Текущее время: 18 апр 2024, 23:32

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 60 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 29 май 2015, 16:51 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
makssav писал(а):
Я обычно пишу немного иначе. Вот, как бы я писал сам.

До Печерського р-го суду м. Києва
01601, Хрещатик вул., 42а

Позивач: ххххххххххххххх
м. Київ
Телефон ххххххххххх

Відповідач 1: Приходько Олександр Васильович
інспектор ДПС взводу з обслуговування
стаціонарного поста 1 роти ДПС
прапорщик міліції
.....(если относится к Обл.ГАИ, то можно дать адрес Обл.ГАИ)

Відповідач 2: Кирієнко Костянтин Миколайович
інспектор АП відділу ДАІ з обслуговування
Печерського району ГУМВС України в м.Києві
Старший лейтенант міліції
01103, вул. Військовий проїзд, 8
м. Київ
тел. (044) 286-27-16

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання дій протиправними та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення

Цей позов поданий на підставі ч.3 ст. 288 КУпАП, яка надає право особі оскаржити до районного суду постанову в справі про адміністративне правопорушення винесену державним органом влади (посадовою особу), до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи. Ст. 17 КАС України визначає, що компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій чи бездіяльності.

13.03.2015 на 280км. а/д Київ-Харків Відповідачем 1 на мене було складено Протокол про адміністративне правопорушенния № _____ за те, що я нібито, керуючи автомобілем хххххххх д.н.з. хххххх, рухався зі швидкістю 87км/год в населеному пункті с. Білоцерківка, позначеному дорожнім знаком 5.4 (кінець дороги для автомобілів) розділ 33 ПДР, перевищив швидкість на 27 км/год. Швидкість вимірювалась приладом Трукам 003091, чим на його думку порушив п.п. 12.4 ПДР України.
14.04.2015 Відповідачем 2 було винесено постанову серії хх №хххххх в справі про адміністративне правопорушення за протоколом, складеним Відповідачем 1. За порушення ч.1 ст.122 КУпАП Відповідач 2 притягнув мене до адміністративної відповідальності, наклавши стягнення у вигляді штрафу 255 гривень. Вважаю, що дії Відповідача 1 та Відповідача 2 є протиправними, а Постанова серії ххх №хххххх має бути скасована, що обґрунтовується наступним.

13.03.2015 рухаючись на 280км. а/д Київ-Харків я помітив вимогу інспектора ДАІ зупинити свій транспортний засіб. Виконавши вимогу інспектора ДАІ, я зупинився біля правого краю проїзної частини. Підійшовши до мене, інспектор ДАІ Полтавець Анатолій Васильович повідомив, що я нібито перевищив дозволену швидкість на 27 км\год. Почувши мою незгоду з обвинуваченням, Відповідач 1, який знаходився на тому ж місці, почав складати протокол про адміністративне правопорушення.
Мою пропозицію опитати свідків, що перебували в автомобілі в момент мого проїзду, Відповідачем 1 було відкинуто, також він відмовився внести їхні прізвища, як свідків, до протоколу. Мотивував він це тим, що «та графа лише для свідків у випадку, якщо я відмовлюсь давати пояснення або від підпису у протоколі». Я був змушений сам написати дані свідків у протокол в розділ «пояснення», свідки, в свою чергу, надали письмові пояснення на аркушах А4, про що зроблений відповідний запис у протоколі. Свідки, які б могли підтвердити той факт, що я не порушував ПДР:
1.ххххххххххххххх Сергіївна, ххх.хх7.1хнххр. народження. Адреса: м.Київ, хххх Індекс 0ххххх.
2. ххххххххххх, хххх.ххххр. народження. Адреса: м.Київ, ххххххх. Індекс ххххх

Після того, як я написав в протоколі, що ПДР не порушував, я заявив два клопотання – про надання юридичної допомоги і про розгляд справи за місцем проживання. Відповідач 1 призначив дату розгляду справи на 13.04.2015р. Усвідомлюючи той факт, що 13.04.2015р. – офіційний вихідний день, я попрохав іншу дату та про те, щоб дату розгляду мені повідомили поштою. Проте Відповідач 1 категорично відмовився це робити, тому я був змушений поставити свій підпис під датою та часом розгляду справи у вихідний день.

Дії Відповідача 1 були неправомірними за таких підстав.

13.03.2015 рухаючись на 280км. а/д Київ-Харків я дійсно рухався по населеному пункту с. Білоцерківка, проте з дозволенною швидкістю. Не доїжджаючи певну відстань до працівників ДАІ, я помітив, як мене наздоганяє автомобіль сірого кольору. Помітивши працівників ДАІ він одразу зменшив швидкість та продовших рух позаду мого автомобіля. Після чого був зупинений саме я. Не маючи змоги детально ознайомитися з показами приладу Трукам, 17.03.2015 мною був направлений інформаційний запит до УДАІ УМВС України в Полтавській області з проханням надіслати копію відеозапису з приладу Трукам №00ххх1. Отримавши відповідь і переглянувши відеозапис стало очевидно, що лазерний промінь, в момент фіксації швидкості, був не на моєму автомобілі, а на транспортному засобі, який мене наздоганяв (фото додається). Вже після цього прилад був переведений на мій автомобіль.
Відповідач 1, бачив покази приладу під час складання протоколу, але не звернув увагу на ці обставини, що і призвело до складання протоколу.

Необхідно також зазначити чисельні процесуальні порушення, які здійснив Відповідач 2 під час розгляду адміністративної справи.

13.04.2015 (відповідно до протоколу) року я, разом зі свідками, які перебували в моєму автомобілі на момент нібито вчинення мною правопорушення та складання протоколу, прибули в зазначений в протоколі час на розгляд адміністративної справи в ДАІ Печерського району за адресою: м. Київ, вул. Військовий проїзд, 8. Двері нам ніхто не відчинив, оскільки був вихідний день.
Відповідно до Кодексу законів про працю України: Стаття 73. Святкові і неробочі дні: - один день (неділя) - Пасха (Великдень).
Стаття 67. Вихідні дні: У випадку, коли святковий або неробочий день (стаття 73) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Стаття 71 КЗПП встановлює заборону роботи у вихідні дні за виключенням виняткових випадків, до яких розгляд справи про адміністративне правопорушення не відноситься. Тому, цілком зрозуміло, що ДАІ Печерського району в цей день не працювала.

Лише 23.05.2015, коли я, не дочекавшись ані повідомлення про перенесення розгляду справи, ані копії постанови поштою, повторно приїхав до Печерського ДАІ разом зі свідками, мені повідомили, що постанова вже винесена 14.04.2015 року. В той же день мною було написана заява на отримання копії постанови.

Згідно ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і вона має право знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання та користуватися юридичною допомогою. Але Відповідач 2 виніс постанову без моєї присутності 14.04.2015р,. чим грубо порушив мої права.

Згідно ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Таким чином при винесенні постанови по справі про адміністративне правопорушення Відповідачем 2 грубо порушені вимоги ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Він не дослідив покази приладу Трукам, відповідно до яких була виміряна швидкість чужого автомобіля, а також не заслухав пояснення свідків.

Відповідно до постанови серії xxxx №xxxx в справі про адміністративне правопорушення я, xxxxxxxxx xxxxxович, 13.03.2015 на 280км. а/д Київ-Харків в населеному пункті с. Білоцерківка порушив вимоги знаку 5.4 розділу 33 ПДР.
Проте знаку 5.4 «Кінець дороги для автомобілів» на даній ділянці дороги не встановлено взагалі і в Протоколі про адміністративне правопорушення цей знак взагалі не фігурує, що тільки підтверджує безпідставність звинувачень Відповідача 2.

Ст. 279 КУпАП прямо передбачає, що розгляд справи про адміністративне правопорушення розпочинається з представлення посадової особи, яка розглядає дану справу. Посадова особа, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і обов'язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення. На засіданні заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання. В даному випадку Відповідач 2 не виконав жодної вимоги ст. 279 КУпАП.

Також Відповідач 2 діяв всупереч ст. 280 КУпАП, яка передбачає, що посадова особа при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язана з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Проте Відповідач 2 знехтував цим обов'язком, що призвело до того, що на мене було накладено адміністративне стягнення за порушення, яке я не вчиняв.

Відповідно до ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, покладається на відповідача.

Зважаючи на численні порушення норм матеріального та процесуального права Відповідачем 1 та Відповідачем 2, на підставі викладеного, керуючись ст. ст. 287, 288, 289 КУпАП, та ст. ст. 6, 18, 65, 104, 105, 106 КАС України,

ПРОШУ:
1) Зважаючи на отримання мною Постанови № __ від 14.05.2015 року лише 23.05.2015 року, поновити мені строк на оскарження.
2) Визнати дії Відповідача 1 протиправними.
3) Визнати дії Відповідача 2 протиправними.
4) Скасувати постанову в справі про адміністративне правопорушення серії xxx №xxxxx від 14.04.2015

Додатки:
1. Копія протоколу (3 екземпляри)
2. Копія постанови (3 екземпляри)
3. Фотографія з приладу Трукам (3 екземпляри)
4. Копія відеозапису розмови з інспекторами (3 лазерних диски)
5. Копія заяви 23.05.2015р на отримання постанови (3 екземпляри)
6. Копія квитанції про сплату судового збору.
7. Копія адміністративного позову (2 екземпляри)

+ можешь еще добавить письменные пояснения своих свидетелей. Тоже в трех копиях каждое.


Спасибо. Иными словами - у вас ДВА ответчика... Хм, подумаю, скорее всего, именно так и сделаю. К заявлению НЕ прикреплять отдельное ходатайство о востановление сроков?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 май 2015, 16:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Если ты просишь об этом в самом иске (я добавил это в одном из пунктов ПРОШУ), то не надо.

Почему я добавил второго ответчика. Ты много пишешь о том, что инспектор ДПС не прав, и его действия противоправные. При этом он никак не фигурирует в материалах суда. А ведь неправильное составление протокола инспектором ДПС является одним из ключевых оснований для отмены Постановления.

Линию защиты в суде выстроить проще простого. 3 ключевых момента:
1) Как свидетельсвует фотография с Трукама, шло измерение скорости другого автомобиля (материальное нарушение).
2) Рассмотрение дела без твоего участия в дату, о которой ты не был извещен (процессуальное нарушение)
3) Ошибка в Постановлении - неверно указан знак, который ты якобы нарушил (как минимум, только лишь за это судья может отправить Постановление на доработку, даже если бы не было никаких других зацепок. А там, обычно, выходит срок в 2 месяца с момента нарушения).

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 май 2015, 19:15 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
Итак, проверьте, пожалуйста... Вроде как ФИНАЛЬНЫЙ вариант перед печатью...

До Печерського р-го суду м. Києва
01601, Хрещатик вул., 42а

Позивач:
м. Київ
Телефон 05

Відповідач 1: Приходько Олександр Васильович
інспектор ДПС взводу з обслуговування
стаціонарного поста 1 роти ДПС
прапорщик міліції
УДАІ УМВС України в Полтавській області
36008, вул. Фрунзе, 164
м. Полтава

Відповідач 2: Кирієнко Костянтин Миколайович
інспектор АП відділу ДАІ з обслуговування
Печерського району ГУМВС України в м.Києві
Старший лейтенант міліції
01103, вул. Військовий проїзд, 8
м. Київ
тел. (044) 286-27-16

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення

Цей позов поданий на підставі ч.3 ст. 288 КУпАП, яка надає право особі оскаржити до районного суду постанову в справі про адміністративне правопорушення винесену державним органом влади (посадовою особу), до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи. Ст. 17 КАС України визначає, що компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій чи бездіяльності.

14.04.2015 інспектором адміністративної практики відділу ДАІ з обслуговування Печерського району ГУМВС України в м. Київі, старшим лейтенантом міліції Кирієнком Костянтином Миколайовичем (далі – Відповідач 2) було винесено постанову серії xxx№xxxx в справі про адміністративне правопорушення. В постанові зазначено, що я, xxxxxxxxxxxxxxxxx, 13.03.2015 на 280км. а/д Київ-Харків керував автомобілем xxxxxxд.н.з. xxxxxxxxxx, рухався зі швидкістю 87км/год в населеному пункті с. Білоцерківка, позначеному дорожнім знаком 5.4 (кінець дороги для автомобілів) розділ 33 ПДР, перевищив швидкість на 27 км/год. Швидкість вимірювалась приладом
Трукам 003091 чим, на його думку, порушив п.п. 12.4 ПДР України. На підставі ч.1 ст.122 КУпАП, Відповідач 2 притягнув мене до адміністративної відповідальності, наклавши стягнення у вигляді штрафу 255 гривень. Вважаю, що постанова серії xxx №xxxxx має бути скасована, що обґрунтовується наступним.

13.03.2015 рухаючись на 280км. а/д Київ-Харків я помітив вимогу інспектора ДАІ зупинити свій транспортний засіб. Виконавши вимогу інспектора ДАІ, я зупинився біля правого краю проїзної частини. Підійшовши до мене, інспектор ДАІ Полтавець Анатолій Васильович повідомив, що я нібито перевищив дозволену швидкість на 27 км\год. Почувши мою незгоду з обвинуваченням, інспектор ДПС взводу з обслуговування стаціонарного поста 1 роти ДПС, прапорщик міліції Приходько Олександр Васильович (далі - Відповідач 1) почав складати протокол про адміністративне правопорушення.
Мою пропозицію опитати свідків, що перебували в автомобілі в момент мого проїзду, інспектором ДАІ було відкинуто, також він відмовився внести їхні прізвища, як свідків, до протоколу. Мотивував він це тим, що «та графа лише для свідків у випадку, якщо я відмовлюсь давати пояснення або від підпису у протоколі». Я був змушений сам написати дані свідків у протокол в розділ «пояснення», свідки, в свою чергу, надали письмові пояснення на аркушах А4, про що зроблений відповідний запис у протоколі. Свідки, які б могли підтвердити той факт, що я не порушував ПДР:
1.xxxxxxxxxxСергіївна, xxxxxxx. народження. Адреса: м.Київ, xxxxІндекс xxx.
2. xxxxxxxxxxxxxxич, xxxxxx. народження. Адреса: м.Київ, xxxxxxx xxx. Індекс xxxx

Після того, як я написав в протоколі, що ПДР не порушував, я заявив два клопотання – про надання юридичної допомоги і про розгляд справи за місцем проживання. Відповідач 1 назначив дату розгляду справи 13.04.2015р. Усвідомлюючи той факт, що 13.04.2015р. – офіційний вихідний день, я попрохав іншу дату та про те, щоб про дату повідомили мене поштою. Проте інспектор навмисно не хотів цього робити і я був змушений поставити свій підпис під датою та часом розгляду справи у вихідний день.

Дії Відповідача1 були неправомірними за таких підстав.

13.03.2015 рухаючись на 280км. а/д Київ-Харків я дійсно рухався по населеному пункту с. Білоцерківка, проте з дозволенною швидкістю. Недоїзджаючи певну відстань до працівників ДАІ я помітив, як мене наздоганяє автомобіль сірого кольору. Помітивши працівників ДАІ він одразу «сховався» за моїм автомобілем, зменшивши швидкість, після чого був зупинений саме я.
Не маючи змоги детально ознайомитися з показами приладу, 17.03.2015 мною був направлений інформаційний запит до УДАІ УМВС України в Полтавській області з проханням надіслати копію відеозапису з приладу Трукам №003091. Отримавши відповідь і переглянувши відеозапис стало очевидно, що лазерний промінь, в момент фіксації швидкості, був не на моєму автомобілі, а на транспортному засобі, який мене наздоганяв (фото і відео додається). Вже після цього прилад був переведений на мій автомобіль.
Відповідач 1 бачив покази приладу під час складання протоколу, проте інспектор ДАІ не звернув увагу на ці обставини, що і призвело до складання протоколу.

Необхідно також зазначити чисельні процесуальні порушення, які здійснив Відповідач 2 під час розгляду адміністративної справи.

13.04.2015 (відповідно до протоколу) року я, разом зі свідками, які перебували в моєму автомобілі на момент, нібито, «правопорушення» прибули в зазначений в протоколі час на розгляд адміністративної справи в ДАІ Печерського району за адресою: м. Київ, вул. Військовий проїзд, 8. Двері нам ніхто не відчинив, оскільки був вихідний день.
Кодекс законів про працю України: (витяг)
Стаття 73. Святкові і неробочі дні:
- один день (неділя) - Пасха (Великдень).
Стаття 67. Вихідні дні:
…У випадку, коли святковий або неробочий день (стаття 73) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.
Стаття 71 КЗПП встановлює заборону роботи у вихідні дні за виключенням виняткових випадків, до яких розгляд справи про адміністративне правопорушення не відноситься. Тому, цілком зрозуміло, що ДАІ Печерського району в цей день не працювало.
Лише 23.05.2015, коли я, не дочекавшись а ні повідомлення про перенесення розгляду справи, а ні копії постанови поштою, повторно приїхав до Печерського ДАІ разом зі свідками мені повідомили, що постанова вже винесена 14.04.2015 року. В той же день мною було написана заява на отримання копії постанови.

Згідно ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і вона має право знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання та користуватися юридичною допомогою. Але інспектор ДАІ виніс постанову без моєї присутності 14.04.2015р. чим грубо порушив мої права.
Згідно ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Таким чином при винесенні постанови по справі про адміністративне правопорушення Відповідачем 2 грубо порушені вимоги ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Відповідно до постанови серії xxx №xxxx в справі про адміністративне правопорушення я, Романьков Андрій Станіславович, 13.03.2015 на 280км. а/д Київ-Харків в населеному пункті с. Білоцерківка порушив вимоги знаку 5.4 розділу 33 ПДР.
Проте знаку 5.4 «Кінець дороги для автомобілів» на даній ділянці дороги не встановлено і в протоколі про адміністративне правопорушення цей знак взагалі не фігурує, що тільки підтверджує безпідставність звинувачень інспектора адміністративної практики.

Ст. 279 КУпАП прямо передбачає, що розгляд справи про адміністративне правопорушення розпочинається з представлення посадової особи, яка розглядає дану справу. Посадова особа, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і обов'язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення. На засіданні заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання. В даному випадку Відповідач 2 не виконав жодної вимоги ст. 279 КУпАП.

Також Відповідач 2 діяв всупереч ст. 280 КУпАП, яка передбачає, що посадова особа при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язана з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Проте Відповідач 2 знехтував цим обов’язком, що призвело до того, що на мене було накладено адміністративне стягнення за порушення, яке я не вчиняв.

Відповідно до ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, покладається на відповідача.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 287, 288, 289 КУпАП, та ст. ст. 6, 18, 65, 104, 105, 106 КАС України,

ПРОШУ:
1. Зважаючи на отримання мною постанови серії xxx №xxxx від 14.04.2015 року лише 23.05.2015 року - поновити мені строк оскарження , як пропущений з поважної причини.
2. Скасувати постанову в справі про адміністративне правопорушення серії xxx №xxx від 14.04.2015

Додатки:
1. Копія протоколу (3 копії).
2. Копія постанови (3 копії).
3. Копія відеозапису розмови з інспекторами (DVD диск №.
4. Копія заяви 23.05.2015р на отримання постанови (1 арк).
5. Копія позовної заяви Відповідачу 1 (4 арк).
6. Копія позовної заяви Відповідачу 2 (4 арк).
7. Копія інформаційного запиту до УДАІ УМВС України в Полтавській області про надання відеозапису (1 арк).
8. Копія відповіді на інформаційний запит (1 арк), фото (3 копії.) та відео диск CD-R Videx (№0301501333) з приладу Trucam.
9. Копія квитанції про сплату судового збору.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 май 2015, 10:42 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
Добавил это
2) Визнати дії Відповідача 1 протиправними.
3) Визнати дії Відповідача 2 протиправними.

Только что с почты - отправил заказным. Что ж...Будем ждать ответа :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июн 2015, 06:47 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
Всем привет. Пришло уведомление о получении еще на прошлой неделе. Кроме уведомления - больге ничего на сегодняшний день. Стоит ли ждать еще хоть какого ответа/ухвалы с суда, не слишком ли много времени прошло? Заранее спасибо.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июн 2015, 07:18 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Antipolizay писал(а):
Всем привет. Пришло уведомление о получении еще на прошлой неделе. Кроме уведомления - больге ничего на сегодняшний день. Стоит ли ждать еще хоть какого ответа/ухвалы с суда, не слишком ли много времени прошло? Заранее спасибо.


канцелярия получила-зарегистрировала- передала в аппарат суда- дальше распределение на судью- судья ознакамливается с материалами и если всё отвечает требованиям - Ухвалой открывает производство, дальше судебные повестки на адреса сторон указанные в иске.
если не отвечает требованиям -Ухвала про повернення позовної заяви


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июн 2015, 09:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Сайты некоторых судов позволяют отслеживать распределение новых дел. Если у твоего суда нет такой возможности, звони в канцелярию (или информационный центр) суда и спрашивай. Иногда они могут сказать и фамилию судьи, и дату рассмотрения. Если дату они не знают, то спрашиваешь у них телефон секретаря/помощника судьи. Звонишь ему и узнаешь дату. Повесток не жди. Они не всегда доходят вовремя, если вообще доходят.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 июн 2015, 11:40 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
freeman john писал(а):
Antipolizay писал(а):
Всем привет. Пришло уведомление о получении еще на прошлой неделе. Кроме уведомления - больге ничего на сегодняшний день. Стоит ли ждать еще хоть какого ответа/ухвалы с суда, не слишком ли много времени прошло? Заранее спасибо.


канцелярия получила-зарегистрировала- передала в аппарат суда- дальше распределение на судью- судья ознакамливается с материалами и если всё отвечает требованиям - Ухвалой открывает производство, дальше судебные повестки на адреса сторон указанные в иске.
если не отвечает требованиям -Ухвала про повернення позовної заяви


Вчера лично приехал в суд. Документы им поступили. Общался с секретарем судьи - "дата рассмотрения еще не назначена, ждите...".
Что ж, буду ждать... :D


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2015, 13:22 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
Сегодня проверяю на сайте Печерского суда своё дело. Дата реєстрації 02.06.2015. Стадія розгляду: Призначено склад суду. Позавчера был в суде, написал заявление на получение повестки СМСкой.
С момента регистрации моего заявления прошло 24 дня. Вопрос: когда будет рассмотрение дела ? Есть ли какие то сроки? Судя по тому, что прошло уже не мало времени и никаких СМС\извещений\ухвал на почте - максимальное время один месяц? Или как?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2015, 14:11 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 06 май 2010, 10:37
Сообщений: 404
Antipolizay писал(а):
Есть ли какие то сроки?



Сроки есть, но суды не всегда их соблюдают.
Я в апелляционном ждал пол года, когда задавал вопрос про сроки , отвечали, что судьи загружены очень и не могут раньше. Повестку ждите по почте.

Звони помощнику судьи, узнавай дату. Номер дела знаешь?

Недавно рассматривали иск в Окружном. Дату узнал у помощника. На первом заседании, по поведению судьи я понял, что повестки НИКОМУ не отправляли, то бишь ни мне, ни ответчикам.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2015, 14:16 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
dvik писал(а):
Antipolizay писал(а):
Есть ли какие то сроки?

Сроки есть, но суды не всегда их соблюдают.
Повестку ждите по почте.
Звони помощнику судьи, узнавай дату.

1. Сроки есть, но суды не соблюдают... Как же тогда наказать и кому писать ? Это что то типа информ.запроса "А когда же будет рассмотрение"?
2. А почему повестку ждать по почте, если я написал заявление по СМСке ?
3. Помощнику судьи зачем звонить, если я являлся ЛИЧНО в суд и спрашивал дату, на что ответила та же помощница "Пока даты нет"... ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2015, 14:21 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 06 май 2010, 10:37
Сообщений: 404
Если заезжать раз в три дня проще чем звонить, то пожалуйста


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2015, 14:23 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 06 май 2010, 10:37
Сообщений: 404
Про СМС могут не захотеть.

Глава 3
СУДОВІ ВИКЛИКИ І ПОВІДОМЛЕННЯ

Стаття 33. Повістки

1. Судові виклики і повідомлення здійснюються повістками про виклик і повістками-повідомленнями.

2. Повістки про виклик у суд надсилаються особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам, а повістки-повідомлення - особам, які беруть участь у справі, з приводу вчинення процесуальних дій, у яких участь цих осіб не є обов'язковою.

3. Судовий виклик або судове повідомлення осіб, які беруть участь у справі, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів здійснюється рекомендованою кореспонденцією (листом, телеграмою), кур'єром із зворотною розпискою за адресами, вказаними цими особами, або шляхом надсилання тексту повістки, складеного відповідно до статті 34 цього Кодексу факсимільним повідомленням (факсом, телефаксом), електронною поштою, телефонограмою, опублікування у друкованому засобі масової інформації.

Повідомлення шляхом надсилання тексту повістки здійснюється за тими самими правилами, що і повідомлення шляхом надсилання повістки, крім випадків, установлених цим Кодексом.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2015, 14:38 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
dvik писал(а):
Если заезжать раз в три дня проще чем звонить, то пожалуйста

Только что позвонил в суд с просьбой либо соединить с помощницей судьи, либо дать телефон. Получил ответ, что "такого у нас нет", только личная явка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2015, 14:57 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 06 май 2010, 10:37
Сообщений: 404
Antipolizay писал(а):
Только что позвонил в суд с просьбой либо соединить с помощницей судьи, либо дать телефон. Получил ответ, что "такого у нас нет", только личная явка.


Видно в каждом монастыре- свой устав (это из пословицы),то бишь в каждом суде- свои правила.

Видимо Ваш "суд" зажрался


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 60 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron