Текущее время: 28 мар 2024, 18:28

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 35 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04 фев 2013, 22:15 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 окт 2011, 19:26
Сообщений: 702
Авто: ВАЗ 2104
mellerss писал(а):
В таком случае - не оставляй друга, обязательно сходи с ним, может получится разрулить все на месте.


думаю на месте никто ничего не будет разбираться :) там будет сидеть девочка (или мальчик), которая выпишет постановление и мы пойдем писать заяву в суд.
Можно, конечно, поднять там бучу, но я сомневаюсь что это даст положительные плоды, поэтому будем действовать по ситуации.

_________________
ст.122 ч2. (проезд на красный) - победа!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 фев 2013, 22:19 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 мар 2012, 18:37
Сообщений: 323
Откуда: от туда
Авто: ласточка
Город: Николаев
Rumata писал(а):
mellerss писал(а):
В таком случае - не оставляй друга, обязательно сходи с ним, может получится разрулить все на месте.


думаю на месте никто ничего не будет разбираться :) там будет сидеть девочка (или мальчик), которая выпишет постановление и мы пойдем писать заяву в суд.
Можно, конечно, поднять там бучу, но я сомневаюсь что это даст положительные плоды, поэтому будем действовать по ситуации.

Согласен, отпиши о результатах.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2013, 15:43 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 окт 2011, 19:26
Сообщений: 702
Авто: ВАЗ 2104
Как и предполагалось, выписали постанову. Инспектор грит, типо я с этим все-равно ничего не могу сделать, оспорите в суде.
На удивление, все было спокойно, без нервов и т.п.
Сейчас буду малевать заяву в суд.

_________________
ст.122 ч2. (проезд на красный) - победа!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2013, 19:07 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 мар 2012, 18:37
Сообщений: 323
Откуда: от туда
Авто: ласточка
Город: Николаев
Rumata писал(а):
Как и предполагалось, выписали постанову. Инспектор грит, типо я с этим все-равно ничего не могу сделать, оспорите в суде.
На удивление, все было спокойно, без нервов и т.п.
Сейчас буду малевать заяву в суд.

Я абсолютно ничему не удивлён. :|
Они же все на этом бесприделе сидят, друг друга покрывают. :x
А если что-то не нравится - ищи счастье в судах (а там глядишь человек не захочет голову морочить и всё оплатит)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2013, 19:58 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 окт 2011, 19:26
Сообщений: 702
Авто: ВАЗ 2104
Сотворил, зацените плз.

Сообщение, не относящиеся к теме
До Харьківського районного суду Харківської області
Адреса: 62458, Харківський р-н, с. Покотилівка, вул. Калініна, 18

Позивач:
Костін Дмитро Володимирович
Адреса: 62403, Харківська обл, с.Бабаї, пров.Лісний, 13
Відповідач:
Інспектор ВДАЇ Харківського РВ ГУМВС України в Харківській області капітан міліції Ісіченко Євген Дмитрович

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання незаконної та скасування
постанови серії AX1 №228214 по справі про адміністративне правопорушення
від 05.02.2013 р.

Звільнено від сплати державного мита відповідно до ст..288 КпАП України. Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівненого до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
07.12.2012 року, близько 12 год. 30 хв., я, Костін Дмитро Володимирович, рухався на своєму автомобілі марки «AUDI A4 AVANT» д.н.з. AX8953CB в місті Харків. Під’їжджаючи до стоп лінії побачив, що світлофор працював в режимі: «червоний, жовтий, зелений». Я виїхав на перехрестя на зеленій сигнал світлофору, пропустив зустрічній транспорт та закінчив маневр проїзду перехрестя. Після проїзду перехрестя я був зупинений працівником ДАІ ст.л-м міліції Сердюком Андрієм Сергійовичем. Незважаючи на те, що я пояснював, що не вчинив порушень правил дорожнього руху України, на мене було складено протокол. Інспектор не надав ніяких фото/відео доказів мого правопорушення(ст.251 Кодексу України про адміністративні правопорушення). З даним протоколом я ознайомився та написав пояснення.
З даною постановою не погоджуюсь. На перехрестя виїхав на зелений сигнал світлофору, дотримуючись ПДР, а саме п.16.6, пропустив зустрічній транспорт, та дотримуючись п.16.8 завершив проїзд перехрестя.
Враховуючи наведене, вважаю що в моїх діях немає ознак правопорушення пунтку 8.7.3 “е”, навпаки, мої права порушено, а постанова винесена незаконно і підлягає скасуванню.

На підставі вище викладеного та керуючись ст.. ст.. 7, 251, 252, 254, 255, 276, 287, 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.. 2, 6-11, 18, 19, 71, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 122 КУпАП є необґрунтованим, недоведеним з наступних причин:
1. Я не порушив ПДР, протокол та постанова винесені відносно мене безпідставно.
2. Матеріал повністю сфальсифіковано, оскільки інспектор не надав ніяких доказів мого правопорушення, що передбачено ст.251 КупАП.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 7, 18, 104, 105, 106, 251, 252, 254, 255, 276, 287, 288, 289, 293 КУпАП України, ст.. 2, 6-11, 18, 19, 71, 104-106, Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі;
2. Належно повідомити про місце та час розгляду справи про визнання незаконною та скасування постанови серії AX1 №228214 по справі про адміністративне правопорушення від 05.02.2013 р. позивача, представника відповідача.
3. Постанову AX1 №228214 про притягнення Костіна Д.В.. до відповідальності за ст. 122 ч.2 КУпАП скасувати за відсутністью складу правопорушення та звільнити мене від сплати штрафу у розмірі 425 грн, а провадження по справі закрити.

Додатки:

1. Копія позовної заяви на 2арк. в 2-х прим.
2. Копія Постанови серія AX1 №228214 по справі про адміністративне правопорушення від 05.02.2013 року.
3. Копія Протоколу серія AA2 №089572 про адміністративне правопорушення від 07.12.2012 року.




5.02.2013 року ______________ Костін Д.В.

_________________
ст.122 ч2. (проезд на красный) - победа!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2013, 20:02 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 окт 2011, 19:26
Сообщений: 702
Авто: ВАЗ 2104
Я так понимаю это надо в канцелярию занести? Мне как раз по дороге.

_________________
ст.122 ч2. (проезд на красный) - победа!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2013, 20:57 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 мар 2012, 18:37
Сообщений: 323
Откуда: от туда
Авто: ласточка
Город: Николаев
В додатки добавь копии прав, техпаспорта.
Ст. 251 процитируй полностью, а то не все судьи любят перечитывать НПА.
Можно добавить, что не принял (ИДПС) ходотайство по переносу дела (юр. помощь)
Вот немного расширенный подобный вариант. Т.к. никаких доказательств у ГЕЯ нет (ни видео, ни свидетелей), то можно и такой вариант применить ;) :
Сообщение, не относящиеся к теме
Скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 122 КУпАП (проїзд на заборонний сигнал світлофору 2)

ПОЗОВНА ЗАЯВА

У справі про адміністративне правопорушення,

передбачене ч.2 ст.122 КУпАП

15.02.2012р. у ВДВС Залізничного району м. Львова мною було отримано копію постанови ВС№060218 від 23.10.2009р., складеної відносно мене інспектором БДПС ВДАІ м. Львова — Бабляк Остапом Степановичем.

Як вбачається зі змісту, постанова складена відносно мене за те, що нібито я 23.01.2012 р. о 09год. 20хв. у м. Львові на вул. Кульпарківська-Антоновича, проїхав перехрестя на заборонений сигнал світлофора (червоне світло), тобто скоїв правопорушення передбачене ч.2 ст.122 КУпАП. Відповідно до даної постанови на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 грн.

Вважаю, що дана постанова винесена із порушенням вимог чинного законодавства, не відповідає дійсним обставинам справи, а дії інспектора ДАІ при винесенні постанови були незаконними та такими, що грубо порушили мої права.

23.01.2012 р. я дійсно рухався у своєму автомобілі по вул. Кульпарківській у м. Львові зі швидкістю близько 30-40км/год, під’їжджаючи до перехрестя вул. Кульпарківської та Антоновича звернув увагу на сигнал світлофора, який був зеленим, тобто дозволяв проїзд. Виконуючи маневр повороту направо з вулиці Кульпарківської на вул. Антоновича, краєм ока зауважив, що сигнал світлофора змінився на жовтий, але оскільки на момент ввімкнення жовтого сигналу світлофора я фактично вже перетнув стоп-лінію перед світлофором, то я продовжив виконання повороту праворуч одночасно пересвідчившись, що я не створюю будь-яких перешкод іншим учасникам дорожнього руху.

Відповідно до п. 8.11. Правил дорожнього руху, (затверджені Постановою від 10 жовтня 2001р. №1306) водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.

Відповідно до п. 8.10 ПДР України 8.10., у разі подання світлофором сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінія), дорожнім знаком 5.62 «Місце зупинки», якщо їх немає — не ближче 10 м до найближчої рейки перед залізничним переїздом, перед світлофором, пішохідним переходом, а якщо і вони відсутні та в усіх інших випадках — перед перехрещуваною проїзною частиною, не створюючи перешкод для руху пішоходів.

Таким чином, мої дії відповідали п. п. 8.10, 8.11 Правил Дорожнього руху.

Після виконання повороту праворуч, мене було зупинено працівником ДАІ, який попросив надати мої документи для перевірки. Після того, як я передав посвідчення водія, техпаспорт та ін. інспектору, він повідомив мені, що я порушив правила дорожнього руху — здійснив рух на заборонний сигнал світлофора і запропонував «домовитись» на місці. Такі дії інспектора ДАІ мене вкрай обурили, оскільки, я не вчиняв жодного правопорушення. Я пояснив інспектору, що я не вчиняв правопорушення, оскільки до моменту увімкнення заборонного сигналу світлофора вже перетнув стоп-лінію, а тому мав право завершити маневр, з метою уникнення застосування екстреного гальмування. Крім того, обставини події підтвердили свідки, які їхали зі мною в автомобілі, це Савка Остап та Бубенська Надія.

Після цього Інспектор нічого не пояснюючи разом з моїми документами пішов до службового автомобіля ДАІ та сів у нього. Я не виходив з автомобіля, оскільки був впевнений, що інспектор здійснює перевірку мої документів по базі даних ДАІ. Через деякий час Інспектор повернувся, передав мені документи та побажав щасливої дороги.

Про те, що Інспектор ДАІ складав відносно мене протокол та постанову він мене не повідомив. Інспектором не було вручено мені копії протоколу складеного відносно мене. У протоколі та постанові інспектором не зазначено наявних свідків, не враховано їхні свідчення. Інспектором не надано змоги дати пояснення ні мені, ні свідкам. Очевидно, що інспектором не роз’яснювались мені і права, які я мав, як особа, відносно якої складався протокол та виносилась постанова. Постанова мені не була вручена, що позбавило мене можливості оскаржити її у встановлений законом строк.

Таким чином, при складенні протоколу та винесенні постанови, інспектором ДАІ Бабляком О. С. порушено ст. ст. 7, 254, 256, 257, 277-1, 278, 280, 285 КУпАП.

Враховуючи наведене, слід прийти до висновку, що вказана постанова є незаконною та підлягає скасуванню, а у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

На підставі викладеного, керуючись стст.287, 288 КпАП України, ПРОШУ:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2013, 21:17 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 окт 2011, 19:26
Сообщений: 702
Авто: ВАЗ 2104
mellerss писал(а):
В додатки добавь копии прав, техпаспорта.
Ст. 251 процитируй полностью, а то не все судьи любят перечитывать НПА.
Можно добавить, что не принял (ИДПС) ходотайство по переносу дела (юр. помощь)
Вот немного расширенный подобный вариант. Т.к. никаких доказательств у ГЕЯ нет (ни видео, ни свидетелей), то можно и такой вариант применить ;) :


Та не, 251 решил не цитировать, а то скажет, чо эт вы меня тут законам учить будете.
А ходатайство принял идпс, его подзащитный написал в протоколе. В общем будем посмотреть.
Буду держать в курсе.

_________________
ст.122 ч2. (проезд на красный) - победа!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2013, 21:22 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 мар 2012, 18:37
Сообщений: 323
Откуда: от туда
Авто: ласточка
Город: Николаев
Rumata писал(а):
mellerss писал(а):
В додатки добавь копии прав, техпаспорта.
Ст. 251 процитируй полностью, а то не все судьи любят перечитывать НПА.
Можно добавить, что не принял (ИДПС) ходотайство по переносу дела (юр. помощь)
Вот немного расширенный подобный вариант. Т.к. никаких доказательств у ГЕЯ нет (ни видео, ни свидетелей), то можно и такой вариант применить ;) :


Та не, 251 решил не цитировать, а то скажет, чо эт вы меня тут законам учить будете.
А ходатайство принял идпс, его подзащитный написал в протоколе. В общем будем посмотреть.
Буду держать в курсе.

Ок, не забывай информировать. ;)
Удачи :!:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 фев 2013, 15:35 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 окт 2011, 19:26
Сообщений: 702
Авто: ВАЗ 2104
Вернули заяву, грят надо оплатить сбор. Сегодня товарищ оплатит.
Прикол в другом - судья предварительно говорит, что МЫ ДОЛЖНЫ ПРЕДОСТАВИТЬ ДОКАЗАТЕЛЬСТВА НЕВИНОВНОСТИ, иначе ничего нам не светит :shock: . Однако, согласно конституции, я же не должен доказывать свою невиновность. Может дописать в заяве это?

_________________
ст.122 ч2. (проезд на красный) - победа!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 фев 2013, 13:35 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 мар 2012, 18:37
Сообщений: 323
Откуда: от туда
Авто: ласточка
Город: Николаев
Rumata писал(а):
Вернули заяву, грят надо оплатить сбор. Сегодня товарищ оплатит.
Прикол в другом - судья предварительно говорит, что МЫ ДОЛЖНЫ ПРЕДОСТАВИТЬ ДОКАЗАТЕЛЬСТВА НЕВИНОВНОСТИ, иначе ничего нам не светит :shock: . Однако, согласно конституции, я же не должен доказывать свою невиновность. Может дописать в заяве это?

В иске укажи это:
Цитата:
Прошу особливу увагу звернути суд на норму, встановлену ч. 2 ст.71 КАС, відповідно до якої в адміністративних справах про протиправність рішень суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Судьи у нас вообще по....вали, тыкай судье эту норму и говори - я что должен в своей машине возить свидетелей? я обязан иметь регистратор, для того чтобы инспектор ничего не приписывал мне?
Именно инспектор, согласно законодательству, обязан доказать своё решение.
А ещё лучше - укажи в иске, что с тобою был пассажир (попросишь товарища подыграть тебе), который может подтвердить, что ты ничего не нарушал, а инспектор отказался его вписывать в протокол.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 фев 2013, 17:30 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 окт 2011, 19:26
Сообщений: 702
Авто: ВАЗ 2104
Оплатил сбор, нарисовал следующее повідомлення:

Сообщение, не относящиеся к теме
До Харьківського районного суду Харківської області
Адреса: 62458, Харківський р-н, с. Покотилівка, вул. Калініна, 18
Костін Дмитро Володимирович
Адреса: 62403, Харківська обл, с.Бабаї, пров.Лісний, 13


ПОВІДОМЛЕННЯ

У відповідь на Ухвалу від 8 лютого 2013 року у справі №635/1084/13-а
У зазначеній ухвалі суддя Березовська І.В. вказує на невідповідність позовної заяви вимогам ст.106 КАС України, а саме позивачем не сплачен судовий сбір та не додано копій всіх документів, що додаються до неї.
З метою усунення цих недоліків прошу додати до справи копію квітанції про уплату судового збору, а також 2 копії постанови та 2 копії протоколу.

Додатки:
1.Копія квітанції про уплату судового збору в 2-х прим.
2.Копія Постанови серія AX1 №228214 по справі про адміністративне правопорушення від 05.02.2013 року в 2-х прим.
3.Копія Протоколу серія AA2 №089572 про адміністративне правопорушення від 07.12.2012 року в 2-х прим.
4.Копія ухвали від 8 лютого 2013 року у справі №635/1084/13-а 1 прим.


хочу заметить, что копии документов подавались в полном объеме. т.е. было все, кроме копий квитанций. Ну ничего, думаю теперь копий должно хватить...

_________________
ст.122 ч2. (проезд на красный) - победа!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2013, 12:07 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 окт 2011, 19:26
Сообщений: 702
Авто: ВАЗ 2104
Прошло первое заседание, ответчик не явился. Перенесли на 11 марта.

_________________
ст.122 ч2. (проезд на красный) - победа!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2013, 18:56 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 мар 2012, 18:37
Сообщений: 323
Откуда: от туда
Авто: ласточка
Город: Николаев
Rumata писал(а):
Прошло первое заседание, ответчик не явился. Перенесли на 11 марта.

Отлично :!:
Зная о своих боках, ГАЕры в суд навряд-ли явятся.
А это значит, что они согласны с требованиями иска. :D


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2013, 22:13 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 окт 2011, 19:26
Сообщений: 702
Авто: ВАЗ 2104
mellerss писал(а):
Rumata писал(а):
Прошло первое заседание, ответчик не явился. Перенесли на 11 марта.

Отлично :!:
Зная о своих боках, ГАЕры в суд навряд-ли явятся.
А это значит, что они согласны с требованиями иска. :D


там прикол следующий - постанову выписывал не тот гаец, который протокол нарисовал. Что-то тут подозрительно интересное вырисовывается :)

_________________
ст.122 ч2. (проезд на красный) - победа!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 35 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: