Текущее время: 16 апр 2024, 07:42

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 49 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 09 фев 2010, 15:01 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Народ помогите пожалуйста.
Ситуация такая- стою на стоп линии на красный хочу поворачивать на лево ,вижу гаишноков, не обращаю на них внимания. Включается зелёный и еду. На дороге сильнейший гололед. Встречные машины шлифуют а у меня получилось с накатика нормально поехать. Еду себе спокойно рассказываю пассажиру что гаишники там всегда стоят. И как раз только договорил слышу сирену смотрю а они сзади. Во общем сняли они на видео как я не пропустил встречных. «Поворачивая в левую сторону или разворачиваясь при зеленом сигнале основного светофора, водитель нерельсового транспортного средства обязаны уступить дорогу трамваю попутного направления, а также транспортным средствам, которые двигаются во встречном направлении прямо или поворачивают в правую сторону.»
В протоколе написал что не согласен в суде объясню.
Я хочу сделать акцент что я не на сигнал светофора начал движение а просто поворачивал не делая не кому помех , рассчитывал дистанцию и скорость, плюс гололед .И в этом месте по другому не повернешь , так как встречные движутся с горы скорость такая, что не проскочишь ,по этому только на светофоре и поворачивают там и места между стоп линиями метров 50 минимум.
Нарисовал схему пожет чем поможет!!!извините за примитивизм:-) :roll:
Вопрос что можно придумать???? ОСТАЛОСЬ 9 ДНЕЙ


Вложения:
.JPG
.JPG [ 13.32 KiB | Просмотров: 3765 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 фев 2010, 15:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Привет. На что они фиксировали? Есть свидетели?
В любом случае иск в суд!!! Если нету пострадавшего (кому создал препятствие), то все будет гут!
Поищи по форуму. Составь иск. Мы проверим. Поправим.

Похожее: http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=752&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82+%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%BE
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=380&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82+%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%BE

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 фев 2010, 15:35 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2009, 18:43
Сообщений: 252
Гражданин водитель! Ну во -первых Вы ехали на зеленый сигнал светофора, а не просто ехали как Вы говорите видео же есть, во-вторых какими доказательствами обладают ГАИ (ст. 71 ч.2. КАСу правомерность доказательств возлагается на ГАИ -ТАМ ТОЛЬКО ПО ГРАМОТНЕЙ НАПИСАНО), в третьих не помню в каком приказе или инструкции (77 приказе или в инструкции 111, написано ВИДЕО фиксация производится только с фото -, видео аппаратуры имеющие сертификат), а в КАСу (Кодекс административного судопроизводства) сказано доказательства полученные НЕЗАКОННО НЕ СЧИТАЮТСЯ ДОКАЗАТЕЛЬСТВАМИ!!! ТАК ЧТО ВОТ ТАК! Что в протоколе написано какие доказательства?????Свидетели?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 фев 2010, 15:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Скан протокола и постановления в студию. :)

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 фев 2010, 16:15 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 фев 2010, 07:28
Сообщений: 13
Откуда: Макеевка
http://roadcontrol.org.ua/node/449 ;)
(не совсем в тему,но пару-тройку первых абзацов думаю стоит прочесть)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 фев 2010, 19:36 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Спасибо что так быстро отреагировали!!!! :)
Я если чесно думал через дней 5 какой нибудь остряк напишет тупую шутку и всё!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 фев 2010, 19:39 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
vitaly писал(а):
Гражданин водитель! Ну во -первых Вы ехали на зеленый сигнал светофора, а не просто ехали как Вы говорите видео же есть, во-вторых какими доказательствами обладают ГАИ (ст. 71 ч.2. КАСу правомерность доказательств возлагается на ГАИ -ТАМ ТОЛЬКО ПО ГРАМОТНЕЙ НАПИСАНО), в третьих не помню в каком приказе или инструкции (77 приказе или в инструкции 111, написано ВИДЕО фиксация производится только с фото -, видео аппаратуры имеющие сертификат), а в КАСу (Кодекс административного судопроизводства) сказано доказательства полученные НЕЗАКОННО НЕ СЧИТАЮТСЯ ДОКАЗАТЕЛЬСТВАМИ!!! ТАК ЧТО ВОТ ТАК! Что в протоколе написано какие доказательства?????Свидетели?

Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема об’єкт зйомки, її режими, кут огляду приладу, тощо.) Між тим, ст..14-1 КпАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень

Этот приказ????


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 11:39 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Есть свидетель!!!Как его сюда правельно приписать???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 12:10 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Rumarc писал(а):
Спасибо что так быстро отреагировали!!!! :)
Я если чесно думал через дней 5 какой нибудь остряк напишет тупую шутку и всё!!!


Обижаешь..... Форум еще не умер.... Я бы сказал наоборот.

Читаем:

http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=927&hilit=%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B8
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=177&hilit=%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B8


КУоАП
Стаття 251. Докази

Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є
будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом
порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність
адміністративного правопорушення, винність даної особи в його
вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного
вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про
адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка
притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих,
свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями
технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і
кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки,
відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням
правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки
дорожнього руху,
протоколом про вилучення речей і документів, а
також іншими документами.
{ Стаття 251 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР N 1369-12
від 29.07.91, N 1818-12 від 15.11.91; Законом N 586-VI ( 586-17 )
від 24.09.2008 }

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 12:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Rumarc писал(а):
Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема об’єкт зйомки, її режими, кут огляду приладу, тощо.) Між тим, ст..14-1 КпАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень

Этот приказ????


Это не то. Забудь.

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 12:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Rumarc писал(а):
Есть свидетель!!!Как его сюда правельно приписать???


Почему не вписал в протокол? Нужно заявлять "клопотання про виклик свідка".
Почему еще не выложил скан протокола? Время то идет. Что они хоть написали в нарушении?
А в заяве нужно указать типа такого:
"Для підтвердження обставин, наведених у цій позовній заяві, заявляю клопотання про виклик свідка – ______________ (проживає: вул. ___________________), який був присутній в салоні автомобіля під час здійснення мною повороту"
В конце заявления ПРОШУ
1.
2.
.....
n. Викликати у якості свідка, що може підтвердити викладені у позові обставини, _____, який проживає за адресою: ___

Далее в ДОДАТКИ
1. Копия протокола серия.....
2. Копия постановления серия....
......
n. Клопотання про виклик у якості свідка ______.


Хотя здесь пускай меня поправят. Я не знаю надо ли писать ходатайство и отдельным листом прилагать к додаткам, когда оно уже заявлено в заявлении.

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Последний раз редактировалось dolphin 10 фев 2010, 12:43, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 12:32 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Вот черновик гляньте !!Суть правильна и куда свидетиля приписать.

ПОЗОВНА ЗАЯВА про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення
Я, Марцишевський Руслан Миколайович, 08.01.2010 року, в 14 год. 40 хв. рухався по вул. 60 років Жовтня в м. Кременчуці на автомобілі ЗАЗ-ТР699Р СПГ, державний номер ВІ 1796 АЕ, здійснив поворот вліво в бік вул.Хорольскої керуючись п.16.6 ПДР України.
В районі будинку №40 на вул.Хорольській , я зупинився, побачивши в дзеркалі заднього виду автомобіль з символікою ДАІ з включеними проблисковими маячками синього та червоного кольорів. Співвробітник ДАІ, після перевірки в мене документів, попросив, щоб я сів до нього в автомобіль, для складання протоколу, чим інспектор порушив Ст.16 Закону України Про дорожній рух. Показавши мені на звичайну аматорську відеокамеру, показав мені відео де чітко видно як я звертаю вліво не заважаючи іншим учасникам руху.
Цього ж дня, року, інспектор дорожньої постової служби роти ДПС в Полтавській області в м.Кременчук сержант Чувилко Олександр Олександрович склав відносно мене протокол, але мені не було роз’яснено мої права та обов’язки, передбачені ст.63 Конституції України та ст.. 268 КУпАП.
Одразу після складання протоколу інспектор ДПС роти ДПС Чувилко О.О. виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення серії ВІ №027442 від 04.12.2009 року, якою постановив: визнати мене, Марцишевського Руслана Миколайовича, винним у скоєнні правопорушення за ч. 2 ст. 123 КУпАП і накласти на мене стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 (двісті вісімдесят) грн.00 коп.
Я категорично не погоджуюсь з винесеною стосовно мене постановою, вважаю її незаконною та такою, що має бути скасована. Я не порушував п.16.6 ПДР України, так як я не утворював перешкод транспорту рухающомуся мені на зустріч, в даній ситуації я керувався п.1.10 ПДР України, в я кому чітко визначено термін «Уступить дорогу» -вимога до усатника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати ні яких маневрів (за виключенням вимоги звільнити займану смугу руху ) , якщо це може змусити інших учасників дорожнього руху , які мають перевагу , змінити напрямок руху або швидкість.
Автомобілі які рухались мені на зустріч не змінювали швидкість чи напрямок, крім того дана ділянка шляху має достатньо великі розміри для здійснення маневрів без перешкод для інших учасників руху.
Зазначена постанова винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР засобами фото- та відеофіксації, що працюють у автоматичному режимі, у відповідності до ст..14-1 КпАП.
Проте така постанова не відповідає вимогам закону з таких підстав.
Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема об’єкт зйомки, її режими, кут огляду приладу, тощо.) Між тим, ст..14-1 КпАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень.
У тексті постанови зазначено, що я, власник транспортного засобу, „керував автомобілем ЗАЗ TF699P СПГ” у зазначеному в постанові місці. Проте для таких висновків у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. На місці ніби-то порушення мене ніхто не зупиняв, постанову та протокол не складав, а саме зупинено мене було за декілька кілометрів від описаного у постанові місці . Якщо постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, то ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку. Якщо постанова виноситься за результатами відеофіксації, у порядку ст..14-1 КпАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа керувала транспортним засобом. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.
До того ж, у постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив відео фіксацію, яка марка приладу, яким вона проводилася, тощо. Між тим, це повинно бути зафіксовано, тим більше, що у відповідності до п.13.2 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС 13.11.2006 №1111), до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів. Тому при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників.
З огляду ст. 55 Конституції України, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
З огляду ст. 18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
Відповідно до ст. 19 КАС України адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також: дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.
З огляду до ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи те, що я не вчиняв правопорушення, про яке йдеться в оскаржуваній постанові, та постанова не відповідає вимогам закону, а також докази якими керується інспектор ДАІ були добуті з порушенням ст..14-1 КпАП, постанова від 04.12.2009 року відносно мене, Марцишевського Руслана Миколайовича має бути скасована.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 122, 255, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.ст. 17, 19, 162 Кодексу адміністративного судочинства,
ПРОШУ:
1. Скасувати постанову ВІ №027442 від 04.12.2009 року по справі про
адміністративне правопорушення, якою мене, Марцишевського Руслана Миколайовича було визнано винним у вчиненні правопорушення за ч. 2 ст. 123 КУПАП та накладено стягнення у вигляді штрафу у сумі 425 (двісті вісімдесят) грн. 00 коп.
2. Закрити справу про адміністративне правопорушення відносно мене, Марцишевського Руслана Миколайовича.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 13:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
ПОЗОВНА ЗАЯВА про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення
Я, Марцишевський Руслан Миколайович, 08.01.2010 року, в 14 год. 40 хв. рухався по вул. 60 років Жовтня в м. Кременчуці на автомобілі ЗАЗ-ТР699Р СПГ, державний номер ВІ 1796 АЕ, здійснив поворот вліво в бік вул.Хорольскої керуючись п.16.6 ПДР України.
В районі будинку №40 на вул.Хорольській , я зупинився, побачивши в дзеркалі заднього виду автомобіль з символікою ДАІ з включеними проблисковими маячками синього та червоного кольорів. Співвробітник ДАІ, після перевірки в мене документів, попросив, щоб я сів до нього в автомобіль, для складання протоколу, чим інспектор порушив Ст.16 Закону України Про дорожній рух. Показавши мені на звичайну аматорську відеокамеру, показав мені відео де чітко видно як я звертаю вліво не заважаючи іншим учасникам руху.

Впиши сюда Н А К А З

27.03.2009 N 111
Про затвердження Інструкції з питань діяльності
підрозділів дорожньо-патрульної служби
Державтоінспекції МВС
18. Особливості несення служби
працівниками підрозділів ДПС

18.1. Під час несення служби працівникам підрозділів ДПС
забороняється:
18.10. Використовувати під час несення служби технічні засоби
та прилади, які не сертифіковані в Україні та не пройшли повірку
або мають свідоцтво про повірку, термін дії якого минув.

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=z0576-09


Цього ж дня, року, інспектор дорожньої постової служби роти ДПС в Полтавській області в м.Кременчук сержант Чувилко Олександр Олександрович склав відносно мене протокол, але мені не було роз’яснено мої права та обов’язки, передбачені ст.63 Конституції України та ст.. 268 КУпАП.
Одразу після складання протоколу інспектор ДПС роти ДПС Чувилко О.О. виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення серії ВІ №027442 від 04.12.2009 року, якою постановив: визнати мене, Марцишевського Руслана Миколайовича, винним у скоєнні правопорушення за ч. 2 ст. 123 КУпАП і накласти на мене стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 (двісті вісімдесят) грн.00 коп.
Я категорично не погоджуюсь з винесеною стосовно мене постановою, вважаю її незаконною та такою, що має бути скасована. Я не порушував п.16.6 ПДР України, так як я не утворював перешкод транспорту рухающомуся мені на зустріч, в даній ситуації я керувався п.1.10 ПДР України, в я кому чітко визначено термін «Уступить дорогу» -вимога до усатника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати ні яких маневрів (за виключенням вимоги звільнити займану смугу руху ) , якщо це може змусити інших учасників дорожнього руху , які мають перевагу , змінити напрямок руху або швидкість.
Автомобілі які рухались мені на зустріч не змінювали швидкість чи напрямок, крім того дана ділянка шляху має достатньо великі розміри для здійснення маневрів без перешкод для інших учасників руху.
Зазначена постанова винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР засобами фото- та відеофіксації, що працюють у автоматичному режимі, у відповідності до ст..14-1 КпАП.
Проте така постанова не відповідає вимогам закону з таких підстав.
Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема об’єкт зйомки, її режими, кут огляду приладу, тощо.) Між тим, ст..14-1 КпАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень.
У тексті постанови зазначено, що я, власник транспортного засобу, „керував автомобілем ЗАЗ TF699P СПГ” у зазначеному в постанові місці. Проте для таких висновків у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. На місці ніби-то порушення мене ніхто не зупиняв, постанову та протокол не складав, а саме зупинено мене було за декілька кілометрів від описаного у постанові місці . Якщо постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, то ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку. Якщо постанова виноситься за результатами відеофіксації, у порядку ст..14-1 КпАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа керувала транспортним засобом. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.
До того ж, у постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив відео фіксацію, яка марка приладу, яким вона проводилася, тощо. Між тим, це повинно бути зафіксовано, тим більше, що у відповідності до п.13.2 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС 13.11.2006 №1111 Его уже нет. Есть новый 111), до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів. Тому при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників.
З огляду ст. 55 Конституції України, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
З огляду ст. 18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
Відповідно до ст. 19 КАС України адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також: дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.
З огляду до ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи те, що я не вчиняв правопорушення, про яке йдеться в оскаржуваній постанові, та постанова не відповідає вимогам закону, а також докази якими керується інспектор ДАІ були добуті з порушенням ст..14-1 КпАП, постанова від 04.12.2009 року відносно мене, Марцишевського Руслана Миколайовича має бути скасована.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 122, 255, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.ст. 17, 19, 162 Кодексу адміністративного судочинства,
ПРОШУ:
1. Скасувати постанову ВІ №027442 від 04.12.2009 року по справі про
адміністративне правопорушення, якою мене, Марцишевського Руслана Миколайовича було визнано винним у вчиненні правопорушення за ч. 2 ст. 123 КУПАП та накладено стягнення у вигляді штрафу у сумі 425 (двісті вісімдесят) грн. 00 коп.
2. Закрити справу про адміністративне правопорушення відносно мене, Марцишевського Руслана Миколайовича.[/quote]

К чему здесь ст.14-1? Эта статья актуальна когда постановление выносится без тебя. А так ИДПС вынес в твоем присутствии. Да и в протоколе врядли она указана. Это не то.

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 14:36 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
1 Постанова


Вложения:
postanova.jpg
postanova.jpg [ 86.61 KiB | Просмотров: 2978 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2010, 14:38 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 фев 2010, 12:22
Сообщений: 31
Протокол
Что можно прочитать???


Вложения:
protokol.jpg
protokol.jpg [ 157.54 KiB | Просмотров: 2701 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 49 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron