Текущее время: 28 мар 2024, 11:55

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 69 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 08 дек 2010, 10:12 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
А я вот помню, кто-то давненько у нас на форуме выкладывал перечень медучреждений то ли в Днепропетровске, то ли в Донецке, то ли в Харькове. Все никак найти не могу. Никто не бросит ссылку на тему?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 дек 2010, 10:16 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 07 июл 2010, 19:15
Сообщений: 590
Авто: Opel
Дмитрий1 писал(а):
И оба круглосуточные?

Оба круглосуточные.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 дек 2010, 12:13 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Кстати, вот показательные темы на автоуа:
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=2701245&page=0&fpart=1&vc=1
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=3798771&page=0&fpart=3&vc=1
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=4290097&page=0&fpart=1&vc=1


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 дек 2010, 16:41 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Выкладываю скан ухвалы суда. Впервые узнал, что нужно прикладывать оригинал квитанции, а не копию.

Изображение
Посмотреть оригинал в высоком разрешении

Ответил:
Цитата:
Судді Окружного адміністративного
суду м. Києва
Костенко Д.А.
01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6

Кравченка Мирослава Леонідовича
...

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
у відповідь на Ухвалу від 26 листопада 2010 року у справі №2а-16908/10/2670

У зазначеній ухвалі суддя Костенко Д.А. вказує на невідповідність позовної заяви вимогам статті 106 КАС України, а саме відсутність оригіналу квитанції про оплату судового збору.

На усунення зазначеного недоліку надсилаю оригінал квитанції про оплату судового збору.

На підставі вищевикладеного,

ПРОШУ:
1. Додати до матеріалів справи №2а-16908/10/2670 оригінал квитанції про сплату судового збору.
2. Розпочати провадження по справі №2а-16908/10/2670.

ДОДАТКИ:
1. Копія Ухвали від 26 листопада 2010 року у справі №2а-16908/10/2670 – 1 аркуш.
2. Оригінал квитанції про сплату судового збору – 1 аркуш.

09.12.2010
Проследить где сейчас мое письмо можно по ссылке: http://80.91.187.254:8080/servlet/SMCSearch2?barcode=0305703835940&lang=ua


Последний раз редактировалось miroslav 10 дек 2010, 07:07, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 дек 2010, 16:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
очень прошу. выкладывай с превьюшками _небольшими_


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 20:31 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Еще парочка аргументов для соратников из Антимонопольного комитета.

В Киеве осмотр на состояние опьянения стоит 135 грн 78 коп (данные получены в результате телефонного звонка в Социотерапию на Хохловых), в Херсоне 68 грн 84 коп (доказательство ниже). Интересно, чем обоснована практически двукратная разница?

Изображение
Посмотреть оригинал в высоком разрешении

В Киеве, как известно, лишь одно медучреждение, где можно круглосуточно пройти осмотр на состояние опьянения. Как Вы думаете, сколько таких медучреждений в Херсоне?
- СЕМЬ!
Наверное Херсон гораздо больше Киева... Раз в десять.

Изображение
Посмотреть оригинал в высоком разрешении

Фотокопии в высоком разрешении любезно предоставлены уважаемым NaPalm http://vzjatkamnet.at.ua/forum/2-168-17025-16-1292085002


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 дек 2010, 14:32 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
В связи с тем, что Главное управление захоронения Киева не отвечало, обратился в Прокуратуру г. Киева.
Цитата:
Прокуратури міста Києва
03150, м. Київ, вул. Предславинська 45/9

Кравченка Мирослава Леонідовича
...

ЗАЯВА
про вчинення корупційних дій

11.11.2010 до начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва було направлено три рекомендованих листи:

• запит щодо надання письмової інформації №СП-02/101111 щодо надання інформації про діяльність цього органу з окремих питань;
• інформаційний запит №СП-03/101111 про надання копії наказу Головного управління охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я від 07.08.1996 №317;
• інформаційний запит №СП-09/101111 про надання копії Наказу Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення від 18 травня 2010 року N 174, зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у місті Києві 30 липня 2010 р. за N 16/841 та інших документів.

Копії запитів та фіскальних чеків про відправлення рекомендованих листів додаються.

Згідно даних системи «Відстеження пересилання поштових відправлень» відправлення за номером 0305703793148, 0305703793172, 0305703793202 вручені адресату 12.11.2010 об’єктом поштового зв’язку КИЇВ 34 з індексом 01034 (роздруківки з системи додаються).

Відповідно до ст. 33 Закону України «Про інформацію» термін вивчення запиту на предмет можливості його задоволення не повинен перевищувати десяти календарних днів. Протягом вказаного терміну державна установа письмово доводить до відома запитувача, що його запит буде задоволено або що запитуваний документ не підлягає наданню для ознайомлення.

Згідно нормативів Укрпошти строки пересилання простої місцевої не пріоритетної письмової кореспонденції операторами поштового зв’язку складає - день подання поштового відправлення до пересилання в об’єкті поштового зв’язку (11.11.2010) плюс 2 (дві) доби, без урахування вихідних днів відділення (неділя). Себто 21.11.2010 сплив граничний термін відповіді на зазначений інформаційний запит, а 24 – граничний термін доставки відповіді.

Станом на 01.12.2010 я не отримував від начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва інформації про те, чи будуть задоволені мої запити в порядку ЗУ «Про інформацію».
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією» державний службовець або інша особа, уповноважена на виконання функцій держави, не має права відмовляти фізичним та юридичним особам в інформації, надання якої передбачено правовими актами, умисно затримувати її, надавати недостовірну чи неповну інформацію.

Порушуючи десятиденний термін надання відповіді чи буде задоволений інформаційний запит посадова особа Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва, яка отримала інформаційний запит, діяла всупереч п. «г» ч.1 ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією».

Для інформації. Порушення десятиденного терміну на надання відповіді чи буде задоволений інформаційний запит визнано протиправним згідно з постановою Окружного адміністративного суду, що набрала законної сили (копія рішення додається).

На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про боротьбу з корупцією».

ПРОШУ:

1. Провести перевірку та встановити посадову особу / посадових осіб Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва яка / які порушила (-и) вимоги ст. 33 Закону України «Про інформацію».
2. Скласти відносно винних посадових осіб протокол(-и) про адміністративне правопорушення за порушення п. «г» ч.1 ст. 5 Закону України «ІІро боротьбу з корупцією». По кожному запиту необхідно скласти окремий протокол.
3. Направити зазначені протоколи про адміністративне правопорушення до суду.
4. Письмово повідомити мене про результати розгляду даної заяви та вчинені прокуратурою дії на виконання цієї заяви, забезпечивши тим самим моє конституційне право на оскарження дій / бездіяльності прокуратури.

ДОДАТКИ:

1. Копія запиту щодо надання письмової інформації №СП-02/101111 – 1 аркуш;
2. Копія інформаційного запиту №СП-03/101111 – 1 аркуш;
3. Копія інформаційного запиту №СП-09/101111 – 2 аркуші;
4. Копія трьох фіскальних чеків про відправлення рекомендованих листів на адресу Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва від 11.11.2010 – 1 аркуш.
5. Копія роздруківки з системи «Відстеження пересилання поштових відправлень» по відправленню 0305703793148, 0305703793172, 0305703793202 - 3 аркуші.
6. Копія постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.09.2010 №2а-12994/10/2670 про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання надати відповідь на інформаційний запит з Єдиного державного реєстру судових рішень - 3 аркуші.

1 грудня 2010 року

На этот запрос пришел безобразный ответ Прокуратуры г. Киева.

Изображение
Посмотреть оригинал в высоком разрешении

Продолжим с двумя обращениями. Первое - обжалываем действия Прокуратуры г. Киева:
Цитата:
Генеральної прокуратури міста Києва
01011, м.Київ, вул. Різницька 13/15

Кравченка Мирослава Леонідовича
...

СКАРГА
на дії посадових осіб Прокуратури м.Києва №ПР-02/20101213

01.12.2010 до Прокуратури міста Києва було направлено заяву, де були викладені факти вчинення корупційних дій посадовими особами Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва (копія заяви додається).

10.12.2010 мною було отримано відповідь заступника начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва (копія додається).

Ч.3 ст.12 ЗУ «Про боротьбу з корупцією» передбачено обов’язок посадової особи, що веде боротьбу з корупцією перевірити факт наявності ознак корупційного діяння.

Втім, згідно відповіді на мою заяву органами Прокуратури міста Києва не було здійснено жодних дій щодо проведення прокурорської перевірки фактів порушення антикорупційного законодавства.

Заступником начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва мою заяву було перенаправлено до Міністерства охорони здоров’я України, мотивуючи ст.7 ЗУ «Про звернення громадян».

Ст. 7 ЗУ «Про звернення громадян» передбачена можливість скерування звернення до інших органів лише у разі якщо питання, порушені у зверненні не входять до їх повноважень. Ст. 4 та ст.17 ЗУ «Про боротьбу з корупцією» чітко передбачено, що питання, пов’язані з порушенням антикорупційного законодавства входять до повноважень органів Прокуратури.

Нагадую, що ч.4 ст.7 ЗУ «Про звернення громадян» забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

На підставі викладеного, керуючись ст.12 Законом України «Про прокуратуру».

ПРОШУ:
1. Провести перевірку фактів, викладених у даній заяві.
2. Зобов’язати Прокуратуру міста Києва розглянути та провести прокурорську перевірку фактів, викладених мною у заяві від 01.12.2010 у чіткій відповідності з вимогами чинного законодавства. Розгляд заяви прошу призначити відповідному підрозділу Прокуратуру міста Києва – відділ нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання та протидії корупції.
3. Проконтролювати дотримання законодавства при повторному розгляді моєї заяви від 01.12.2010 посадовими особами Прокуратури міста Києва.
4. Письмово повідомити мене про результати розгляду даної скарги та вчинені Прокуратурою дії на виконання цієї заяви.

ДОДАТКИ:
1. Копія заяви по корупційні дії від 01.12.2010 з додатками – 13 аркушів;
2. Копія відповіді заступника начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва від 08.12.2010 №0711-р10 - 1 аркуш.

13 грудня 2010 року

И второе - привлечь сотрудника Прокуратуры г.Киева к ответственности.
Цитата:
Генеральної прокуратури міста Києва
01011, м.Київ, вул. Різницька 13/15

Кравченка Мирослава Леонідовича
02232, м. Київ,
просп. Маяковського, буд. 46, кв.74
Контактний телефон: +38 (050) 469-3455
Електронна пошта: [email protected]

ЗАЯВА
про порушення антикорупційного законодавства №АК-01/20101213

01.12.2010 до Прокуратури міста Києва було направлено заяву, де були викладені факти вчинення корупційних дій посадовими особами Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва (копія заяви додається).

10.12.2010 мною було отримано відповідь заступника начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва (копія додається).

Ч.3 ст.12 ЗУ «Про боротьбу з корупцією» передбачено обов’язок посадової особи, що веде боротьбу з корупцією перевірити факт наявності ознак корупційного діяння.

Втім, згідно відповіді на мою заяву органами Прокуратури міста Києва не було здійснено жодних дій щодо проведення прокурорської перевірки фактів порушення антикорупційного законодавства.

Заступником начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва мою заяву було перенаправлено до Міністерства охорони здоров’я України, мотивуючи ст.7 ЗУ «Про звернення громадян».

Ст. 7 ЗУ «Про звернення громадян» передбачена можливість скерування звернення до інших органів лише у разі якщо питання, порушені у зверненні не входять до їх повноважень. Ст. 4 та ст.17 ЗУ «Про боротьбу з корупцією» чітко передбачено, що питання, пов’язані з порушенням антикорупційного законодавства входять до повноважень органів Прокуратури.

Вважаю, що зазначені дії заступника начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва підпадають під визначення правопорушення, передбаченого ст.11 ЗУ «Про боротьбу з корупцією», а саме умисне не складення протоколу про вчинення корупційного діяння чи іншого правопорушення.

На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про боротьбу з корупцією».

ПРОШУ:
1. Провести перевірку фактів, викладених у даній заяві.
2. Скласти адміністративний протокол за ст.11 ЗУ «Про боротьбу з корупцією» відносно начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва.
3. Направити зазначений протокол про адміністративне правопорушення до суду.
4. Письмово повідомити мене про результати розгляду даної заяви та вчинені прокуратурою дії на виконання цієї заяви.

ДОДАТКИ:
1. Копія заяви по корупційні дії від 01.12.2010 з додатками – 13 аркушів;
2. Копія відповіді заступника начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва від 08.12.2010 №0711-р10 - 1 аркуш.

13 грудня 2010 року


А еще в порядке эксперимента решил обратиться в комитет при Верховной раде по вопросам развития корупции и организованной преступности :D
Цитата:
Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією
01008, м.Київ, вул. Грушевського, 5

Кравченка Мирослава Леонідовича
...

ЗАЯВА
про порушення антикорупційного законодавства
№ВР-03/20101213

01.12.2010 до Прокуратури міста Києва було направлено заяву, де були викладені факти вчинення корупційних дій посадовими особами Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення м.Києва (копія заяви додається).

10.12.2010 мною було отримано відповідь заступника начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва (копія додається).

Ч.3 ст.12 ЗУ «Про боротьбу з корупцією» передбачено обов’язок посадової особи, що веде боротьбу з корупцією перевірити факт наявності ознак корупційного діяння.

Втім, згідно відповіді на мою заяву органами Прокуратури міста Києва не було здійснено жодних дій щодо проведення прокурорської перевірки фактів порушення антикорупційного законодавства.

Заступником начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва мою заяву було перенаправлено до Міністерства охорони здоров’я України, мотивуючи ст.7 ЗУ «Про звернення громадян».

Ст. 7 ЗУ «Про звернення громадян» передбачена можливість скерування звернення до інших органів лише у разі якщо питання, порушені у зверненні не входять до їх повноважень. Ст. 4 та ст.17 ЗУ «Про боротьбу з корупцією» чітко передбачено, що питання, пов’язані з порушенням антикорупційного законодавства входять до повноважень органів Прокуратури.

Вважаю, що зазначені дії заступника начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва підпадають під визначення правопорушення, передбаченого ст.11 ЗУ «Про боротьбу з корупцією», а саме умисне не складення протоколу про вчинення корупційного діяння чи іншого правопорушення.

На підставі викладеного, керуючись ст. 16 Закону України «Про боротьбу з корупцією».

ПРОШУ:

1. Провести перевірку виконання законів у сфері боротьби з корупцією посадовими особами Прокуратури міста Києва.
2. Письмово повідомити мене про результати розгляду даної заяви та вжиті заходи за результатами проведеної перевірки.

ДОДАТКИ:

1. Копія заяви по корупційні дії від 01.12.2010 з додатками – 13 аркушів;
2. Копія відповіді заступника начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави Єрмоленка О. Прокуратури міста Києва від 08.12.2010 №0711-р10 - 1 аркуш.

13 грудня 2010 року

Критикуйте, дополняйте.

P.S. В суд подам немного попозже - облом идти платить судебный сбор.


Последний раз редактировалось miroslav 13 дек 2010, 14:51, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 дек 2010, 14:51 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 окт 2010, 22:36
Сообщений: 53
Откуда: Киев Новобеличи
Авто: ВАЗ1119
miroslav писал(а):
Главное управление захоронения Киева

miroslav,жжёшь! :mrgreen:

_________________
Я конечно, презираю Отечество мое с головы до ног - но мне досадно, если иностранец разделяет со мной это чувство.
А.С.Пушкин


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 дек 2010, 15:17 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 окт 2010, 22:36
Сообщений: 53
Откуда: Киев Новобеличи
Авто: ВАЗ1119
В июне 2009 г. на Окружной меня догнал автобус.
http://liftforum.ru/board/index.php?topic=1586.0
ГАИ никаких освидетельствований не потребовало.Но освидетельствование потребовала страховая.
Пока дождались гейцев,пока оформляли,совсем стемнело,и на Хохловых мы со вторым пострадавшим добрались уже часов в 11 вечера.
Померяли давление,пописял в баночку.Врач сказал,что результаты смогу забрать в Социотерапии через 10 дней.
Через 10 дней приезжаю в Социотерапию на Димеевскую.
Естественно,результатов никаких нет.Предложили написать заявление о том,что я хочу сделать "добровольный" взнос в клинику в размере 350 гр.
Пришлось писАть.
Сказали придти через 10 дней.
- Вы что,охренели?С меня страховая срочно справку требует.
- Так нужно было сразу приходить,и писАть заявление на "добровольный" взнос.Мы без таких заявлений анализы не исследуем.
Пипец!Рэкет.
Страховая отказала в связи с отсутствием справки.
Справку через 10 дней мне выдали.В страховую написал повторное заявление.
Выплатили сполна. :)

_________________
Я конечно, презираю Отечество мое с головы до ног - но мне досадно, если иностранец разделяет со мной это чувство.
А.С.Пушкин


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 дек 2010, 15:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Есть какие-то подтверждения "благотворительного взноса" - квитанция?
Также если можешь сбрось контактный телефон в личку. Спасибо.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 дек 2010, 15:58 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 окт 2010, 22:36
Сообщений: 53
Откуда: Киев Новобеличи
Авто: ВАЗ1119
Во озадачил...
Больше года уже прошло.Что-то не помню,чтобы я бегал по району,и искал сберкассу.
Наличкой они берут,похоже.

_________________
Я конечно, презираю Отечество мое с головы до ног - но мне досадно, если иностранец разделяет со мной это чувство.
А.С.Пушкин


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 дек 2010, 16:24 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 май 2010, 22:11
Сообщений: 738
Откуда: Днепропетровск
Авто: Aveo
Ustas писал(а):
Во озадачил...
Больше года уже прошло.Что-то не помню,чтобы я бегал по району,и искал сберкассу.
Наличкой они берут,похоже.

Я всекгда в подобных случаях спрашивау у просящего -"А вы мне чек дадите?"
Вот был в больнице с ребёнком, ходил вырывать дочке зуб, в регистратуре чтоб дали талончик к врачу попросили в фонд больницы 20 гр. После моего вышеуказаного вопроса талончик был получен бесплатно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 дек 2010, 17:30 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 окт 2010, 22:36
Сообщений: 53
Откуда: Киев Новобеличи
Авто: ВАЗ1119
ДК - меняет сознание.
Когда ты один на один с этой махиной,именуемой "Государством",ты чувствуешь себя маленьким винтиком,от которого ничего не зависит.Ну выкрутят тебя втихушку,выкинут...Махина дальше поедет.
Но если таких винтиков выкрутить много?Махина поедет дальше,и на ходу развалится.
А я сайт ДК только две недели назад обнаружил...

_________________
Я конечно, презираю Отечество мое с головы до ног - но мне досадно, если иностранец разделяет со мной это чувство.
А.С.Пушкин


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 дек 2010, 20:40 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
Ustas писал(а):
miroslav писал(а):
Главное управление захоронения Киева

miroslav,жжёшь! :mrgreen:

ага)
miroslav писал(а):
комитет при Верховной раде по вопросам развития корупции и организованной преступности

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 дек 2010, 21:16 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
miroslav писал(а):
А еще в порядке эксперимента решил обратиться в комитет при Верховной раде по вопросам развития корупции и организованной преступности :D


в кабмине (вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008) есть еще:
- Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики,
- Бюро з питань антикорупційної політики

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 69 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: