Текущее время: 28 мар 2024, 14:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 62 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12 апр 2017, 16:12 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 май 2012, 03:47
Сообщений: 173
Авто: opel
Город: Харьков
Народ подскажите как правильно и куда подавать запрос на ОДД . Мне сбрасывал пример в 2014 freeman john ,

Розпорядник інформації:

Харківська міська рада
61200, м. Харків, майдан Конституції, 7
[email protected]
тел. 760-77-73, 760-78-51

Запитувач інформації:
…………………………
Поштова адреса:……………….
Поштовий індекс:…………….
Ел.адреса:………………………

Запит на інформацію
згідно Закону України
«Про доступ до публічної інформації»


Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні звернення або особисто звертатись до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Відповідно до ст. 10 Закону України "Про інформацію" право на інформацію забезпечується зокрема: обов'язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення.
Згідно ст. 14 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядники інформації зобов'язані надавати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації.
Керуючись ст.ст. 3,4,5,10,14 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", письмово надати достовірну, повну, точну інформацію:

1. Яке комунальне підприємство є балансоутримувачем дороги по вулиці…………..
2. Надати копії схеми організації дорожнього руху по вулиці ………………. міста Харків

«………..» січня 2014 року ________________________ (П.І.Б)

Відповідно до ст. 20 «Про доступ до публічної інформації» надати ґрунтовну відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту на поштову адресу запитувача.

В разі, якщо Ви не володієте даною інформацією, прошу направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням запитувача на підставі статті 22. Закону Украйни «Про доступ до публічної інформації»

Не чего с того времени не поменялось или это нужно делать по другому ?????


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 апр 2017, 16:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
Антонио писал(а):
Народ подскажите как правильно и куда подавать запрос на ОДД .
... Не чего с того времени не поменялось или это нужно делать по другому ?????

Я всегда в мили-полицию подавал.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 апр 2017, 17:01 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 май 2012, 03:47
Сообщений: 173
Авто: opel
Город: Харьков
GenDOSa писал(а):
Антонио писал(а):
Народ подскажите как правильно и куда подавать запрос на ОДД .
... Не чего с того времени не поменялось или это нужно делать по другому ?????

Я всегда в мили-полицию подавал.



Куда в канцелярию ????


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 апр 2017, 09:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
Антонио писал(а):
GenDOSa писал(а):
Антонио писал(а):
Народ подскажите как правильно и куда подавать запрос на ОДД .
... Не чего с того времени не поменялось или это нужно делать по другому ?????

Я всегда в мили-полицию подавал.


Куда в канцелярию ????

А ГАИ - письмом, с уведомлением о вручении.
Последний раз в новую полицию - через канцелярию 2 экземпляра. На моем - штампик с датой, номер по-журналу регистрации и подпись принявшего


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 апр 2017, 12:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 июн 2012, 20:59
Сообщений: 1894
Откуда: Lviv
Авто: ASX
Город: Lviv
GenDOSa писал(а):
Я всегда в мили-полицию подавал.

И они предоставляли схемы ОДД? У них есть копии после согласования?
Или они брали у собственника дороги? Изображение

_________________
Незнание законов не освобождает от ответственности.
Знание, как правило, - да!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 апр 2017, 14:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
may писал(а):
GenDOSa писал(а):
Я всегда в мили-полицию подавал.

И они предоставляли схемы ОДД? У них есть копии после согласования?
Или они брали у собственника дороги? Изображение

Копия копии...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 апр 2017, 15:29 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 май 2012, 03:47
Сообщений: 173
Авто: opel
Город: Харьков
До Київського районного суду м. Харкова
Адреса : 61000 вул. Валентинівська 7
тел. 0572 653 778

Позивач: ................................................
що проживає за адресою: ...........................................
Поштовий індекс: .....................................

Відповідач:
посадова особа патрульний поліцейський роти №7 батальйону №2 Управління патрульної поліції у м. Харкові
капітан поліції Лесь Олександр Олександрович
Адреса: вул. Шевченко, 315 А, м. Харьков
Поштовий індекс: 61033
Телефон: 707-01-20

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

Про визнання дій Відповідача - патрульного поліцейського роти №7 батальйону №2 Управління патрульної поліції у м. Харкові капітана поліції Леся О.О. протиправними та скасування Постанови в справі про адміністративне правопорушення, серія БР № 673660 від 06.04.2017 року.
Відповідно до ч.2 ст. 19 КАСУ позов подається за місцем проживання позивача.

Суть справи:
03.04.2017 р. приблизно 17 годині вечора я рухався на своєму автомобілі Opel Astra ............... по вулиці П’ятихатьский м.Харкова зі сторони пр.Моськовського у бік вул. Роганської . Після проїзду мною залізничного переїзду по цій вулиці був зупинений поліцейським роти №7 батальйону №2 Управління патрульної поліції у м. Харкові капітаном поліції Лесем О. О. , який звинуватив мене у порушенні ПДД 20.3 , а саме що я не дотримався вимог знака 2.2. проїзджая через залізничний переїзд. Я на місці капітану Лесю О.О. пояснив , що пункт ПДД 20.3 не порушував , і проїхав залізничний переїзд з дотриманням правил ПДД. На що капитан Лесь О.О. був не згоден , та надав мені відео докази нібито мого правопорушення на якомусь мобільному пристрої , на якому не можливо було щось розібрати та розгледити . На мої зауваження до Леся О.О. , що на відео яке мені він надав , як докази не зафіксовано регістраційни номера автомобіля і зупинки перед Ж/Д переїздом . Після чого капітан Лесь О.О. звинувативши мене знову в порушенні ПДД 20.3 заявив , що йому достатньо доказів і що постанова буде винесена відносно мене за порушення ПДД 20.3 в будь якому випадку. Надалі я відповідно 268 КУпАП заявив Лесю О.О. як посадовій особі , яка розглядає відносно мене справу про адміністративне правопорушення клопотання о переносі розгляду справи . Мотивувавши це тим , що мені потрібен час для підготовки щоб я міг себе захищати при розгляді справи відносно мене. Моє клопотання було заявлено в письмовій формі , яке з годом капітан Лесь О.О. задовольнив перенісши розгляд справи на 06.07.2017 р. 16.00 годину в УПП м .Харкова по вул. Шевченко 315.
06.07.2017 р. в 16.00 Я з’явився на розгляд справи в УПП м. Харкова про адміністративне правопорушення відносно мене за порушення вимог ПДД 20.3 і недотримання знака ПДД 2.2 . Розгляд справи проводив Лесь О.О. . При розгляді справи я заявляв клопотання про відвід капітана Леся О.О. як посадової особи яка буде розглядати справу . Мотивувавши це тим , що він як поліцейській , який мене зупиняв на дорозі , безапеляційно звинувачував
нібито за порушення мною ПДД 20.3 не може розглядати справу всебічно і неупереджено . Моє клопотання про відвід капітан Лесь О.О. відхилив . Надалі я спитав у капітана Леся О.О. на який відео пристрій було зафіксовано нібито моє правопорушення . На що він відповів що це був його особистий відео регістратор . Після чого я заперечив , що це відео було отримано не на службову нагрудну відеокамеру капітана Леся О.О. ,що у мене є сумніви що дане відео могло редагуватися. Також я зауважив що він не дотримався норм закону «України О поліції ст.40» , і по суті це відео не може буди доказами по справі тому що були отримані с порушенням закону . А тобто пристрій на який нібито зафіксоване моє правопорушення не стоїть на балансе УПП м. Харкова , відповідно немає інвентарного номера та сертифікатів . Це клопотання Лесь О.О. теж відхилив.
Далі по руху розгляду справи капітаном Лесем О.О. відносно мене я ще раз зауважив , що не порушував ПДД 20.3 і зробив зупинку перед переїздом с дотриманням вимог знаку ПДД 2.2 . І що ця зупинка не зафіксована на «особистий відео регістратор» Леся О.О. тому що фіксував це він за кущів перед Ж/Д переїздом , які фізично не дали йому смогу за фільмувати мою зупинку перед цим Ж/Д переїздом на його «особистий регістратор». Потім я звернув увагу капітана Леся О.О. на « ДСТУ 4100:2014 ЗНАКИ ДОРОЖНІ Загальні технічні умови «Правила застосування 10.4.3» Знак 2.2 допускають установлювати перед залізничними переїздами без охорони і перед тими, які не облаштовані світлофорною сигналізацією у тому разі, коли водій, який перебуває від переїзду на розрахунковій відстані видимості дороги, бачить поїзд, що перебуває на відстані не більше ніж 50 м від переїзду. Знак 2.2 допускають установлювати також у разі виконання робіт на переїзді. Знак у цьому разі установлюють на відстані 10 м до найближчої рейки». Що відповідно ДСТУ знак 2.2 на Ж/Д переїзді по вул. П’ятихатський м.Харкова , який облаштований автоматичним шлагбаумом та сигналами світлофорів не повинен встановлюватися знак 2.2 .
Надалі я процентував капітану Лесю О.О. ПДД 20.2. Під'їжджаючи до переїзду, а також починаючи рух після зупинки перед ним, водій зобов'язаний керуватися вказівками і сигналами чергового по переїзду, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками і дорожньою розміткою, а також переконатися в тому, що не наближається поїзд (локомотив, дрезина) , та ПДД 20.3 Для пропуску поїзда, що наближається, і в інших випадках, коли рух через залізничний переїзд заборонено, водій повинен зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінією), дорожнім знаком 2.2 Знак 2.2 "Проїзд без зупинки заборонений", шлагбаумом чи світлофором так, щоб бачити сигнали, а якщо засоби організації дорожнього руху відсутні — не ближче 10 м до найближчої рейки. Та наголосив , що в момент переїзду мною цього Ж/Д переїзда по вул.Пятихатський поїзд не приближався , рух через переїзд був не заборонений , сигнали світлофорів не працювали і шлагбаум не був опущений сигналізуючи про те що потяг не приближався , і що при ціх умовах за відсутністю дорожньою розмітки 1.12 яка регламентує відстань на який повинен зупинятися водій перед дорожнім знаком 2.2 на Ж/Д переїзді по суті більше не чим не регламентовано на який відстані зупинятися перед дорожнім знаком 2.2 водію . І що для безпеки руху ця ділянка облаштована сигналами світлофорів які до ПДД п. 8.3 "Сигнали світлофорів, крім жовтого миготливого, мають перевагу перед дорожніми знаками пріоритету." та автоматичним шлагбаумом з автоматичними відеокамерами .
Виклавши свої доводи я просив закрити справу по 247 ст. КУПаП «За відсутності складу правопорушення» . Всі мої доводи та аргументи при розгляді справи які я озвучив капітану Лесю О.О. були їм відхилені . На моє зауваження що він як співробітник поліції відповідно до Закону України «Про дорожній рух» Стаття 27. Організація дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях та залізничних переїздах , Статті 52. Органи, що здійснюють контроль у сфері безпеки дорожнього руху , Стаття 52(1). Повноваження Міністерства внутрішніх справ України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху , має всі повноваження привести даний Ж/Д переїзд до стандартів ДСТУ 4100:2014 ЗНАКИ ДОРОЖНІ «Загальні технічні умови «Правила застосування 10.4.3»»
, відповів що це питання не до нього і він як і обіцяв мені при зупинці мого автомобіля на дорозі 03.04.2017 р. нібито за порушення ПДД 20.3 , відносно мене виніс постанову за адмін. правопорушення яке передбачена статею 123 ч.1 КУПаП.

Зважаючи на вищенаведене, керуючись ст. 19, 55 Конституції України, ст. 2, ст. 17-20, ч.2 ст.71 КАС України, ст. 287, 288 КУпАП України,





ПРОШУ:
1. Дії посадової особи, патрульного поліцейського роти №7 батальону №2 Управління патрульної поліції у м. Харкові капітана поліціі Леся О.О , щодо притягнення мене до адміністративної відповідальності визнати протиправними.
2. Постанову по справі про адміністративне правопорушення від 06.04.2017, серії БР № 673660, про накладення на мене – адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 .00 гривень скасувати.
3. Справу про адміністративне правопорушення відносно мене за ст.123 ч.1 КУпАП закрити у звязку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

ДОДАТКИ:
1. Копія адміністративного позову (2 екземпляри);
2. Копія Постанови від 06.04.2017, серія БР № 673660 (2 екземпляри).
3. Клопотання щодо звільнення від сплати судового збору.


Подкорректируйте пожалуйста . Завтра хочу отправить почтой потому как сегодня в суд не успел , а в вс. 16 последний день.
Заранее буду всем благодарен.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 апр 2017, 20:15 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
я вот до сих пор так и не понял.... вроде согласно КУАП можно просить только - отмены постановы, скасування постанови

а вот остальные требования , типа - признания незаконными, этио уже из разряда Админ видносон, а значит надо платить Судебный сбор

а то что по КУАП то платить судебный сбор не нужно.


я так понимаю,

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2017, 22:53 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 май 2012, 03:47
Сообщений: 173
Авто: opel
Город: Харьков
где можно купить печатное издание ДСТУ 4100:2014 ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2017, 23:00 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 май 2012, 03:47
Сообщений: 173
Авто: opel
Город: Харьков
Можно просить суд вынести отдельную ухвалу и обязать УПП привести ж/д переезд к стандартам ДСТУ 4100:2014 ???
Что бы они там больше не шакалили ???!!! И примет ли во внимание суд ДСТУ 4100:2014 ???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2017, 23:12 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Антонио писал(а):
где можно купить печатное издание ДСТУ 4100:2014 ?


зачем покупать?
отошли Запит на інформацію

Прошу надати "ДСТУ 4100:2014 ЗНАКИ ДОРОЖНІ. Загальні технічні умови. Правила застосування"
затвердженний наказом Мінекономрозвитку України від 29 грудня 2014 р. № 1484 з 2015-07-01

на электронную почту [email protected] Мінекономрозвитку України и получишь ответ и текстовый документ на свой почтовый адрес.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2017, 23:51 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Антонио писал(а):
Можно просить суд вынести отдельную ухвалу и обязать УПП привести ж/д переезд к стандартам ДСТУ 4100:2014 ???
Что бы они там больше не шакалили ???!!!
И примет ли во внимание суд ДСТУ 4100:2014 ???


1. ты обжалываешь действия должностного лица, а не просишь суд обязать выполнить что то.
2. чтобы не "шакалили", нужно долбить дыру в голове Управління превентивної діяльності ГУПП области, те долбят ниже стоящих, чтобы переезд привели в соответствии с требованиями ДСТУ.

3.Тебе уже дали наводку в ГУНП в Харківській області Україна, Харків, вул. Жон Мироносиць, 5
Управління превентивної діяльності
пишешь, что по адресу ....... расположен ж/д переезд не отвечающий требованиям действующего законодательства, копию может отослать через УКЦ http://ukc.gov.ua/ru/login/

Просишь:

Цитата:
1. Направити припис щодо усунення порушень законодавства, в тому числі правил, норм та стандартів, що
стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху з чітким встановленням строків виконання.
2. Посадовим особам УПП у Харківській області перевірити виконання
3. Повідомити письмово на поштову адресу Заявника у строки встановлені ЗУ "Про звернення громадян"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 май 2017, 00:38 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 май 2012, 03:47
Сообщений: 173
Авто: opel
Город: Харьков
freeman john писал(а):
Антонио писал(а):
где можно купить печатное издание ДСТУ 4100:2014 ?


зачем покупать?
отошли Запит на інформацію

Прошу надати "ДСТУ 4100:2014 ЗНАКИ ДОРОЖНІ. Загальні технічні умови. Правила застосування"
затвердженний наказом Мінекономрозвитку України від 29 грудня 2014 р. № 1484 з 2015-07-01

на электронную почту [email protected] Мінекономрозвитку України и получишь ответ и текстовый документ на свой почтовый адрес.


Я гулил не где не нашёл . Чего я бы купил пускай будет .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 май 2017, 00:49 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Антонио писал(а):
я бы купил пускай будет .


так не почтой отсылать запрос в Мінекономрозвитку України, а электронкой.
затрат никаких, через неделю ответ и ДСТУ принесут в почтовый ящик


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 май 2017, 13:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2011, 15:06
Сообщений: 8414
дсту 4100 2014

https://drive.google.com/file/d/0B4hwD4 ... BHMmM/view

_________________
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"
Р. Бьорнс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 62 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: