Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
http://roadcontrol.org.ua/forum/

Что-то в этой стране не так.
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=84&t=44597
Страница 1 из 1

Автор:  GenDOSa [ 20 фев 2020, 11:58 ]
Заголовок сообщения:  Что-то в этой стране не так.

А вот это уже просто интересно!

Решения судов по делу № 201/243/17
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64933273

Істотне значення має та обставина, що у вказаний в постанові інспектором день і час позивач на вказаному автомобілі дійсно рухався по пр. Героїв в м. Дніпро, але саме в той час рухався він не в тому місці, не в напрямку, як вказав інспектор, а в районі вказаних в постанові будинків обгон не здійснював, проїхав вказану ділянку дороги без порушень на дозвільне зелене світло світлофора і правил перетину проїзду, зміни напрямку руху між смугами дороги чи інш. за таких обставин не порушував, а поліцейський же стверджує про протилежний рух цього транспортного засобу, не зазначаючи це в оскаржуваній постанові, це в самій постанові не відображено хто і куди та як їхав, пояснення на місці від порушника ніхто не відбирав, додатків до постанови немає, належних доказів про інше суду не надано. Постанова інспектора є незаконною та такою, що підлягає скасуванню з наступних підстав: в даній постанові під час встановлення обставин для повного та всебічного розгляду справи, згідно з вимогами ст. ст. 251, 280 КУпАП у постанові немає даних чи були свідки правопорушення, дані цих осіб є відомостями, які мають зазначатися у постанові (сам характер порушення ПДР і його обставини, про які йде мова, говорить про неможливість його вчинення без свідків або доказів вище викладеного). У відповідності до ст. 251 КУпАП, пояснення цих осіб є доказами по справі. Відсутність у справі не тільки пояснень, але й даних свідків грубо протирічить вищезазначеним нормам та призводить до відсутності у справі передбачених законом доказів. В постанові навіть не вказано де та по якій вулиці міста рухався позивач, куди та звідки їхав, в якому напрямку перетнув перехрестя, де його було зупинено та інш, тобто взагалі не зазначена обєктивна сторона правопорушення в цій частині.

И если Вы думаете, что с такими "незначительными" нарушениями патрульная полиция не подала кассацию Вы глубоко ошибаетесь!!!

Пристегнитесь! Департамент патрульної поліції подав касаційну скаргу на постанову місцевого суду та ухвалу апеляційного суду. Скаржник зазначав, що суди порушили норми матеріального та процесуального права, просив скасувати відповідні рішення. Департамент вказував, що суд не мав права закривати справу щодо порушення правил обгону (ч. 2 ст. 213 КпАП), а ці повноваження належать саме органам Нацполіції.

https://verdictum.ligazakon.net/documen ... 1573810847

Что-то в этой стране не так. Если так и дальше пройдет, то нас ждет о-о-очень светлое будущее...

Автор:  Евгений Владимирович [ 16 мар 2020, 23:11 ]
Заголовок сообщения:  Re: Что-то в этой стране не так.

Пидарасы. Вот просто пидарасы ! Больше и добавить нечего...

Автор:  aphalin [ 04 апр 2020, 14:59 ]
Заголовок сообщения:  Re: Что-то в этой стране не так.

Так а что не так?
Постановление отменено.
Просто суд первой/апеляционной инстанции должен был отменить постановление и не решать вопрос о закрытии производства по делу.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/