Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
http://roadcontrol.org.ua/forum/

Ідеальний водій
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=81&t=6516
Страница 1 из 1

Автор:  Banderas [ 09 мар 2011, 19:03 ]
Заголовок сообщения:  Ідеальний водій

С разрешения LMD-Star.
Прошу коментировать, добавлять, убавлять.
Тему считаю важной и нужной. Потом переведу на русский в случае необходимости.
(Опубликовано здесь)

Сьогодні «розберемо» ідеального (або просто хорошого) водія і поганого водія. Першого назвемо просто «ХОРОШИМ ВОДІЄМ». Іншого назвемо «БИКОМ» (і нехай тварини не ображаються)

Загальне

* ХОРОШИЙ ВОДІЙ знає ПДР. БИК про них чув.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ вважає, що ПДР написані для всіх, в тому числі і для нього. БИК вважає, що правила написані для всіх. «Канкретно» про нього там не згадувалось.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ дотримується ПДР. БИК вважає, що дотримання ПДР - для лохів.
* Всяке може трапитись і ХОРОШИЙ ВОДІЙ теж може порушити ПДР. Ненавмисно. За що може бути покараний інспектором ДАІ. Сприймає покарання з розумінням. БИК може і не порушувати ПДР – він про це навіть не здогадується, оскільки ПДР в нього асоціюються з тим, з ким він в основному асоціюється в інших водіїв. Нормальних.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ ніколи не сідає нетверезим за кермо, оскільки розуміє, що такий стан несе загрозу не лише його життю та здоров’ю, але життю та здоров’ю інших учасників дорожнього руху. БИК вважає, що його здатність керувати автомобілем від зайвих кількасот грам лише покращується. Через що часто гинуть абсолютно невинні люди. Деколи дістається і БИКУ.


ХОРОШИЙ ВОДІЙ і ДАІ

* ХОРОШИЙ ВОДІЙ не запропонує хабар працівнику ДАІ, оскільки вважає це приниженням як своєї гідності, так і гідності працівника ДАІ.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ знає свої права і користується цими знаннями в розмові з працівником ДАІ при виникненні конфліктних ситуацій. При цьому веде себе гідно - як і личить вихованій людині, що розмовляє з держслужбовцем при виконанні службових обов’язків. БИК, в якого є батько/мати/родич - такі самі бики, спочатку дзвонить їм. Окремі зі стада таким чином «відмазуються». Інших доять прямо на дорозі за подвійним тарифом.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ не свідчить проти іншого учасника ДР, якщо цього вимагає працівник ДАІ, а ХОРОШИЙ ВОДІЙ не згідний зі звинуваченням чи не був присутнім при порушенні.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ не виконує інші, завідомо незаконні вимоги працівників ДАІ як, наприклад, проходження тесту на алкоголь за допомогою несертифікованого пристрою, підписування порожніх протоколів, та ін.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ свідчить проти іншого учасника ДР, якщо був свідком порушення ним ПДР (і про таке свідчення просить працівник ДАІ)ХОРОШИЙ ВОДІЙ та інші учасники дорожнього руху

* ХОРОШИЙ ВОДІЙ пам’ятає, що він на дорозі не один. БИК мав це на увазі.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ уступить дорогу іншому учаснику дорожнього руху, що виїжджає з другорядної, просить дати можливісь змінити ряд, увімкнувши сигнал повороту, чи намагається обігнати. ХОРОШИЙ ВОДІЙ розуміє, що останній може поспішати, або через те, що хтось це повинен зробити. БИК вважає, що уступити дорогу іншому - це виставити себе в поганому світлі.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ не викидає недопалки, пусті пляшки, обгортки чи інше сміття на узбіччя. Для цього в автомобілі ХОРОШИЙ ВОДІЙ має спеціальні попільнички, кишеньки та ін. Сміття викидається в урни на заправках чи інших місцях. БИК в машині має «мафон» з бумци-бумци-бумци. Тому недопалки викидає куди-небудь.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ слухає музику в автомобілі так, щоби було чути йому. БИК вважає, що «Залатиє купала» ще ніхто не чув, тому несе культуру в маси. Особливо вночі під багатоповерховим будинком: метод навчання уві сні він вважає самим продуктивним.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ не робить різниці між жінкою та чоловіком на дорозі. Зрештою, ХОРОШИЙ ВОДІЙ однаково часто трапляється як серед чоловіків, так і серед жінок.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ знає, що є учасники дорожнього руху менш досвідчені за нього і готовий до того, що хтось з них може повести себе невірно в певних ситуаціях.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ не нервується, якщо інший учасник дорожнього руху «підрізав» його авто, чи різко загальмував. Для цього він не бачить причин, адже через декілька секунд їх автомобілі роз’їдуться і інцидент вже не буде мати жодного значення. БИК в такому випадку знервується, сигналить, висовує роги з вікна. За що, деколи, по них отримує.

Автор:  ANDREY DANA [ 09 мар 2011, 23:16 ]
Заголовок сообщения:  Re: Ідеальний водій

хороший водитель всегда пользуется указателями поворотов ( перестроение, поворот и т.д.) Бык вобше незнает зачем это делать.

хороший водитель всегда переключит дальний свет фар на ближний когда на встречу дижется транспортное средство. Бык будет продолжать двигаться на дальнем свете фар.

хороший водитель всегда предложит свою помощ другому участнику дорожного движения если она нужна. Бык проедет мимо с улыбкой на лице.
+5 :D

Автор:  MrUser007 [ 12 мар 2011, 00:12 ]
Заголовок сообщения:  Re: Ідеальний водій

пропоную додати до розділу ЗАГАЛЬНЕ наступне:

* ХОРОШИЙ ВОДІЙ є читачем сайту "Дорожній Контоль" і прагне стати активістом!

;)

Автор:  Mihail-ves [ 22 апр 2011, 16:02 ]
Заголовок сообщения:  Re: Ідеальний водій

Я ВОДІЙ!

Виконалося одне із заповітних бажань Вашого життя. Ви купили автомобіль. Права не купили, а згідно із законами України отримали, склавши іспити і водіння в МРЕО. Ось, здається, життя прекрасне і жити добре.

Кваплюся Вас розчарувати, це лише так Вам здається. З цієї миті починається справжня боротьба. І ця боротьба буде у вас завжди і скрізь, де б ви не знаходилися в нашій славній державі під назвою Україна.

Перша ваша боротьба – це їжа для вашого коханого залізного коня. Так.....машина - це ще одне дитя, якого потрібно годувати, стежити, мити, лагодити і так далі. Він хоч і залізний, але годувати його треба по справжньому, і чим якісніше буде корм, тим краще він буде вас возити. Але при цьому, скільки проблем вирішується, коли можна сісти і доїхати, узяти і привезти.

Друга ваша боротьба – це водії. І тут мені хочеться трішки затримати вас, оскільки водії бувають різні і в цьому ви вже не раз, напевно, переконувалися самі.

Я розумію, що ця проблема безконечна, і тим або іншим чином тепер уже буде вас завжди супроводжувати. Всім відомо, що водійська етика – це особливе зведення правило для тих, хто управляє автомобілем і хто повинен їх дотримувати, щоб до пункту призначення добратися у повній цілості. Як говориться у водійській приказці і з чим 100% згодні учасники громадського проекту «Дорожній контроль»: «Уясни первое и главное правило дорожного движения – УДД, что значит - Уступи дураку дорогу!».

До цих пір в Україні були тільки дві основні проблеми, які не змінювалися з століття в століття - дурні і дороги. З недавніх пір з'явилася третя проблема - ДАІ. Хоча деякі заперечать мені і скажуть, що їх вже включили в слово «дурні», а інші виділять їх, як і я в третю проблему.І будуть праві і перші і другі. Але на ДАІ ми більш детально далі зупинимося, в наступній темі.
В ідеалі, який практично недосяжний, якби це правило УДД дотримувалося кожним автомобілістом, то й дурні зникли б на наших дорогах за лічені дні! Отож, як все відбувається на практиці?
Упевнений, що кожен хоч раз зустрічався з водіями, які на обгін відповідають прискоренням. Такий обгін, який підстьобується спортивним інтересом, часто закінчується смертю одного, або обох водіїв. І що особливо прикро, гинуть і часто випадкові свідки даних змагань. Тому, якщо вам пощастило зустріти людину, яка не дає вам обігнати його, не варто з'ясовувати з ним стосунки на трасі. І якщо обганяють вас, постарайтеся не тільки не додавати газу, але навіть злегка знизити швидкість.

І взагалі, намагайтеся пропустити автомобілі які швидко мчать, притулившись до узбіччя. Це найбільш правильне, що ви можете зробити для порятунку свого життя на дорозі. Уявіть іншу ситуацію. Відчуйте себе на місці пішохода, який намагається перейти перехід по зебрі, не обладнаний світлофором, а вас ні один водій не пропускає. І до вас закрадається думка, що так можна стояти надзвичайно довго. Хвилина ввічливості: пригальмуйте перед переходом і пропустіть бесколесних представників. Будьте впевнені, у своєму серці вони понесуть безмежну вдячність до вас.

Ще одне з важливих правил дорожнього руху - не вмикайте на всю потужність освітлювальні прилади. Уявіть, що відчувають пішоходи та водії зустрічного транспорту, коли ви засліплює їх таким потужним світлом.Побачивши зустрічні машини, потрібно перейти з дальнього на ближнє світло, так завжди робили наші батьки і діди, не полінуйтеся і запитайте їх. Якщо ж вам попався на шляху бідолаха, який марно намагається виїхати з деякого закутка на смугу основного руху, будьте великодушні - пропустіть цього неповороткого водія.
Однак тільки якщо Ви 100% впевнені, що всі учасники руху зрозуміли Ваш жест доброї волі, щоб не створити аварійну ситуацію своєю великодушністю. Він обов'язково буде вдячний вам подумки або супроводить це жестом. Пам'ятайте, що на його місці, і ви могли б виявитися. А ось що мені дійсно завжди подобається, так це універсальний жест всіх водіїв (на наших трасах, не на закордонних!), який виражає солідарність водіїв проти даішників - миготінням фар. Але скільки я б не перераховував різні знаки для спілкування водіїв на трасі, все-таки культура їзди залежить від самого власника автомобіля. А водії, як відомо, бувають різні (не тільки білі, чорні і т. д.). Для одних поїздка - насолода, для інших - вимушена робота. Одні викликають позитивні емоції, інших же хочеться просто вбити!

Перед вами рейтинг безпеки водіїв, який складається з новітньої технології EuroNCAP.

5 - найбезпечніший для оточуючих водій - «обыватель обыкновенный». За авто ви «діагноз» не поставите, марка автомобіля може бути самою різною. Його їзда передбачувана: не підрізає, завжди галантного пропустить, рухається практично завжди в одному і тому ж ряду, не робить різких маневрів. У аварійні ситуації потрапляє вкрай рідко, але це може надовго позбавити його сну.

4 - це тип впевненого в собі водія. Найчастіше дуже впевнено водить, на трасі - лідер, добре оцінює ситуацію на дорогах. Маневри часто бувають на грані фолу, їх не завжди можна передбачити. Через свою зверхність, може переоцінити свої сили. В аварії, також як і попередній тип потрапляє нечасто. Але, як то кажуть, рідко, але влучно.

3 - цю не дуже-то високу оцінку отримує тип «блондинка» (і тут «проїхалися»!). Взагалі незрозуміло, як змогла сісти за кермо, тому що жахливо боїться автомобіля. Судорожно утримує кермо, побоюється зробити зайвий рух, а в салоні ні з ким не спілкується. У пробках дуже спокійно себе відчуває через низьку (або практично ніякої) швидкості пересування. Небезпека може представляти в момент свого переляку. Такому типу краще ніколи не сигналити, від гріха подалі. Під час його маневрів краще тримати вушка на маківці. В аварії потрапляє дрібні. Але за своєю спиною може стати причиною досить серйозної аварії.

2 - тип «водій таксі». Описувати наскільки це небезпечний житель доріг слів не вистачить. Самі уявляєте, що до цього класу належать усі водії таксі, маршруток, приватні перевізники. Передбачити їх маневри просто неможливо, тому що вони зовсім не вміють користуватися поворотниками, можуть співати за кермом, розмовляти по мобільному. Природно, що інших учасників дорожнього руху вважають повними ідіотами. Намагаються пролізти в будь-яку щілину, щоб швидше довезти клієнта і прийняти іншу. Але і це, виявляється, не найпроблемніший водій.

Титул ЛІДЕРА виграє гонщик - самоучка. Віддає перевагу тюнінговим маркам авто ще радянських часів, або застарілі моделі Audi та BMW. Зовсім не володіє досвідом і навичками водіння, але при цьому вважає себе пупом траси, сріблястим гонщиком незрозуміло якої мрії. На тілі бойової машини не латає вм'ятини. Вважаючи це свого роду бойовими заслугами. Якщо побачили подібне нещастя, будьте готові мати справу з його нахабством і будь-яким непередбачуваним маневром.

І на кінець.

До якого би класу водіїв ви себе не зараховували, постарайтеся пам'ятати про головне - поняття водій і культурна людина нерозривно пов'язані. Пам'ятаючи про це, ви збережете життя не тільки собі, а й іншим учасниками дорожнього руху.

Автор:  Piston [ 22 апр 2011, 16:05 ]
Заголовок сообщения:  Re: Ідеальний водій

а в чём ВАЖНОСТЬ данной статьи?
неужели вы верите что прочитав ЭТО ...водитель БЫК станет ХОРОШИМ водителем?
ОН это не будет даже читать -не говоря уже о каких то нравоучениях и выводах...
ИМХО
или в чём тут вообще соль?

Автор:  Mihail-ves [ 22 апр 2011, 17:01 ]
Заголовок сообщения:  Re: Ідеальний водій

Piston писал(а):
а в чём ВАЖНОСТЬ данной статьи?
неужели вы верите что прочитав ЭТО ...водитель БЫК станет ХОРОШИМ водителем?
ОН это не будет даже читать -не говоря уже о каких то нравоучениях и выводах...
ИМХО
или в чём тут вообще соль?


Не знаю как ваш водитель, читает или нет, но мои водители, которые получают от меня информационные листовки-ЧИТАЮТ! Раздаю на стоянках возле рынков, больничек ну и где есть кому давать. Только один наверное не читал, так как СМ. На словах вроде да-да, а листовку в машину не положил, а пошел с ней на рынок и там наверное выбросил.

Может это только такие начитанные в пгт и селах, так как интернетом у нас в селах совсем дела плохо иду, а городские только порно наверное и смотрят в интернете.

Автор:  onlymp3 [ 19 июл 2013, 22:18 ]
Заголовок сообщения:  Re: Ідеальний водій

MrUser007 писал(а):
пропоную додати до розділу ЗАГАЛЬНЕ наступне:

* ХОРОШИЙ ВОДІЙ є читачем сайту "Дорожній Контоль" і прагне стати активістом!

;)


Не согласен. Не у всех есть интернет, компьютер и т.д. Не у всех есть время почитать что-то в интернете. Не все нарывались на развод ДАИшников. Ну и т.д. Например, где-то в селе...

Дополню в тему (извините за русский, если что не так):
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ не сигналит внутри двора пешеходам, как бы медленно они не передвигались
* БЫК обязательно посигналит (хоть в 2 ночи, время не имеет значения, так как все должны знать кто едет) чтобы ему освободили дорогу.
* ХОРОШИЙ ВОДІЙ ищет свободное место для парковки, не забывая подумать о других...
* БЫК паркуется как ему нравится, хоть под окнами пенсионеров, хоть поперек дороги, даже если есть куча свободного места на специально отведенном для этого месте. БЫК вообще думает, что если он ставит тут машину, то это его место, но убирать мусор при этом на его месте обязан дворник

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/