Текущее время: 24 апр 2024, 03:54

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 49 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:24 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
следующим был позов во Львовский апеляционный суд, в котором он вынес ухвалу что не рассматривает такие дела и сослался на закон, и вернул дело в суд первой инстанции, потом районный суд всячески затягивал рассмотрение дела, возвращал заявление( все ухвалы приходили по почте с опозданием под роспись я их ни разу не получал и соответственно сроки оскарження выходили).
вот 2 крайние ухвалы районного суда и апеляяционного


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:26 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
До Бродівського районного суду

позивач,
80600,Львівська обл., м.Броди, ,
Тел
відповідач : Головний державний
виконавець Відділу Державної виконавчої служби
Бродівського районного управління юстиції
Дитюк Ольга Романівна
80600,Львівська обл., м.Броди, вул. Академіка 1Дурата,8

реквізити виконавчого документу:

постанова по справі про адміністративне правопорушення
серія ВСІ №055018 від 17.07.2012 р. винесена
інспектором ДАІ Бродівського РВ Павлюк Остапом Мар’яновичем

АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання дій державного виконавця незаконними та зобов’язання вчинити певні дії
Я, , 27 вересня 2012 року отримав поштою з відділу ДВС постанову про відкриття виконавчого провадження. Оскільки дана постанова являється незаконною, я звернувся усно до державного виконавця Дитюк Ольги Романівни щодо питання скасування даної постанови у зв’язку з її невідповідністю Закону України «Про виконавче провадження» та ст. 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Однак державний виконавець відмовив мені. Далі відповідно до закону України «Про звернення громадян» я подав скаргу щодо незаконних дій державного виконавця начальнику відповідного відділу ДВС Тенрлецькому О.О.
Вважаю такі дії державного виконавця ДВС БродівськогоРУЮ Дитюк О. Р. незаконними.
Так, державним виконавцем Дитюк О. Р .18 вересня 2012 р. було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження за виконавчим документом - постановою про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р. винесеною інспектором ДПС відділення ДАІ Павлюк Остапом Мар’яновичем, та якою на мене було накладено штраф в сумі 255 грн. Як я вказав, постанову про відкриття виконавчого провадження я отримав 27 вересня 2012 року. Постанова державного виконавця про відкриття виконавчого провадження винесена на суму боргу, що становить подвійний розмір штрафу, що був накладений на мене постановою про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р.
Тобто, інспетором ДАІ було накладено штраф в сумі 255 грн., а виконавче провадження відкрито на подвійну суму штрафу, а саме на 510 грн., що є неправомірними діями виконавця.
Так, в частині 2 статті 308 КУпАП вказано: «У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу». Частина 1 цієї ж статті 308 передбачає, що у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 КУпАП (15 днів з дня вручення постанови про накладення штрафу), постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. Отже, очевидно, що в ч. 2 ст. 308 КУпАП йде мова про примусове виконання саме органами державної виконавчої служби, тобто лише в порядку примусового виконання постанови про накладення штрафу органами державної виконавчої служби може бути стягнутий подвійний розмір штрафу, передбачений ч. З ст. 308 КУпАП. Діяльність органів державної виконавчої служби регулюється виключно Законом України «Про виконавче провадження».
Статтею 32 Закону України «Про виконавче провадження» встановлено, що заходами примусового виконання рішень є:

а) звернення стягнення на кошти та інше майно боржника,

б) звернення стягнення на заробітну плату (заробіток), доходи, пенсію, стипендію боржника.

Державний виконавець Дитюк О.Р. не мала права виносити постанову про відкриття виконавчого провадження на суму боргу, що відповідає подвійному розміру штрафу, оскільки передбачити наперед, що виконавчий документ буде виконаний саме в примусовому порядку вона не може, тим більше сама ж в постанові про відкриття виконавчого провадження надала мені 7-денний строк для добровільного виконання. При цьому, навіть пропущення 7-денного строку для добровільної оплати не буде свідчити, що виконавчий документ буде виконаний в примусовому порядку. Для наявності факту примусового виконання постанови органи державної виконавчої служби повинні мати, наприклад:
а) акт арешту та опису майна, відповідні докази реалізації цього майна та докази зарахування коштів від такої реалізації майна в рахунок штрафу за адмін. правопорушення,
б) докази стягнення грошових коштів із заробітної плати чи іншого доходу, як це визначено главою 4 «Загальний порядок звернення стягнення на майно боржника», та главою 6 «Звернення стягнення на заробітну, пенсію, стипендію та інші доходи боржника» Закону України «Про виконавче провадження».
Таких доказів державний виконавець не мала.
Станом на 27 вересня 2012 року я отримав лише копію постанови про відкриття виконавчого провадження на виконання постанови ВДАІ державною виконавчою службою ВП № 34340429 від 18.07.2012 р. Копія постанови ВДАІ ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р. мною була отримана 28.09.2012 року, про що свідчить запис головного державного виконавця Дитюк О.Р., яка мені її видала. Відповідно до статті 307 КУпАП та до статті 285 КУпАП, а також враховуючи те, що копію постанови ВДАІ я не отримував, що підтверджується відсутністю дати вручення копії на документі постанови, відсутністю мого розпису про отримання а також те, що в постанові немає відмітки про надсилання поштою і те що відсутній поштовий чек про пересилання рекомендованим листом, така постанова не могла бути розглянута, а уразі надходження до державної виконавчої служби, повинна бути поверненою без відкриття провадження як така, що не відповідає вимогам чинного законодавства.
Враховуючи викладені обставини винесена постанова про відкриття виконавчого провадження службою ВП № 34340429 від 18.07.2012 р. є незаконною, а тому підлягає скасуванню.
Під час розгляду справи у Бродівському районному суді у матеріалах справи булу виявлено недоліки і позовна заява була залишена без руху, а саме через не сплату судового збору. Недоліки мною було усунено у встановлений законом термін, про що мною на електронну адресу суду був надісланий лист разом з електронним чеком про сплату судового збору, але з невідомих мені причин на пошту суду він не прийшов і до справи не долучений. Через це справу залишили без руху у зв”язку з не усуненням недоліків. Про залишення позовної заяви без руху мені була надіслана Ухвала суду, але мною вона не була отримана, про що свідчить відсутність мого підпису про отримання рекомендованого листа, через те що я знаходився на території проведення АТО. Про те що скарга була залишена без руху я дізнався від Дитюк О.Р. , яка зателефонувала мені і повідомила про це. Після повернення з відрядження я звернувся до помічника судді Бунда А.О. яка надала мені ухвалу суду про залишення розовної заяви без руху для ознайомлення, та пояснила причину цієї ухвали.

На підставі викладеного, відповідно до вимог статті 308 КУпАП, ст.ст. 32, 82, глав 4, 6 Закону України «Про виконавче провадження», ст.ст. 383 -386 Цивільного процесуального кодексу України, ст. 307, 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Прошу суд:
Поновити строк розгляду позовної заяви
Визнати незаконними дії державного виконавця Дитюк О.Р. по винесенню постанови про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р. у зв’язку з постановою про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р. інспектором ДПС відділення ДАІ Бродівського РВ Павлюк Остапом Мар’яновичем,

Зобов’язати державного виконавця Дитюк О.Р. скасувати неправомірну постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р.,
Звільнити мене від сплати судового збору згідно ст.. 5 Закону України “ Про судовий збір”, як учасника бойових дій.

Додатки:
2 копії позовної заяви
2 копії постанови про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р.,
2 копії постанови про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р.,
копія мого паспорту,
копія електронного листа надісланого на адресу суду, та квитанція про сплату судового збору,
копія посвідчення учасника бойових дій






16.02.16


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:29 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:31 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:31 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:34 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:35 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Львівський апеляційний адміністративний суд
через: Бродівський районний суд Львівської області

Позивач: ,
80600,Львівська обл., м.Броди, вул. Зелена 7, кв. 4
Тел.. 093-724-96-00

Відповідач: Головний державний
виконавець Відділу Державної
виконавчої служби Бродівського
районного управління юстиції
Дитюк Ольга Романівна
80600,Львівська обл., м. Броди, вул. Академіка
Шурата 8

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на постанову Бродівського районного суду Львівської області по справі № 439/216/16-а, від 15.04.2016 р.
Я, 22.04.2016 р., поштою отримав лист з постановою Бродівського районного суду Львівської області по справі № 439/216/16-а, від 15.04.2016 р.
про відмову у задоволенні позову до головного державного виконавця ВДВС Бродівського РУЮ Дитюк О.Р. про визнання дій державного виконавця незаконними та забов’язання вчинити певні дії.
Піставою відмови у задоволенні позову, як зазначено в рішенні суду є те, що суд не встановив будь яких порушень з боку головного державного виконавця ВДВС Бродівського РУЮ Дитюк О.Р.
Вважаю зазначену постанову такою що не відповідає фактичним обставинам справи, оскільки, як зазначалося мною у позовній заяві я не отримував копію постанови про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р., на що суддя Бунда А.О. з невідомих причин не звернула уваги і розглядала справу так, ніби то мною була отримана дана постанова. У долученій мною до матеріалів справи копії постанови ВДАІ ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р. в пункті про отримання копії постанови було підроблено мій підпис про отримання копії постанови. Насправді копія постанови була отримана мною 28.09.2012 року, про що свідчить запис головного державного виконавця Дитюк О.Р., яка мені її видала. Різницю мого підпису та підпису який стоїть у постанові могли при бажанні побачити як головний державний виконавець, яка виносила постанову про відкриття виконавчого провадження , так і суддя, яка виносила постанову по справі, адже мій підпис є у документах справи, та у протоколі про адміністративне правопорушення.
Виходячи із вищесказаного прошу:
скасувати ухвалу Бродівського районного суду Львівської області № 439/216/16-а, від 15.04.2016 р. і розглянути адміністративну позовну заяву про визнання незаконними дії державного виконавця Дитюк О.Р. по винесенню постанови про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р. у зв’язку з постановою про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р. інспектором ДПС відділення ДАІ Бродівського РВ Павлюк Остапом Мар’яновичем,
Зобов’язати державного виконавця Дитюк О.Р. скасувати неправомірну постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р.,
Звільнити мене від сплати судового збору згідно ст.5 Закону України “ Про судовий збір”, як учасника бойових дій.



Додатки:
копія мого паспорту,
копія посвідчення учасника бойових дій
копія апеляційної скарги - 2 екземпляри,
копія позовної заяви – 3 екземпляри,
копія постанови про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р. – 2 екземпляри,
копія постанови про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р. – 2 екземпляри
копія протоколу про адміністративне правопорушення АН1 № 691763 від 08.07.2012 р.


24.04.2016


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:44 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:45 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:46 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:46 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:49 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
До Вищого спеціалізованого суду України з
розгляду цивільних і кримінальних справ
(до судової палати у цивільних справах),
вул. П. Орлика, 4-А, м. Київ, 01043. ,
80600, Львівська обл., м.,
Тел..
позивач : ,
80600,Львівська обл., м.Броди,,
Тел..
відповідач : Головний державний
виконавець Відділу Державної виконавчої служби
Бродівського районного управління юстиції
Дитюк Ольга Романівна
80600,Львівська обл., м.Броди, вул. Академіка Шурата,8


КАСАЦІЙНА СКАРГА

на рішення апеляційного суду Львівської області від 07.06.2016 р.
у цивільній справі № 876/3084/16


Ухвалою апеляційного суду Львівської області у цивільній справі № 876/3084/16 від 07.06.2016 року залишено без змін ухвалу Бродівського районного суду Львівської області у цивільній справі № 439/216/16-а від 15.04.2016 року за позовною заявою до Головного державного виконавеця Відділу Державної виконавчої служби Бродівського районного управління юстиції Дитюк Ольги Романівни про визнання дій державного виконавця незаконними та зобов’язання вчинити певні дії.

Я, 22.04.2016 р., поштою отримав лист з постановою Бродівського районного суду Львівської області по справі № 439/216/16-а, від 15.04.2016 р. про відмову у задоволенні позову до головного державного виконавця ВДВС Бродівського РУЮ Дитюк О.Р. про визнання дій державного виконавця незаконними та забов’язання вчинити певні дії.
Піставою відмови у задоволенні позову, як зазначено в рішенні суду є те, що суд не встановив будь яких порушень з боку головного державного виконавця ВДВС Бродівського РУЮ Дитюк О.Р.
11.06.2012 р. мною було отримано ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду по справі № 876/3084/16 від 07.06.2016 про залишення без задоволення, постанову Бродівського районного суду Львівської області від 15.04.2016 р. по справі № 439/216/16-а – без змін.
Вважаю зазначену ухвалу такою що не відповідає фактичним обставинам справи, оскільки, 27 вересня 2012 року отримав поштою з відділу ДВС постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.09.2012 р. Оскільки дана постанова являється незаконною, 28 вересня 2012 р. я звернувся усно до державного виконавця Дитюк О. Р. щодо питання скасування даної постанови, у зв’язку з її невідповідністю Закону України «Про виконавче провадження» та ст. 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення , та того ж дня отримав копію постанови по справі про адміністративне правопорушення серія ВСІ №055018 від 17.07.2012 р., про що головним державним виконавцем Дитюк О.Р. було здійснено запис на копії постанови ВСІ №055018 від 17.07.2012 р. яку вона мені видала , тобто постанова про відкриття виконавчого провадження була отримана мною раніше ніж копія постанови в справі про адміністративне правопорушення, про існування якої я дізнався лише у головного державного виконавця Дитюк О.Р., про що я вказував у позовній заяві як до Бродівського районного суду Львівської області, так і у апеляційній скарзі до Львівського апеляційного адміністративного суду, на що судді з невідомих мені причин не звернули уваги і розглядали справу так, ніби то мною копія постанови ВСІ №055018 від 17.07.2012 р була отримана вчасно (27.07.2012 р.) і штраф у зазначений законом термін, або оскарження постанови ДАІ не було здійснено, але це не відповідає дійсності, на що хочу звернути особливу увагу.
Вважаю такі дії державного виконавця ДВС Бродівського РУЮ Дитюк О. Р. незаконними, оскільки: державним виконавцем Дитюк О. Р .18 вересня 2012 р. було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження за виконавчим документом - постановою про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р. винесеною інспектором ДПС відділення ДАІ Павлюк Остапом Мар’яновичем, та якою на мене було накладено штраф в сумі 255 грн. Як я вказав, постанову про відкриття виконавчого провадження я отримав 27 вересня 2012 року, а копію постанови про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р., 28.09.2012 р., що підтверджується відсутністю відсутністю мого розпису про отримання а також те, що в постанові немає відмітки про надсилання поштою і те що відсутній поштовий чек про пересилання рекомендованим листом, така постанова не могла бути розглянута, а уразі надходження до державної виконавчої служби, повинна бути поверненою без відкриття провадження як така, що не відповідає вимогам чинного законодавства.
Отже законних підстав для відкриття виконавчого провадження у Дитюк О.Р. не було, так як не вийшов термін на оскарження постанови про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р., чи сплати штрафу по даній постанові.
Не дивлячись на це постанова державного виконавця про відкриття виконавчого провадження винесена на суму боргу, що становить подвійний розмір штрафу, що був накладений на мене постановою про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р.
Тобто, інспектором ДАІ було накладено штраф в сумі 255 грн., а виконавче провадження відкрито на подвійну суму штрафу, а саме на 510 грн., що є неправомірними діями виконавця.
Так, в частині 2 статті 308 КУпАП вказано: «У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу». Частина 1 цієї ж статті 308 передбачає, що у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 КУпАП (15 днів з дня вручення постанови про накладення штрафу), постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. Отже, очевидно, що в ч. 2 ст. 308 КУпАП йде мова про примусове виконання саме органами державної виконавчої служби, тобто лише в порядку примусового виконання постанови про накладення штрафу органами державної виконавчої служби може бути стягнутий подвійний розмір штрафу, передбачений ч. З ст. 308 КУпАП. Діяльність органів державної виконавчої служби регулюється виключно Законом України «Про виконавче провадження».
Статтею 32 Закону України «Про виконавче провадження» встановлено, що заходами примусового виконання рішень є:
а) звернення стягнення на кошти та інше майно боржника,
б) звернення стягнення на заробітну плату (заробіток), доходи, пенсію, стипендію боржника.
Державний виконавець Дитюк О.Р. не мала права виносити постанову про відкриття виконавчого провадження на суму боргу, що відповідає подвійному розміру штрафу, оскільки передбачити наперед, що виконавчий документ буде виконаний саме в примусовому порядку вона не може, тим більше сама ж в постанові про відкриття виконавчого провадження надала мені 7-денний строк для добровільного виконання. При цьому, навіть пропущення 7-денного строку для добровільної оплати не буде свідчити, що виконавчий документ буде виконаний в примусовому порядку. Для наявності факту примусового виконання постанови органи державної виконавчої служби повинні мати, наприклад:
а) акт арешту та опису майна, відповідні докази реалізації цього майна та докази зарахування коштів від такої реалізації майна в рахунок штрафу за адмін. правопорушення,
б) докази стягнення грошових коштів із заробітної плати чи іншого доходу, як це визначено главою 4 «Загальний порядок звернення стягнення на майно боржника», та главою 6 «Звернення стягнення на заробітну, пенсію, стипендію та інші доходи боржника» Закону України «Про виконавче провадження».Таких доказів державний виконавець не мала.
Враховуючи викладені обставини винесена постанова про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р. є незаконною, а тому підлягає скасуванню.
Статтею 213 ЦПК України передбачено, що рішення суду повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, яким суд, виконавши всі вимоги цивільного судочинства, вирішив справу згідно із законом.
Обґрунтованим є рішення, ухвалене на основі повно і всебічно з’ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог та заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
Окрім того, Постановою Пленуму Верховного Суду від 18.12.2009р. №14 «Про судове рішення у цивільній справі», встановлено, що рішення суду, як найважливіший акт правосуддя покликане забезпечити захист гарантованих Конституцією прав і свобод людини та здійснення проголошеного Основним Законом України, принципу верховенства права. У зв’язку з цим, суди повинні неухильно додержувати вимог про законність і обґрунтованість рішення у цивільній справі (частина перша ст. 213 ЦПК).
У вищевказаній Постанові зазначено, що рішення є законним тоді, коли суд, виконавши всі вимоги цивільного судочинства відповідно до статті 2 ЦПК, вирішив справу згідно з нормами матеріального права, що підлягають застосуванню до даних правовідносин відповідно до статті 8 ЦПК, а також правильно витлумачив ці норми.
Відповідно до Постанови Пленуму Верховного Суду від 18.12.2009р. №14 «Про судове рішення у цивільній справі», обґрунтованим визнається рішення, ухвалене на основі повно і всебічно з’ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених доказами, які були досліджені в судовому засіданні і які відповідають вимогам закону про їх належність та допустимість, або обставин, що не підлягають доказуванню, а також якщо рішення містить вичерпні висновки суду, що відповідають встановленим на підставі достовірних доказів обставинам, які мають значення для вирішення справи.
При прийнятті оскаржуваного рішення, судом не дотримано вищевказаних вимог законодавства, неповно з’ясовано обставини, які мають значення для справи, складено висновки, які не відповідають матеріалам справи, порушено норми матеріального та процесуального права.
Таким чином, судом апеляційної інстанції при винесенні рішення 07.06.2016 р. не дотримано вимог ч.2.ст.160 ЦПК України, порушено основний принцип цивільного судочинства, що закріплений в ст.1. ЦПК України: про справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, не належно досліджено обставини справи, не дано належної правової оцінки, базованої на нормах цивільного та цивільного-процесуального законодавства України доказам сторін.
Виходячи із вищенаведеного, враховуючи, що ухвала апеляційного суду Львівської області від 07.06.2016 за апеляційною скаргою по справі № 876/3084/16 на ухвалу Бродівського районного суду від 15.04.2016 р. постановлене при неповному з’ясуванні судом обставин, що мають значення для справи, висновки суду не відповідають обставинам справи, не застосовано норми матеріального та процесуального права, що мали бути застосовані, керуючись ст.ст 323 - 352 ЦПК України,

ПРОШУ СУД:
- відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою;
- скасувати повністю постанову Бродівського районного суду Львівської області у цивільній справі № 439/216/16-а від 15.04.2016 року, та ухвалу апеляційного суду Львівської області у цивільній справі№ 876/3084/16 від 07.06.2016 року
- ухвалити нове рішення, яким задовольнити мої позовні вимоги , а саме:
- визнати незаконними дії державного виконавця Дитюк О.Р. по винесенню постанови про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р. у зв’язку з постановою про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р. інспектором ДПС відділення ДАІ Бродівського РВ Павлюк Остапом Мар’яновичем,
зобов’язати державного виконавця Дитюк О.Р. скасувати неправомірну постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р.,
- звільнити мене від сплати судового збору згідно ст.5 Закону України “ Про судовий збір”, як учасника бойових дій.

Додатки:

ухвала апеляційного суду Львівської області у цивільній справі № 876/3084/16 від 07.06.2016
постанова Бродівського районного суду Львівської області у цивільній справі № 439/216/16-а від 15.04.2016
копії касаційної скарги – 2 екземпляри
копія посвідчення учасника бойових дій
копія постанови про відкриття виконавчого провадження ВП № 34340429 від 18.07.2012 р. – 2 екземпляри,
копія постанови про адміністративне правопорушення ВСІ № 055018 від 17.07.2012 р. – 2 екземпляри




13.06.2016


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:58 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 22:58 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 авг 2016, 23:19 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 21:38
Сообщений: 45
Авто: seat
Інформація про виконавче провадження

Дата отримання: 02.08.2016 00:12

Параметри запиту

Номер виконавчого провадження:
Ідентифікатор для доступу до інформації про виконавче провадження:

За вказаними параметрами запиту в Єдиному державному реєстрі виконавчих проваджень знайдено:

Номер виконавчого провадження:
Стан виконавчого провадження: Відкрито
(виконавчий документ: Переданий до
підприємства)
Назва виконавчого документа, дата видачі та номер: Постанова від 17.07.2012 № ВС055018
Орган, посадова особа, що видали документ: В ДАІ
Дата надходження виконавчого документа до державного виконавця: 18.09.2012
Орган ДВС, до якого надійшов на виконання виконавчий документ: Львівська обл., Бродівський районний відділ
державної виконавчої служби Головного
територіального управління юстиції у
Львівській області
Адреса органу ДВС: Львівська обл., Бродівський р-н, Броди, вул.
Щурата, 8, телефон: (03266) 4-15-65
Категорія виконавчого документа: 6.2.1. Постанова про адміністративне
правопорушення, винесена органами ДАІ
Боржник:
Місце проживання: вул. , м. Броди
фізична особа
Стягувач: Держава
Черга: 1
Дата набрання рішенням чинності: 17.07.2012
Резолютивна частина виконавчого документа: стягнення з . 510грн. штрафу


Сума грошових коштів, яка підлягає стягненню за виконавчим документом: 510,00 грн.
Державний виконавець, який веде виконавче провадження: Дитюк Ольга Романівна

Відомості про проведення виконавчих дій:
---
Назва виконавчої дії: Відкриття виконавчого провадження
Дата виконавчої дії: 18.09.2012
Державний виконавець, яким проведено дію: головний державний виконавець Дитюк Ольга
Романівна, Бродівський районний відділ
державної виконавчої служби Головного
територіального управління юстиції у
Львівській області, Львівська обл.
Строк та умови добровільного виконання рішення боржником: сплатити штраф на рах.31113149700022, код
31081300 УДК у Бродівському районі, та
витрати на проведення виконавчих дій в
розмірі 74,00 грн. на рахунок 37319001008820
в термін до 25.09.2012 року. У разі
несплати в вказаний термін буде стягуватися
виконавчий збір в розмірі 10% від суми боргу
на рахунок 31316311700022. Квитанції про
сплату слід пред”явити державному виконавцю
м.Броди вул. Щурата,8 каб. № 1. Обов”язково.

Винесено постанову: Постанова про відкриття виконавчого
провадження (з ідентифікатором)
---
Назва виконавчої дії: Стягнення з боржника виконавчого збору
Дата виконавчої дії: 27.09.2012
Державний виконавець, яким проведено дію: головний державний виконавець Дитюк Ольга
Романівна, Бродівський районний відділ
державної виконавчої служби Головного
територіального управління юстиції у
Львівській області, Львівська обл.
Сума виконавчого збору: 51,00 грн.
Винесено постанову: Постанова про стягнення виконавчого збору
---
Назва виконавчої дії: Зупинення ВП п.5 ч.1 ст.37 (прийняття судом
скарги на дії органів з адмін. правопорушень)
Дата виконавчої дії: 12.11.2012
Державний виконавець, яким проведено дію: головний державний виконавець Дитюк Ольга
Романівна, Бродівський районний відділ
державної виконавчої служби Головного
територіального управління юстиції у
Львівській області, Львівська обл.
Підстава: боржник оскаржує постанову ВДАІ
Період зупинення виконавчого провадження: до розгляду справи по суті
Винесено постанову: Постанова про зупинення виконавчого
провадження (п.5 ч.1 ст.37)
---
Назва виконавчої дії: Поновлення ВП
Дата виконавчої дії: 22.06.2016
Державний виконавець, яким проведено дію: головний державний виконавець Дитюк Ольга
Романівна, Бродівський районний відділ
державної виконавчої служби Головного
територіального управління юстиції у
Львівській області, Львівська обл.
Підстава: рішення судом не скасовано, про що свідчить
ухвала Львівського апеляційного
адміністративного суду по справі №
876/3084/16 від 02.06.2016 року
Винесено постанову: Постанова про поновлення виконавчого
провадження
---
Назва виконавчої дії: Передача ВД на виконання до підприємства,
установи, організації
Дата виконавчої дії: 22.06.2016
Державний виконавець, яким проведено дію: головний державний виконавець Дитюк Ольга
Романівна, Бродівський районний відділ
державної виконавчої служби Головного
територіального управління юстиції у
Львівській області, Львівська обл.
Підстава: У процесі виконання державним виконавцем
встановлено, що боржник
працює
стягнення можна провадити із доходу
боржника.
Стягувати з боржника 1/6 ч. аліментів
починаючи з 12.05.2015року , прошу
стягнення проводити в розмірі 70% від
доходу боржника, до часу поки не погаситься
заборгованість по виконавчому листу, а після
стягнення проводити в розімрі 1/6частини від
заробітку.
2. Стягнуті кошти необхідно
спрямовуватипоштовим переказом на адресу: м.
Броди, вул. Гончарська,20/56, 80600


Враховуючи викладене , керуючись ст.
25,68,69,70 Закону України “ Про виконавче
провадження “,

Дата передачі: 22.06.2016
Підприємство: в/ч а 25295

Відомості про стягнення грошових коштів:

Дата стягнення: 28.07.2016
Тип стягнення: Виконавчий збір
Сума стягнення: 51,00 грн.
Державний виконавець, яким проведено стягнення: Дитюк Ольга Романівна, Бродівський районний
відділ державної виконавчої служби Головного
територіального управління юстиції у
Львівській області, Львівська обл.

Загальні результати виконавчого провадження:

Результати виконавчого провадження: Виконавчий збір: 51,00 грн.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 49 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron