Текущее время: 28 мар 2024, 18:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 22:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
произошла ситуация которая описана вот в этом форуме - viewtopic.php?f=84&t=44013

Данное ДЕЛО очень интересно, ТАКОГО ни у кого на этом форуме еще не было (я так думаю)...
я здесь опишу ситуацию которых не бывает вообще, и ни у кого нет практики, ни кто даже не представляет что такое бывает,.. так что читаем смотрим -
Самое ужасное это то что Полицейские решили по максимуму наказать водителя...

В общем сперва водителя обвинили в том чего он не делал (стоял на пешеходном переходе и на остановке транспорта одновременно),
затем довели водителя до истерики, и затем обвинили в нарушении общественного порядка, ну и еще в не выполнении требования полицейского

в общем это 122 + 173 + 185 КУАП.

Так как водитель сам на сам со своей проблемой то и естественно он ПРОИГРАЛ суд первой инстанции, и в дальнейшем все остальное, однако с Апелляцией уже есть Видео и материалы дела..

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 22:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
Первое это то что ст. 122 рассматривалась где то через пару месяцев, почти ГОД и так как ни одно дело на этом форуме не рассматривалось....

Второе это то что по статье 173 и 185 Суд принял решение менее чем за месяц, т.е за долго до того как установили невиновность водителя в нарушении ПДД.

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 22:51 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Alek2000 писал(а):
Первое это то что ст. 122 рассматривалась где то через пару месяцев, почти ГОД и так как ни одно дело на этом форуме не рассматривалось...


"забористый" судья попался :twisted:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 22:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
протоколы...

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
Изображение

Изображение


- https://plus.google.com/u/0/photos/110128216878808179357/album/6413788577783366545/6413788575639951490?authkey=CPugtYKHrfebtQE

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
единственное видео инцидента, это видео с Бодикам Полицейских

phpBB [video]


phpBB [video]

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:10 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
видео началось не с начала конфликта, а тогда когда водитель уже был в не себя.

это зима, и естественно водитель если и не может уехать, то он хочет быть в тепле, т.е. в авто с закрытой дверью... и ему запрещают закрыть дверь, что и взбесило водителя.

водитель сидел в своем автомобиле, и не мог нарушить общественный порядок (по ст. 173), водитель не сразу однако 3 раза предъявил документы, а согласно ПДД не установлено срока в течении которого водитель обязан предоставить документы, он просто обязан, и если он это сделал через 5 минут или через 40 минут то это означает что он выполнил норму ПДД.

однако водителя после того как выключили регистратор, вытащили из автомобиля, отвезли в райотдел, а авто на штраф стоянку.

ни свидетелей, ни понятых, ни кого, только Мусора и Водитель.

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
в суде не было ни одного полицейского, только их Рапорта,
были протоколы без свидетелей, без потерпевших и понятых,
было видео на котором водитель ни разу не матюкнулся, не находился в общественном месте, а сидел в автомобиле, и предьявил документы...

водитель от шока и не знания юриспруденции сказал что он говорил на повышенных тонах, и не смотря на то что он не стоял на пешеходном переходе и дальше чем 10 метров от него, и не стоял на остановке, сказал судье что он там не специально остановился, так получилось и он не хотел нарушать.

в итоге Судья ДЕБИЛ, решил что водитель нарушил ПДД, признал вину, и виновен.

видео данного Суда нет, по запросу о предоставлении стенограммы процесса, нам заявили что аудиофиксация не велась....
и по чему то данного решения я не могу найти в Реестре судебных дел.

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
- https://plus.google.com/u/0/photos/110128216878808179357/album/6413786230473549329/6413786232549915234?authkey=CL3pi_mBrpnaJA

Изображение

Изображение

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
ИТОГО - 60 часов исправительных работ.

вот цена неподчинения МУсорам!!!!

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
для получения аудиозаписи судебного заседания мы потом писали вот это -





вул.
м.
65000
тел.

Запит на інформацію

16.02.2016 р. суддею Малиновського районного суду м. Одеси, Гарським О.В., було винесено Постанову по справі № 521/2283/16-п про притягнення ................ Вiталiя Олексійовича до адміністративної відповідальності за ст.ст. 173, 185 КУпАП.

16.02.2016 р. під час судового засідання було створено, технічними засобами, аудіофонограму.

Відповідно до ст. 32 «Конституції України» кожний громадянин має право знайомитися в органах державної влади з відомостями про себе.
Відповідно до ст. 34 «Конституції України» кожен має право збирати інформацію та використовувати її на свій вибір.
Відповідно до ст. 40 «Конституції України» усі мають право особисто звертатись до органів державної влади, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Відповідно до ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Кожна особа має право доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається.
Розпорядники інформації, які володіють інформацією про особу, зобов'язані надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується.
Згідно ст. 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації зобов'язані надавати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації.
Відповідно до ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Відповідно до ст. 212 - 3 КУпАП України неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності тягне за собою притягнення посадової особи до адміністративної відповідальності.

Суд є розпорядником інформації який створює та зберігає певну інформацію. Так у суді розглядають справи про адміністративне правопорушення, та у суді зберігають всі матеріали стосовно провадження по адміністративним справам.
Таким чином я маю на меті отримати інформацію відносно себе, котра може бути лише у суді.

На підставі вищевикладеного, керуючись Конституцією України, Законом України "Про доступ до публічної інформації", КУпАП,

ПРОШУ:

- Надати мені ................ Віталію Олексійовичу копію технічного (аудіо) запису судового засідання по справі № 521/2283/16-п про адміністративне правопорушення за статтею 173 КУпАП (протокол ОД 037404 від 21.01.16 р.)
- Згідно статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів.
- Відповідь надати мені особисто, попереднє повідомивши на телефон ___ ___ __ __. Я в свою чергу зобов’язуюсь з’явитися у назначений час, та отримати відповідь.

_________________ __.__.201_ р. _____________________

Додатки:

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
ответ

https://plus.google.com/u/0/photos/photo/110128216878808179357/6413794983980792034?icm=false&authkey=CLi51OKMkIuuZQ

Изображение

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
и так Апелляция

ведь должна быть надежда????


До ___________________________________________________________


Особа яку притягнуто до відповідальності :

Справа про адміністративне правопорушення:
№ 521/2283/16-п

Апеляційна Скарга
(про скасування постанови за адміністративне правопорушення)

Цей позов підлягає розгляду в судах згідно ст.288 ч. 3 КУпАП, яка прямо передбачає право оскаржити постанову по справі про адміністративне правопорушення, яку винесено посадовою особою, до суду, а також стаття передбачає звільнення від сплати державного мита.

16.02.2016 р. суддею Малиновського районного суду м. Одеси, Гарським О.В., було винесено постанову по справі № 21/2283/16-п про притягнення ........... Вiталiя Олексійовича до адміністративної відповідальності за ст.ст. 173, 185 КУпАП, та накладено стягнення у вигляді громадських робіт.

Обставини справи:
21.01.2016 р. коли я підійшовши до автомобілю (ВАЗ державний номер якого ВН ....................) який стояв без порушень Правил дорожнього руху, на площі Б. Дерев’янка, м. Одеса, то до мене підійшов працівник Поліції та повідомив мені що стосовно мене буде складено постанову про адміністративне правопорушення, під час спілкування з Поліцейськими ними було прийняте рішення про необхідність складання відносно мене адміністративних матеріалів за статтями 173, 185 КУпАП.
Після цього мене було доставлено до Районного відділу поліції у Маліновському районі міста Одеси, та було складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтями 173, 185 КУпАП, (відносно мене).

16.02.2016 року протоколи про адміністративне правопорушення за статтями 173, 185 КУпАП, відносно мене, були розглянуті Суддею Гарським О.В. у Малиновському районному суді м. Одеси.

Із постановою по справі № 21/2283/16-п від 16.02.2016 р. я не погоджуюсь, оскільки в моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення, постанова винесена з порушенням норм права, є незаконною, у зв’язку з чим підлягає скасуванню з наступних підстав:

Мене було звинувачено у тому що я виражався нецензурною лайкою. Але доказів такого правопорушення в матеріалах немає.
Судом не було встановлено Об’єкта правопорушення за статтею 173 КУпАП, а саме факту порушення громадського порядку.
Судом не було встановлено Об’єктивної сторони правопорушення за статтею 173 КУпАП.
Не встановлено чи була нецензурна лайка від мене,
не встановлено до кого саме (Прізвище Ім’я по Батькові) така річ мною була спрямована,
не встановлено які самі нецензурні слова були сказані.
Також судом не встановлено в якому саме Громадському місці був порушений мною порядок.
Не встановлено особу, або кількість осіб права яких були порушені.
Судом не встановлено Вини обвинуваченого, чи був прямий або непрямий умисел.

Як суддею так і посадовою особою при складані протоколу не було встановлено суть скоєного правопорушення, Прізвище Ім’я по Батькові, адреса потерпілих.
Судом не було допитано Свідків правопорушення, та потерпілих.

Таким чином Суддя не встановивши в чому виражалася нецензурна лайка, чи була вона в загалі, чи був порушений громадський порядок, і в якому саме громадському місці, не встановивши потерпілих, не встановивши час скоєння правопорушення, вини обвинуваченого, та не дослідивши всіх обставин справи, не повно та не об’єктивно і не усестороннє прийняв рішення що в моїх діях є склад правопорушення за статтею 173 КУпАП.

Таке судове провадження, та ставлення до розгляду справи по обвинуваченню громадян говорить про те що кожного громадянина можливо звинуватити у правопорушенні якого він не скоїв та притягнути до відповідальності.

Також Мене було звинувачено у тому що я вчинив злісну непокору законному розпорядженню працівників поліції. Але доказів такого правопорушення в матеріалах справи немає. Мною не було вчинено злісну непокору законному розпорядженню працівників поліції, а також не було порушено жодного закону або встановленого порядку. Судом не було досліджено повно та усестороннє, і неупереджено всіх обставин справи.

У поліції є право вимагати від громадян які порушують громадський порядок припинення правопорушення, та дії які перешкоджають здійснювати повноваження поліції.
Судом не встановлено причину по якій до мене звернулися поліцейські, та з якими вимогами.
Судом не було встановлено чи порушив я громадський порядок.
Який само порядок я порушив, чи поніс я відповідальність за порушення громадського порядку.
Не встановлено судом, у чому саме виражалася злісна непокора.
Не встановлено яка саме вимога не виконувалася мною, та особу, чию вимогу я не виконав.
Судом не встановлено та у протоколі не зазначено які саме законні вимоги були пред’явлені працівником поліції, в чому саме полягала ця вимога.
Не встановлено чи була вимога працівника поліції законною.
Також судом не було встановлено, чи був працівник поліції під час «охорони громадського порядку», чи пред’являв він посвідчення.
Також суд не прийняв до уваги про те що протоколи про адміністративне правопорушення які були складені відносно мене за статтями 173, 185 КУпАП не відповідають бланкам які установлені Законом Україну про Національну Поліцію, та Законом України про Міліцію.
Судом не встановлено з яких підстав мене було доставлено до Районного відділу Поліції Маліновського району м. Одеси, не зважаючи на те що мною було пред’явлені всі документи які вимагали працівники поліції, неодноразово, а також поліцейські переписували мої данні з документів.
Суддя не допитав свідків та потерпілого, тобто посадову особу відносно якої було нібито здійснена злісна непокора.

Таким чином суддя не встановив жодних фактів мого порушення. Громадський порядок мною не було порушено, я не виражався нецензурною лайкою, та фактів такого порушення в матеріалах справи відсутні. Злісну непокору я не вчиняв, Законних вимог, котрі я не виконав, від працівників поліції відносно мене не було. Прізвище та Ім’я особи котра мені пред’являла вимоги не встановлена. Судом не було встановлено і інших обставин котрі можуть встановити мою вину, або невинуватість, та прийняте рішення що в моїх діях є склад правопорушення за статтею 185 КУпАП.

Такі обставини розгляду справи по адміністративному правопорушенню Суддею Маліновського суду говорить про те що кожного громадянина можливо звинуватити у правопорушенні якого він не скоїв та притягнути до відповідальності.

Під час винесення постанови суддя не запитав мене чи маю я бажання скористатися правовою допомогою, чи є у мене будь які клопотання. Всі мої доводи ігнорував.
У справі відсутнє жодне фото або відео доказ мого правопорушення, це ще раз підтверджує безпідставні і не законні дії відносно мене. Хочу зазначити, що Поліцейскі ґрунтували своє обвинувачення лише на припущені, а відповідно до ч.3 ст. 62 Конституції України - «обвинувачення не може ґрунтуватися на припущеннях і всі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.»

Судом під час розгляду справи було порушено ст. 280 КУпАП, - «Посадова особа при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, тощо, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.»

Оскільки Суддею Малиновського районного суду м. Одеси, Гарським О.В. було порушено низьку моїх прав при винесені постанови, вважаю, що для поновлення моїх порушених прав – провадження згідно ч. 3 ст. 284, п. 1 ст. 247 КУпАП має бути закритим.

Враховуючи наведене вище, керуючись ст. 55 Конституції України ст.ст.247, 268, 287, 288, 293 КУпАП,

ПРОШУ:

1. Скасувати постанову від 16.02.2016 р. судді Малиновського районного суду міста Одеси, Гарського О.В., по справі № 21/2283/16-п.


Додатки:
• Копія постанови _________________________________;
• Копія Паспорту – _________________________________________________________;
• Копія Апеляційної Скарги.

__.__.20__ р. _______________ _______________

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
очень долго водителя не вызывали, то болела судья, то еще что то мутили там, с скандалом назначили нам судебное слушание

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 апр 2017, 23:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
phpBB [video]

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: