Текущее время: 29 мар 2024, 16:26

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Операція "П'яний водій".
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 10:59 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
Ситуация следующая. 16 января еду себе спокойно, никого не трогаю. Тут внезапно останавливает инспектор. Дальше, чтобы не писать – посмотрите все на видео.

Можно считать, что в ТОТ ЖЕ день я пошел в Суд (уже перевалило за 12 ночи). Сдал вот такое вот заявление (практически все заявление переписал с инспектора Сегеды, есть на сайте). Приложил видеозапись беседы с инспектором. Заявление приняли, никаких вопросов ко мне не возникло, замечаний тоже (хотя при мне многим людям указывали на ошибки в заявлении, они бегали туда-сюда, исправляли). Вот такое вот заявление:
До Печерського районного суду м. Києва
01001, Хрещатик вул., 42а.
.

Позивач: ХХХХХХХХХХ
01133 м. Київ, бульвар Лесі УкраїнкиХХХХХ
тел. (050) ХХХХХХХХХХХ

Відповідач: Білоусько Юрій Олексійович
інспектор ДАІ Печерського р-ну
старший лейтенант міліції,
Відділ ДАІ Печерського РУ ГУМВС України в м. Києві
01103 м.Київ, Військовий проїзд 8.
тел. 286-24-45


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання дій протиправними

Цей позов поданий на підставі ст. 17 КАС України яка прямо визначає, що компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій чи бездіяльності. Відповідно ст. 18 КАС України справи щодо оскарження дій або бездіяльності посадових чи службових осіб місцевих органів виконавчої влади розглядаються і вирішуються місцевим загальним судом як адміністративним судом або окружним адміністративним судом за вибором позивача. У ст. 19 КАС України зазначено, що адміністративні справи з приводу оскарження дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.

Суть справи:

16.01.2011р. рухаючись на своєму автомобілі Skoda Fabia д\н ХХХХХХХХ по бульвару Лесі Українки, приблизно о 23г.58хв я помітив патрульний автомобіль ДАІ . Наблизившись до автомобілю ДАІ я побачив вимогу інспектора ДАІ зупинити свій транспортний засіб. Виконавши вимогу інспектора ДАІ, я зупинився біля правого краю проїзної частини. Щоб запобігти протиправним діям, я використовував автомобільний відео регістратор для фіксування процесу спілкування з інспектором ДАІ.

Підійшовши до мене, інспектор ДАІ представився Білоусько Юрієм Олексійовичем, та не назвавши причину зупинки, наказав передати йому документи . Запитавши його про причину зупинки, я отримав відповідь: операція «п’яний водій».
Після цього, я надав для перевірки своє водійське посвідчення, талон попереджень та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Перевіривши документи, інспектор ДАІ повернув мені їх і побажав всього найкращого.

Вважаю дії інспектора ДАІ неправомірними за таких підстав.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

У ст. 5 Закону України «Про міліцію» зазначено, що міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом. Ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції.

Згідно п.21 ст.11 Закону України «Про міліцію» міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право зупиняти транспортні засоби в разі порушення правил дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що він використовується з протиправною метою.

Тобто, існує виключний перелік підстав для зупинки транспортного засобу. Проте, жодної з цих підстав не було при прийнятті інспектором ДАІ рішення про зупинку мого транспортного засобу. Правил дорожнього руху я не порушував, мій автомобіль був технічно справний та використовувався у точній відповідності із законом. Відсутність законних підстав для зупинки транспортного засобу підтверджується тим, що інспектором ДАІ не було висловлено жодного обвинувачення з приводу перелічених підстав для зупинки автомобілю. Отже, ще на етапі зупинки транспортного засобу інспектор ДАІ грубо порушив Закон України «Про міліцію».

Також, інспектор ДАІ порушив процедуру перевірки документів у громадян. Відповідно до п.2 ст.11 Закону України «Про міліцію» міліції надається право перевіряти у громадян при підозрі у вчиненні правопорушень документи, що посвідчують їх особу, а також інші документи, необхідні для з'ясування питання щодо додержання правил, нагляд і контроль за виконанням яких покладено на міліцію. В даному випадку, інспектором ДАІ не було висловлено на мою адресу підозри у вчиненні правопорушення, а отже перевірка моїх документів була незаконною.

Зупиняючи мій транспортний засіб та перевіряючи в мене документи без законних на те підстав, інспектор ДАІ прямо порушив моє право передбачене ст. 19 Конституції України відповідно до якої ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Такі дії інспектора ДАІ принизили мене як громадянина України. У законодавстві чітко вказано, що така процедура може проходити по відношенню лише до правопорушників або осіб які підозрюються у правопорушенні. Отже, зупиняючи мій автомобіль та перевіряючи документи, інспектор ДАІ відніс мене до категорії саме цих осіб, хоча я законів не порушував та керував транспортним засобом у точній відповідності з правилами дорожнього руху. Вважаю, що своїми незаконними діями інспектор ДАІ наніс мені моральної шкоди.

Відповідно до ст. 166 КАС України суд, виявивши під час розгляду справи порушення закону, може постановити окрему ухвалу і направити її відповідним суб'єктам владних повноважень для вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону. У разі необхідності суд може постановити окрему ухвалу про наявність підстав для розгляду питання щодо притягнення до відповідальності осіб, рішення, дії чи бездіяльність яких визнаються протиправними.

Переконаний, що по фактам неправомірного рішення про зупинку транспортного засобу та неправомірної перевірки документів необхідно провести повне і ґрунтовне розслідування та притягнути до відповідальності інспектора ДАІ, який винен у порушенні законодавства.

Відповідно до ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, покладається на відповідача.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 6, 17, 18, 94, 104, 105, 106, 166 КАС України, ПРОШУ:

1. Визнати дії інспектора ВДАІ Печерського р-ну м. Києва Білоусько Юрія Олексійовича неправомірними під час зупинки мого транспортного засобу.

2. Визнати дії інспектора ВДАІ Печерського р-ну м. Києва Білоусько Юрія Олексійовича неправомірними під час перевірки в мене, ХХХХХХХХ , документів.

3. Визнати дії інспектора ВДАІ Печерського р-ну м. Києва Білоусько Юрія Олексійовича такими, що порушили права громадянина.

4. Прийняти ухвалу про проведення розслідування та вжиття відповідних заходів до інспектора Печерського р-ну м. Києва Білоусько Юрія Олексійовича за порушення законодавства.

5. Зобов’язати інспектора Печерського р-ну м. Києва Білоусько Юрія Олексійовича утримуватися від зупинки транспортних засобів окрім підстав, що зазначені у п.21 ст.11 Закону України «Про міліцію».


Додатки:
1. Копія позовної заяви (3арк).
2. DVD диск - відеозапис розмови з інспектором.



Вчера пришло уведомление, типа, получите заказное письмо. Сегодня пришел на почту, забрал письмо, в нем ухвала. Внизу сканы ухвалы:
Изображение
Изображение
Изображение
Внимание вопросы: как действовать дальше ? Судя с ухвалы в моем заявлении ТРИ недостатка:
1.Позивачем не зазначено виклад обставин, якими він обгрунтовує свої вимоги.
2. Не зазначено докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.
3. Не додано документ про сплату судового сбору.

Ну с третьим пунктом в принципе понятно. А вот как исправить первые два ? Да, у меня был свидетель в машине. Его я не указывал, сомневаюсь, что он придет в Суд. А вот мое видео получается до одного места, и без свидетеля мне доказать ничего нереально ?

Помогите разобраться, как исправить кому, куда и когда отдать... не так много времени осталось для исправления, да и работа поджимает.
Заранее благодарен за ответ.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 13:00 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
Скорее всего поглядев видео, судья не стал заморачиваться (тем более видео показывает полный адекват гаишника и вас).

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 13:05 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
Абсолютно согласен. Инспектор вел себя корректно по отношению ко мне, а я, в свою очередь, не стал с ним прирекаться, документы предъявлять\передавать, разъяснять 11 статью ЗУ "Про милицию"...
НО ТЕМ НЕ МЕНЕЕ...
Зачем меня останавливать, если я не нарушаю ПДД? Почему водители, которые ехали перед мной небыли остановлены, согласно проводимой операцией? Они были не пъяны или операция распространяется только на меня?
Хочу исправить иск и все таки побеседовать на эту тему в Суде, а вот как исправить иск - незнаю...
Поэтому и прошу помощи...
wasily_g писал(а):
Скорее всего поглядев видео, судья не стал заморачиваться (тем более видео показывает полный адекват гаишника и вас).

Неужели это значит, что на этом все закончено, и я так и не доберусь до Суда?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 13:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
Мне кажется надо на беспричинную остановку жаловаться в: прокуратуру, суд, увб. Тесть вам по вашему иску, нечего обжаловать получается. Вот суд и вернул заву, фактически.

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 14:10 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 02:06
Сообщений: 233
Планирую сделать вот так... отредактируйте, плиз...



Начальнику Управління ДАІ ГУ МВС України
в м. Києві
Від ____________________,
проживаючого за адресою:
Київська обл.,
м. Київ, вул. __________
телефон: _____________
С К А Р Г А
16.01.2011р. рухаючись на своєму автомобілі Skoda Fabia д\н ХХХХ по бульвару Лесі Українки, приблизно о 23г.58хв я помітив патрульний автомобіль ДАІ . Наблизившись до автомобілю ДАІ я побачив вимогу інспектора ДАІ зупинити свій транспортний засіб. Виконавши вимогу інспектора ДАІ, я зупинився біля правого краю проїзної частини. Щоб запобігти протиправним діям, я використовував автомобільний відео регістратор для фіксування процесу спілкування з інспектором ДАІ.

Підійшовши до мене, інспектор ДАІ представився Білоусько Юрієм Олексійовичем, та не назвавши причину зупинки, наказав передати йому документи . Коли я, забажавши реалізувати своє право, передбачене ч.1 ст.16 Закону України „Про дорожній рух”, п.2.14 в «ПДР», знати причину зупинки транспортного засобу, задав це питання працівнику ДАІ, то отримав відповідь: «операція п’яний водій»
Після цього, я надав для перевірки своє водійське посвідчення, талон попереджень та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Перевіривши документи, інспектор ДАІ повернув мені їх і побажав всього найкращого.

Зазначені дії співробітника міліції я вважаю незаконними з таких підстав.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

У ст. 5 Закону України «Про міліцію» зазначено, що міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом. Ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції.

Згідно п.21 ст.11 Закону України «Про міліцію» міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право зупиняти транспортні засоби в разі порушення правил дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що він використовується з протиправною метою.

Тобто, існує виключний перелік підстав для зупинки транспортного засобу. Проте, жодної з цих підстав не було при прийнятті інспектором ДАІ рішення про зупинку мого транспортного засобу. Правил дорожнього руху я не порушував, мій автомобіль був технічно справний та використовувався у точній відповідності із законом. Відсутність законних підстав для зупинки транспортного засобу підтверджується тим, що інспектором ДАІ не було висловлено жодного обвинувачення з приводу перелічених підстав для зупинки автомобілю. Отже, ще на етапі зупинки транспортного засобу інспектор ДАІ грубо порушив Закон України «Про міліцію».

Також, інспектор ДАІ порушив процедуру перевірки документів у громадян. Відповідно до п.2 ст.11 Закону України «Про міліцію» міліції надається право перевіряти у громадян при підозрі у вчиненні правопорушень документи, що посвідчують їх особу, а також інші документи, необхідні для з'ясування питання щодо додержання правил, нагляд і контроль за виконанням яких покладено на міліцію. В даному випадку, інспектором ДАІ не було висловлено на мою адресу підозри у вчиненні правопорушення, а отже перевірка моїх документів була незаконною.

Зупиняючи мій транспортний засіб та перевіряючи в мене документи без законних на те підстав, інспектор ДАІ прямо порушив моє право передбачене ст. 19 Конституції України відповідно до якої ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Такі дії інспектора ДАІ принизили мене як громадянина України. У законодавстві чітко вказано, що така процедура може проходити по відношенню лише до правопорушників або осіб які підозрюються у правопорушенні. Отже, зупиняючи мій автомобіль та перевіряючи документи, інспектор ДАІ відніс мене до категорії саме цих осіб, хоча я законів не порушував та керував транспортним засобом у точній відповідності з правилами дорожнього руху. Вважаю, що своїми незаконними діями інспектор ДАІ наніс мені моральної шкоди.
Переконаний, що по фактам неправомірного рішення про зупинку транспортного засобу та неправомірної перевірки документів необхідно провести повне і ґрунтовне розслідування та притягнути до відповідальності інспектора ДАІ, який винен у порушенні законодавства.


На підставі викладеного, керуючись стст.5-7 Закону України «Про звернення громадян»,
П Р О Ш У :
1. Ініціювати повноцінний розгляд моєї скарги. Провести службове розслідування викладених фактів.
2. Вжити заходів дисциплінарного характеру до службової (посадової) особи ДАІ, яка вчинила дії, що порушують законодавство, та керівників підрозділу ДАІ, які допускають такі порушення працівниками при організації несення ними служби.
3. Дати відповідь про проведенні заходи та притягнення до відповідальності посадових осіб у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України «Про звернення громадян».
4. Письмово повідомити мене про результати службового розслідування.

Залишаю за собою право подальшого оскарження до вищестоящого органу, органів прокуратури, суду, УВБ.

Додатки.
1. DVD диск - відеозапис розмови з інспектором.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 14:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
Подавайте жалобы в увб, прокуратуру и суд по поводу безпричинной остановки, зачем изобретать велосипед :lol:

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 16:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 май 2010, 10:29
Сообщений: 1411
wasily_g писал(а):
Подавайте жалобы в увб, прокуратуру и суд по поводу безпричинной остановки, зачем изобретать велосипед :lol:

Что значит "Подавайте жалобы в ......... и суд? А он куда подал свой иск?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Операція "П'яний водій".
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 16:57 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 31 дек 2010, 08:14
Сообщений: 172
Откуда: Киев
wasp именно в том порядке:
увб, прокуратуру и суд
но я бы добавил начальника ВДАЇ на первое место.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 16:57 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 май 2010, 10:29
Сообщений: 1411
Откровенно говоря, я не могу найти лазейку для того, чтобы исправить те недостатки, которые Вам лепит суд. Похоже от Вас по безпределу пытаются отбиться. И ставят при этом задачу: "Пойди туда, не знаю куда".
Есть два пути.
1) Обжаловать ухвалу суда;
2) Подкорректировать исковые требования в части точного соответствия со ст. 105 КАСУ. Например Ваш пункт 5 требований, на мой взгляд, должен звучать так:
5. Зобов’язати інспектора Печерського р-ну м. Києва Білоусько Юрія Олексійовича утримуватися від зупинки мого транспортного засобу з будь якіх підстав окрім підстав, що зазначені у п.21 ст.11 Закону України «Про міліцію».
Можно добавить и такой пункт:
Зобов’язати інспектора Печерського р-ну м. Києва Білоусько Юрія Олексійовича утримуватися від перевірки в мене, ХХХХХХХХ, документів з будь якіх підстав окрім підстав, що зазначені у п.21 ст.11 Закону України «Про міліцію».
Ну, где то так.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Операція "П'яний водій".
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 17:00 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 май 2010, 10:29
Сообщений: 1411
Mark7 писал(а):
wasp именно в том порядке:
увб, прокуратуру и суд
но я бы добавил начальника ВДАЇ на первое место.

Сорри. С моей точки зрения "именно в том порядке" не имеет смысла. Поэтому и задал тот вопрос. Если не секрет, то объясните в чем преимущество такого порядка обжалования действий ИДПС на дороге?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Операція "П'яний водій".
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 17:04 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 31 дек 2010, 08:14
Сообщений: 172
Откуда: Киев
Ибо они идут по нарастающей - если суд не отменит вашу позов, то указаные до суда структуры уже не имеют права пересматривать оное решение.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Операція "П'яний водій".
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 17:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 май 2010, 10:29
Сообщений: 1411
Mark7 писал(а):
Ибо они идут по нарастающей - если суд не отменит вашу позов, то указаные до суда структуры уже не имеют права пересматривать оное решение.

Ничего не понял. Чуть поподробнее пожалуйста.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Операція "П'яний водій".
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 17:39 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 31 дек 2010, 08:14
Сообщений: 172
Откуда: Киев
Подробней:
СВБ ГАЇ не може переглянути рішення прокуратури.
Так само районна прокуратура не перегляне судову постанову.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Операція "П'яний водій".
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 18:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 май 2010, 10:29
Сообщений: 1411
Mark7 писал(а):
Подробней:
СВБ ГАЇ не може переглянути рішення прокуратури.
Так само районна прокуратура не перегляне судову постанову.

Из Ваших выкладок для меня следует, что обращаться нужно сразу в суд, что и было сделано Antipolizay(ем), что, на мой взляд, является правильным действием. Тогда зачем нужен "именно тот порядок"?
А вот имея на руках решение суда можно подавать жалобы и в СВБ и в прокуратуру с требованием наказать гаишника. Против решения суда уже в тупую не попрут, не напишут, что нарушений действующего законодательства не обнаружено.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Операція "П'яний водій".
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 18:15 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 31 дек 2010, 08:14
Сообщений: 172
Откуда: Киев
wasp
Ваши действия дальше, если суд не удовлетворит позов?
Ваши действия дальше, если СВБ не удовлетвотит заяву?
Вот в таком виде я надеюсь понятно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 24 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron