Текущее время: 28 мар 2024, 13:29

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 40 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 08 сен 2017, 16:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
ночью украли Госномер, задний, а днем полицейские оштрафовали за то что управлял авто без номера

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 сен 2017, 16:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
Изображение

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 сен 2017, 16:56 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
в 10 утра заявили на 102 о краже номера... приехали ПП и сказали подъехать в Отделение полиции и там оставить письменное заявление.... так же сказали что в Отделении полиции выдадут талон ЭО....

Изображение

там приняли заяву, в протоколе и выдали талон, НО до полиции не доехали, за полтора квартала остановили УППшники и оштрафовали.... это около 16,00,... они даже не хотели проверить был ли зарегистрирован звонок на 102 в 10,00 о краже номера!!!

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 сен 2017, 16:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
Водитель подъехал потом в УПП и ему порекомендовали заполнить бланк Скарги, для того что бы типа пересмотрели эту ситуацию и отменили штраф.

Изображение

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 сен 2017, 16:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
вул.
м. Одеса
65000
тел.

Додаткові Пояснення
по Сказі на постанову ЕАА № 154748 від 29.08.17 р.
29.08.17 року, я був зупинений Інспектором поліції Рейда Б.М., котрий виніс постанову про адміністративне правопорушення за ст. 121 ч. 6 КУпАП, а саме за керування без заднього номерного знаку п. 2.9 ПДР.
Інспектор Рейда Б.М. не провів розгляд справи щодо зазначеного вище порушення згідно Глави 22 КУпАП та згідно ст.ст. 278, 279 КУпАП, і тому я був позбавлений можливості надати свої доводи щодо своєї невинуватості.
Згідно ст.ст. 287, 288 КУпАП я скористався своїм правом на оскарження постанови ЕАА № 154748 у вищестоящий орган, і прошу Управління патрульної поліції у місті Одесі ДПП скасувати вищезазначену постанову з наступних підстав:
Згідно ст. 9 КУпАП правопорушення це - протиправна вина яка посягає на громадський порядок, власність, права та свободи громадян, порядок управління.
Відсутність заднього номерного знаку на моному автомобілі у той день обумовлено не тим що я його загубив, або приховую його, а тому що у цей день (29.08.17 р.) у ночі в мене був вкрадений один державний номерної знак.
Про такий факт вранці я заявив у поліцію на номер 102. На мій виклик приїхав екіпаж поліції як реагування на виклик, але а ні Слідчий а ні оперативний співробітник, а ні експерт не приїздив на виклик. А екіпаж поліції який приїхав на виклик наказав мені під’їхати до Відділу поліції (райвідділу) та оформити цей факт крадіжки. Під’їхати до районного Відділу поліції мені також необхідно було для того щоб уповноважений поліцейській міг особисто зафіксувати відсутність номерного знаку на автомобілі.
Зробивши вдома всі свої особисті справи, я на вимогу поліцейських, які мені наказали приїхати до Відділу поліції, виїхав з дому та попрямував до Райвідділу. Також мені телефонували з Райвідділу та питали коли я приїду.

Інспектор Рейда Б.М. не встановлював у мене причину відсутності номерного знаку, він не переніс розгляд справи на інший день для того щоб я міг надати йому документальне підтвердження у свої виправдання. Інспектор Рейда Б.М. поставився до мене не об’єктивно, однобічно та одразу без розгляду справи прийняв рішення щодо моєї винуватості.

Таким чином у мене був відсутній номерний знак не тому що я правопорушник, а тому що я потерпілий у мене вкрали номерний знак.
Керував транспортним засобом без одного номерного знаку я не тому що я правопорушник а тому що мою заяву про крадіжку прийняли до того часу лише за номером 102, а для документального оформлення заяви про злочин мене запросили до Відділу поліції, куди я і їхав.
Також я повинен був приїхати до Відділу поліції на автомобілю, як мені пояснили, для того щоб уповноважена особа мала змогу особисто встановити відсутність номерного знаку.
Також прошу додатково звернути увагу на те що на моєму автомобілі був наявний один державний номер.
Прошу також звернути увагу на те що відсутність номерного знаку на моєму автомобілі не посягало на громадський порядок, не посягало на власність, або чиїсь права та свободи. Соціальної небезпеки я не створив.
У зв’язку з викладеним вище я вважаю що мене не обов’язково притягувати до адміністративної відповідальності як правопорушника.

Окремо вважаю зазначити про те що я вже поніс матеріальні затрати які пов’язані з відновленням вкраденого номерного знаку, і на сьогодні на автомобілі яким я керую є номерний знак по переду та позаду автомобілю.

_______________________________________________________________________

Згідно ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження по справі може бути закрити при відсутності події і складу правопорушення.
Згідно ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого правопорушення орган уповноважений вирішувати справу може звільнити від адмін. відповідальності і обмежитися усним зауваженням.
Згідно п. 3 ст. 293 КУпАП Орган при розгляді скарги на постанову по справі про адмін. правопорушення може прийняти Рішення про скасування постанови та закриття справи.
Згідно ст. 284 КУпАП по справі про адмін. правопорушення Орган може винести постанову про закриття справи. Постанова про закриття справи виноситься: при оголошені усного зауваження; при наявності обставин передбачених ст. 247 КУпАП.

Таким чином я прошу застосувати до мене ст. ст. 22, 247 КУпАП, та звільнити мене від адміністративної відповідальності, та скасувати постанову у зв’язку з тим що мої дії не були соціально небезпечними, я ні кому не заподіяв шкоди, не створив аварійної ситуації, потерпілих не має, тощо.
На підставі вищевикладеного,
ПРОШУ:
- Згідно ст. ст. 22, 247 КУпАП, прийняти до уваги обставини що пом’якшують відповідальність, а також звільнити мене від адміністративної відповідальності та обмежитись усним зауваженням.

__.__.2017 р. _________________ ________________

Додатки:
- фотокопія протоколу з Відділення поліції
- фото мого автомобілю з відновленими номерними знаками
_____________________________________.
___________________________

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 сен 2017, 16:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
в Понедельник 11.08.17 будем ждать ответа, устно уже сказали о том что постановление не отменят...

видимо надо будет идти в суд : (

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 сен 2017, 18:35 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Alek2000 писал(а):
в 10 утра заявили на 102 о краже номера... приехали ПП и сказали подъехать в Отделение полиции и там оставить письменное заявление.... так же сказали что в Отделении полиции выдадут талон ЭО....


как вариант писать ИЗ в ГУ НП г. Одесса
[email protected]

1. Надати інформацію чи було здійснено заяву Запитувачем інформації 29.08.2017 року на спецлінію "102", щодо крадіжки номерного знаку транспортного засобу (адреса, дата та час)
2. Надати інформацію щодо екіпажу патрульної поліції, що був направлений за заявою Запитувача

P.S.
Цитата:
Служба "102" состоит из операторской службы (call-центра 102) и диспетчерской службы.
Алгоритм работы выстроен таким образом: только на линию "102" поступает сообщение о правонарушении, оператор вносит всю имеющуюся информацию о происшествии в электронную карту.
Данные о происшествии сразу поступают диспетчеру, который осуществляет мониторинг на электронной карте области дислокации групп реагирования патрульной полиции.
Ближайший экипаж немедленно получает задание с информацией на планшет и направляется на место происшествия. Диспетчер продолжает координацию передвижения экипажа и при необходимости подсказывает кратчайший путь к месту вызова. Вся информация о событии и контактные данные заявителя также передаются на планшеты патрульных.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 сен 2017, 19:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
так тут ни кто не отрицает того что было воровство и заведено ЭО,..... ни кто не ставит вопрос о доказывании приезда ПП на вызов......... если бы в этом только было дело, то проблем получить ответ с ГУ НП о таком факте не проблема...

Они говорят, что мол в Отделение Полиции надо было ехать на троллейбусе : ) а не на машине

мол фактически нарушение есть, а остальное их не колышет....

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 сен 2017, 20:35 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Alek2000 писал(а):
Они говорят, что мол в Отделение Полиции надо было ехать на троллейбусе : ) а не на машине


ехать на троллейбусе зачем?
заявление на "102" было, почему приехала ПП, а не СОГ на место преступления?
следователь, эксперт-криминалист и т.д.?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 сен 2017, 08:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
не забывай, о том что Ты это все знаешь только по тому что ты активист ДК, а все остальные граждане не знают о том что есть СОГ, и чем ПП отличается от УПП и так далее..... все что должен знать человек это о том что звонить на 102, а остальное это не его дело , для этого специально мы наняли МВД и финансируем их......

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 окт 2017, 19:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
30 числа суд....... посмотрим очередной раз какое оно наше правосудие

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 янв 2018, 22:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
полиция (УПП) отказались это нарушение признавать малозначительным, и сказали, что ТОЛЬКО штраф исправит нарушителя...


Изображение

Изображение

Изображение

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 янв 2018, 22:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
идем в суд!!!


________________________________________________________


До __________________________ районного суду міста Одеса

Позивач : ФИО,
вул. ...........
м. Одеса
тел. ..................


Відповідач: Рейда Богдан Миколайович
Місце мешкання не відомо.
Місце роботи: Управління патрульної поліції
у. м. Одесі ДПП, інспектор, лейтенант поліції
вул. Ак. Корольова 5
65114

Адміністративний позов
про скасування постанови
про адміністративне правопорушення ЕАА №154748 від 29.08.17 р.

Даний позов підлягає розгляду в судах згідно ч. 3. ст.288 КУпАП, яка прямо передбачає право оскаржити постанову по справі про адміністративне правопорушення, яку винесено посадовою особою, до районного суду, а також стаття передбачає звільнення від сплати державного мита.

29.08.17 р. Відповідач відносно мене виніс постанову ЕАА №154748 (копія додається).
30.08.17 р. я скористався своїм правом на оскарження постанови згідно статті 288 КУпАП до вищестоящого органу, тобто до Управління патрульної поліції м. Одеси (копія скарги додається).
12.09.17 р. я отримав лист від Управління патрульної поліції, про те що 08.09.17 року моя скарга була розглянута, та було прийнято рішення про відмовлення у задоволені моєї скарги. (копія відповіді від УПП додається).
Я не поділяю прийняте рішення Управлінням і бажаю скористатися своїм правом на оскарження постанови ЕАА №154748 від 29.08.17 р. у судовому порядку.


29.08.17 р., я був зупинений Інспектором поліції Рейда Б.М., котрий виніс постанову про адміністративне правопорушення за ст. 121 ч. 6 КУпАП, а саме за керування без заднього номерного знаку п. 2.9 ПДР.
Інспектор Рейда Б.М. не провів розгляд справи щодо зазначеного вище порушення згідно Глави 22 КУпАП та згідно ст.ст. 278, 279 КУпАП, і тому я був позбавлений можливості надати свої доводи щодо своєї невинуватості.

Я вважаю що мене притягнули до відповідальності із порушенням чинного законодавства, не об’єктивно та не адекватно суспільної безпеки.

Я себе винним у скоєні правопорушенні не визнаю. Мною не було заподіяно шкоди а ні фізичним особам, а ні юридичним особам.
Відповідач при винесені постанови підійшов до розгляду справи формально, та стисло. Йому ні хто не заважав відібрати від мене пояснення щодо обвинувачень відносно порушень котрі зазначені у постанові.
Крім того, що Відповідач також грубо порушив моє Конституційне, та Законне право бути ознайомлений зі своїми правами, а також унеможливив скористатися мені правовою допомогою.
Згідно зі ст. 268 КУпАП у мене є перелік прав, і припускаючи про такі, в той день я хотів ними скористатися. Так само співробітник поліції проігнорував мої права, не ознайомивши мене з статтями Конституції.

Згідно ст. 71 КАС в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Окрема бажаю зазначити про те що усі матеріали та докази щодо притягнення мене до відповідальності 26.07.17 р. знаходяться у Управлінні патрульної поліції м. Одеси. вул. Ак. Корольова 5, 65114

Також прошу звернути увагу на те що я звертаюсь до суду вже після того як УПП мені відмовило у задоволені скарги про скасування постанови ЕАА №154748, і з таких підстав строк на оскарження у суді має бути поновленим.

Враховуючи наведене вище, керуючись ст.ст. 19. 55 Конституції України ст.ст.247, 268, 287, 288, 293 КУпАП, ст.ст. 6, 17-20, 102, 104, 105, КАС України,

ПРОШУ:

1. Поновити строк для оскарження постанови ЕАА №154748 від 29.08.17 р.,
2. Звільнити від сплати судового збору на підставі статті 288 КУАП, та згідно постанови Верховного суду України від 31.01.17 р. Категорія справи № 298/1232/15-а Зареєстровано: 15.02.2017. Оприлюднено: 15.02.2017. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64712111
3. Постанову про адміністративне правопорушення ЕАА №154748 від 29.08.17 р. - скасувати.


З повагою,
ФИО __.__.2017 р. _____________

Додатки:
_____________________________________________________
_____________________________________________________

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 янв 2018, 22:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
30.10.17 г. первое заседание

Коп не пришел, зато есть представитель УПП
_________________

phpBB [video]

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 янв 2018, 23:10 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
судья обращает внимание на то что за нарушения 31.4 ПДР - рух, эксплуатация запрещена - и согласно 265-2 Авто повинно бути заблоковано. т.е. дальше ехать запрещено.

НО полиция отпускает водителя, ЗНАЧИТ ни чего страшного, значит это не опасно, может это тогда и малозначительно (22 КУАП)

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 40 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: