,якщо не повага то принаймі боязнь,думаю я так,а як воно буде то покаже практика...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 26 окт 2012, 08:40 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 июл 2010, 21:01
Сообщений: 86
Авто: ВАЗ 21061
Scorpion4uk писал(а):
Раз вони так,то ти спробуй іншу тактику,побачив порушення-зафіксував на камеру-мовчки прослідкував-і розпочав бумажний понос на тих порушників-після таких дій з'явиться повага,якщо не повага то принаймі боязнь,думаю я так,а як воно буде то покаже практика...

100% треба писати........ без бумажного поносу результату небуде. QWERTYJJJJJJ respect!!! Так тримати!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 26 окт 2012, 20:07 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 14 июн 2012, 22:32
Сообщений: 121
Авто: По возможности)
Город: ---
Заяву на вихідних складу..


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 27 окт 2012, 19:13 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 июл 2010, 19:26
Сообщений: 398
Авто: -
Город: Волинь
Офіційна електронна адреса УДАІ УМВС України у Волинській області [email protected]
так, що запити можна відправляти їм на електронку! ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 29 окт 2012, 10:52 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 апр 2012, 20:26
Сообщений: 12
Авто: Ford
Город: Lutsk
Ситуація наступна :
в ніч з 28\10\12 на 29\10\12 їдучи з моста по вул рівненській в сторону київського майдану (з виборів, за_обний ужасно) навпроти заводу БОГДАН в повороті помітив інспекторів. перед тим як включити камеру на всі питанні відповідь була одна - "НУ", "НУ І ШО". Запитував шо роблять, хто такі вони є і т.п.
Ловили на Радіс з моста. Водій якого зупинили перед тим як я підійшов певно дав на лапу бо присів в машину до них буквально на 1 хв.

на відео видно що відмовляються спілкуватись а на початку заграють з дівчатам (незнаю хто такі)

порушення : пункт 15.9 пдр, наказ 111. не увімкнений проблисковий маячок, стояли так що аж передня частина авто торчала на проїздній частині, значка не видно, розмовляти не хочу, фіксує непонятно шо на непонятно шо.


_________________
Відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої на території Європи без особистих витрат.
Контакт: [email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 29 окт 2012, 16:37 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 июл 2010, 19:26
Сообщений: 398
Авто: -
Город: Волинь
s-taras писал(а):
Ситуація наступна :
в ніч з 28\10\12 на 29\10\12 їдучи з моста по вул рівненській в сторону київського майдану (з виборів, за_обний ужасно) навпроти заводу БОГДАН в повороті помітив інспекторів. перед тим як включити камеру на всі питанні відповідь була одна - "НУ", "НУ І ШО". Запитував шо роблять, хто такі вони є і т.п.
Ловили на Радіс з моста. Водій якого зупинили перед тим як я підійшов певно дав на лапу бо присів в машину до них буквально на 1 хв.

на відео видно що відмовляються спілкуватись а на початку заграють з дівчатам (незнаю хто такі)

порушення : пункт 15.9 пдр, наказ 111. не увімкнений проблисковий маячок, стояли так що аж передня частина авто торчала на проїздній частині, значка не видно, розмовляти не хочу, фіксує непонятно шо на непонятно шо.


Тарас скаргу на них...пізніш закину відео де дайци стоять на вїзді на заправку!(полетить скарга)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2012, 17:40 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 01 ноя 2012, 03:39
Сообщений: 34
Авто: ланос
Город: Луцьк
QWERTYJJJJJJ писал(а):

  • "Стоянка на маршрутній зупинці" - 07.09.2012
    Вчора їхав з навчання і побачив патруль ДПС прямо під знаком 5.41. Я їхав на зустріч, тому виходити для того, щоб зафіксувати порушення не було бажання. Але десь через півгодини, коли я повертався я побачив, що патрульний автомобіль так само стоїть з порушенням. Проїхати повз я не зміг. Далі дивимось:



Хочу пояснити один момент, якого не розуміють практично всі водії. Зупинка для маршрутних таксі не забороняє зупинки інших ТЗ. Цей момент належним чином не врегульований (поки що) законодавством. Пояснюю чому... Перш за все знаку "Зупинка маршрутних таксі" взагалі нема в ПДР, а як наслідок заборона на зупинку поряд з таким знаком не розповсюджується. Крім того, як пояснював мені директор однієї луцької служби таксі - маршрутні таксі прирівнюються до громадського транспорту, але не є громадським транспортом. З приводу останнього факту я не зміг знайти в інеті формулювання що є громадським транспортом. Можливо топікстартер знайде, та викладе тут, як відповідь на моє повідомлення...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Відео з м. Луцьк
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2012, 18:44 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июл 2011, 18:16
Сообщений: 91
Откуда: Рівненська обл.
Авто: GEELY
Город: Кузнецовськ
Громадський транспорт — мережа пасажирського транспорту, яка обслуговує широкий загал на противагу приватному транспорту, наприклад, приватним автомобілям або автомобілям на прокат. За рідкісним винятком, послуги громадського транспорту надаються за певну плату через придбання спеціалізованих одноразових (на одну поїздку) квитків або проїзних (проїзних документів, карток) на визначений термін (1 місяць, 3 місяці, 6 місяців, рік).

Громадським транспортом є автобус, тролейбус, метро, трамвай, легкорейковий транспорт, приміські потяги, пороми, водні таксі, монорейки

_________________
"Сначала тебя игнорируют, затем над тобой смеются, затем с тобой борются, потом ты побеждаешь"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 120 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: