Текущее время: 29 мар 2024, 11:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 49 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 19:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 май 2009, 12:59
Сообщений: 1891
Авто: любое
Город: ZP
Rumarc писал(а):
Вот типа(граматику потом исправлю) чистовик


до Автозаводського районного суду
м. Кременчука
Позивач:Марцишевський Руслан Миколайович
39600, Полтавська область,
м. Кременчук
пров.О.Кошевого б.14а, кв113
тел.701-161,
електронної пошти немає

Відповідач: інспектор ДПС роти ДПС при ВДАІ
з обслуговування м. Кременчука
ГУМВС України в Полтавській області
Бутенко Володимир Михайлович
39600 Полтавська область,
м. Кременчук, пр. 40 років ДАІ, буд.3
тел. (0536)77-55-45,
електронна пошта невідома
ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення

Я, Марцишевський Руслан Миколайович, 08.01.2010 року, в 12 год. 23 хв. рухався по вул. 60 років Жовтня в м. Кременчуці на автомобілі ЗАЗ-1105, державний номер ВІ 1796 АЕ, здійснив поворот вліво в бік вул.Хорольскої керуючись п.16.6 ПДР України.

В районі будинку №40 на вул.Хорольській , я зупинився, побачивши в дзеркалі заднього виду автомобіль з символікою ДАІ з включеними проблисковими маячками синього та червоного кольорів. Співвробітник ДАІ, після перевірки в мене документів, попросив, щоб я сів до нього в автомобіль, для складання протоколу, чим інспектор порушив Ст.16 Закону України Про дорожній рух.-как то не красиво написано.Что именно он нарушил? Стаття 16. Основні права та обов'язки водія транспортного засобу.


Показавши мені на звичайну аматорську відеокамеру, (показав мені-убрать ) відео ,де чітко видно
, як я звертаю вліво не заважаючи іншим учасникам руху.Тим самим порушивши наказ №111 від 27.03.2009 "Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС
18. Особливості несення служби
працівниками підрозділів ДПС
18.1. Під час несення служби працівникам підрозділів ДПС
забороняється:
18.10. Використовувати під час несення служби технічні засоби
та прилади, які не сертифіковані в Україні та не пройшли повірку
або мають свідоцтво про повірку, термін дії якого минув."
-опять сумбурно.Вы требовали сертификат,что такое утверждаете?

Цього ж дня, року-наверно надо так :після огляду моїх документів
, інспектор дорожньої постової служби роти ДПС в Полтавській області в м.Кременчук Бутенко Володимир Михайлович склав відносно мене протокол.Mої права та обов’язки, передбачені ст.63 Конституції України та ст.. 268 КУпАП. мені не було роз’яснено.
Одразу після складання протоколу інспектор ДПС роти ДПС Бутенко В.М. виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення серії ВІ №062514 від 08.10.2010 року, якою постановив: визнати мене, Марцишевського Руслана Миколайовича, винним у скоєнні правопорушення за ч. 2 ст. 122 КУпАП і накласти на мене стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 (чотириста двадцять п’ять) грн.00 коп.
Я категорично не погоджуюсь з винесеною стосовно мене постановою, вважаю її незаконною та такою, що має бути скасована. Я не порушував п.16.6 ПДР України, так як я не у створював перешкод транспорту який рухався мені на зустріч.В даній ситуації я керувався п.1.10 ПДР України, в я кому чітко визначено термін «Уступить дорогу» вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати ні яких маневрів (за виключенням вимоги звільнити займану смугу руху ) , якщо це може змусити інших учасників дорожнього руху , які мають перевагу , змінити напрямок руху або швидкість.
Автомобілі які рухались мені на зустріч не змінювали швидкість чи напрямок, крім того дана ділянка шляху має достатньо великі розміри для здійснення маневрів без перешкод для інших учасників руху.
Для підтвердження обставин, наведених у цій позовній заяві, заявляю клопотання про виклик свідка Грибенко Ростислава Олександровича, який був зі мною в авто під час (проживає: вул. Шевченко 69/78 кв.6), який був присутній в салоні автомобіля під час вищезгаданих подій "
З огляду ст. 55 Конституції України, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
З огляду ст. 18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
Відповідно до ст. 19 КАС України адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також: дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.
З огляду до ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи те, що я не вчиняв правопорушення, про яке йдеться в оскаржуваній постанові, та постанова не відповідає вимогам закону, а також докази якими керується інспектор ДАІ були добуті з порушенням наказ №111 від 27.03.2009 відносно мене, Марцишевського Руслана Миколайовича має бути скасована.


На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 122, 255, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.ст. 17, 19, 162 Кодексу адміністративного судочинства,
ПРОШУ:
1.Викликати у якості свідка, що може підтвердити викладені у позові обставини, Грибенко Ростислава Олександровича, який проживає за адресою: м. Кременчук вул. Шевченко 69/78 кв.6
2.Скасувати постанову ВІ №062514 від 08.10.2010 року по справі про
адміністративне правопорушення, якою мене, Марцишевського Руслана Миколайовича було визнано винним у вчиненні правопорушення за ч. 2 ст. 122 КУПАП та накладено стягнення у вигляді штрафу у сумі 425 (чотириста двадцять п’ять) грн. 00 коп.
3.Закрити справу про адміністративне правопорушення відносно мене, Марцишевського Руслана Миколайовича.
Додаток:
1.Копія посвідчення водія.
2.Копія технічного паспорту.
3.Копія постанови у справі про адміністративне правопорушення.
4.Копія позовної заяви та доданих до неї документів для відповідача

Вообще я бы переписал иск заново.Как-то суть выражена криво.ИМХО
В моей подписи есть ссылка.Скачайте по ней архив.Там есть папка-примеры исков.Мож там че найдете.

_________________
Памятки водителю (обновление от 4.08.2012)
http://turbobit.net/5ynluwvtlwwi.html


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 20:44 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Народ СКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА катит такой иск или нет , если то что исправить!!!!
Я первый раз буду судится!!!Что говорить как себя вести все пишите!!! :shock:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 20:50 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Я смотрел по сылке ну там про желтый сигнал и завершение маневра!!!
Я так понял то что красное удалить???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 20:55 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Да я сертификат не тербовал ну негде и не написано что нарушение зафиксировано на видео!!
Может вообще отказатса от видео,и строът защиту просто на "не зосдавал помех и нет пострадавших"?????


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 21:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 май 2009, 12:59
Сообщений: 1891
Авто: любое
Город: ZP
Rumarc писал(а):
Я смотрел по сылке ну там про желтый сигнал и завершение маневра!!!
Я так понял то что красное удалить???

Красное-исправить. Ты точно скачивал файлы ? Там куча всего! Сейчас просто нет времени искать тебе конкретно.

_________________
Памятки водителю (обновление от 4.08.2012)
http://turbobit.net/5ynluwvtlwwi.html


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 21:25 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
ПАМЯТКИ ВОДИТЕЛЮ И ДР\Примеры исков\Нач ГАИ,СВБ\проезд перекрестка

я тут смотрел?????да, нет???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 22:09 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2009, 18:43
Сообщений: 252
Друг если коснется вопрос видео и Гаи предоставит видео, то тогда кричи нет сертификата и т.д.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 22:33 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
vitaly писал(а):
Друг если коснется вопрос видео и Гаи предоставит видео, то тогда кричи нет сертификата и т.д.

Понял!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 фев 2010, 07:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Еще раз просмотри позов. Как-то криво получается. Совет: на форуме много примеров. Возьми любой за основу и переделай под себя.

В ответчики нужно еще дописать
1. ВДАІ з обслуговування м.Кременчука ГУМВС України в Полтавській області
2. інспектор ДПС роти ДПС при ВДАІ
з обслуговування м. Кременчука
ГУМВС України в Полтавській області
Бутенко Володимир Михайлович
39600 Полтавська область,
м. Кременчук, пр. 40 років ДАІ, буд.3
тел. (0536)77-55-45,
електронна пошта невідома

Двоих. И в Додаток еще "клопотання".

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 фев 2010, 07:27 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Rumarc писал(а):
Я первый раз буду судится!!!Что говорить как себя вести все пишите!!! :shock:


Ничего страшного там нет. Все что надо будет в иске. Ты только будешь подтверждать свои требования.

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 фев 2010, 07:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Rumarc писал(а):
Понял!!!
А в целом такой иск годитса или что то убрать ил добавит????
Я завтра отсилать собираюсь


Погоди отсылать. :shock: Он у тебя еще сырой. Да и время пока позволяет. 8-)

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 фев 2010, 11:19 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено коло осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення. Так, у справах про адміністративні правопорушення, що розглядаються органами, зазначеними в статтях 218-221 цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати зокрема уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ у правопорушеннях передбачених цією статтею. Що стосується правопорушень, передбачених ст. 122 КПАП, то посадові особи органів внутрішніх справ можуть складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені лише частинами третьою і четвертою статті 122 КУПАП.

Ето актуально или уже нет???
А у меня часть 2.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 мар 2010, 11:02 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
до Автозаводського районного суду
м. Кременчука
Позивач: Марцишевський Руслан Миколайович
39600, Полтавська область,
м. Кременчук
пров.О.Кошевого б.14а, кв113
тел.701-161,
електронної пошти немає



ВДАІ з обслуговування м.Кременчука ГУМВС
Відповідач: України в Полтавській області
інспектор роти ДПС при ВДАІ
з обслуговування м. Кременчука
ГУМВС України в Полтавській області
Бутенко Володимир Михайлович
39600 Полтавська область, м. Кременчук, пр. 40 років ДАІ, буд.3
тел. (0536)77-55-45,
електронна пошта невідома
ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення
Я, Марцишевський Руслан Миколайович, 08.01.2010 року, о 12 год. 23 хв. рухався по вул. 60 років Жовтня в м. Кременчук на автомобілі ЗАЗ-1105, державний номер ВІ 1796 АЕ, здійснив поворот вліво у бік вул.Хорольска керуючись п.16.6 ПДР України. Під час здійснення мною повороту в салоні автомобіля був присутній Грибенко Ростислав Олександрович.
В районі будинку №40 на вул.Хорольській я зупинився, побачивши у дзеркалі заднього виду автомобіль з символікою ДАІ з увімкненими проблисковими маячками синього та червоного кольорів. Співробітник ДАІ, після перевірки в мене документів, попрохав, щоб я сів до нього в автомобіль для складання протоколу.На звичайній аматорській відеокамері, показав відео, де чітко видно, як я звертаю вліво, не заважаючи іншим учасникам руху, тим самим інспектор порушивши наказ №111 від 27.03.2009 , «Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС п. 18.10. (Під час несення служби працівникам підрозділів ДПС забороняється: використовувати технічні засоби та прилади, які не сертифіковані в Україні, та не пройшли повірку або мають свідоцтво про повірку, термін дії якого минув.)»
Після огляду моїх документів інспектор дорожньої постової служби роти ДПС у Полтавській області в м.Кременчук Бутенко Володимир Михайлович склав відносно мене протокол. Мені не було роз’яснено мої права та обов’язки, передбачені ст.63 Конституції України та ст.. 268 КУпАП.
Одразу після складання протоколу інспектор роти ДПС Бутенко В.М. виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення серії ВІ №062514 від 08.10.2010 року, якою постановив: визнати мене, Марцишевського Руслана Миколайовича, винним у скоєнні правопорушення за ч. 2 ст. 122 КУпАП і накласти на мене стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 (чотириста двадцять п’ять грн.00 коп.), цими діями Бутенко В.М. порушив Ст. 255 Кодексу України, чим фактично вийшов за межі передбачених законом повноважень .
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 19 Конституції України, «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України».
Ст. 255 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення визначено коло осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення.Так, у справах про адміністративні правопорушення, що розглядаються органами, зазначеними в статтях 218-221 цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати зокрема уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ у правопорушеннях передбачених цією статтею. Що стосується правопорушень, передбачених ст. 122 КПАП, то посадові особи органів внутрішніх справ можуть складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені лише частинами третьою і четвертою статті 122 КУПАП».
Я категорично не погоджуюсь з винесеною стосовно мене постановою, вважаю її незаконною та такою, що має бути скасована. Я не порушив п.16.6 ПДР України, так як я не створив перешкод транспорту, який рухався мені на зустріч. В даній ситуації я керувався п.1.10 ПДР України, в якому чітко визначено термін «Дати дорогу»— вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість. Автомобілів, які рухались мені на зустріч не змінювали швидкість чи напрямок, крім того дана ділянка шляху має достатньо великі розміри для здійснення маневрів без перешкод для інших учасників руху.
Для підтвердження обставин, наведених у цій позовній заяві, заявляю клопотання про виклик свідка Грибенко Ростислава Олександровича що проживає по вул. Шевченко буд. 69/78 кв.6.
З огляду ст. 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
З огляду ст. 18 КАС України місцевим загальним судам, як адміністративним судам, підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах «Про притягнення до адміністративної відповідальності.»
Відповідно до ст. 19 КАС України «Про адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також: дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.»
З огляду до ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доведення правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи те, що я не вчинив правопорушення, про яке йдеться в оскаржуваній постанові, та постанова не відповідає вимогам закону, а також докази якими керується інспектор ДАІ були добуті з порушенням наказ №111 від 27.03.2009 відносно мене, Марцишевського Руслана Миколайовича має бути скасована.


На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 122, 255, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.ст. 17, 19, 162 Кодексу адміністративного судочинства,
ПРОШУ:
1. Викликати у якості свідка, що може підтвердити викладені у позові обставини, Грибенко Ростислава Олександровича, який проживає за адресою: м. Кременчук вул. Шевченко 69/78 кв.6
2. Скасувати постанову ВІ №062514 від 08.10.2010 року по справі про
адміністративне правопорушення, якою мене, Марцишевського Руслана Миколайовича було визнано винним у вчиненні правопорушення за ч. 2 ст. 122 КУПАП та накладено стягнення у вигляді штрафу у сумі 425 (чотириста двадцять п’ять грн. 00 коп.)
3. Закрити справу про адміністративне правопорушення відносно мене, Марцишевського Руслана Миколайовича.
Додаток:
1. Копія посвідчення водія.
2. Копія технічного паспорту.
3. Копія постанови у справі про адміністративне правопорушення.
4. Копія позовної заяви та доданих до неї документів для відповідача
5. Квитанція про сплату держмита
«11» лютого 2010 року _________________Марцишевський Р.М.

ответ на фото


Вложения:
Комментарий к файлу: Прислали 16.03.2010
Похоже на отмазку

uхвала.jpg
uхвала.jpg [ 138.82 KiB | Просмотров: 1882 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 мар 2010, 14:51 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:22
Сообщений: 442
Откуда: (Киевская обл.)
Авто: Kia Ceed SW
Город: Украинка
1. Ты когда получил решение суда?(у тебя написано до 5 числа исправить)
2. Відповідно до ст.288 КУпАП звільнено від сплати судового збору
3.Порушив твої права згідно 268ст.КУпАП,ст63 КУ

_________________
Без ворогів можна в світі як-небудь прожити. А ці добрі люди найдуть тебе всюди. І на тім світі, добряги,тебе не забудуть.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 мар 2010, 18:43 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Так, позивачем не конкретизовано позовних вимог та не вказано які його права та обов'язки порушені відповідачем суб'ектом владних повноважень ВДА1 з обслуговування м. Кременчука ГУМВС Украши в Полтавськш облает!."

отак можна конкретизировать????
ПРОШУ:
1.Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі.
2.Викликати у якості свідка, що може підтвердити викладені у позові обставини, Грибенко Ростислава Олександровича, який проживає за адресою: м. Кременчук вул. Шевченко 69/78 кв.6
3.Визнати дії Відповідача: 2 Бутенко Володимир Михайлович такими які порушують ст.63 Конституції України та ст.. 268 КУпАП. а також , та Ст. 255 Кодексу України ч. 2 ст. 19, Конституції України.
4.Скасувати постанову ВІ №080289 від 08.10.2010 року по справі про
адміністративне правопорушення, якою мене, Марцишевського Руслана Миколайовича було визнано винним у вчиненні правопорушення за ч. 2 ст. 122 КУПАП та накладено стягнення у вигляді штрафу у сумі 425 (чотириста двадцять п’ять грн. 00 коп.) так як така постанова винесена з порушеннями.
5.Закрити справу про адміністративне правопорушення відносно мене, Марцишевського Руслана Миколайовича.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 49 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: