Текущее время: 16 апр 2024, 07:00

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19 июн 2009, 20:06 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 июн 2009, 11:52
Сообщений: 216
Откуда: Хмельник Винницкая обл.
Авто: Chevrolet AVEO
Коротко:
Сфотогрфував ДеПСів на пішоходному переході. На другий день довелось їм (ДПС) показати фото прямо на цифровику, у відповідь понеслись відмазка №1 : ми при виконанні СО - нам можна - я їх виправив:

Стаття КУпАП 188-28. Невиконання законних вимог посадових осіб Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України
Невиконання законних вимог (приписів) посадових осіб Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України щодо усунення порушень правил, норм і стандартів, що
стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, -
тягне за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
{ Кодекс доповнено статтею 188-28 згідно із Законом N 586-VI
( 586-17 ) від 24.09.2008 }

+
Н А К А З
13.11.2006 N 1111

11.7. Посадові особи при проведенні інструктажу повинні:
11.7.1. Переконатися в готовності інспекторського складу ДПС до несення служби і вжити заходів до усунення виявлених недоліків.
11.7.2. Вибірково перевірити знання інспекторським складом ДПС своїх прав та обов'язків, вимог законодавчих актів України, нормативно-правових актів МВС України, правил застосування та використання вогнепальної зброї, спеціальних засобів, заходів особистої безпеки.
11.7.3. Інформувати працівників ДПС про стан аварійності та оперативної обстановки на території обслуговування.
11.7.4. Оголосити пости та маршрути патрулювання.
11.7.5. Довести до відома інспекторського складу ДПС результати роботи, а також обставини порушення законності і порядку несення служби за минулу добу та інші надзвичайні події.
11.7.6. Призначити старших нарядів.
11.7.7. Звернути увагу працівників на необхідність увічливого, уважного ставлення до учасників дорожнього руху та дотримання законності. Зобов'язати їх при несенні служби неухильно виконувати вимоги Правил дорожнього руху ( 1306-2001-п ) і заходи особистої безпеки.

Тому їм можна відхилятись від правил ПДР лиш у випадку невідкладного службового завдання, при цьому на патрульному автомобілі як мінімум мають бути ввімкнені проблискові маячки.

Тому вони порушили КУпАП про самоуправство, зловживали службовим становищем(від 3 років ув*язнення), посадові особи які не донесли до них пункт 11.7.7. наказу 1111 допустили службове недбальство (до 3 років ув*язнення)

Вони зрозуміли що відмазка №1 "нє катіт" і висунули відмазку №2: - це не пішохідний перехід,- на ньому стерто більше 30% відсотків дорожньої розмітки.

А от нарахунок цього я не був в курсі, і мені лиш залишалось їм сказати, що в прокуратурі розберуться.

Виникає наступне питання - вдімазка №2- це правда чи таки відмазка ? На перед дякую за відповідь.

П.С. Я б не вникав в це питання, але ці ж самі ДеПСи через 2 дня "вздрюкали" батька мого друга за "Не надання пішоходу переваги в русі на нерегульованому пішоходному переході" на 260 грн, пішохідний перехід був аналогічний, але в 2 рази затертіший за той, на якому стояли ці "охоронці закону і порядку"

Я б сам би спитав в цих ДеПСів, але вони чомусь в притул перестали мене помічати =)


Последний раз редактировалось GRAB 20 июн 2009, 02:34, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 июн 2009, 21:48 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 апр 2009, 14:48
Сообщений: 270
Откуда: Днепропетровская обл.
1.А чем они определили, что стерто именно 30% а не 27,7.
2. Наказ №1111:
Функції ДПС 4.9. Контроль за утриманням автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд та залізничних переїздів у безпечному для дорожнього руху стані, обладнання вулиць і доріг технічними засобами регулювання дорожнього рухуэ


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 июн 2009, 00:58 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 июн 2009, 11:52
Сообщений: 216
Откуда: Хмельник Винницкая обл.
Авто: Chevrolet AVEO
1 -там від переходу залишилось відсили 3 полоски від бордюру з кожної сторони
2 - кажуть що це провина дорожників - саме вони роблять дорожну розмітку

Так і не отримав відповідь про 30% - таке десь зустрічається (ПДР, КУпАП, ЗУпМ) ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 июн 2009, 20:18 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 апр 2009, 14:48
Сообщений: 270
Откуда: Днепропетровская обл.
А вообще о каких 30% может идти речь. В ПДД четко указана разметка пешеходного перехода. 1.14.1 и 1.14.2 , тоесть линии должны быть от одного края проезжей части до другого края. Посоветуйте отцу вашего друга однозначно обжаловать этот беспредел ввиду отсутствия такого перехода. К жалобе приложить фото того затертого перехода.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 июн 2009, 20:25 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 июн 2009, 11:52
Сообщений: 216
Откуда: Хмельник Винницкая обл.
Авто: Chevrolet AVEO
Azazello, я также ему советовал но отец затупил и написал в протоколе что типа "Виноват исправлюсь" (( Если прилагать фотки, то об этом должно было быть упомянутов в протоколе "пояснення". Отец говорит :"После боя кулаками не машут"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Majestic-12 [Bot] и гости: 8


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: