Текущее время: 28 мар 2024, 16:47

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Безпричинна зупинка. 126
СообщениеДобавлено: 28 окт 2021, 13:03 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 22:09
Сообщений: 746
Авто: skd
Город: kukuevo
Хотілось отримати пораду у форумчан, якщо залишився ще хто живий :roll:

Було безпричинно зупинено поліцією Київської обл.  Майор спочатку запитав чи я не перевожу нічого забороненого, після цього почав казати, що необхідно користуватись ременем безпеки,  хоча я ним користувався. Потім сказав,  що машину необхідно ставити на стоянку, що дуже багато викрадень. Після того як я почав вимагати причину зупинки мені було сказано "дуже багато угонів, зупиняємо, перевіряємо автомобілі". Я все ж таки наполягав на законній причині і він через деякий час вичавив з себе, що мій автомобіл в розшуку. На що було запропоновано викликати СОГ та затримувати авто. Інспектору стало нецікаво зі мною спілкуватись і він вже хотів мене відпускати. Але я почав вимагати, щоб він мені пояснив для чогого він мене зупинив, навіть не подивився документи, як він зрозумів,що авто не в розшуку. І я йому(не на камеру) заявив що документів в мене не має. Після цього у інспектора заграла гордість, і він почав вимагати документи. На що була вимога назвати законну причину. З цього часу інспектор почав вести відеофіксацію, зупиняти свідків, один з яких все ж таки дав пояснення проти мене(хоча самих пояснень я не бачив). Весь цей час я проводив відеофіксацію

Потім інспектор закрився в автомобілі та виписав постанову. Прийшовши до мене мені почали читати мої права, я почав допомагати інспектор т.як він напевно  не знав процедуру розгляду справи та з чого вона починається. Потім я запитав інспектора, яким чином мені роз'яснюються мої права, після того як вже виписана постанова і вказаний розмір стягнення на, що інспектор знизив плечима. Я написав клопотання про перенесення  розгляду справи, для отримання юр допомоги. Інспектор прийняв листочок,  з клопотанням,  але невідомо, що з ним зробив.

В цей час були неодноразові розмови з керівництвом ціх оленів, та по суті був зроблений висновок, що рівень упоротості там приблизно такий же.
На моє прохання надати копію постанови мені відмовили, сказавши, що я все одно приїду завтра до них в управу та  там вирішимо, що робити з цією постановою. Надали можливість лише зробити фото.
Ось намагаюсь зібрати всі порушення та готувати оскарження до суду. З основних порушень:
1. Не була названа законна причина, по суті безпричинна зупинка
2 . Якимось чином особу встановлено по базі ІПНП. В постанові не вказано документ по якому встановлено особу
3. Якщо авто перебувало в розшук, чому небуло прийнято ніяких дій для затримання автомобіля та водія, також враховуючи, що ніяких документів виходячи з постанови їм надано небуло
4. Чому було порушено процедуру розгляду, права роз'яснювались після винесення постанови, не надали змоги отримати юридичну допомогу.
5. Не надана копія постанови на прохання. Копія постанови надсилається в строк три дні згідно КУПАП. Цей строк також пройшов

Мені запропоновано приїхати та забрати мою копію в область та написати скаргу, а ле зараз я вже не бачу в цьому сенс, лише втрачу час та пальне. Керівник навіть не знає, немає такої процедури, щоб особа сама їхала за своєю копією постанови та, що постанова надсилається протягом 3х днів, хоча й обіцяє надіслати.

Ось зараз чекаю свою копію постанови, так як по суті немає навіть, що оскаржувати.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Безпричинна зупинка. 126
СообщениеДобавлено: 28 окт 2021, 14:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23887
Авто: есть
Город: Elx
по идее можно оспаривать любые действия, даже если нет постановы.
тогда подается иск с требованием признать действия инспектора Бздюкина незаконными например, получить решение на руки, а когда всплывет постанова, то на основании этого решения отменить ее.
как-то так

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Безпричинна зупинка. 126
СообщениеДобавлено: 28 окт 2021, 16:47 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 22:09
Сообщений: 746
Авто: skd
Город: kukuevo
Тут питання в тому, що постанову вони можуть направити, коли я вже подам позов. Коли прийде постанова, мені прийдеться все ж таки її оскаржити протягом 10ти днів. Тому думаю логічніше буде витребувати постанову, написати заяву в РУП. А потім вже оскаржити. Можуть одразу направити її в ДВС, там в нормативні я бачу вони підковані)))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Безпричинна зупинка. 126
СообщениеДобавлено: 29 окт 2021, 18:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23887
Авто: есть
Город: Elx
если попадет в процессе рассмотрения, то можно дополнить иск и приложить уже постанову туда, хотя я бы все равно дождался решения по первому, а потом сразу на оскарження постановы

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Безпричинна зупинка. 126
СообщениеДобавлено: 31 окт 2021, 11:16 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 22:09
Сообщений: 746
Авто: skd
Город: kukuevo
Написав скаргу на підрозділ, з вимогою надати копію постанови. Нічого не розписував, так як відповідь і так зрозуміла. Головне отримати свою копію та по строкам не пролетіти.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Безпричинна зупинка. 126
СообщениеДобавлено: 31 окт 2021, 11:18 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 22:09
Сообщений: 746
Авто: skd
Город: kukuevo
Наступний раз коли зупинять, потрібно буде спитати, по ДВС розшук, чи по КПК, цікаво яка буде відповідь :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Безпричинна зупинка. 126
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2021, 23:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 22:09
Сообщений: 746
Авто: skd
Город: kukuevo
Сообщение, не относящиеся к теме
форум помер, навіть хероїв патріотів не залишилось :cry:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: