Текущее время: 28 мар 2024, 16:47

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 43 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 26 окт 2017, 22:24 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 мар 2016, 10:53
Сообщений: 31
Авто: Hyundai getz
Город: Рівне
Що мене ще дуже цікавить.

1.1 можна перетинати, це зрозуміло. Аналогічне прописано в правилах.
Але вказано там наступне "Лінії 1.1 і 1.3 перетинати забороняється. Якщо лінією 1.1 позначено місце стоянки, майданчик для паркування або край проїзної частини, суміжний з узбіччям, цю лінію перетинати дозволяється."
Далі
"край проїзної частини (для нерейкових транспортних засобів) - видима умовна чи позначена дорожньою розміткою лінія на проїзній частині в місці її прилягання до узбіччя, тротуару, газону, розділювальної смуги, смуги для руху трамваїв, велосипедної або пішохідної доріжки;"
І
"узбіччя - виділений конструктивно або суцільною лінією дорожньої розмітки елемент автомобільної дороги, який прилягає безпосередньо до [b]зовнішнього краю проїзної частини[/b], розташований з нею на одному рівні та не призначений для руху транспортних засобів, крім випадків, передбачених цими Правилами. Узбіччя може використовуватися для зупинки і стоянки транспортних засобів, руху пішоходів, мопедів, велосипедів (за відсутності тротуарів, пішохідних, велосипедних доріжок або у разі неможливості пересуватися по них), гужових возів (саней);"

В даному випадку край проїзної частини можна ототожнювати з узбіччям.
Изображение
А то є певні сумніви, так як все-таки цей край знаходиться всередині транспортної розв'язки


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 27 окт 2017, 19:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
ще раз - на фото відсутня розмітка 1.1

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 27 окт 2017, 20:27 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 мар 2016, 10:53
Сообщений: 31
Авто: Hyundai getz
Город: Рівне
Sans писал(а):
ще раз - на фото відсутня розмітка 1.1


Та я це чудово розумію. І в позові я саме про це написав. І пояснення в ційм темі вище давав з цього приводу. . Це так для випадку, а якби там була б 1.1, то чи була б ця частина дороги зовнішнім узбіччям?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 27 окт 2017, 23:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
так

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 27 окт 2017, 23:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
что с судом слышно?

интересно ведь какой вердикт судьи.

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 28 окт 2017, 08:19 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 мар 2016, 10:53
Сообщений: 31
Авто: Hyundai getz
Город: Рівне
Суддю назначили.
Вчора (в п'ятницю) мали призначити дату розгляду, але я не встиг заїхати дізнатись дату - в суді короткий день.
А так обіцяли поштою звичайним листом мене повідомити, тому в понеділок уже дізнаюсь точно. А там напишу.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 30 окт 2017, 22:36 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 мар 2016, 10:53
Сообщений: 31
Авто: Hyundai getz
Город: Рівне
Розгляд справи в суді призначили на 01 листопада


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2017, 14:30 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 мар 2016, 10:53
Сообщений: 31
Авто: Hyundai getz
Город: Рівне
Сьогодні відбулось перше засідання. Інспектор не явився та написав зачву про розгляд справи без нього. Тому судове засідання відбувалось за участі трьох осіб - мене, судді та секретаря.
Суддя, як на мене досить адекватний. Досить детально розпитав про саму справу та мої вимоги згідно позову.
Я акцентував звісно на тому, що не порушував і 1.1 не перетинав, а перетнув 1.16.2, яку перетинати не заборонено. В випадку, якщо суд не прийме моїх доказів, то знову ж звернув увагу суду на те, що перетнув 1.1, яка позначає край проїжджої частини. Тобто правопорушення немає в любому випадку. Я ще перед засіданням долучив додатково ще одне клопотання з детальними поясненнями по розмітці 1.1 та 1.16, з роздруковаеими фото місця складання постанови та фото аналогічних порушень нашої поліції. За це знову подяка Alek2000. Подав перед засіданням,
так як раніше не встиг. Сам текст скину ввечері.
Враховуючи це, суддя переніс засідання на 6.11 так як виявив бажання грунтовно проаналізувати надані мною матеріали.
Тому потрібно буде йти на ще одне засідання. Надіюсь останнє і звісно ж позитивне для мене.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2017, 16:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
Brc писал(а):
Сьогодні відбулось перше засідання. Інспектор не явився та написав зачву про розгляд справи без нього. Тому судове засідання відбувалось за участі трьох осіб - мене, судді та секретаря.
Суддя, як на мене досить адекватний. Досить детально розпитав про саму справу та мої вимоги згідно позову.
Я акцентував звісно на тому, що не порушував і 1.1 не перетинав, а перетнув 1.16.2, яку перетинати не заборонено. В випадку, якщо суд не прийме моїх доказів, то знову ж звернув увагу суду на те, що перетнув 1.1, яка позначає край проїжджої частини. Тобто правопорушення немає в любому випадку. Я ще перед засіданням долучив додатково ще одне клопотання з детальними поясненнями по розмітці 1.1 та 1.16, з роздруковаеими фото місця складання постанови та фото аналогічних порушень нашої поліції. За це знову подяка Alek2000. Подав перед засіданням,
так як раніше не встиг. Сам текст скину ввечері.
Враховуючи це, суддя переніс засідання на 6.11 так як виявив бажання грунтовно проаналізувати надані мною матеріали.
Тому потрібно буде йти на ще одне засідання. Надіюсь останнє і звісно ж позитивне для мене.


Пока все неплохо. Хотя "так як виявив бажання грунтовно проаналізувати надані мною матеріали." уже настораживает - ему не хочется принимать решение без присутствия ответчика. Ему нужно видеть его реакцию!

Так держать!

Пи.Си.
А у моего судьи (заседание 16.11.) все не так просто.
Его первая реакция была: Авто было в аресте? Виновен!
На втором как бы все по-новой, но он видел/чувствовал, что не все так не просто - я спокойно глушу его порывы законодательством. И тем не менее он считает, что у меня бредовые планы сбить бабки с казначейства. А когда я настаиваю, что ему нужно всего-лишь признать эвакуацию на ШП незаконной, а не искать где в моем иске денежный вопрос он снова переносит заседание "так як виявив бажання грунтовно проаналізувати надані мною матеріали.".
На третье он заболел
16.11.2017 - четвертое...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2017, 16:27 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
так ответчик (полицай) снова не придёт.
не исключаю, что том месте за день Постановы клепают как и ранее...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2017, 16:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
freeman john писал(а):
так ответчик (полицай) снова не придёт.
не исключаю, что том месте за день Постановы клепают как и ранее...


Поэтому нужно выиграть суд и потом ... ТЫЦЬ :lol: :lol: :lol:

В 2012 гаишников где-то на месяц сдуло с кормухи. Потом все отклеилось и они снова там немного промышляли. НО! При первом же намеке, что они разводят - сваливали, т.к. народ был уже подготовлен!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2017, 21:17 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 мар 2016, 10:53
Сообщений: 31
Авто: Hyundai getz
Город: Рівне
У них там рибне місце!!! Особливо по суботам, так як в цьому місці поряд базар, тому по вихідних багато люду, місця для стоянки для всіх звісно не вистачає, от і ставлять, де і хто попало, порушуючи вимоги ПДР. А поліцаї постанови десятками штампують. Воно звісно добре, так як з того часу, як почали патрулювати, то порядку побільшало. Але спочатку дійсно виїжджали на автомобілі і з увімкненими маячками показували водіям, що не варто порушувати. Але... Все знову потрохи скочується до того, що головне план з постанов, а все інше, то таке. Як розказував знайомий, якого за стоянку поряд на напрямному острівці оштрафували, то коли на нього постанову складали, там ціла черга на оформлення сформувалась :D Він заплатив, але то вже його особиста справа. Так само як 99 % інших платять, а цим г... це на руку. То і чому не складати, коли зі 100 чоловік умовно лише один оскаржить.
Але найбільша проблема в тому, що вони для складання постанов використовують піше патрулювання і відповідно, як зайці з жита зараз вискакують - неможливо одразу помітити. Так і ефективність в цьому плані на сотні процентів виросла.
Звісно це не виправдання, так як все-таки краще взагалі не порушувати. Ех, поліція-міліція... А скільки спочатку ажіотажу було. Ще й про якість штрафні бали говорили. І де ті бали зараз? До речі може хтось знає, що з балами, чому система не працює?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2017, 21:23 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 мар 2016, 10:53
Сообщений: 31
Авто: Hyundai getz
Город: Рівне
GenDOSa писал(а):
freeman john писал(а):
так ответчик (полицай) снова не придёт.
не исключаю, что том месте за день Постановы клепают как и ранее...


Поэтому нужно выиграть суд и потом ... ТЫЦЬ :lol: :lol: :lol:

В 2012 гаишников где-то на месяц сдуло с кормухи. Потом все отклеилось и они снова там немного промышляли. НО! При первом же намеке, что они разводят - сваливали, т.к. народ был уже подготовлен!


Буде настрій, може так і зроблю, хоча чи допоможе - сумніваюсь (


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2017, 21:26 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 мар 2016, 10:53
Сообщений: 31
Авто: Hyundai getz
Город: Рівне
Додаткове клопотання, через яке суддя переніс засідання. В першому додатку приклав частину фото, розміщених Alek2000, в другому додатку приклав фото з місця складення постанови, що є тут вище, тому фото знову не викладаю.


До Кузнецовського міського суду
Рівненської області
34400, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 3,
Рівненська область

Позивач: ______________________________
_______________________________
_______________________________

Відповідач: Інспектор СРПП-1 Варашського ВП ст. лейтенанта Волос М. М.
34400, м. Вараш, вул. Правика 5, Рівненська область

Справа _________________
Суддя _____________________


КЛОПОТАННЯ
про долучення матеріалів до справи

На підставі ст.49, ст.51 Кодексу адміністративного судочинства України прошу долучити надані мною наступні пояснення та матеріали до справи № 565/1979/17.

Я як водій під час керування автомобілем, керуюся відповідно до ст. 14 Закону України «Про дорожній рух» вимогами цього закону, діючими Правилами дорожнього руху, та іншими нормативними актами з питань безпеки дорожнього руху. Інших не пов’язаних з безпекою дорожньому руху законів та підзаконних актів у цій сфері я не вивчав.
Я знаю про те, що суцільна дорожня розмітка 1.1 ПДР - це непереривна лінія певної товщини. Є також подібна розмітка як 1.2, 1.3, 1.4, 1.12 ПДР, які також є, або мають суцільну смугу, і кожна з цих розміток має свої стандарти і назви.
Я також знаю що є така розмітка як 1.16.1, 1.16.2, 1.16.3 ПДР.
Сьогодні я вже додатково розібрався і розумію, що я не перетинав дорожню розмітку 1.1, так як на проспекті Шевченка в даному місці відсутня така дорожня розмітка як 1.1 ПДР.
Інспектор помилився і незаконно мене звинуватив у тому, що я порушив ПДР, не зважуючи на всі мої доводи з даного приводу.
Незаконне твердження Інспектора, та тиск на мене привів до того що відносно мене була винесена постанова, за таке порушення, яке я не робив. Адже зі слів Інспектора я перетнув суцільну смугу 1.1 ПДР.
Таким чином постанову не зрозуміло чому було складено тільки за те, що я нібито під час руху перетнув суцільну дорожню смугу 1.1 ПДР.
Сьогодні я вже знаю що автомобіль перетнув дорожню розмітку 1.16.1-.1.16.3. Юридично дорожня розмітка 1.1 і розмітка 1.16.1 це різні розмітки, вони мають різні вимоги, стандарти, назви, різні пункти у ПДР. Згідно ПДР розмітка 1.16.1-1.16.2 позначає напрямні острівці в місцях поділу, розгалуження або злиття транспортних потоків.
Водії під час руху транспортним засобом керується виключно Законом України «Про дорожній рух», ПДР, і так само як Закон, так і ПДР не забороняють перетинати дорожню розмітку 1.16.1-.1.16.3.
Конституція України, стаття 19 говорить про те що - правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Прямої норми Закону, та Указу про затвердження ПДР - про заборону перетинати дорожню розмітку 1.16.1-1.16.3 немає. І тому водії у більшості випадків перетинають цю розмітку.
Особисто я дуже часто бачив що Інспектори ДАІ, Міліціонери, а сьогодні Поліцейські перетинають дорожню розмітку 1.16.1-1.16.3 ПДР, і не під час руху, або екстреного руху, а просто стоять на острівцях напрямку 1.16.1-1.16.3 ПДР, і не для складання матеріалів ДТП, а просто так. На таких острівцях дуже часто стоять і звичайні громадські автомобілі. Також з поліцейськими на цих острівцях дуже часто стоять продавці полісів обов’язкового страхування на своїх автомобілях. Така наочна практика доводить про те що насправді на Острівці напрямку 1.16.1-1.16.3 ПДР не заборонено стояти та перетинати її (фото стоянки авто поліції на напрямних острівцях на 4 аркушах додається – додаток 1).
Також хочу звернути увагу суд на те що при перетині дорожньої розмітки 1.16.2 водій не зустрічається з зустрічним рухом, і не створює небезпеки для інших учасників руху.
Так як мені відомо, то згідно ПДР, 34 розділу, п. 1.1 (вузька суцільна лінія) – це лінія яка
- поділяє транспортні потоки протилежних напрямків,
- позначає межі смуг руху на дорогах;
- позначає межі проїзної частини, на які в'їзд заборонено;
- позначає межі місць стоянки транспортних засобів,
- позначає межі місць майданчиків для паркування ,
- позначає край проїзної частини доріг, не віднесених за умовами руху до автомагістралей;
Також у ПДР зазначено що - лінії 1.1 і 1.3 перетинати забороняється. Якщо лінією 1.1 позначено місце стоянки, майданчик для паркування або край проїзної частини, суміжний з узбіччям, цю лінію перетинати дозволяється.
Також, як виняток, за умови забезпечення безпеки дорожнього руху, дозволяється перетинати лінію 1.1 для об'їзду нерухомої перешкоди, розміри якої не дають змоги здійснити її безпечний об'їзд, не перетинаючи цю лінію, а також обгону поодиноких транспортних засобів, що рухаються із швидкістю менше 30 км/год.
Таким чином перетинати дорожню розмітку 1.1 дозволено у багатьох випадках.
З цього я роблю висновок про те, що Мета нанесення суцільної смуги необхідно лише для того щоб водію показати напрямок руху, виключно для врегулюванню дорожнього руху на вулицях.
Однак дуже важливу Мету саме ця смуга, суцільна, необхідна для того, щоб розділити зустрічні напрямки дорожнього руху, винятково для забезпечення життя, здоров’я та майна громадян.
При перетині суцільної смуги на проспекті Шевченка, де на мене було складено незаконну постанову, нема загрози життю та майну як моєму, так і інших громадян, так як дана смуга знаходиться праворуч від полоси руху та прилягає до краю проїжджої частини, що унеможливлює ймовірність лобового зіткнення.
Таким чином я прихожу до висновку що небезпечно перетинати смугу 1.1, що розділяє проїзні частини з зустрічним напрямком руху, що і зазначено в діючих ПДР.
У зв’язку цим, я вважаю, що твердження Поліцейського про те що суцільну смугу заборонено перетинати є неправдою. Згідно ПДР дорожню розмітку заборонено перетинати лише у певних випадків. І дорожні служби наносять таку дорожню розмітку, яку заборонено перетинати, лише там, де є небезпека для учасників дорожнього руху.
Я дорожню розмітку 1.1 ПДР не перетинав, так як я перетнув дорожню розмітку 1.16.2. В місці де стояв мій автомобіль не було жодної загрози будь-якому автомобілю, або іншому учаснику дорожнього руху. Мій автомобіль не створював перешкод для інших учасників руху. Ці твердження підтверджуються доданими мною в даному клопотанні фотокопіями місця, де на мене було складено незаконну постанову (додаток 2 на 4 аркушах). Окрім того Інспектор не з’ясував особисто, і не надав мені доказів того, що в даному місці на проспекті Шевченка в м. Вараш є у наявності смуга 1.1.
Прошу звернути увагу на те, що Законодавець, в особі Верховної ради, та в особі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства Юстиції не зазначив у розділі 34 ПДР у п. 1.1 про те що будь яку суцільну смугу заборонено перетинати. Також не зазначено про те що дорожню розмітку 1.16.1 - 1.16.3 Заборонено перетинати. Перепон для цього не було. І якщо – прямо не заборонено, то це дозволено. У ПДР зазначено певний перелік коли наноситься дорожня розмітка 1.1 і тільки в одному випадку забороняється перетинати цю лінію. Напевно перелік вказано не просто так, замість того щоб взагалі заборонити перетин.
Інспектор не може бути розумніший, ніж Законодавець, і тлумачити Законодавство на свій розсуд.
Таким чином, я впевнений що я дорожню розмітку 1.1 не перетинав, і правила дорожнього руху не порушував. Але якщо суд по цій справі, встановить той факт, що я все-таки перетнув розмітку 1.1, а не 1.16.2, прошу врахувати, що правила дорожнього руху не забороняють в даному випадку її перетинати, так як вона позначає край проїжджої частини.
Таким чином мною в любому випадку не було вчинено порушення вимог Закону України «Про дорожній рух», діючих Правил дорожнього руху або інших нормативних актів з питань безпеки дорожнього руху

Додатки:

1. Фотокопії стоянки авто поліції на напрямних острівцях на 4 аркушах
2. Фотокопії місця, де на мене було складено незаконну постанову на 4 аркушах



01.11.2017 р. __________________


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Ст. 122, ч. 1 перетин суцільної 1.1
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2017, 21:40 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 31 мар 2016, 10:53
Сообщений: 31
Авто: Hyundai getz
Город: Рівне
GenDOSa писал(а):
Brc писал(а):
Сьогодні відбулось перше засідання. Інспектор не явився та написав зачву про розгляд справи без нього. Тому судове засідання відбувалось за участі трьох осіб - мене, судді та секретаря.
Суддя, як на мене досить адекватний. Досить детально розпитав про саму справу та мої вимоги згідно позову.
Я акцентував звісно на тому, що не порушував і 1.1 не перетинав, а перетнув 1.16.2, яку перетинати не заборонено. В випадку, якщо суд не прийме моїх доказів, то знову ж звернув увагу суду на те, що перетнув 1.1, яка позначає край проїжджої частини. Тобто правопорушення немає в любому випадку. Я ще перед засіданням долучив додатково ще одне клопотання з детальними поясненнями по розмітці 1.1 та 1.16, з роздруковаеими фото місця складання постанови та фото аналогічних порушень нашої поліції. За це знову подяка Alek2000. Подав перед засіданням,
так як раніше не встиг. Сам текст скину ввечері.
Враховуючи це, суддя переніс засідання на 6.11 так як виявив бажання грунтовно проаналізувати надані мною матеріали.
Тому потрібно буде йти на ще одне засідання. Надіюсь останнє і звісно ж позитивне для мене.


Пока все неплохо. Хотя "так як виявив бажання грунтовно проаналізувати надані мною матеріали." уже настораживает - ему не хочется принимать решение без присутствия ответчика. Ему нужно видеть его реакцию!

Так держать!

Пи.Си.
А у моего судьи (заседание 16.11.) все не так просто.
Его первая реакция была: Авто было в аресте? Виновен!
На втором как бы все по-новой, но он видел/чувствовал, что не все так не просто - я спокойно глушу его порывы законодательством. И тем не менее он считает, что у меня бредовые планы сбить бабки с казначейства. А когда я настаиваю, что ему нужно всего-лишь признать эвакуацию на ШП незаконной, а не искать где в моем иске денежный вопрос он снова переносит заседание "так як виявив бажання грунтовно проаналізувати надані мною матеріали.".
На третье он заболел
16.11.2017 - четвертое...



У знайомих дізнавався, кажуть, що один із найбільш адекватних представників феміди в місті. Тому буду надіятись, що не почне "чудити" та прийме логічне та правильне, на мою думку, рішення.
Як на мене, то з врахуванням додаткового клопотання, там взагалі "нема чим крити".

А вам удачі в процесі відстоювання своїх прав!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 43 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: