Текущее время: 28 мар 2024, 21:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 29 дек 2009, 11:38 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 авг 2009, 10:19
Сообщений: 212
Откуда: Харьков
вот накопилось. 2 случая, 99% одинаковые на одном и том же месте.
написал жалобу, покритикуйте плиз.
Начальнику управління Державної автомобільної інспекції
м.Херсона
Бондаренко Валентину Івановичу
м.Херсон, вул.Блюхера, 22
73034
Тел. 8-0552-538483
Адреса електронної пошти невідома

Від: ХХХХХХХХХХХХХ
м. Херсон,с. ННННННННННННН,
тел. 000-000-00-00
Адреса електронної пошти відсутня


СКАРГА.
„03” грудня 2009 р., у м.Херсон, по вул. Димитрова (напрямок від вул. Лавреньова до магазину «Україна» ), близько 50 метрів від перехрестя вулиць Димитрова та Лавреньова, у 13й годині я спостерігав співробітника ДАІ на автомобілі з держномером 0298 синього кольору та окраскою машини ДПС який не реагував на порушення ПДР пішоходами, які відбувалися у безпосередній близькості до його місцезнаходження, та створювали перешкоду та небезпеку для руху транспортних засобів.
Також зазначеним співробітником ДАІ вживалися заходи для зупинки транспортних засобів, водії яких проїздили пішохідний перехід, на якому спостерігався суцільний потік пішоходів (через наявність місць концентрації людей поряд), тому перетнути його без порушення ПДР було взагалі неможливо, замість регулювання руху на зазначеному переході, для забезпечення руху транспортних засобів та пішоходів.
Також зазначена машина ДПС стояла в зоні дії знаку 3.34 (зупинку заборонено) встановленим разом зі знаком 7.4.4. (з 6 до 14) без включення проблискових маячків. Але згідно з постановою Кабінета Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. N 1306 «Про Правила дорожнього руху» далі ПДД «3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.»
На моє зауваження, щодо неприпустимості службовою особою, яка згідно чинного законодавства повинна контролювати виконання законів, самою одразу порушувати декілька законів інспектор не відреагував.
При моєї спробі зафіксувати ці порушення на власний цифровий фотоапарат керуючись положеннями ст. 3 Закони України «Про міліцію» - «діяльність міліції є гласною» , інспектор досі нервово почав забороняти мені проводити зйомку, а також почав погрожувати мені адміністративним арештом, за невиконання начебто законних вимог працівника міліції. Опасаючись за свою безпеку я припинив зйомку. Хоча згідно діючого законодавства вимоги інспектора були не законні і це підтверджується відповіддю Начальника Управління Департаменту Державної Автомобільної інспекції Міністерства Внутрішніх Справ Україні О.В.Сірого за №К-4836 від 25 листопада 2009 року. (додається).
У відповідності до п.3.3 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС від 13.11.2006 N 1111), завданням ДПС є, зокрема:

3.3. Забезпечення безпечного й безперебійного руху
транспортних засобів.

Більше того. До обов’язків співробітників ДПС та ж Інструкція прямо відносить:

7.1.2. Організовувати безпечний та безперешкодний процес
дорожнього руху.

Більше того. Відповідно до цієї ж Інструкції співробітник ДПС зобов’язаний:

7.1.9. Регулювати дорожній рух, у тому числі з використанням
відповідних жестів, які наведені в переліку жестів інспектора
(додаток 1).

7.1.5. Постійно контролювати дотримання учасниками дорожнього
руху установлених правил, норм і стандартів, діючих у сфері
безпеки дорожнього руху.

Слід обов’язково зазначити, що до цих учасників руху, безумовно, відносяться і пішоходи, і чому зазначений співробітник ДАІ не реагував на порушення вимог ПДР з їх боку, незрозуміло.

7.1.6. Попереджувати та припиняти злочини, а також
адміністративні правопорушення, у межах своєї компетенції
застосовувати до порушників заходи адміністративного впливу та
примусу.

Відповідно до вимог Інструкції, одними з основних методів несення служби є:

12.7.3. Застереження учасників дорожнього руху від порушень
правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху.
12.7.4. Втручання при правопорушеннях.

Очевидно, що цього співробітник ДАІ у даному випадку не виконав.
Аналогічним чином співробітником ДАІ не вживалося заходів для забезпечення безперешкодного процесу дорожнього руху, замість цього провокувалися умови для вчинення адміністративних правопорушень, а не здійснювалися профілактичні дії з метою їх запобігання. Такі дії співробітника ДАІ, як і самоусунення від обов’язку регулювати дорожній рух, не можуть бути прийнятними.

Очевидно, що такі дії порушують законодавство, нормативні документи, які регулюють діяльність підрозділів ДПС та МВС взагалі, а також порушують права учасників дорожнього руху.
На підставі викладеного, керуючись стст.5-7 Закону України „Про звернення громадян”,

ПРОШУ:
1). Вжити заходів дисциплінарного характеру до службової (посадової) особи ДАІ, яка вчинила дії, що порушують законодавство, та керівників підрозділу ДАІ, які допускають такі порушення працівниками при організації несення ними служби;
2). Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України „Про звернення громадян”.


и как написать то, что сами стояли под знаком и там же останавливали других водителей ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 дек 2009, 15:09 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
Смело) есть такая машина - 0298) у меня в списке записана, а вот марку и цвет я не записал

по реквизитам я пишу так :

Начальнику ОГАИ по обслуживанию
административной территории г. Херсона
при УГАИ УМВД Украины в Херсонской области
Бондаренко Валентину Ивановичу
г.Херсон, 73034, ул. Блюхера, 22


по украински это будет :

Начальнику ВДАІ з обслуговування
адміністративної териториї м. Херсона
при УДАІ УМВС України в Херсонській області
Бондаренко Валентину Івановичу
м.Херсон, 73034, вул. Блюхера, 22


телефон на их бланке - 336752, факс - такой же

по остальному - вечером обязательно допишу. Сейчас жесткий цейтнот)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 дек 2009, 15:17 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 авг 2009, 10:19
Сообщений: 212
Откуда: Харьков
Фарлавъ писал(а):
Смело) есть такая машина - 0298) у меня в списке записана, а вот марку и цвет я не записал

телефон на их бланке - 336752, факс - такой же

по остальному - вечером обязательно допишу. Сейчас жесткий цейтнот)


я могу фото поделиться этого автомобильчика :)
спасибо, буду ждать


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 дек 2009, 20:00 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
Ну, во-первых, вы ссылаетесь на приказ 1111. Он уже полгода как утратил силу. Вместо него - 111, действующий с середины июля.
Вот ссылка на него http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... g=z0576-09

Необходимо подправить пункты - если есть нестыковки..

Во-вторых, ошибки в орфографии. я так понял, как и большинство у нас в Херсоне - говорите в быту по-русски, а жалобу попробовали написать по-украински. Ну что ж, тут у вас свобода выбора и вы сами вольны выбирать. Но я вам скажу честно - я во все органы в Херсоне пишу по-русски - еще никто не отказывался рассматривать) так что если вам будет легче на русском - пишите на русском и ни в чем не сомневайтесь - рассмотрят, никуда не денутся. Ну а если хотите тренироватся на украинском - то тоже хорошо.


Цитата:
и как написать то, что сами стояли под знаком и там же останавливали других водителей ?


в смысле? вы ж уже написали - что они находились в зоне действия знака такого-то

А номеров жетонов нет?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 дек 2009, 20:05 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 авг 2009, 10:19
Сообщений: 212
Откуда: Харьков
Фарлавъ писал(а):
Ну, во-первых, вы ссылаетесь на приказ 1111. Он уже полгода как утратил силу. Вместо него - 111, действующий с середины июля.
Вот ссылка на него http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... g=z0576-09

Необходимо подправить пункты - если есть нестыковки..

Во-вторых, ошибки в орфографии. я так понял, как и большинство у нас в Херсоне - говорите в быту по-русски, а жалобу попробовали написать по-украински. Ну что ж, тут у вас свобода выбора и вы сами вольны выбирать. Но я вам скажу честно - я во все органы в Херсоне пишу по-русски - еще никто не отказывался рассматривать) так что если вам будет легче на русском - пишите на русском и ни в чем не сомневайтесь - рассмотрят, никуда не денутся. Ну а если хотите тренироватся на украинском - то тоже хорошо.


Цитата:
и как написать то, что сами стояли под знаком и там же останавливали других водителей ?


в смысле? вы ж уже написали - что они находились в зоне действия знака такого-то

А номеров жетонов нет?

конечно русскоязычный, иных можно у нас на пальцах одной руки пересчитать :) хотя ребенок мой, пойдя в 1й класс болтает по украинскому получше меня :)
по поводу знака, да, то что они стояли - я отметил, а то, что они фактически вынуждали других водителей нарушать - отдавая команду остановиться под знаком.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 дек 2009, 20:27 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
EugeneK писал(а):
по поводу знака, да, то что они стояли - я отметил, а то, что они фактически вынуждали других водителей нарушать - отдавая команду остановиться под знаком.

есть вот такой пункт в 111

13.11. При зупинці транспортного засобу повинна враховуватись дорожня обстановка, безпека інших учасників дорожнього руху. Для припинення правопорушення у виключних випадках (достатні підстави вважати, що водій перебуває у стані сп'яніння, підозрюється у скоєнні злочину, залишив місце ДТП, створює аварійні ситуації іншим учасникам руху) дозволяється зупинка у місцях, заборонених ПДР ( 1306-2001-п, 306а-2001-п ), крім залізничних переїздів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 дек 2009, 22:01 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 авг 2009, 10:19
Сообщений: 212
Откуда: Харьков
Фарлавъ писал(а):
EugeneK писал(а):
по поводу знака, да, то что они стояли - я отметил, а то, что они фактически вынуждали других водителей нарушать - отдавая команду остановиться под знаком.

есть вот такой пункт в 111

13.11. При зупинці транспортного засобу повинна враховуватись дорожня обстановка, безпека інших учасників дорожнього руху. Для припинення правопорушення у виключних випадках (достатні підстави вважати, що водій перебуває у стані сп'яніння, підозрюється у скоєнні злочину, залишив місце ДТП, створює аварійні ситуації іншим учасникам руху) дозволяється зупинка у місцях, заборонених ПДР ( 1306-2001-п, 306а-2001-п ), крім залізничних переїздів.

я подозреваю, что остановка за не пропуск пешехода не относится к вышеперечисленным :)
буду кумекать, как оформить


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 мар 2010, 14:57 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 авг 2009, 10:19
Сообщений: 212
Откуда: Харьков
кстати, подскажите такие моменты :
1. срок давности по жалобе ? т.е. через какое время уже нет смысла писать жалобу ?
2. при подаче жалобы в прокуратуру, в скольки экземплярах необходимо ее оформлять ? достаточно ли 1го отправить заказным письмом ? или если я буду заносить в концелярию, то 1им, а 1 мне с их входящим номером. Все верно ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 мар 2010, 13:27 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 авг 2009, 10:19
Сообщений: 212
Откуда: Харьков
ап, интересуют ответы на последние 2 вопроса, подскажите плиз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron