Текущее время: 28 мар 2024, 15:53

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 69 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 30 окт 2010, 19:51 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Встречал много жалоб на то, что на Семьи Хохловых признают пьяными трезвых водителей, которые затем не могут найти медучреждение, где можно проийти контрольное медосвидетельствование. Решил спросить у гаи.

Изображение
Посмотреть оригинал

И вот сегодня получил ответ:

Изображение
Посмотреть оригинал

Выводы делайте самостоятельно.

To be continued...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 окт 2010, 21:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Спасибо! Ставлю на сайт!
http://roadcontrol.org.ua/node/794

Кстати ФЕДОСЕВ ответил в течение 10 дней :lol:
Ему прокуратура уже вставляли звездюлей по поводу
Закона "Об информации" ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 окт 2010, 22:08 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
подборка на тему.
осталось разыскать перечень закладів

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... 3-2008-%EF
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... g=z0931-09
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... g=z0588-97
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... 0694400-88


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2010, 12:03 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Продолжение истории. Аналогичный запрос я отправлял не только в ГАИ, но и в Министерство захоронения.
Ответ почему-то пришел от Соцтерапии.

Изображение
Посмотреть оригинал

Но тот факт, что освидетельствование в других медучреждениях запрещено - это жесть.
Думаю написать несколько последующих инфозапросов. О развитии событий буду информировать.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2010, 16:37 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 май 2010, 22:11
Сообщений: 738
Откуда: Днепропетровск
Авто: Aveo
Мож я канечно не в тему сюда лезу но возник маленький вопрос.
А есть ли рядом с Киевом какойто городок другой чтоб можно было там пройти повторное освидетельствование? Или со всей области везут в Киев?
Думаю моя мысль ясна, тебя остановили, отвезли в больничку вышесказаную, там тебя сделали пьяным, а ты едиш в соседний городок допустим если он в километрах 20 от киева и там тебе ставят диагноз - трев.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 ноя 2010, 06:56 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Правильно мыслишь. Это один из инфозапросов, которые я планирую послать.
1. Где в Броварах, Борисполе, Вышгороде, Вишневом можно пройти медосвидетельствование.
2. Обращение в антимонопольный комитет.

Может еще подкинете идей, куда написать?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 ноя 2010, 10:04 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 окт 2010, 20:42
Сообщений: 44
Авто: Шкода
Здравствуйте ! Можно ли наказ 317 в студию для ознакомления


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 ноя 2010, 10:17 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Сам бы с удовольствием 317 прочитал. В инете не обнаружил.

Ругаем заявление в АМКУ:
Цитата:
Голові Антимонопольного комітету України
Костусєву Олексію Олексійовичу
03035, м. Київ, МСП-03680,
вул. Урицького, 45

Кравченка Мирослава Леонідовича
....

ЗАЯВА
про антиконкурентні дії органів влади

Відповідно до п.3 Наказу Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я від 07.08.1996 №317 (далі - Наказ №317) Київська міська наркологічна клінічна лікарня «Соціотерапія» визначена, як єдиний медичний заклад в м.Києві, в якому проводяться медичні огляди на стан сп’яніння громадян за направленням правоохоронних органів, інших установ і організацій, а також громадян за самозверненням.

Відповідно до п.3.1 наказу Наказу №317 огляди на стан сп’яніння в інших закладах охорони здоров’я забороняються.

На підтвердження додаються:
• копія інформаційного запиту до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва;
• копія відповіді КМНКЛ «Соціотерапія» від 03.11.2010 № 801/883/2 на інформаційний запит до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва;
• копія відповіді ГУ МВС України в м. Києві Управління ДАІ від 22 жовтня 2010 року №10/К-2776.

Спираючись на ст.15 ЗУ "Про захист економічної конкуренції" зазначені дії органів влади, а саме Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я слід вважати антиконкурентними, а правопорушення – триваючим.
Фактично, згідно ч.1 ст.12 ЗУ "Про захист економічної конкуренції" КМНКЛ «Соціотерапія» посідає монопольне становище на ринку надання послуг з огляду на стан сп’яніння у м.Києві.

Більше того, на поточний момент у разі протиправного визнання тверезого громадянина України таким, що перебуває у стані сп’яніння, відсутня будь-яка можливість довести зворотнє, адже для цього необхідно пройти огляд на стан сп’яніння у іншому закладі охорони здоров’я, що має на це право. Враховуючи приписи і заборони Наказу №317 це є неможливим.

Керуючись ст.15, 35-37 ЗУ "Про захист економічної конкуренції",

ПРОШУ:
1. Провести розгляд справи з приводу фактів антиконкурентних дій органів влади Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я.
2. Надати відповідну правову оцінку фактам, викладеним у заяві, вжити заходів щодо усунення порушень антимонопольного законодавства України та притягнути до відповідальності відповідні державні органи / посадові особи.
3. Інформувати мене про перебіг розгляду справи.

ДОДАТКИ:
1. Копія інформаційного запиту до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м. Києва від 08.10.2010 – 1 аркуш;
2. Копія відповіді КМНКЛ «Соціотерапія» від 03.11.2010 № 801/883/2 на інформаційний запит до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва – 1 аркуш;
3. Копія відповіді ГУ МВС України в м. Києві Управління ДАІ від 22 жовтня 2010 року №10/К-2776 – 1 аркуш.

11.11.2010


Ругаем инфозапрос в ГАИ Киевской области:
Цитата:
Начальнику УДАI ГУМВС України в Київськiй областi
03153, м.Київ, вул.Ф.Ернста, 3

Кравченка Мирослава Леонідовича
....

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Пунктом 3.1 Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України від 9 вересня 2009 р. N 400/666 передбачено :

«3.1. Перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв, затверджується міністром охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальниками управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій та доводиться до відома МВС».

Відповідно до ст.31 ЗУ «Про інформацію» державні органи, які вміщують інформацію про громадян, зобов’язані надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується.

На підставі цього, а також керуючись ст. 23, 32, 33 ЗУ «Про інформацію», ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію»

ПРОШУ:
1. Повідомити мене про вичерпний перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв у Київській області.
2. Прошу зазначити які заклади охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв у Київській області здійснюють огляд на стан сп’яніння цілодобово та у святкові дні.

11.11.2010


Ругаем инфозапрос наказа 317:
Цитата:
Начальнику Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва
01034, м. Київ, вул. Прорізна, буд. 19

Кравченка Мирослава Леонідовича
....

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
№СП-03/101111

Відповідно до ч.4 ст.29 ЗУ «Про інформацію» доступ до інформації забезпечується шляхом безпосереднього її надання заінтересованим громадянам, державним органам та юридичним особам.
Відповідно до ст.32 ЗУ «Про інформацію» громадянин має право звернутися до державних органів і вимагати надання будь-якого офіційного документа, незалежно від того, стосується цей документ його особисто чи ні, крім випадків обмеження доступу, передбачених цим Законом.
Відповідно до ст.33 ЗУ «Про інформацію» термін вивчення запиту на предмет можливості його задоволення не повинен перевищувати десяти календарних днів. Протягом вказаного терміну державна установа письмово доводить до відома запитувача, що його запит буде задоволено або що запитуваний документ не підлягає наданню для ознайомлення.
На підставі цього, а також керуючись ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію»
ПРОШУ:
1. Надати копію Наказу Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я від 07.08.1996 №317.

11.11.2010


Ругаем инфозапрос как подтвердить трезвость:
Цитата:
Начальнику Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва
01034, м. Київ, вул. Прорізна, буд. 19

Кравченка Мирослава Леонідовича
....

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
№СП-02/101111

Відповідно до ч.4 ст.29 ЗУ «Про інформацію» доступ до інформації забезпечується шляхом безпосереднього її надання заінтересованим громадянам, державним органам та юридичним особам.
Відповідно до ст.32 ЗУ «Про інформацію» щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.
Відповідно до ст.33 ЗУ «Про інформацію» термін вивчення запиту на предмет можливості його задоволення не повинен перевищувати десяти календарних днів. Протягом вказаного терміну державна установа письмово доводить до відома запитувача, що його запит буде задоволено або що запитуваний документ не підлягає наданню для ознайомлення.
Відповідно до п.3 Наказу Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я від 07.08.1996 №317 (далі - Наказ №317) Київська міська наркологічна клінічна лікарня «Соціотерапія» визначена, як єдиний медичний заклад в м.Києві, в якому проводяться медичні огляди на стан сп’яніння громадян за направленням правоохоронних органів, інших установ і організацій, а також громадян за самозверненням.
Відповідно до п.3.1 наказу Наказу №317 огляди на стан сп’яніння в інших закладах охорони здоров’я забороняються.
На підставі цього, а також керуючись ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію»
ПРОШУ:
1. Зазначити які дії має вчинити тверезий громадянин України у разі протиправного (припустимо гіпотетичну ситуацію зловживання службовим становищем лікаря) визнання його в м.Києві таким, що перебуває у стані сп’яніння, для доведення зворотнього, встановлення факту тверезості, враховуючи вимоги п.3.1 Наказу №317?
2. Підтвердити, чи спростувати той факт, що у громадянина України відсутній легітимний спосіб спростувати результати огляду на стан сп’яніння, проведеного у м. Києві, наприклад, у нічний час.

11.11.2010


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 ноя 2010, 11:30 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 окт 2010, 20:42
Сообщений: 44
Авто: Шкода
2. 18.05.2010 № 174
Норм.акты г.КИЕВ
Наказ
Про втрату чинності наказу Головного управління охорони здоров'я від 07.08.96 N 317

вот что я нашел в интернете ! Разбираемся
и еще

Про втрату чинності наказу Головного управління охорони здоров'я від 07.08.96 N 317

Наказ Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення
від 18 травня 2010 року N 174

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
30 липня 2010 р. за N 16/841

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" та з метою приведення наказів ГУОЗ та МЗ у відповідність до чинного законодавства України НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головного управління охорони здоров'я від 07.08.96 N 317 "Про поліпшення організації та проведення оглядів станів сп'яніння у м. Києві", зареєстрований в Управлінні юстиції у м. Києві 13.08.96 за N 8/30.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 ноя 2010, 13:38 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Это бомба! Подозреваю, сейчас вообще отсутствует действующий перечень медучреждений!

Пойду отправлять 8 инфозапросов :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 21:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 21:43
Сообщений: 1319
Откуда: Запорожье
Авто: RollsMaybachX5
Привет парни, помогите советом. Примерно с месяц назад отправил инфозапрос в управление здравоохранения в Запорожской области. Всё как положено: заказное письмо с обязательным уведомлением. Пришла корочка, что там его получили. Но до сих пор реакции нет. Есть подозрение, что могут проигнорировать. Подскажите, как грамотно действовать дальше ? Писать в прокуратуру ? Есть хоть примерный образец ? Я бы доработал под себя.

_________________
Правда - это не то, что говорит или думает большинство. Правда - это то, что есть на самом деле.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 21:41 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 25 окт 2010, 21:17
Сообщений: 17
Откуда: Запорожье
Авто: Таврия
Евгений Владимирович

http://roadcontrol.org.ua/node/749

Здесь есть примеры заявлений.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 21:49 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 21:43
Сообщений: 1319
Откуда: Запорожье
Авто: RollsMaybachX5
Спс ! ;) То, что нужно ! Помню, что где-то было, но сам не нашёл. Буду душить коррупционеров.

_________________
Правда - это не то, что говорит или думает большинство. Правда - это то, что есть на самом деле.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 21:56 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 07 июл 2010, 19:15
Сообщений: 590
Авто: Opel
Да, в Киеве жесть! Ждем продолжения....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 21:57 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2010, 09:39
Сообщений: 982
Откуда: Сумская область
Авто: Lanos 1.6
Собственно сам 174 наказ

_________________
Так как профиль удалить нельзя, оставляю его бесхозным.
Причина - модератор поставил в один ряд с матерщиками, грубиянами и остальными нехорошими.
Всем пока и удачной борьбы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 69 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron