Текущее время: 28 мар 2024, 13:18

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 16 дек 2019, 20:45 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 мар 2010, 23:46
Сообщений: 226
Откуда: Черкасская обл. г.Жашков
Авто: ВАЗ2101
Тема не дуже описує суть, та все ж...
Раніше часто доводилося мати діло з колишнім ДАІ, і скарги, і відміни протоколів та постанов, і до судів діло доходило... Досить довго не виникало проблем з сучасною поліцією, кілька разів приємно поспілкувавшись "розходились". І ось нещодавно їхав вночі з дальньої дороги, був дуже втомлений, хотілося поскоріше впасти в ліжко, зупинили і сказали про порушення (поліцейські їхали позаду мене), 122 ч.1 КУпАП, рух по смугах. Вийшло так, що я з лівої смуги поїхав прямо, а можна було тільки наліво. Розмітки не було, чи була стерта, знак не бачив, чи є він чи не має, чи фура закрила, що була в правій смузі...
Я нічого нікому не доводив, показав своє посвідченні. Поліцейський, Сухораб Ю.Г. з Хмельницьких патрульних, почав щось натискати на планшеті і розказувати про мої права. Я запитав що він робить - отримав відповідь "виписую штраф". Я запитав про протокол, на що мені сказали, що зараз такого вже немає і просто зразу штраф. Я довго не слідкував за Законами, і не був "в темі", так чи не так. Намагався говорити про докази, свідків, та все марно.
Тоді я сказав, що хочу надати клопотання, поліцейський погодився, але в нього ні ручки ні паперу немає (як і раніше було в ДАІ :) ) Добре, що в мене були роздруковані такі клопотання, правда там ще міліція і все таке... Заповнив я клопотання про перенесення розгляду справи і віддав поліцейському. Вони щось довго вирішували позаду мого авто, я запитав чому так довго, а вони сказали що пишуть мені запрошення через три дні прийти. Я все зрозумів :) і заповнив ще одне клопотання про розгляд справи за місцем проживання. Поліцейський написав на ньому "відхилено" бо я не вказав за якою статтею мене притягують (і це єдине, що в мене є з документів). Я написав ще одне, поліцейський сказав, що приймає його. Після цього він сказав, що я можу їхати. На цьому наше спілкування закінчилось.
Це коротко я описав, говорили ми більше, вони мені доказували, що зараз все так, я по старому казав, що не може все так бути, та сам не був певний, довго не поновлював інформацію в своїй голові. Розумію, що зовсім не так потрібно було все починати... Ну от так вийшло і ось що я маю, далі по суті.
Зупинили мене 29 листопада 2019 року, в автомобілі були ще двоє свідків, які можуть все підтвердити.
Вдома я вирішив не чекати невідомості і написав інформаційний запит на імя керівника Хмельницької поліції. Описав ситуацію, попросив дати відповідь чи є на мене протоколи, постанови і попросив про їх отримання. Додав копії своїх документів та копію мого клопотання про відхилення. Ось воно

ИзображениеИзображение

Відправив листа 1 грудня 2019 року (3 грудня в статусі Укрпошти побачив, що отримано).
16 грудня 2019 року отримав листа від поліції Хмельницька. Копію додаю.

ИзображениеИзображение

Це виходить не відповідь на мої питання, а гра на випередження від Сухораба (поліцейський, який зі мною спілкувався). Тут зявитися мені потрібно 27 грудня для розгляду справи. Цього листа відправили 4 грудня (штамп на конверті), отримав я його аж 16 грудня (підпис про отримання), часу мало залишається. А відповідь про свої протоколи та отримання їх копій я так і не отримав на тепер.
Ще додам, що в Електронному кабінеті водія на тепер (e-driver.hsc.gov.ua) на мені немає ні протоколів, ні постанов.
От тут і прошу допомоги. В мене на ПК є багато зразків, та в них багато неточностей, що ж говорити, якщо в мене ще Закон про міліцію... Поновити свої знання не встигаю вже. Та й не знаю, чи процедури доказу своєї правоти не змінилися.
Як правильно мені діяти в цій ситуації? Просити про перенесення розгляду справи за місцем проживання (вже офіційно через листування) чи писати скарги про неотримання протоколу на місці, чи паралельно обидва варіанти? Ну і від Сухораба я ж сам протокол так і не отримував, писати ще й прохання надати копію цього протоколу? Дуже попрошу дати посилання на актуальні зразки, мої застаріли, нажаль.
Ну і бачу, що потрібно мені повертатися до боротьби за свої права з сучасними поліцаями...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 дек 2019, 23:55 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
1. що в кабінеті водія станом на сьогодні?

Цитата:
XV. Деякі аспекти діловодства у справах

5. Внесення інформації до автоматизованого обліку здійснюється протягом трьох днів з дати отримання матеріалів про адміністративні правопорушення підрозділами адміністративної практики
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1408-15/print


2. їхати до них марнотратство часу, і власних коштів
3. Відправляти на електронку заяву, щоб в разі винесення Постанови у справі про адміністративне правопорушення копію протягом трьох днів вислали поштою рекомендованим листом на Вашу поштову адресу
4. Моніторити кабінет водія, та в разі отримання Постанови подавати позов до суду за місцем проживання


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2019, 00:26 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 мар 2010, 23:46
Сообщений: 226
Откуда: Черкасская обл. г.Жашков
Авто: ВАЗ2101
freeman john писал(а):
1. що в кабінеті водія станом на сьогодні?...


Дякую за допомогу!
1. Якраз на тепер в кабінеті немає ні протоколів, ні постанов. Раніше такого кабінету не було, я не знаю наскільки інформація в цьому кабінеті 100%-ова. Якщо все аж так законно з цим сайтом, то повинен бути ж механізм як використовувати цю інформацію. Яким чином, при потребі, довести, що на цю дату записів ніяких не було? Може десь темка є з таким обговоренням чи прикладом?
2. Їхати я і не думав.
3. Знову ж, як зараз з електронками, відповідають завжди, як довести, що я про таке просив? Поштою є доказ про відправлення, про отримання, а тут... Таке прохання можна написати, це йде ж за Законом про інформацію, так? А чому саме 3 дні, прописано десь?
4. Позов на оскарження постанови, це зрозуміло. Знову ж, постанову потрібно мати, чи зараз можна подавати на основі цього ж кабінету, копію не потрібно?

Ну і по ходу питання.
А як же бути з самим протоколом? Протоколи ж все ж таки зараз виписують на бумазі? Чи вже дійсно в електронному вигляді можливо? І я його не отримав... Чекаю відповідь на свій запит до керівника поліції Хмельницька і при неотриманні пишу скаргу по бажанню? Якщо отримаю, то там буде видно що напишуть.
Думаю можна цьому ж поліцейському Сухорабу написати, щоб відправляв мені копію протоколу. Та якщо його і не має (в кабінеті ж пусто), то може він мене на "понт" бере (разом і відповідь на мого листа з інформаційним запитом), і постанови й не буде. А вже якщо я протокол прошу, то діло точно піде. Чи краще вже почекати і в разі появи постанови подати позов.
І ще одне, виходить, що теоретично протокол повинен бути (може оформили ,що відмовився підписати), справа буде розглядатися в Хмельницьку 27 грудня, ще час є. То може відправити клопотання про розгляд цієї справи за місцем проживання, буде офіційно? Хоч з іншої сторони, мабуть, вже легше оскаржувати, буде видно що в доказах напишуть.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2019, 00:34 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 мар 2010, 23:46
Сообщений: 226
Откуда: Черкасская обл. г.Жашков
Авто: ВАЗ2101
freeman john писал(а):
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1408-15/print

Ага, ось тут вже знаходжу відповіді на деякі свої питання, що написав вище. Продовжую "обновление" своїх баз :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2019, 00:44 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Vetzhash писал(а):
3. це йде ж за Законом про інформацію, так?


відповідь на запит відповідно до ст. 20 «Про доступ до публічної інформації» мають надати не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту на поштову адресу запитувача.
Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні звернення або особисто звертатись до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Згідно ст. 14 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядники інформації зобов'язані надавати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації.
Керуючись ст.ст. 3,4,5,10,14 Закону України "Про доступ до публічної інформації", письмово надати достовірну, повну, точну інформацію


Vetzhash писал(а):
А чому саме 3 дні, прописано десь?


Цитата:
НАКАЗ 07.11.2015 № 1395

XV. Деякі аспекти діловодства у справах

5. Внесення інформації до автоматизованого обліку здійснюється протягом трьох днів з дати отримання матеріалів про адміністративні правопорушення підрозділами адміністративної практики



Vetzhash писал(а):
постанову потрібно мати, чи зараз можна подавати на основі цього ж кабінету, копію не потрібно?


копія потрібна. Тільки Ви її в електронному вигляді можете отримати швидше ніж у паперовому, на її підставі скласти позов і подати.
Копію яку отримаєте рекомендованим листом як і конверт із фактичною датою отримання, з Клопотанням долучити до розгляду справи зможете подати після подання позову


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2019, 00:50 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Управління патрульної поліції в Хмельницькій області

[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2019, 01:14 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Vetzhash писал(а):
виходить, що теоретично протокол повинен бути (може оформили ,що відмовився підписати), справа буде розглядатися в Хмельницьку 27 грудня.


хто знає, що там буде розглядатись?
які матеріали взагалі були складено патрульним, і передано у відділ адмінпрактики :?:

можете окремим Запитом оформити та поставити питання:
був зупинений ... листопада 2019 у місті Хмельницький, патрульним поліцейським ......

1. Чи складались стосовно Запитувача матеріали про адміністративне правопорушення?
2. Надати копії матеріалів у повному обсязі на поштову та електронну адресу Запитувача.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2019, 11:22 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 мар 2010, 23:46
Сообщений: 226
Откуда: Черкасская обл. г.Жашков
Авто: ВАЗ2101
freeman john писал(а):
можете окремим Запитом оформити та поставити питання:
був зупинений ... листопада 2019 у місті Хмельницький, патрульним поліцейським ......

1. Чи складались стосовно Запитувача матеріали про адміністративне правопорушення?
2. Надати копії матеріалів у повному обсязі на поштову та електронну адресу Запитувача.


Такий інформаційний запит я віддразу і відправив до поліції Хмельницька на імя керівника. Описав коли і ким був зупинений, додав копії, там же запитав чи є протоколи, постанови і в разі наявності надати всі копії. А у відповідь від поліції Хмельницька отримав листа, копію якого вище виклав, де запрошують на розгляд справи. На конверті вказано відправником поліцію Хмельницька, а лист виходить від поліцейського. Тобто фактично я отримав у відповідь листа, але там немає відповіді на мої питання. Я так розумію, що більше нічого я й не отримаю.
Так от тепер може відправити ще один запит до тієї ж поліції Хмельницька з тим самим проханням, але тепер конкретним, надати копію всіх матеріалів справи, на розгляд якої мене викликають та додати копію запрошення? А паралельно всю інформацію та копії направити скаргою до Прокуратури Хмельницька, про незрозумілу зупинку, про невідповідь на мій перший запит? Раніше ж прокуратура часто допомагала в таких випадках, зараз не знаю як з цим.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2019, 16:15 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
отримати відповідь, буде Постанова, позов до суду одразу, ніякої прокуратури марна витрата власного часу.
До суду поліцай не приїде це 100%.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 янв 2020, 09:11 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 мар 2010, 23:46
Сообщений: 226
Откуда: Черкасская обл. г.Жашков
Авто: ВАЗ2101
Продовження історії...
Отримав дві відповіді, принесла листоноша одночасно.
Перша від ГУНП в Хмельницькій обл., це відповідь на мії запит на інформацію про наявність протоколів та мою розповідь про цю історію з зупинкою поліцейським. Відповіли мяко кажучи коротко:

ИзображениеИзображение

Другий лист вже від патрульної поліції, якій направили мій запит та мою інформацію листом, що вище. Тут власне відповідь, копія запрошення на розгляд справи від поліцейського, що зупиняв мене (оригінал викладав вище в темі) витяг з реєстру про направлення мені попереднього листа з запрошенням на розгляд порушення. Надіюсь не натякають типу я ще й оплачувати повинен, ніколи такого не отримував. От вміст листа:

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

І що ж виходить, з 1.11 по 17.12 адміністративні матеріали працівниками поліції на мене не складалися, а викликають мене на розгляд вчиненого мною адмінправопорушення 29.11. Як так може бути? Факт правопорушення не зафіксовано, тобто протокол не складено, тоді й мови не може бути про якесь порушення.

Тепер мені мабуть потрібно написати запит на отримання інформації з приводу того, яке саме порушення розглядалося, на основі яких доказів та інше, а також чим же закінчився власне цей розгляд справи. Правильно?

І ще на даний момент в електронному кабінеті водія так і не має ніяких протоколів, постанов чи штрафів, хоч розгляд мого порушення мав би відбутися ще 27.12.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: