Текущее время: 28 мар 2024, 19:40

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 69 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 10:08 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
С большим опозданием ответило Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення. Фактически это копи-пейст ответа Социотерапии.

Изображение
Посмотреть оригинал в большом разрешении

Решил продолжить переписку:
Цитата:
Начальнику Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва
01034, м. Київ, вул. Прорізна, буд. 19

Кравченка Мирослава Леонідовича

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
№СП-09/101111

На мій інформаційний запит від 08.10.2010 до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва з незрозумілої причини відповідь надано КМНКЛ «Соціотерапія» (копія додається), з порушенням термінів, передбачених ст.33 ЗУ «Про інформацію».
У разі допущення подібних порушень у відповіді на цей та подальші запити, буду змушений звернутись до суду та органів прокуратури з метою притягнення винних осіб до відповідальності у зв’язку з порушенням антикорупційного законодавства.
У відповіді в.о. заступника головного лікаря з медичних питань В.М.Богдана є посилання на Наказ Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я від 07.08.1996 №317 (далі – Наказ №317).
Втім, спираючись на інформацію бази даних «Ліга Закон» (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 10151.html) Наказом Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення від 18 травня 2010 року N 174, зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у місті Києві 30 липня 2010 р. за N16/841 було визнано таким, що втратив чинність, наказ Головного управління охорони здоров'я від 07.08.96 N 317 "Про поліпшення організації та проведення оглядів станів сп'яніння у м. Києві", зареєстрований в Управлінні юстиції у м. Києві 13.08.96 за N 8/30.
Відповідно до ч.4 ст.29 ЗУ «Про інформацію» доступ до інформації забезпечується шляхом безпосереднього її надання заінтересованим громадянам, державним органам та юридичним особам.
Відповідно до ст.32 ЗУ «Про інформацію» громадянин має право звернутися до державних органів і вимагати надання будь-якого офіційного документа, незалежно від того, стосується цей документ його особисто чи ні, крім випадків обмеження доступу, передбачених цим Законом.
Відповідно до ст.33 ЗУ «Про інформацію» термін вивчення запиту на предмет можливості його задоволення не повинен перевищувати десяти календарних днів. Протягом вказаного терміну державна установа письмово доводить до відома запитувача, що його запит буде задоволено або що запитуваний документ не підлягає наданню для ознайомлення.
На підставі цього, а також керуючись ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію»

ПРОШУ:
1. Надати копію Наказу Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення від 18 травня 2010 року N 174, зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у місті Києві 30 липня 2010 р. за N 16/841.
2. Повідомити, яким документом на даний момент затверджено перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв? Такий перелік має існувати згідно п. 3.1 Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України від 9 вересня 2009 р. N 400/666.
3. Надати копію документа, яким затверджено перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв.

ДОДАТКИ:
1. Копія відповіді КМНКЛ «Соціотерапія» від 03.11.2010 № 801/883/2 на інформаційний запит до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва – 1 аркуш.

11.11.2010


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 10:12 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Подумал, что раз уж в Киеве альтернатив медосмотру нет, то может в ближайших городках\селах Киевской области есть - Вишневое, Вышгород, Бровары, Борисполь и т.д. Спросил у Начальника ГАИ Киевской области:
Цитата:
Начальнику УДАI ГУМВС України в Київськiй областi
03153, м.Київ, вул.Ф.Ернста, 3

Кравченка Мирослава Леонідовича
....

ЗАПИТ
щодо надання письмової інформації
№СП-04/101111

Пунктом 3.1 Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України від 9 вересня 2009 р. N 400/666 передбачено :

«3.1. Перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв, затверджується міністром охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальниками управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій та доводиться до відома МВС».

Відповідно до ст.31 ЗУ «Про інформацію» державні органи, які вміщують інформацію про громадян, зобов’язані надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується.

На підставі цього, а також керуючись ст. 23, 32, 33 ЗУ «Про інформацію», ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію»

ПРОШУ:
1. Повідомити мене про вичерпний перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв у Київській області.
2. Прошу зазначити які заклади охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв у Київській області здійснюють огляд на стан сп’яніння цілодобово та у святкові дні.

11.11.2010


На что получил отписку:
Изображение
Посмотреть оригинал в большом разрешении


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 10:17 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Ответ Александра Ткаченко меня возмутил и были направлены два письма.

В прокуратуру:
Цитата:
Прокуратури міста Києва
03150, м. Київ, вул. Предславинська 45/9

Кравченка Мирослава Леонідовича
...

ЗАЯВА
про вчинення корупційних дій №ПР-01/20101122

11.11.2010 до начальника УДАI ГУМВС України в Київськiй областi був направлений запит щодо надання письмової інформації №СП-04/101111 (копія додається).

20.11.2010 на зазначений запит було отримано відповідь від 18.11.2010 №18/15-997 у якому не було надано інформації, що запитувалась та направлено до іншої установи. Вважаю такі дії протиправними, спираючись на наступне.

Відповідно до ст.32 ЗУ «Про інформацію» щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.

Надання інформації, що запитувалась передбачене ч.4 ст.29 ЗУ «Про інформацію» доступ до інформації забезпечується шляхом безпосереднього її надання заінтересованим громадянам, державним органам та юридичним особам.

Факт того, що УДАI ГУМВС України в Київськiй областi має запитувану інформацію та того, що запитана інформація стосується діяльності органів ДАІ підтверджено пунктом 3.1 Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України від 9 вересня 2009 р. N 400/666, а саме:
«3.1. Перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв, затверджується міністром охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальниками управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій та доводиться до відома МВС».

Відмовивши фізичній особі у наданні інформації, надання якої передбачено правовими актами, а також умисно затримавши її здобуття заступник начальника УДАI ГУМВС України в Київськiй областi Ткаченко О.О. діяв всупереч п. «г» ч.1 ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією»:
“Державний службовець або інша особа, уповноважена на виконання функцій держави, не має права:

г) відмовляти фізичним та юридичним особам в інформації, надання якої передбачено правовими актами, умисно затримувати її, надавати недостовірну чи неповну інформацію”.

На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про боротьбу з корупцією».

ПРОШУ:
1. Скласти відносно винної посадової особи протокол про адміністративне правопорушення за порушення п. «г» ч.1 ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією».
2. Направити зазначений протокол про адміністративне правопорушення до суду.
3. Письмово повідомити мене про результати розгляду даної заяви та вчинені прокуратурою дій на виконання цієї заяви, забезпечивши мені тим самим моє конституційне право на оскарження дій прокуратури.

ДОДАТКИ:
1. Копія запиту щодо надання письмової інформації №СП-04/101111 від 11.11.2010 - 1 аркуш.
2. Копія відповіді заступника начальника УДАI ГУМВС України в Київськiй областi Ткаченко О.О. від 18.11.2010 №18/15-997 – 1 аркуш.

22.11.2010


И в суд:
Цитата:
До: Окружного адміністративного суду м. Києва
01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6

Позивач: Кравченко Мирослав Леонідович
....

Відповідач:
Ткаченко Олександр Олександрович, Заступник начальника УДАI ГУМВС України в Київськiй областi
03048, м.Київ, вул.Ф.Ернста, 3
Тел. +38 (044) 249-84-02
Інші засоби зв’язку невідомі

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання дій протиправними

11.11.2010 до начальника УДАI ГУМВС України в Київськiй областi був направлений запит щодо надання письмової інформації №СП-04/101111 (копія додається).

20.11.2010 на зазначений запит було отримано відповідь від 18.11.2010 №18/15-997 у якому не було надано інформації, що запитувалась та направлено відправника до іншої установи. Вважаю такі дії протиправними, спираючись на наступне.
Відповідно до ст.32 ЗУ «Про інформацію» щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.

Надання інформації, що запитувалась передбачене ч.4 ст.29 ЗУ «Про інформацію», згідно якої доступ до інформації забезпечується шляхом безпосереднього її надання заінтересованим громадянам, державним органам та юридичним особам.

Факт того, що УДАI ГУМВС України в Київськiй областi має запитувану інформацію та того, що запитана інформація стосується діяльності органів ДАІ підтверджено пунктом 3.1 Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України від 9 вересня 2009 р. N 400/666, а саме:
«3.1. Перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв, затверджується міністром охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальниками управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій та доводиться до відома МВС».

Відмовивши фізичній особі у наданні інформації, надання якої передбачено правовими актами, а також умисно затримавши її здобуття заступник начальника УДАI ГУМВС України в Київськiй областi Ткаченко О.О. діяв всупереч п. «г» ч.1 ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією»:

“Державний службовець або інша особа, уповноважена на виконання функцій держави, не має права:

г) відмовляти фізичним та юридичним особам в інформації, надання якої передбачено правовими актами, умисно затримувати її, надавати недостовірну чи неповну інформацію”.

На підставі вищевикладеного, а також керуючись ст. 6, 17, 18, 104-106 КАС України,

ПРОШУ:
1. Визнати дії заступника начальника УДАI ГУМВС України в Київськiй областi Ткаченко Олександра Олександровича щодо фактичної відмови у наданні фізичній особі інформації, надання якої передбачено правовими актами при відповіді на запит про надання письмової інформації №СП-04/101111 від 11.11.2010 року – протиправними.

2. Зобов’язати заступника начальника УДАI ГУМВС України в Київськiй областi Ткаченко Олександра Олександровича надати Кравченко Мирославу Леонідовичу письмові відповідь на всі питання, які викладені у запиті про надання письмової інформації №СП-04/101111 від 11.11.2010 року.

ДОДАТКИ:
1. Копія запиту щодо надання письмової інформації №СП-04/101111 від 11.11.2010 - 1 аркуш.
2. Копія відповіді заступника начальника УДАI ГУМВС України в Київськiй областi Ткаченко О.О. від 18.11.2010 №18/15-997 – 1 аркуш.
3. Копія квитанції про сплату судового збору – 1 аркуш.

22.11.2010


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 10:20 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2010, 09:39
Сообщений: 982
Откуда: Сумская область
Авто: Lanos 1.6
Если Головне управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва даст копию 174 наказа, то этим само себе повесит петлю на шею, причем не одну :lol:
Можно еще в Головном управлінні юстиції у місті Києві попросить копию.

_________________
Так как профиль удалить нельзя, оставляю его бесхозным.
Причина - модератор поставил в один ряд с матерщиками, грубиянами и остальными нехорошими.
Всем пока и удачной борьбы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 10:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2010, 11:39
Сообщений: 4146
Откуда: Газета ДК
Авто: пешеход
Город: Столица
Мирослав обязательно сообщи о дате суда, если таковой состоится.

_________________
Засудження - розкіш тільки для пасивних спостерігачів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 11:01 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 07 июл 2010, 19:15
Сообщений: 590
Авто: Opel
Суда не будет, а ответ очень интересует.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 11:04 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Обязательно сообщу. А почему не будет?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 11:10 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 07 июл 2010, 19:15
Сообщений: 590
Авто: Opel
miroslav писал(а):
Обязательно сообщу. А почему не будет?

Это моё мнение.
Обращаю внимание, что основным звеном в существовании таких заведений является Мин.охраны здоровья. и нужно долбить их в первую очередь.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 11:16 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2010, 09:39
Сообщений: 982
Откуда: Сумская область
Авто: Lanos 1.6
Columb писал(а):
miroslav писал(а):
Обязательно сообщу. А почему не будет?

Это моё мнение.
Обращаю внимание, что основным звеном в существовании таких заведений является Мин.охраны здоровья. и нужно долбить их в первую очередь.

Ты не прав!!! Запрашиваемая информация у ДАИ есть, поэтому они обязаны давать, а не посылать к первоисточнику! А если есть и она не далась, то это нарушения ЗУ "Об информации" и корупция, следовательно это и есть неправомерные действия должностного лица. И суд должен это подтвердить или отказать в удовлетворении иска. Но никак не отказать в проведении судебного заседания!

_________________
Так как профиль удалить нельзя, оставляю его бесхозным.
Причина - модератор поставил в один ряд с матерщиками, грубиянами и остальными нехорошими.
Всем пока и удачной борьбы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 11:28 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 07 июл 2010, 19:15
Сообщений: 590
Авто: Opel
Никто не говорил, что запрашиваемой информации у ГАИ нет! Да, она есть. Они дадут еще один ответ, возможно подробнее, но суда не будет.
В отношении МОЗ - информация предоставлены с целью долбить МОЗ и заставить открыть в Киеве еще несколько пунктов по определению......на базе СТАЦИОНАРНЫХ ЛЕЧЕБНЫХ учреждений!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 11:46 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2010, 09:39
Сообщений: 982
Откуда: Сумская область
Авто: Lanos 1.6
Columb писал(а):
но суда не будет.

На основании чего не будет? Есть иск, который отдан в суд. На каком основании суд откажет (не состоится)?

_________________
Так как профиль удалить нельзя, оставляю его бесхозным.
Причина - модератор поставил в один ряд с матерщиками, грубиянами и остальными нехорошими.
Всем пока и удачной борьбы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 11:49 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Columb писал(а):
Никто не говорил, что запрашиваемой информации у ГАИ нет! Да, она есть. Они дадут еще один ответ, возможно подробнее, но суда не будет.
В отношении МОЗ - информация предоставлены с целью долбить МОЗ и заставить открыть в Киеве еще несколько пунктов по определению......на базе СТАЦИОНАРНЫХ ЛЕЧЕБНЫХ учреждений!


И по этому фронту работаю:
Цитата:
Голові Антимонопольного комітету України
Костусєву Олексію Олексійовичу
03035, м. Київ, МСП-03680,
вул. Урицького, 45

Кравченка Мирослава Леонідовича
...

ЗАЯВА
про антиконкурентні дії органів влади
№СП-05/101111

Відповідно до п.3 Наказу Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я від 07.08.1996 №317 (далі - Наказ №317) Київська міська наркологічна клінічна лікарня «Соціотерапія» визначена, як єдиний медичний заклад в м.Києві, в якому проводяться медичні огляди на стан сп’яніння громадян за направленням правоохоронних органів, інших установ і організацій, а також громадян за самозверненням.

Відповідно до п.3.1 наказу Наказу №317 огляди на стан сп’яніння в інших закладах охорони здоров’я забороняються.
На підтвердження додаються:

• копія інформаційного запиту до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва від 08.10.2010;
• копія відповіді КМНКЛ «Соціотерапія» від 03.11.2010 № 801/883/2 на інформаційний запит до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва;
• копія відповіді ГУ МВС України в м. Києві Управління ДАІ від 22 жовтня 2010 року №10/К-2776.

Спираючись на ст.15 ЗУ "Про захист економічної конкуренції" зазначені дії органів влади, а саме Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я слід вважати антиконкурентними, а правопорушення – триваючим.

Фактично, згідно ч.1 ст.12 ЗУ "Про захист економічної конкуренції" КМНКЛ «Соціотерапія» посідає монопольне становище на ринку надання послуг з огляду на стан сп’яніння у м.Києві.

Більше того, на поточний момент у разі протиправного визнання тверезого громадянина України таким, що перебуває у стані сп’яніння, відсутня будь-яка можливість довести зворотнє, адже для цього необхідно пройти огляд на стан сп’яніння у іншому закладі охорони здоров’я, що має на це право. Враховуючи приписи і заборони Наказу №317 це є неможливим.

Керуючись ст.15, 35-37 ЗУ "Про захист економічної конкуренції",

ПРОШУ:
1. Провести розгляд справи з приводу фактів антиконкурентних дій органів влади Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я.
2. Надати відповідну правову оцінку фактам, викладеним у заяві, вжити заходів щодо усунення порушень антимонопольного законодавства України та притягнути до відповідальності відповідні державні органи / відповідних посадових осіб.
3. Інформувати мене про перебіг розгляду справи.

ДОДАТКИ:
1. Копія інформаційного запиту до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м. Києва від 08.10.2010 – 1 аркуш;
2. Копія відповіді КМНКЛ «Соціотерапія» від 03.11.2010 № 801/883/2 на інформаційний запит до Начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва – 1 аркуш;
3. Копія відповіді ГУ МВС України в м. Києві Управління ДАІ від 22 жовтня 2010 року №10/К-2776 – 1 аркуш.

11.11.2010


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2010, 12:09 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 07 июл 2010, 19:15
Сообщений: 590
Авто: Opel
Молоток!
Киевляне! Присоединяйтесь! Чем больше обращений,заявлений,жалоб - тем больше толку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 дек 2010, 14:01 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 окт 2010, 20:42
Сообщений: 44
Авто: Шкода
Евгнеий писал(а):
2. 18.05.2010 № 174
Норм.акты г.КИЕВ
Наказ
Про втрату чинності наказу Головного управління охорони здоров'я від 07.08.96 N 317

вот что я нашел в интернете ! Разбираемся
и еще

Про втрату чинності наказу Головного управління охорони здоров'я від 07.08.96 N 317

Наказ Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення
від 18 травня 2010 року N 174

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
30 липня 2010 р. за N 16/841

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" та з метою приведення наказів ГУОЗ та МЗ у відповідність до чинного законодавства України НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головного управління охорони здоров'я від 07.08.96 N 317 "Про поліпшення організації та проведення оглядів станів сп'яніння у м. Києві", зареєстрований в Управлінні юстиції у м. Києві 13.08.96 за N 8/30.



А почему есть это, а никто не понимает что 317 наказ на которые сылаются гос. служащие не работает !??!
Завтра мы будем есть просроченные продукты которые эти же служащие продлили срок употребления.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 дек 2010, 22:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 21:43
Сообщений: 1319
Откуда: Запорожье
Авто: RollsMaybachX5
Мирослав, ну ты реально молодчага !
Твои запросы и иски взял за образцы в своих делах. Держи в курсе !!!

_________________
Правда - это не то, что говорит или думает большинство. Правда - это то, что есть на самом деле.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 69 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: