Текущее время: 28 мар 2024, 12:43

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 22 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 03:19 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 01 окт 2012, 01:22
Сообщений: 9
Откуда: Киев
Авто: Daewoo Sens
Город: Киев
Сегодня в 6.55 30.09.12 на посту ГАИ перед Белой Церковью был остановлен за нарушение скоростного режима за знаком "50", установленным перед постом ГАИ. С удивлением от гаишников узнал, что в июле 2012 внесены изменения в ПДР, согласно которым, про "дорожные работы" в сочетании со знаком "50", как необходимое условие, можно забыть.
Теперь там в подпунктах 12.10 прописаны и посты ГАИ и многое другое: всё это действительно я нашёл в Интернете. В протоколе написал всё же незгоду, но шансы оспорить вижу для себя сомнительными. Хотел бы выслушать свежие комментарии и советы по этому поводу, так как все текущие аргументы про "дорожные работы" (кто знает, тот меня поймёт) уже явно устарела.
Интересно, что требование сочетать знак "50" со знаками-объяснениями (дорожные работы, пост ГАИ, опасный поворот) как бы остаётся в силе. Я, правда, не помню, какая там была ситуация на подъезде к Белой Церкви. Знаки "пост ГАИ" наверняка были, но, возможно, не на одном столбе со знаком "50". Возможно, это можно использовать в аргументации (факт превышения скорости, зафиксированный фотосъёмкой, я не оспариваю)...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 04:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23887
Авто: есть
Город: Elx
можно

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 05:49 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 13 июн 2011, 18:05
Сообщений: 1394
sentinel1
Открываете ПДР и читаете новые правила, находите несоответствие новых правил и знаков которые там стоят/приказа 177 МВД согласно которых должны стоять знаки/ДСТУ 4100-2002. Где-то они не несоответствие друг-другу - за это и цепляетесь.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 08:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
sentinel1 писал(а):
Я, правда, не помню, какая там была ситуация на подъезде к Белой Церкви.

Насколько я помню, то ясновидящих в ДК нет. Поэтому нужна достоверная информация.

sentinel1 писал(а):
В протоколе написал всё же незгоду, но шансы оспорить вижу для себя сомнительными.

Протокол и постанову в студию.

Не плодим одинаковые темы - viewtopic.php?f=6&t=24865


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 08:16 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 27 сен 2012, 15:24
Сообщений: 71
Авто:  
Город:  
Прецедентов отмены постановлений пока нет.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 08:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
Должны весеть пояснения к знаку ограничения скорости и знаки должны бюыть установлены по обеим сторонам дороги ... если ехать паралельно с фурой их можно и не увидеть вовсе ....

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 08:24 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 окт 2010, 10:48
Сообщений: 1282
Откуда: Запорожье
Авто: Chevrolet
Dolgovnet писал(а):
Отличный ответ ЦБДА та АС
Изображение
Изображение
[/quote]

Пример иска в суд:
Сообщение, не относящиеся к теме
До Солом’янського районного суду Київської області
03113, вул.Полковника Шутова, 1, м.Київ,

Позивач: Григорчук Олександр Борисович
Адреса реєстрації: 35362, вул.Т.Шевченка, 22, с. Малий Шпаків Рівненського району Рівненської області
Адреса фактичного проживання (адреса для листування): 08201, вул.Г.Сковороди, 5, кв.61, м.Ірпінь Ірпінського району Київської області
Телефон: +38 (066) 530 51 61

Відповідач 1: Управління ДАI ГУМВС України в Київськiй областi
Адреса: 03153, вул. Ф.Ернста, 3, м.Київ
Телефон: (044) 249 84 02

Відповідач 2: командир взводу №4 роти ДПС ДАІ з ОСП при УДАІ ГУ Шуб Володимир Самоїлович
Адреса: 03153, вул. Ф.Ернста, 3, м.Київ
Телефон: (044) 249 84 02

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови сер. BI1 № 058568 від 24.08.2012 у справі про адміністративне правопорушення

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
24 серпня 2012 року близько 12 год. 35 хв. я рухався автомобілем Ford Fusion, державний номерний знак ВК9015АХ, автомобільною дорогою Київ – Харків у напрямку м.Харків. Приблизно на 75 кілометрі дороги, поблизу м.Березань Бориспільського району Київської області, за межами населених пунктів, я помітив дорожній знак сервісу 6.10 «Пост ДАІ», далі на значній відстані заборонний дорожній знак 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» з обмеженням 70 км/год, далі заборонний дорожній знак 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» з обмеженням 50 км/год, далі дорожній знак сервісу 6.10 «Пост ДАІ».
За знаком 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» з обмеженням 50 км/год мене зупинив інспектор ДАІ Джейранов Олег Альбертович, номер нагрудного знаку КМ0246. Приблизно через дві хвилини до місця зупинки мого транспортного засобу підійшов інспектор Шуб Володимир Самоїлович, номер нагрудного знаку КМ0709.
Інспектори почали стверджувати, що я здійснив адміністративне правопорушення, яке полягає у перевищенні максимальної швидкості, встановленого знаком 3.29 з обмеженням 50 км/год., на 36 км/год. Швидкість руху мого транспортного засобу була зафіксована приладом TruCam та складала 86 км/год.
Перед та під час складання матеріалів справи про адміністративне правопорушення я пояснив інспекторам, що рішення рухатися зі швидкістю понад 50 км/год було прийнято на основі п.12.10 Правил дорожнього руху, а саме: знаки обмеження швидкості повинні встановлюватися разом з додатковими знаками, які пояснюють причину встановлення обмеження, тоді як на даній ділянці знаки 3.29 встановлено без таких додаткових знаків. Інспектори заявили, що встановлення додаткових знаків, які пояснюють причину обмеження швидкості, разом зі знаком обмеження швидкості, не є обов’язковим. Це твердження інспекторів зафіксоване на відеозаписі автомобільного відеореєстратора, встановленого в моєму автомобілі, в проміжку часу 12:38:20 – 12:39:05 та 12:55:05 – 12:55:25 згідно міток відеореєстратора, та може бути підтверджене свідком, Григорчук Іванною Анатоліївною, яка перебувала в цей час у моєму автомобілі. Відеозапис розмови з інспекторами додається.
Інспектор Шуб Володимир Самоїлович склав Протокол серії ВХ1 №308772 та виніс Постанову серії ВІ1 №058568 у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 122 КУПаП, якою постановив притягнути мене до адміністративної відповідальності та накласти на мене адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 255 грн. 00 коп.
Згідно абзацу 2 п.12.10 Правил дорожнього руху разом із знаками обмеження швидкості руху 3.29 обов’язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, які попереджають про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об’єкта. На ділянці дороги, де я, на думку інспекторів, вчинив адміністративне правопорушення, знаки 3.29 та 6.10 розміщені на деякій відстані один від одного, тобто не разом, а окремо. Згідно абзацу 3 п.12.10 Правил дорожнього руху у разі, коли дорожні знаки обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 встановлені з порушенням визначених «цими Правилами вимог щодо їх введення», водій не може бути притягнений до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху. На ділянці дороги, де я, на думку інспекторів, вчинив адміністративне правопорушення, знаки 3.29 та 6.10 встановлені окремо, а не разом, тобто з порушенням вимог щодо їх введення, встановлених абзацом 2 п.12.10 Правил дорожнього руху. Отже, згідно абзацу 3 п.12.10 Правил дорожнього руху, я не міг бути притягнутий до відповідальності за перевищення швидкості руху.
Твердження інспекторів Джейранова Олега Альбертовича та Шуба Володимира Самоїловича про те, що додаткові знаки, які пояснюють причину обмеження швидкості, не мають встановлюватися разом зі знаками обмеження максимальної швидкості, суперечать формулюванню абзацу 2 п.12.10 Правил дорожнього руху, і свідчать про недосконале знання інспекторами Правил дорожнього руху. Інспектор Шуб Володимир Самоїлович виніс Постанову в справі про адміністративне правопорушення та притягнув мене до відповідальності за правопорушення, використовуючи невірне формулювання пункту Правил дорожнього руху, який я ніби-то порушив.
Згідно абзацу 2 п.12.10 Правил дорожнього руху, із знаками обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 обов’язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, які попереджають про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об’єкта. Згідно абзацу 2 п.8.4 Правил дорожнього руху про характер небезпеки інформує група попереджувальних знаків. Згідно абзацу 6 п.8.4 Правил дорожнього руху про розташування об’єктів, де діють спеціальні правила, інформує група інформаційно-вказівних знаків. Знак 6.10 «Пост ДАІ» відноситься до групи знаків сервісу, а не до групи попереджувальних знаків чи до групи інформаційно-вказівних знаків. Таким чином, встановлення знаку 6.10 разом зі знаком 3.29 суперечить вимогам щодо введення знаку 3.29, викладеним в абзаці 2 п.12.10 Правил дорожнього руху. Отже, згідно абзацу 3 п.12.10 Правил дорожнього руху, я не міг бути притягнутий до відповідальності за перевищення швидкості руху і у тому випадку, якби знаки 3.29 та 6.10 були встановлені разом.
Згідно абзацу 3 п.12.10 Правил дорожнього руху у разі, коли дорожні знаки обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 встановлені з порушенням з порушенням вимог національних стандартів, водій не може бути притягнений до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху. Ділянка, на якій мене було зупинено, знаходиться поза межами населених пунктів, на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами. Згідно абзацу 6 п.12.6 Правил дорожнього руху, поза населеним пунктом на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами дозволяється рух зі швидкістю не більше 110 км/год. Згідно п.10.5.25 ДСТУ 4100-2002, якщо обмеження максимальної швидкості, що його вводять на даній ділянці дороги, більш ніж на 20 км/год змінює її значення проти дозволеної швидкості руху на попередній ділянці, то треба використовувати ступінчасте обмеження швидкості з кроком не більше ніж 20 км/год послідовним встановленням знаків 3.29, розміщених один від одного на відстані від 100 до 150 м. Таким чином, згідно ДСТУ, які є національними стандартами, зниження обмеження швидкості з 110 км/год до 50 км/год, повинне встановлюватися наступною послідовністю знаків 3.29: 90 км/год, 70 км/год, 50 км/год. Знак 3.29 з обмеженням 90 км/год на вказаній ділянці дороги відсутній. Таким чином, встановлення дорожніх знаків обмеження швидкості у даному разі суперечить вимогам національних стандартів. Отже, згідно абзацу 3 п.12.10 Правил дорожнього руху, я не міг бути притягнутий до відповідальності за перевищення швидкості руху.
Згідно абзацу 3 п.12.10 Правил дорожнього руху у разі, коли дорожні знаки обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 встановлені з порушенням вимог національних стандартів, водій не може бути притягнений до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху. Згідно п.10.8.1 ДСТУ 4100-2002, знаки сервісу повинні установлюватись безпосередньо біля об'єктів, а на дорогах поза населеними пунктами знаки сервісу повинні установлюватись попередньо за 60— 80 км, 15—20 км і 400—800 м від позначеного об'єкта, в цьому разі на знаках потрібно зазначати відстань до об'єкта. Знак 6.10 «Пост ДАІ», встановлений перед знаками 3.29, не містить вказання відстані до об’єкту. Керуючись національними стандартами, проїжджаючи біля знаку, водій вважає, що знаходиться безпосередньо біля посту ДАІ, та не асоціює наступні, встановлені на значній відстані, знаки 3.29 з наближенням до посту ДАІ. Таким чином, встановлення дорожніх знаків обмеження швидкості у даному разі суперечить вимогам національних стандартів. Отже, згідно абзацу 3 п.12.10 Правил дорожнього руху, я не міг бути притягнутий до відповідальності за перевищення швидкості руху.
На підставі вищевикладеного вважаю, що Постанова серії ВІ1 №058568 у справі про адміністративне правопорушення є необґрунтованою, протиправною, незаконною та підлягає скасуванню.
Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП, особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
На підставі викладеного, керуючись статтями 287, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 2,6-11,18,19,71,100 Кодексу адміністративного судочинства України, –
ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.
2. Викликати до суду для надання свідчень свідка Григорчук Іванну Анатоліївну (адреса реєстрації: 35100, вул. Гагаріна, 4А, кв.6, смт Млинів Млинівського району Рівненської області; адреса фактичного проживання (адреса для листування): 08201, вул.Г.Сковороди, 5, кв.61, м.Ірпінь Ірпінського району Київської області; телефон: +38 (063) 180 69 17).
3. Визнати протиправною та скасувати Постанову серії ВІ1 №058568 у справі про адміністративне правопорушення від 24 серпня 2012 року.

Додатки:
1. Копії позовної заяви на 4 арк. в 2-х прим.
2. Копія постанови серії ВІ1 №058568 по справі про адміністративне правопорушення від
24.08.2012 р.
3. Копія протоколу серії ВХ1 №308772 про адміністративне правопорушення від 24.08.2012 р.
4. диск DVD з відеозаписом оформлення матеріалів справи, здійсненим автомобільним відеореєстратором DVR-047, в 3-х прим.


«30» серпня 2012 року _______________
[/quote]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 13:22 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 01 окт 2012, 01:22
Сообщений: 9
Откуда: Киев
Авто: Daewoo Sens
Город: Киев
Ну что ж, придётся подъехать мне к Белой Церкви и ещё раз поглядеть, были ли знаки "50" и "пост ГАИ" на одном столбе или нет. Если нет, буду отталкиваться от этого.


Скан-копии постановы и протокола выкладывыть смысла не вижу. Там ничего особенного не написано.. В протоколе - порушив знак 3.29. В постанове - стягнення у виглядi 255 грн.


Последний раз редактировалось sentinel1 01 окт 2012, 13:24, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 13:24 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
будьте уверены, что их там нет .. а проще, запрос ... мол дайте фото, где показаны знаки по ДСТУ ....толку выкатываь банз????

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 15:31 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 01 окт 2012, 01:22
Сообщений: 9
Откуда: Киев
Авто: Daewoo Sens
Город: Киев
wasily_g писал(а):
будьте уверены, что их там нет .. а проще, запрос ... мол дайте фото, где показаны знаки по ДСТУ ....толку выкатываь банз????

Василий, не очень удаётся найти инфу в ДСТУ, указывающую, что знак 3.29 должен быть на одном столбе с поясняющими знакми. Вы говорили, там что-то подобное есть. Если подскажите, где в ДСТУ это точно зафиксирвоанно. буду благодарен.
Читал ДСТУ 4100-2002. Другого, я так понимаю, нет. Читал раздел 10. ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ. 10.5.25 - конкретно по знаку 10.29.

В ПДР меня смущает всё же то, что написано "обязательно дополнительно устанавливаются... знаки, предупреждающие о приближении к объекту (пост)", но не сказано конкретно:
- на одном столбе.
или можно:
- на расстоянии несколько сотен метров на отдельном столбе.

Для меня это просто ГЛАВНЫЙ момент, на котором я хотел бы строить обжалование.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 15:43 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 апр 2012, 16:16
Сообщений: 856
Откуда: Киев
Авто: Mitsubishi Outlander
Город: Киев
Цитата:
Для меня это просто ГЛАВНЫЙ момент, на котором я хотел бы строить обжалование.


Лучше сыграйте на том, что за фурой не было видно знак справа. Слева там вряд ли знаки ещё будут

_________________
www.hotroad.com.ua - первый украинский народный автоблог. Новости, видео, обзоры! Публикуй свои материалы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 16:00 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 01 окт 2012, 01:22
Сообщений: 9
Откуда: Киев
Авто: Daewoo Sens
Город: Киев
Mitrey писал(а):
Цитата:
Для меня это просто ГЛАВНЫЙ момент, на котором я хотел бы строить обжалование.


Лучше сыграйте на том, что за фурой не было видно знак справа. Слева там вряд ли знаки ещё будут


Это хорошая мысль, хотя, конечно, по ДСТУ 10.2.4 на многополосной дороге дублирование знаков по обе стороны может, но не обязано быть.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2012, 16:33 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 01 окт 2012, 01:22
Сообщений: 9
Откуда: Киев
Авто: Daewoo Sens
Город: Киев
Активист из Белой Церкви по моей просьбе проехал мой маршрут и сделал видео на регистратор, расставив - лично для меня - все точки над 'i'.

http://www.youtube.com/watch?v=M8p69EE32yk

1. Дублирование знаков "50" есть по обе стороны дороги.
2. На том же столбе - знак "Наземный пешеходный переход". Это тоже один из вариантов пояснения наравне с "пост ГАИ".

Так что... будьте осторожны. Обновлённые ПДР - в действии.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 окт 2012, 11:36 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 21 июл 2010, 13:41
Сообщений: 136
теперь знаки ограничения скорости на трассе действую без дорожных работ??


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 окт 2012, 11:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23887
Авто: есть
Город: Elx
tour писал(а):
теперь знаки ограничения скорости на трассе действую без дорожных работ??

а самому почитать? http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/130 ... 0%BF/page3 п. 12.10, 12.10-1, 12.10-2

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 22 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: