Текущее время: 25 апр 2024, 11:39

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 70 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 15:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
jug писал(а):
Это вряд-ли. Говорил, что мотался целый день - елки и праздники всякие для детворы. В процессе такого движняка можно и не вспомнить про задний номер :(


Да не он забыл про задний номер! Ну, допустим, приехал с детьми в Макдональдс, там пересеклись с хорошими знакомыми, посидели 5 минут и разъехались по своим делам. Он задний номер не видел, а знакомые видели и могут подтвердить, что он был читаем без проблем!
Не тупи...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 15:31 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
jug писал(а):
писать на эл.почту, отправлять надо скан документа с "живой" подписью или просто набрать текст в теле письма?


набрал в Word, внизу вставил данные, распечатал, расписался, сфотографировал, сохранил, потом отправляешь на эл. адрес прикрепляя файл к письму


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 15:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
И все они "лейтенанты полиции". Хотя, не удивительно. Как заявил Аваков, лейтенантское звание они присваивают всем, у кого есть любое высшее образование. То есть раньше кто-то 5 лет учился в институте МВД ради звания "мл.лейтенант милиции", или 5 лет в институте сухопутных войск ради "лейтенанта запаса", а теперь кто-то закончил институт народного хозяйства и стал "лейтенантом полиции". А сержантское звание они дают тем, кто окончил 11 классов (или 12 по нынешним меркам). Так что удивляться нечему.

Значит получается, что звание рядового получили те, кто даже не окончил школу. :roll:

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 15:49 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
makssav писал(а):
Значит получается, что звание рядового получили те, кто даже не окончил школу. :roll:


9 классов :lol: :lol: :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 16:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Забабахал иск, как бы подавал его я. Многое зависит, конечно, и от судьи, и от того, как твой кум будет держаться в суде. Кроме того, подаешь вместе со следующим ходатайтсвом:


Сообщение, не относящиеся к теме
До __________ районного суду м. Харкова

Позивач:
_____________________,
Що проживає за адресою:
______________________,


Відповідач:
молодший лейтенант поліції
Лень Михайло Володимирович
Інспектор Роти №4, бат. №1 УПП у м. Харкові,
Адреса: ______________________


КЛОПОТАННЯ

Відповідно до ст.106 КАС України - у позовній заяві зазначаються у разі необхідності - клопотання про звільнення від сплати судового збору.

Відповідно до ст.288 КУпАП постанову посадової особи про накладення адміністративного стягнення, може бути оскаржено у вищестоящий орган або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом. Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

23 січня 2015 року Пленумом Вищого адміністративного суду України було постанову №2 в якій було прийнято таке рішення «Довідку про результати вивчення та узагальнення практики застосування адміністративними судами положень Закону України «Про судовий збір» довести до відома суддів апеляційних, окружних адміністративних судів та місцевих загальних судів.»

http://www.vasu.gov.ua/plenum/post_plen ... 23-01-2015

Як зазначено у вищевказаному документі: «Питання справляння судового збору, крім Закону про судовий збір, регулюється іншим законодавством. Зокрема, відповідно до частини четвертої статті 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита… Припис частини четвертої статті 288 КУпАП не вступає в колізію з положеннями статті 5 Закону № 3674-VI, якою визначено пільги щодо сплати судового збору, оскільки коло вимог і осіб, які мають такі пільги за цим Законом, не є вичерпним. Крім того, у цьому випадку необхідно виходити з того, що норми частини четвертої статті 288 КУпАП є спеціальними нормами порівняно з нормами Закону про судовий збір. Отже, за подання до суду адміністративного позову про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, якою особу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, судовий збір не сплачується у порядку та розмірах, установлених Законом про судовий збір».

На підставі викладеного, ПРОШУ:

Звільнити від сплати судового збору.

Дата Підпис ПІБ


Обрати внимание, что форум урезает ссылку на сайт ВАСУ в ходатайстве. Поэтому при копировании в Word зайди по ней и скопируй ее полностью, иначе судья не сможет по ней зайти, если скопируешь так. Маловероятно, что он это будет делать, но надо все подавать красиво.

Я решил все-таки протокол пока не упоминать. Он к делу относится косвенно. Сам иск:

До __________ районного суду м. Харкова
Позивач:
_____________________,
Що проживає за адресою:
______________________,




Відповідач:
молодший лейтенант поліції
Лень Михайло Володимирович
Інспектор Роти №4, бат. №1 УПП у м. Харкові,
Адреса: ______________________


Адміністративний позов
Про визнання дій Відповідача протиправними та скасування Постанови в справі про адміністративне правопорушення Серія ПС2 № 734149 від 03.01.2016 року

Я, ______________, 03.01.2016 року близько 16 години рухався по вул. Золочивської у м. Харкові на автомобілі Dacia Logan д/н ___________. Я був зупинений Відповідачем, який заявив, що характер мого рузу виклакає підозру. Під час перевірки документів він заявив, що в нього є підозра, що я перебуваю в стані алкогольного сп‘янінніння. Після чого він за допомогою засобів зв‘язку викликав свого колегу, або той привіз газоаналізатор. Близько 17-00 прибув його колега, який провів перевірку на предмет вживання мною алкоголю. Газоаналізатор показав, що я повність тверезий (0,00 %o). Натомість Відповідач заявив, що задній номерний знак мого автомобілю не читається з 20 метрів та виніс Постанову в справі про адміністративне правопорушення Серія ПС2 № 734149 від 03.01.2016 року, якою наклав на мене штраф в розмірі 170 грн. На мої доводи, що номерний знак читається, адже перед виїздом я його перевіряв, Відповідач уваги не звернув.

Вважю, що дії Відповідача є протиправними, а Постанова в справі про адміністративне правопорушення серія ПС2 № 734149 від 03.01.2016 року підлягає скасуванню за наступних підстав:

1) Відповідач жодним чином не здійснював будь яких вимірювань. Твердження про те, що мій номерний знак не читається з 20 метрів, є лише його суб’єктивною думкою та припущенням, яке не може бути підставою для притягнення до адміністративної відповідальності.

2) В зазначені Постанові вказано, що я «керував автомобілем DACIA LOGAN д/н _________ без номерного знаку або з номерним знаком, що забруднений, що не дає змоги чітко визначити символи номерного знака на відстані 20 м.». Проте зазначена Постанова на містить чіткого опису нібито вчиненого мною порушення, а зазначає два взаємовиключних порушення - керування без номерного знаку та керування з брудним номерним знаком.

3) Винесена Відповідачем Постанова на відповідає вимогам чинного законодавства, зокрема ст. 283 КпАП. Також формуляр оскаржуваної Постанови був скасований та не має жодної юридичної сили відповідно до Наказу МВС №1395 від 07.11.2015 року, який вступив в силу 13.11.2015 року. Цей наказ скасовує дію формуляру, який використав Відповідач, та затверджує новий формуляр Постанови в справі про адміністративне правопорушення, який має кардинальні відрізнєння. Зокрема новий формуляр містить відривну квитанцію, обов’язковість якої передбачена ст. 283 КаАП.

4) Також відповідно до ст. 283 КпАП «Постанова по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху повинна містити відомості про: «технічний засіб, яким здійснено фото або відеозапис». Проте Відповідач таких відомостей до Постанови не вніс та жодної фото чи відеофіксації ніби-то вчиненого мною порушення не проводив.

Разом зі мною знаходилися пасажири _______________ та ___________, які можуть підтвердити викладені обставини у разі необхідності.

Зважаючи на вищенаведене, керуючись ст. 19, 55 Конституції України, ст. 2, ст. 17-20 КАС України, ст. 287, 288 КпАП України,
ПРОШУ:
1. Дії Відповідача, молодшого лейтенанта поліції Лень Михайла Володимировича, інспектора роти №4, бат. №1 УПП у м. Харкові, щодо притягнення мене до адміністративної відповідальності визнати протиправними.
2. Постанову по справі про адміністративне правопорушення від 03.01.2016 року, серії Серія ПС2 № 734149 про накладення на мене – адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень скасувати.

ДОДАТКИ:
1. Копія адміністративного позову;
2. Клопотання про звільнення від сплати судового збору;
3. Копія Постанови від 03.01.2016 року, серії ПС2 № 734149 (2 екземпляри).
Дата Підпис ПІБ

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 16:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
Вставлю абзац.

makssav писал(а):
Я, ______________, 03.01.2016 року близько 16 години рухався по вул. Золочивської у м. Харкові на автомобілі Dacia Logan д/н ___________. Я був беспідставно зупинений Відповідачем, який заявив, що характер руху мого транспортного засобу виклакає підозру.
Однак жодний, діючий нормативно-правовий акт не містить такої підстави для зупинки транспортних засобів. Як законослухняний громадянин я виконав вимогу працівника поліції та надав йому передбачены законодавством документи.

makssav писал(а):
Під час перевірки документів він заявив,...


Я бы чуток злобнее написал. Если до завтра терпит - добавлю


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 16:59 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 июл 2009, 14:34
Сообщений: 718
Откуда: Харьков
Авто: NAC
Спасибо. Сейчас запузырю ему на почту - пусть изучает.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 17:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
Да! По каждой такой фигне они пишут рапорт. Хорошо бы перед судом и его почитать!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 17:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
GenDOSa писал(а):
Вставлю абзац.

makssav писал(а):
Я, ______________, 03.01.2016 року близько 16 години рухався по вул. Золочивської у м. Харкові на автомобілі Dacia Logan д/н ___________. Я був беспідставно зупинений Відповідачем, який заявив, що характер руху мого транспортного засобу виклакає підозру.
Однак жодний, діючий нормативно-правовий акт не містить такої підстави для зупинки транспортних засобів. Як законослухняний громадянин я виконав вимогу працівника поліції та надав йому передбачены законодавством документи.

makssav писал(а):
Під час перевірки документів він заявив,...


Я бы чуток злобнее написал. Если до завтра терпит - добавлю


безпідставно

Однак, жодний діючий нормативно-правовий акт (зокрема ЗУ "Про національну поліцію") не містить такої підстави для зупинки транспортних засобів. Як законослухняний громадянин я виконав вимогу працівника поліції та надав йому передбачені законодавством документи.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 18:01 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
GenDOSa писал(а):
jug писал(а):
Это вряд-ли. Говорил, что мотался целый день - елки и праздники всякие для детворы. В процессе такого движняка можно и не вспомнить про задний номер :(


Да не он забыл про задний номер! Ну, допустим, приехал с детьми в Макдональдс, там пересеклись с хорошими знакомыми, посидели 5 минут и разъехались по своим делам. Он задний номер не видел, а знакомые видели и могут подтвердить, что он был читаем без проблем!
Не тупи...


Во блин невнимателен я был. В машине были жена с подругой + 2-е детей! Откуда они ехали? При посадке и водитель, и жена, и подруга видели, что номер читаем!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 18:44 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
jug писал(а):
Час ждали (он, его жена с подругой и двое малолетних детей)


вот пояснення жены и подруги желательно оформить в письменной форме и подать при подаче иска в суд, например вот так:

Цитата:
До __________ районного суду м. Харкова
……………………………………………….
……………………………………………….

Позивач:
_____________________
Що проживає за адресою:
______________________


Свідок:…………………………………
Поштова адреса:……………………….


Відповідач:
молодший лейтенант поліції
Лень Михайло Володимирович
Інспектор Роти №4, бат. №1 УПП у м. Харкові,
Адреса: ______________________


ПОЯСНЕННЯ
свідка по адміністративній справі про визнання дій Відповідача протиправними та скасування Постанови в справі про адміністративне правопорушення Серія ПС2 № 734149 від 03.01.2016 року


З нормою статті 63 Конституції України ознайомлена.

На підставі статті 65 Кодексу адміністративного судочинства України,
« Як свідок в адміністративній справі може бути викликана судом кожна особа, якій можуть бути відомі обставини, що належить з'ясувати у справі.»

повідомляю наступне:

03.01.2016 року близько 16 години рухалась в якості пасажира по вул. Золочивської у м. Харкові на автомобілі Dacia Logan д/н ___________. Водій був зупинений Відповідачем, який заявив, що характер його руху викликає підозру. Під час перевірки документів він заявив, що в нього є підозра, що водій перебуває в стані алкогольного сп‘яніння. Після чого він за допомогою засобів зв‘язку викликав свого колегу, або той привіз газоаналізатор. Близько 17-00 прибув його колега, який провів перевірку на предмет вживання водієм алкоголю. Газоаналізатор показав, що водій повністью тверезий (0,00 %o). Натомість Відповідач заявив, що задній номерний знак автомобіля не читається з 20 метрів та виніс Постанову в справі про адміністративне правопорушення Серія ПС2 № 734149 від 03.01.2016 року, якою наклав на мене штраф в розмірі 170 грн. На доводи водія, що номерний знак читається, адже перед виїздом він його перевіряв, Відповідач уваги не звернув.

Інспектор Роти №4, бат. №1 УПП у м. Харкові …………., який склав протокол про адміністративне правопорушення не вписав мене в протокол, як свідка, не відбирав письмових пояснень по адміністративній справі, чим порушив:

- норму статті 272 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
«Стаття 272. Свідок

Як свідок у справі про адміністративне правопорушення може бути викликана кожна особа, про яку є дані, що їй відомі які-небудь обставини, що підлягають установленню по даній справі.

На виклик органу (посадової особи), у провадженні якого перебуває справа, свідок зобов'язаний з'явитися в зазначений час,
дати правдиві пояснення, повідомити все відоме йому по справі і відповісти на поставлені запитання

- норму статті 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення:

« Орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати:
• чи було вчинено адміністративне правопорушення,
• чи винна дана особа в його вчиненні,
• чи підлягає вона адміністративній відповідальності,
• чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність,
• чи заподіяно майнову шкоду,
• чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу,
• а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи


Підтверджую, що:

- водій транспортного засобу ……………………………….. Правил дорожнього руху не порушував, адміністративного правопорушення не вчиняв, державний номерний знак на автомобілі Dacia Logan д/н ___________ був чистим.

На підставі викладеного,

П Р О Ш У :

1. Долучити до матеріалів адміністративної справи письмові пояснення;
2. Повідомити мене належним чином на вказану поштову адресу про дату, час, та місце розгляду справи для підтвердження наданих показів.


«…….» січня 2016 року ___________ (П.І.Б)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 19:00 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Протокол по 130-й был. Не надо его упоминать в пояснениях. До поры до времени о нем вообще лучше молчать. Тем более у нас ответчик и лицо, составившее протокол - разные люди.

Цитата:
якою наклав на мене штраф в розмірі 170 грн.


И на свидетеля тоже? Вот менты совсем озверели ))))

Я бы пояснения пока не подавал на старте. Достаточно того, что мы упомянули о свидетелях в иске. Пояснения можно дозаявить в процессе рассмотрения.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 19:07 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
makssav писал(а):
ответчик и лицо, составившее протокол - разные люди.


так должностное лицо выносившее постановление обязано выполнять нормы ст. 272 и 280 КУпАП.
свидетели присутствовали на месте остановки т/с почему не были опрошены как лицом составившим протокол (Оленою Миколаївною), нет упоминания их пояснений (які-небудь обставини, що підлягають установленню по даній справі) так и должностным лицом (Михайло Володимирович) при рассмотрении дела?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 19:27 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
makssav писал(а):
Цитата:
якою наклав на мене штраф в розмірі 170 грн.


И на свидетеля тоже? Вот менты совсем озверели ))))


на водителя, автор потом исправит...

Цитата:
виніс Постанову в справі про адміністративне правопорушення Серія ПС2 № 734149 від 03.01.2016 року, якою наклав на водія автомобіля Dacia Logan д/н/з ___________ штраф в розмірі 170 грн.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Постанова за грязные номера
СообщениеДобавлено: 05 янв 2016, 20:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
freeman john писал(а):
makssav писал(а):
ответчик и лицо, составившее протокол - разные люди.


так должностное лицо выносившее постановление обязано выполнять нормы ст. 272 и 280 КУпАП.
свидетели присутствовали на месте остановки т/с почему не были опрошены как лицом составившим протокол (Оленою Миколаївною), нет упоминания их пояснений (які-небудь обставини, що підлягають установленню по даній справі) так и должностным лицом (Михайло Володимирович) при рассмотрении дела?


Тот, что выносил постановление обязан был опросить свидетелей. Это факт.
Но вот то, что сучка-Олена при составлении протокола не опросила свидетелей - это ее нарушение. Ее производство по ч. 1 ст. 130. А производство ответчика - по ч. 6 ст. 121. Поэтому я бы не стал впихивать в этот иск бока его коллег. Составление протокола с ошибками никак не влияет на законность или незаконность вынесения данной Постановы. Так как это 2 разных производства. Постанова была вынесена на на основании протокола. Его лучше не светить. Иначе, есть протокол, в котором написано о грязном знаке - это доказательство. Его составил не ответчик, а другое лицо - значит, тем более номера грязные были, раз и второй человек так считает.

В любом случае, у меня свой стиль ведения дела в суде, у кого-то свой.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 70 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: