Текущее время: 27 апр 2024, 01:01

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04 июл 2013, 23:03 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 сен 2010, 09:26
Сообщений: 31
Авто: Lancer10
Собственно ехал обогнал ученика который действительно ехал медленно разметки на данном участке дороги нет только знак 3.25 (Обгон запрещён). Остановили меня и ученика ученик сразу расписался у меня в протоколе и уехал:( А мне протокол и постоянства на руки:(. + к этому Инспектор неправильно мой номерной знак написал.
Пожалуйста посмотрите всё ли я правильно написал?


Куйбишевського районного суду м. Донецька
83012, м. Донецьк, вул. Соколінна, 1

Позивач:
Т******** В****** А********
що проживає за адресою:
*************************
**************************

Відповідач 1: УДАI ГУМВС України в Донецький області
місцезнаходження: 83023 м. Донецьк, вул. Ходаковського, 10


Відповідач 2: ІДПС взводу з ОСП№1 роти ДЖДАІ УДАІ р-ні
Б**** А***** М******
Адресу не повідомив.

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

Про визнання незаконною та скасування постанови серіі АА2 № ******* від 28.06.2013р. по справі про притягнення до адміністративної відповідальності.


28. 06. 2013 р. в 20 годин 00 хвилин на 431-му кілометрі а/д Знам'янка-Луганьск ІДПС взводу з ОСП№1 роти ДЖДАІ УДАІ р-ні Барабановим Андрієм Миколайовичем була винесена постанова АА2 № ***** про притягнення мене до адміністративної відповідальності за, як вказано в постанові, «правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення» та накладення штрафу у розмірі п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вважаю, що постанова про притягнення мене до адміністративної відповідальності складена неправомірно і підлягає скасуванню з наступних підстав:

1. Дійсно, 28. 06. 2013 р. я, керуючи автомобілем марки Пежо н/з АІ **** КМ, рухався автодорогою Знам'янка-Луганьск в напрямку м. Знам'янка. Приблизно на 431 кілометрі автодороги мене було зупинено інспектором ІДПС Б***** А.М. після здійснення випередження поодинокого транспортного засобу, марки «Шкода» з наклейкою літери "У" на задньому склі, яка рухалася у тому ж самому напрямку зі швидкістю значно меншою за дозволену, менше 30 кілометрів на годину. Випередження я здійснив так як дорожня розмітка на даній ділянці дороги відсутня я керувався, ПДР 11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками, а в разі їх відсутності - самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.
Я вважав, що безпечний інтервал від узбіччя до правого краю обганяємо транспортного засобу становить 0,5 м, між обганяємо і обганяє - трохи менше 1 м, між лівим краєм обганяє транспортного засобу та уявної осьової - 0,5 м. При ширині проїжджої частини 11 м частину дороги, призначена для руху в даному напрямку шириною 5,5 м, має дві смуги руху. Виходячи з цього, я здійснив випередження без виїзду на смугу зустрічного руху, який, відповідно до п. 1.10 ПДР, не є обгоном. Тому вважаю, що правил обгону не порушував. На цій підставі прошу припинити справу за відсутністю складу адміністративного правопорушення Ніяких перешкод іншим учасником дорожнього руху я не створював, правил не порушував.

2. Після зупинки, на моє здивування, ІДПС Б***** А.М. повідомив, що нібито мною порушено правила обгону в зоні дії знаку 3.25 «Обгін заборонено». На пропозицію проїхати разом до знаку 3,25 на який посилається ІДПС мені відповіли відмовою. Вказаний знак встановлено з порушенням п.10.1.1 та п.5.2.1.національних стандартів України ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування» :
5.2.1 Знаки повинні виготовлятись з світлоповертальною поверхнею або внутрішнім освітленням.
Чорні і сірі елементи зображення знаків можуть не мати світлоповертального ефекту.
10.1.1 Дорожні знаки повинні розташовуватись так, щоб їх добре бачили учасники дорожнього руху як у світлий, так і в темний час доби, була забезпечена зручність експлуатації і обслуговування, а також було неможливе їх ненавмисне пошкодження. При цьому вони не повинні бути затулені від учасників дорожнього руху будь-якими перешкодами (зеленими насадженнями, щоглами зовнішнього освітлення тощо.).

3. Мої пояснення ІДПС Б****** А.М. проігнорував і виніс стосовно мене постанову АА2 № ******* про притягнення мене до адміністративної відповідальності.
Свої зауваження щодо незгоди з діями ІДПС Барабановим А.М. я вніс до протоколу.

4. При винесенні відносно мене постанови про притягнення мене до адміністративної відповідальності порушено мої права, як особи, що притягалася до адміністративної відповідальності, закріплені ст. 268 КУпроАП. Також постанова винесена без дотримання ст. 33 КУпроАП, що також порушує мої права.
Таким чином, вважаю, що постанову ******* про притягнення мене до адміністративної відповідальності незаконною, винесеною з чисельними порушеннями Закону та моїх прав.
Виходячи з викладеного, керуючись ч. 1 ст. 287, п. 3 ч. 1 ст. 288, ст. 289 КУпроАП, п. 2 ч. 1 ст. 18, ч. 2 ст. 19, ч. 1 ст. 105 Кодексу адміністративного судочинства України,


ПРОШУ:
1. Прошу визнати Постанову серії АА2 № ***** про притягнення мене до адміністративної відповідальності – незаконною, та скасувати останню згідно з ст. ст. 104 - 106 Кодексу адміністративного судочинства України,
2. провадження по справі про адміністративне правопорушення від 28.06.2013 року про притягнення мене до відповідальності за ч. 1 ст. 122 КпАП – припинити у зв’язку з відсутністю події вчинення правопорушення.

Додатки:

1. Копія постанови АА2 № ****** від 28.06.2013р.
2. Копія протоколу про адміністративне правопорушення від 28.06.2013 року
3. Квитанція про сплату державного мита.
4. Фото місця події.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 июл 2013, 00:11 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 27 окт 2011, 21:21
Сообщений: 2094
Откуда: Ужгород
Авто: дирчик
Все написано интересно, но без конкретики. Свои утверждения вы ничем не подкрепляете, например вы пишете, что знаки установлены с нарушением, а с каким именно не написано.

Кроме того, если вы уже упомянули про 30км\час можно дополнить:

"Навіть у випадку, якщо випередження мною автомобіля, вважати обгоном, то відповідно до ПДР, у зоні дії знаку 3.25, дозволяється здійснювати обгін одиночних т.з, що рухаються зі швидкістю не більше 30км\год"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 июл 2013, 08:13 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 сен 2010, 09:26
Сообщений: 31
Авто: Lancer10
Спасибо добавил.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 июл 2013, 08:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 май 2012, 15:26
Сообщений: 3372
Авто: BYD Flyer
Город: Адіс-абеба
По ДСТУ знак обгін заборонено повинен дублюватися суцільною лінією розмітки.

_________________
-


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июл 2013, 21:44 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 19 мар 2012, 22:22
Сообщений: 3365
Авто: москвич
Город: донецк
Иск, скорее всего, вернут на исправление, поэтому пару замечаний. Я бы на каждый пункт вставлял цитаты из ПДД, ДСТУ и момент с неправильным номером не стоит выбрасывать.

_________________
Государство-враг народа. Власть рождает паразитов.
ВООРУЖАЙТЕСЬ! И будете сами себе властью.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: