Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
http://roadcontrol.org.ua/forum/

Безпричинна зупинка. 126
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=84&t=44639
Страница 1 из 1

Автор:  cahtexhuk [ 28 окт 2021, 13:03 ]
Заголовок сообщения:  Безпричинна зупинка. 126

Хотілось отримати пораду у форумчан, якщо залишився ще хто живий :roll:

Було безпричинно зупинено поліцією Київської обл.  Майор спочатку запитав чи я не перевожу нічого забороненого, після цього почав казати, що необхідно користуватись ременем безпеки,  хоча я ним користувався. Потім сказав,  що машину необхідно ставити на стоянку, що дуже багато викрадень. Після того як я почав вимагати причину зупинки мені було сказано "дуже багато угонів, зупиняємо, перевіряємо автомобілі". Я все ж таки наполягав на законній причині і він через деякий час вичавив з себе, що мій автомобіл в розшуку. На що було запропоновано викликати СОГ та затримувати авто. Інспектору стало нецікаво зі мною спілкуватись і він вже хотів мене відпускати. Але я почав вимагати, щоб він мені пояснив для чогого він мене зупинив, навіть не подивився документи, як він зрозумів,що авто не в розшуку. І я йому(не на камеру) заявив що документів в мене не має. Після цього у інспектора заграла гордість, і він почав вимагати документи. На що була вимога назвати законну причину. З цього часу інспектор почав вести відеофіксацію, зупиняти свідків, один з яких все ж таки дав пояснення проти мене(хоча самих пояснень я не бачив). Весь цей час я проводив відеофіксацію

Потім інспектор закрився в автомобілі та виписав постанову. Прийшовши до мене мені почали читати мої права, я почав допомагати інспектор т.як він напевно  не знав процедуру розгляду справи та з чого вона починається. Потім я запитав інспектора, яким чином мені роз'яснюються мої права, після того як вже виписана постанова і вказаний розмір стягнення на, що інспектор знизив плечима. Я написав клопотання про перенесення  розгляду справи, для отримання юр допомоги. Інспектор прийняв листочок,  з клопотанням,  але невідомо, що з ним зробив.

В цей час були неодноразові розмови з керівництвом ціх оленів, та по суті був зроблений висновок, що рівень упоротості там приблизно такий же.
На моє прохання надати копію постанови мені відмовили, сказавши, що я все одно приїду завтра до них в управу та  там вирішимо, що робити з цією постановою. Надали можливість лише зробити фото.
Ось намагаюсь зібрати всі порушення та готувати оскарження до суду. З основних порушень:
1. Не була названа законна причина, по суті безпричинна зупинка
2 . Якимось чином особу встановлено по базі ІПНП. В постанові не вказано документ по якому встановлено особу
3. Якщо авто перебувало в розшук, чому небуло прийнято ніяких дій для затримання автомобіля та водія, також враховуючи, що ніяких документів виходячи з постанови їм надано небуло
4. Чому було порушено процедуру розгляду, права роз'яснювались після винесення постанови, не надали змоги отримати юридичну допомогу.
5. Не надана копія постанови на прохання. Копія постанови надсилається в строк три дні згідно КУПАП. Цей строк також пройшов

Мені запропоновано приїхати та забрати мою копію в область та написати скаргу, а ле зараз я вже не бачу в цьому сенс, лише втрачу час та пальне. Керівник навіть не знає, немає такої процедури, щоб особа сама їхала за своєю копією постанови та, що постанова надсилається протягом 3х днів, хоча й обіцяє надіслати.

Ось зараз чекаю свою копію постанови, так як по суті немає навіть, що оскаржувати.

Автор:  legionary [ 28 окт 2021, 14:26 ]
Заголовок сообщения:  Re: Безпричинна зупинка. 126

по идее можно оспаривать любые действия, даже если нет постановы.
тогда подается иск с требованием признать действия инспектора Бздюкина незаконными например, получить решение на руки, а когда всплывет постанова, то на основании этого решения отменить ее.
как-то так

Автор:  cahtexhuk [ 28 окт 2021, 16:47 ]
Заголовок сообщения:  Re: Безпричинна зупинка. 126

Тут питання в тому, що постанову вони можуть направити, коли я вже подам позов. Коли прийде постанова, мені прийдеться все ж таки її оскаржити протягом 10ти днів. Тому думаю логічніше буде витребувати постанову, написати заяву в РУП. А потім вже оскаржити. Можуть одразу направити її в ДВС, там в нормативні я бачу вони підковані)))

Автор:  legionary [ 29 окт 2021, 18:18 ]
Заголовок сообщения:  Re: Безпричинна зупинка. 126

если попадет в процессе рассмотрения, то можно дополнить иск и приложить уже постанову туда, хотя я бы все равно дождался решения по первому, а потом сразу на оскарження постановы

Автор:  cahtexhuk [ 31 окт 2021, 11:16 ]
Заголовок сообщения:  Re: Безпричинна зупинка. 126

Написав скаргу на підрозділ, з вимогою надати копію постанови. Нічого не розписував, так як відповідь і так зрозуміла. Головне отримати свою копію та по строкам не пролетіти.

Автор:  cahtexhuk [ 31 окт 2021, 11:18 ]
Заголовок сообщения:  Re: Безпричинна зупинка. 126

Наступний раз коли зупинять, потрібно буде спитати, по ДВС розшук, чи по КПК, цікаво яка буде відповідь :lol:

Автор:  cahtexhuk [ 03 ноя 2021, 23:50 ]
Заголовок сообщения:  Re: Безпричинна зупинка. 126

Сообщение, не относящиеся к теме
форум помер, навіть хероїв патріотів не залишилось :cry:

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/