Текущее время: 19 апр 2024, 00:49

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 13 фев 2013, 18:36 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 27 мар 2012, 21:56
Сообщений: 17
Авто: ford
Город: Луцьк
Всім привіт! Часто буваю в Польщі і звернув увагу що більщість авто з раціями СВ(як на фурах),В нас мало хто користується а там ДУЖЕ багато, але це передмова. Втравні 2010 року купив собі авто та зразу встановив СВ. Користі спочатку було небагато, але після 4-5 попереджень від далекобійниів про патрульні машини затрати окупилися сповна. В грудні 2010 поїхав у Польщу і ПРОЗРІВ.Всі хто на авто мають раціі та докладно розказують про ситуацію на дорозі . про пости МІСЯКУВ , (ТАК вних називають поліцаїв між собою автомолісти,) про затори, обїзди, в одному місті заблукав (був ремонт моста), 3 год ночі, в нікого незапитаєшся про обїзд(всі сплять) , беру мікрофон і прошу допомоги(добре знаю мову ПОЛ), напротязі 1-2 хвилин я повністю знав обїзд та всі дальнійші перепони на моєму шляху. Водіі пропонували впасти на *хвіст* та вивести на шлях*вірний*. Було ще багато цікавого але я не про історіі а з ПРОПОЗИЦІЄЮ!!!!!.
ХЛОПЦІ встановлюйте СВ радіо в авто переносні або стаціонарні, дозволів не потрібно, так як це цивільна хвиля, в Ураїні 15 канал РЛ. Тоді всі зможуть володіти інф на дорозі, та про всі пости, та інше, та навипадок проблем можуть викликати підмогу.

P.S. Я не продаю СВ радіо, не є представником таких фірм а простий водій, який іздить на авто багато, максимально дотримуючись правил ПДР. Нехочу платити *дурнуватих та вигаданих* штрафів, а якщо я буду знати про ситуацію на дорозі- значить вони нічого НЕПОЛУЧАТЬ!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 13 фев 2013, 18:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 дек 2012, 12:50
Сообщений: 210
Авто: Suzuki GSXR
Город: Lviv
Дуже гарна ідея, по місту воно навряд чи корисно буде, а от в поїздках кудись подалі - незамінна річ!)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 13 фев 2013, 18:50 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 27 мар 2012, 21:56
Сообщений: 17
Авто: ford
Город: Луцьк
помісто тоже можна користуватися тоже не погано говорити де стоять гаїшнікі ..де аварії де пробкі ....просто мало в Луцьку хто має на машинах....а хто має то вони і не включають райії..... :( :( :( :( :( можна робити росилку якшо комусь потрібна дапомога з гаї :D :D :D :D :D


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 13 фев 2013, 18:54 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 дек 2012, 12:50
Сообщений: 210
Авто: Suzuki GSXR
Город: Lviv
Луцьк відносно маленьке місто. І місця, де люблять стояти ГЕЇ кожен житель знає на память :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 13 фев 2013, 18:54 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 27 мар 2012, 21:56
Сообщений: 17
Авто: ford
Город: Луцьк
можно купляти солярку в далекобійників кричиш по рації (куплю дрова ) хто продає той і відкрикниця ....в них можна купити по 8гр.-8,50гр.за літру


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 13 фев 2013, 19:02 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 27 мар 2012, 21:56
Сообщений: 17
Авто: ford
Город: Луцьк
SergSV писал(а):
Луцьк відносно маленьке місто. І місця, де люблять стояти ГЕЇ кожен житель знає на память :)

я стобою згідний :) :) :) я був раз їхав вечорі тірщик їхав біля четвертої школи і в центрі стояли гаїшнікі я їому повідомив по рації шо в переді гаїшнікі але він заблукав в луцьку і я йому допоміг попасти на те місце де йому требуло розгружатися :D :D :D :D .....і він говорив шо вже 3години кружляє і не може знай ти те місце яке йому потрібно .....як би не я тохто його звав би скількі він ще би шукав )))))))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron