Текущее время: 29 мар 2024, 16:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19 июн 2009, 15:50 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 19 июн 2009, 15:41
Сообщений: 3
Допоможіть будь-ласка
Купив машину по довіреності. Недавно колишньому власнику (на нього зареєстрований автомобіль) прийшов «лист щастя».
На фото зроблене візиром моя машина перетинає зустрічну трамвайну колію.
Він зв’язався зі мною та попросив заплатити даний штраф бо його вже «заколебали»
Наскільки я розумію колишньому власнику потрібно написати заяву в якій зазначити що він не керуван даним автомобілем.
Чи є у Вас зразок заяви та що робити дальше?
Буду дуже вдячний за допомогу


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 июн 2009, 09:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Мы с вами общались по этому вопросу по почте.

Что вы решили?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июн 2009, 22:30 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 30 июн 2009, 22:23
Сообщений: 4
Доброго времени суток. У меня подобная ситуация, только наоборот. Мне приходят письма как владельцу авто, котрое продано мной. Так какой там текст - если можно?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июн 2009, 23:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
kvadim писал(а):
Доброго времени суток. У меня подобная ситуация, только наоборот. Мне приходят письма как владельцу авто, котрое продано мной. Так какой там текст - если можно?


http://roadcontrol.org.ua/node/107


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 июл 2009, 11:43 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 16 июн 2009, 11:29
Сообщений: 8
kvadim писал(а):
Доброго времени суток. У меня подобная ситуация, только наоборот. Мне приходят письма как владельцу авто, котрое продано мной. Так какой там текст - если можно?


Начальнику ____________________ДАІ _УМВС України у ____________
(Підставити назву органу ДАІЮ посадовими особами якого винесено постанову)


Стосовно постанови ___________________________________
______________________________________________________
(Вказати дані співробітника ДАІ, який виніс постанову, – прізвище, ініціали, посаду, дату винесення постанови)

У справі про адміністративне правопорушення,
Передбачене ч.___ ст.____ КпАП України,
(Підставити частину та статтю КпАП, за якою складено адмінпротокол)


ЗАЯВА.


Стосовно зазначеної постанови можу у порядку ч.2 ст.14-1 КпАП УКраїни повідомити таке.
У вказаний у постанові час у вказаному місці я зазначеним автомобілем не керував.
Я, дійсно, є власником зазначеного автомобіля. Проте сам транспортним засобом не керую.
Даний транспортний засіб мною було передано за дорученням ________________________________________________________________________ (підставити дані особи, яка керує транспортним засобом).
Доручення оформлено ________________________________________________________________________ (підставити дані, коли та у якій нотаріальній конторі (у приватного нотаріуса) було оформлено доручення.
Копію доручення додаю.
Право керування зазначеним транспортним засобом мають такі особи та на підставі таких документів: ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (підставити дані осіб, які керують транспортним засобом, та реквізити документів, якими їм надано це право, - записів у реєстраційні документи, тимчасових реєстраційних талонів, довіреностей тощо).
Хто саме з цих осіб знаходився за кермом транспортного засобу у зазначений момент, мені невідомо, а про наявні обставини я повідомляю Вас.
У зазначений у постанові час я автомобілем не керував оскільки у відповідності до п.2.2 ПДР передав у своїй присутності керування зазначеним транспортним засобом особі, яка мала при собі необхідні для цього документи, про яку мені відомо таке: _____________________________________________________ (підставити наявні відомості про особу).
Я зробив це у зв’язку із ______________________________________________ (вказати обставини, через які передано керуваня, наприклад, погане самопочуття, стан сп’яніння, тощо).
На підставі викладеного, керуючись ч.2 ст.14-1 КпАП України,

ПРОШУ:

Зупинити виконання зазначеної постанови до моменту встановлення особи, яка вчинила правопорушення.

„____”__________ 20__р.

(Підпис)

Ненужное вырезать!
Плюс добавляем копию доверенности и копию конверта с полученным письмом (печать с датой получения) и отправляем обязательно С УВЕДОМЛЕНИЕМ!!! не позднее чем через 10 дней после получения.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 июл 2009, 22:08 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 30 июн 2009, 22:23
Сообщений: 4
Спасибо. :D


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: