Текущее время: 19 апр 2024, 15:30

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01 июл 2009, 20:22 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 26 июн 2009, 22:40
Сообщений: 12
Откуда: Одесса
road писал(а):
Ходить на прием не обязательно. Писать нужно дома и отправлять все заказным письмом. Лишнее живое общение с государством пользы не дает - проверено на личном опыте. Я разговариваю только посредством переписки.


Есть какой-то бланк (СКАРГЫ) ? а то я не привык писать жалобы и еще Фих знает куды :(


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 июл 2009, 20:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Лунный Огрызок писал(а):
road писал(а):
Ходить на прием не обязательно. Писать нужно дома и отправлять все заказным письмом. Лишнее живое общение с государством пользы не дает - проверено на личном опыте. Я разговариваю только посредством переписки.


Есть какой-то бланк (СКАРГЫ) ? а то я не привык писать жалобы и еще Фих знает куды :(


Вот кусок скарги которою я написал в прокуратуру сегодня по своему делу: "Заява про злочин"

.........07.04.2009 я звернувся до Прокуратури міста Києва з Заявою про злочин яка була зареєстрована під номером 1165.

В цій заяві, я повідомив прокуратуру про факт незаконних дій з боку працівників ДАІ. Так, 24 січня 2009 року, приблизно о другій годині дня рухаючись в Києві, по проспекту Генерала Ватутіна в напрямку Троещини мною було помічено приватний автомобіль «Лада» (державний номер – АА 5319 ЕР) з якого проводилася зйомка радіолокаційним відеозаписуючим вимірювачем швидкості «Візір». Особи які проводили зйомку були одягнені у цивільний одяг.

В ході перевірки було встановлено, що особи які 24 січня 2009 року на проспекті Генерала Ватутіна проводили нагляд за дорожнім рухом з приватного автомобіля Лада (номер АА 5319 ЕР) являються працівниками ДПС ДАІ ГУМВС України в м. Києві. Це підтверджує відповідь Головного управління ДАІ в м. Києві номер 10/Ш-647 від 13 березня 2009 року за підписом заступника начальника управляння Єршова О.О (в додатках).

Згідно з ст..4 Закону України «Про Міліцію» правовою основою діяльності міліції окрім інших документів, є нормативні акти Міністерства внутрішніх справ України.

Нормативним актом, який встановлює порядок фіксації порушень Правил дорожнього руху працівниками Державтоінспекції є Інструкція з діяльності підрозділів ДПС ДАІ МВС України, яка затверджена наказом N 1111 від 13.11.2006.

Пункт 12.2 Інструкції з діяльності підрозділів ДПС ДАІ встановлює виключний перелік методів нагляду за дорожнім рухом. Згідно цього пункту працівникам ДАІ не дозволяється використання приватних транспортних засобів, а потайний нагляд може проводитись на службових транспортних засобах звичайного пофарбування, без написів та розпізнавальних знаків, тільки під час руху в загальному потоці транспортних засобів.

Також, п. 11.4 Інструкції встановлює, що працівники ДАІ, які заступають у наряд повинні мати єдиний формений одяг за сезоном та нагрудний знак.

Ст. 19 Конституції України визначає, що органи державної влади та їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Отже дії інспекторів ДАІ, що 24 січня 2009 року проводили нагляд за дорожнім рухом у цивільному одязі та з приватного автомобіля – є прямим перевищенням службових повноважень.

Крім того, в своїй заяві я звернув увагу прокуратури на відповідь Головного управління ДАІ в м. Києві номер 10/Ш-647 від 13 березня 2009 року.

В цій відповіді Єршов О.О. повідомив мені, що дії працівників ДАІ, що 24 січня 2009 року проводили нагляд за дорожнім рухом у цивільному одязі з використанням приватного автомобіля відповідають нормативно правовим актам. Єршов О.О. визнав дії вказаних працівників ДАІ правомірними.

Але як було сказано вище, діючі закони та нормативні акти не дозволяють працівникам ДАІ нести службу у цивільному одязі та у приватному автомобілі. Таким чином Єршов О.О. вніс до офіційного документа завідомо неправдиві відомості.

На підставі цих фактів, керуючись ст.94, 95, 97 КПК України, я попросив Прокуратуру міста Києва порушити кримінальні справи за ознаками злочинів, передбачених ст.. 364, 365, 366, 367 Кримінального Кодексу України.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 июл 2009, 21:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Сейчас я провожу расследование по факту работы ГАИ на личном транспорте. Дело длится уже 6 месяцев. Я вырабатываю схему мочилова таких гаишников. Скоро по этому поводу будет очередная статья.

Внимательно читайте материалы на сайте - там есть много того что вас интересует.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 июл 2009, 21:34 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 27 июн 2009, 21:38
Сообщений: 3
road писал(а):
Сейчас я провожу расследование по факту работы ГАИ на личном транспорте. Дело длится уже 6 месяцев. Я вырабатываю схему мочилова таких гаишников. Скоро по этому поводу будет очередная статья.

Внимательно читайте материалы на сайте - там есть много того что вас интересует.


Как я Вас понимаю у самого суд 6.07.2009, а началось все 21.01.2009 жду с нетерпением.
Удачи всем в таких вопросах!

_________________
на войне как на войне...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 июл 2009, 11:21 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 26 июн 2009, 22:40
Сообщений: 12
Откуда: Одесса
Утром кто то звонил но телефон в другой комнате был, перезвонил спросили у меня фамилию, а я а куда я вообще попал сказали что ПРОКУРАТУРА... чего это они мне звонят ? или пошутил кто ? в инете номер пробил нигде не засвечен.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 июл 2009, 15:00 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 26 июн 2009, 22:40
Сообщений: 12
Откуда: Одесса
Новые подробности операции "Гайцы на авто без номеров"
В субботу примерно в 11 утра опять мною были замечены сотрудники ДАИ на авто без номерных знаков. Звоню в ВБ так как там мне сказали звонить сразу, сразу у меня приняли заявление и выслали авто с сотрудниками ВБ. Кароче авто ВБ попало в пробку (давно у нас по субботам пробок не было, а тут ДТП на одном перекрестке который разгружал одно большое направление). Гайцы на своем авто уже начали уезжать, на месте их не застали но во всяком случае ВБ-шники хоть видили эту машину правда движующуюся в встречном направлении. Их не догнали в субботу.

Сегодня примерно в 11 мне товарищь звонит и говорит что опять стоят только уже с "красными" номерами. Вышел на улицу проверил, и опять за старое позвонил в ВБ но уже хоть номера есть позвонил, через минут 25-30 приехали сотрудники ВБ поболтали, все расселись по своим авто и уехали. Звонил в ВБ гаишники еще у них а прошло уже более 4х часов. Вот такие вот дела.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: