Текущее время: 29 мар 2024, 02:56

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 29 июн 2017, 21:51 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 24 фев 2012, 12:08
Сообщений: 71
Авто: Matiz
Город: Васильків
Доброго вечора.

Турбую читачів сайту з такою проблемою. На мене було складено протокол за ніби адміністративне правопорушення, якого я не робив. Ніби на мене подав ПИСЬМОВУ заяву один "добродій". Із протоколом мене не ознайомили, норми НПА (ст. 63 Конституції України, статті КУпАП) не роз'яснили. Вписали лівих понятих, яких на місці не було і яких я взагалі не знаю (підставні раби), що я відмовився від протоколу, від пояснень. Мусорок передав даний протокол і висновок (назва документа - ВИСНОВОК по зверненню "добродія") до нього до адміністративної комісії міста.

Члени комісії без мене, не сповістивши мене НІЯКИМ чином, розглянули справу. У матеріалах справи є ЛИШЕ сам протокол і висновок мусорка, що я вчинив адміністративне правопорушення. Ніяких письмових пояснень, заяв немає. Тільки два ці документи. На підставі тільки цих документів комісія ухвалює постанову, що я вчинив правопорушення. Це рішення комісія прийняла 1 місяць тому. Сьогодні завітав до них у гості із заявою, щоб змусили сміття прибрати, а мені в руки постанову. Я сфотографував матеріали справи, зробив ксерокси, щоб потім не підтасували матеріали справи.

Я знайшов такі порушення і хочу від ВАС ОТРИМАТИ трішки допомоги. Можете вказати статті Законів України, Кодексів (КУпАП я непогано знаю, але за допомогу буду вдячний), особливо цікавить КАСУ. Отже мій список такий:
1) мене не сповістили про розгляд справи НІЯКИМ чином. Це видно з матеріалів справи і з постанови. Мене позбавили права на правову допомогу (ст. 59 Конституція України і 268 ст. КУпАП мені в поміч. Ще є якісь інші НПА, що були порушені, на які я можу посилатися?);
2) мені не роз'яснили мої права та обов'язки (КУпАП, можливо Конституція. Ще є якісь інші НПА, що були порушені, на які я можу посилатися?);
3) мені не було надіслано поштою копію постанови як того вимагає КУпАП у відведений термін. Постанова провалялася більше місяця. 10 днів пройшло після її винесення, а матеріали ніхто не передав до Виконавчої служби (КУпАП точно. Ще є якісь інші НПА, що були порушені, на які я можу посилатися?);
4) у протоколі вказана НЕПРАВИЛЬНА ПЕРСОНАЛЬНА інформація (Можна в такому випадку скасувати сам ПРОТОКОЛ? Ще є якісь інші НПА, що були порушені, на які я можу посилатися?);
5) ніхто всебічно не розглянув матеріали справи (заявника, понятих, мусора, мене не опитували та не викликали). Ніхто не просив від мусорів надіслати саму заяву, пояснення. Тупо розглянули лише сам протокол і висновок (КУпАП мені в поміч. Ще є якісь інші НПА, що були порушені, на які я можу посилатися?);
6) у висновку до протоколу (назва документа - ВИСНОВОК по зверненню "добродія") мусорок також вказав неправильну ПЕРСОНАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ (чи можна тоді такий висновок скасувати? На який НПА, що були порушені, слід посилатися?). Не можу зрозуміти чи є цей висновок ДОКАЗОМ відповідно до ст. 251 КУпАП. Я вважаю, що ні. Погоджуєтеся?

Чекаю на Ваші думки та пропозиції. Завчасно дякую за поради/допомогу.
Усім гарного настрою, п'ятниці та вихідних.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: