Текущее время: 28 мар 2024, 20:57

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 95 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 01 сен 2012, 16:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
virtuon писал(а):
Сьогодні там їхав хотів зайти спитати шо до чого..але немає жодної ознаки шо там шось таки було... а ні бігбордів,ні знаків,ні сміття....сезон полювання на гроши завершено.



цікаво....тобто люди у вересні вже не відпочивають на Шацьких озерах.... :lol: :lol:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 01 сен 2012, 18:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
пішохід писал(а):
virtuon писал(а):
Сьогодні там їхав хотів зайти спитати шо до чого..але немає жодної ознаки шо там шось таки було... а ні бігбордів,ні знаків,ні сміття....сезон полювання на гроши завершено.



цікаво....тобто люди у вересні вже не відпочивають на Шацьких озерах.... :lol: :lol:

що, І знаки з собою забрали???

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 01 сен 2012, 19:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 май 2011, 18:11
Сообщений: 1544
Авто: Passat
Город: Волынь
Максим-Перепелица писал(а):
І знаки з собою забрали???

так забрали скупердяги :lol:

_________________
Бегущие за машинами собаки — это души yволенныx гаишников


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 02 сен 2012, 10:28 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 сен 2010, 12:44
Сообщений: 321
Откуда: Львов
Авто: несколько разных
Да у них там "сезон по сбору бабла" с 1-го июля по 31-е августа каждый год!
Только ментов раньше (года два - три назад) не замечал, стояли парни в камуфляже с полосатыми палками и показывали куда идти платить неизвестно за что...
Все мирно шли и платили.
Теперь, видимо, делиться начали, контрацептивы! :lol:
Да и народ поумнел, можно и на "умника" нарваться.
Вот ментов, видать, и подключили! Для придания процедуре законного вида! ;)
...И заметте - не ГАИшников! :shock:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 04 сен 2012, 18:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
Сьогодні отримав відповідь на запит:
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику Шацького РВ УМВС України
підполковнику міліції Влащуку Петру Павловичу
44000, Волинська обл., смт Шацьк,
вул.Шковороди , 29

від


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ


Відповідно до ст. 5 ЗУ „Про інформацію”, кожен має право на інформацію, що передбачає можливіть вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів. Відповідно до ч.2 ст. 11 ЗУ „Про інформацію”, кожному забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто,_крім_випадків,_передбачених_Законом.
Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні звернення або особисто звертатись до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичним особам та посадових і службових осіб цих органів, що зобов"язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк. Відповідно до ст. 10 Закону України "Про інформацію" право на інформацію забезпечується зокрема: обов"язком органів державної влади, а також оганів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення. Згідно ст. 14 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядники інформації зобов"язані надавати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації. Та відповідно до ст. 20 Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. Відповідно до ст. 212-3 КУпАП, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб в сумі_425-850_грн.
18 липня 2012 року я, рухаючись належним мені автомобілем Chery Amulet, на в‘їзді до смт.Шацьк з боку м.Любомль на так званому «посту екологічного контролю» був зупинений працівником міліції за допомогою сигналів регулювальника. Поданих жезлом. Після зупинки транспортного засобу до мене підійшов старший прапорщик міліції Троцюк. Привітавшись та відрекомендувавшись, але не повідомивши мені причину зупинки та суть скоєного правопорушення повідомив дослівно таке: «Екологічний збір сплачують за в’їзд». На моє пряме запитання щодо причини зупинки мого транспортного засобу він відповів «Стоїть екологічний пост, от вам і причина зупинки». Далі у процесі спілкування я помітив, що у старшого прапорщика Троцюка відсутній нагрудний знак працівника ДАІ. Коли я його запитав про це, мені було повідомлено, що він не є працівником ДАІ. У мене одразу виникли сумніви, чи є цей громадянин взагалі працівником міліції, адже загально відомо, що відповідно до п.8.8 Правил дорожнього руху «жезл використовується тільки працівниками підрозділів Державтоінспекції та військової інспекції дорожнього руху». На моє прохання показати своє службове посвідчення, вказана особа зреагувала доволі дивно: дістаючи документ із кишені він запитав «Для чого воно оте потрібно, що ви тут знімаєте?» і таки дістав документ у розгорнутому вигляді, проте ознайомитися із ним можливості не надав. Фактично, дані щодо цього працівника отримані мною лише з його слів, адже я навіть не встиг прочитати його прізвище, не те що займану ним посаду, територіальну належність і термін дії. На моє прохання дати мені можливість ознайомитися із посвідченням він у грубій формі сказав «виключи камеру, тоді подивишся». Я заперечив щодо цього і сказав, що камеру не вимкну. Тоді старший прапорщик сказав «Ну то всьо…» і пішов від мого автомобіля, не побажавши мені «Щасливої дороги».
Повний відеозапис описаної ситуації знаходиться в мережі інтернет за адресою http://www.youtube.com/watch?v=Sh4T2qy-YyQ.
Керуючись вищевказаним та ст.ст. 9,10,32,33 ЗУ "Про інформацію", ст.ст. 3,4,5,10,14 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", прошу письмово надати вичерпну відповідь на такі питання:
1. Чи відповідає вказана старшим прапорщиком міліції Троцюком Богданом Федоровичем причина зупинки вичерпному переліку, наведеному в Законі України «Про міліцію»?
2. Чи було вчинене старшим прапорщиком міліції Троцюком Б.Ф. порушення п.8.8 Правил дорожнього руху в частині використання ним жезла для зупинки транспортних засобів?
3. Чи правомірна вимога старшого прапорщика міліції Троцюка Б.Ф. припинити відео фіксацію мого із ним спілкування?
4. Чи повинен на вимогу громадянина України працівник міліції пред’являти своє службове посвідчення?
5. Чи пред’явив старший прапорщик міліції Троцюк Б.Ф. своє службове посвідчення належним чином?
5. Чи повинен працівник міліції у взаємовідносинах з громадянами проявляти високу культуру і такт?
6. Чи було звертання старшого прапорщика міліції Троцюка Б.Ф. до мене на «ти» проявом високої культури і такту?

Відповідь прошу надіслати на мою поштову адресу в порядку і терміни, визначені чинним законодавством.


10.08.2012 р. _____________

прийшла така от відповідь:
Изображение

Изображение

а на запит у Шацький НПП прийшло таке:
Изображение

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 04 сен 2012, 19:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
п.3 из ментовского ответа - отголоски бреда Резникова - 307 ГК и т.д. :evil:

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 04 сен 2012, 20:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 май 2011, 18:11
Сообщений: 1544
Авто: Passat
Город: Волынь
До речі підписи директора різні :shock:

_________________
Бегущие за машинами собаки — это души yволенныx гаишников


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 04 сен 2012, 20:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
virtuon писал(а):
До речі підписи директора різні :shock:

ух ти, я і не помітив... будемо питати яка із відповідей справжня?

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 04 сен 2012, 20:49 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 май 2011, 18:11
Сообщений: 1544
Авто: Passat
Город: Волынь
порівняв одна сходиться з підписом шо в наказі в них на сайті.

_________________
Бегущие за машинами собаки — это души yволенныx гаишников


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 04 сен 2012, 20:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
virtuon писал(а):
порівняв одна сходиться з підписом шо в наказі в них на сайті.

ну хтось же ыз них справжный директор :lol:

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 06 сен 2012, 19:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
Щось сиджу і не можу толком скаргу скласти на Шацьких міліціянтів за таку відповідь на інфозапит. Херні всякої написали, а по суті - "0"... Ще й ту маячню, що Рєзніков молов приплели... Допоможіть трішки з тезами для скарги (я оце думаю - в обл. управління МВС писати чи в прокуратуру... чи і туди і туди?)

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 06 сен 2012, 19:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
Цитата:
18 липня 2012 року я, рухаючись належним мені автомобілем Chery Amulet, на в‘їзді до смт.Шацьк з боку м.Любомль на так званому «посту екологічного контролю» був зупинений працівником міліції за допомогою сигналів регулювальника. Поданих жезлом. Після зупинки транспортного засобу до мене підійшов старший прапорщик міліції Троцюк. Привітавшись та відрекомендувавшись, але не повідомивши мені причину зупинки та суть скоєного правопорушення повідомив дослівно таке: «Екологічний збір сплачують за в’їзд». На моє пряме запитання щодо причини зупинки мого транспортного засобу він відповів «Стоїть екологічний пост, от вам і причина зупинки». Далі у процесі спілкування я помітив, що у старшого прапорщика Троцюка відсутній нагрудний знак працівника ДАІ. Коли я його запитав про це, мені було повідомлено, що він не є працівником ДАІ. У мене одразу виникли сумніви, чи є цей громадянин взагалі працівником міліції, адже загально відомо, що відповідно до п.8.8 Правил дорожнього руху «жезл використовується тільки працівниками підрозділів Державтоінспекції та військової інспекції дорожнього руху». На моє прохання показати своє службове посвідчення, вказана особа зреагувала доволі дивно: дістаючи документ із кишені він запитав «Для чого воно оте потрібно, що ви тут знімаєте?» і таки дістав документ у розгорнутому вигляді, проте ознайомитися із ним можливості не надав. Фактично, дані щодо цього працівника отримані мною лише з його слів, адже я навіть не встиг прочитати його прізвище, не те що займану ним посаду, територіальну належність і термін дії. На моє прохання дати мені можливість ознайомитися із посвідченням він у грубій формі сказав «виключи камеру, тоді подивишся». Я заперечив щодо цього і сказав, що камеру не вимкну. Тоді старший прапорщик сказав «Ну то всьо…» і пішов від мого автомобіля, не побажавши мені «Щасливої дороги».
Повний відеозапис описаної ситуації знаходиться в мережі інтернет за адресою http://www.youtube.com/watch?v=Sh4T2qy-YyQ
У зв*язку з такою неприпустимою, як на мене, поведінкою вказаного працівника міліції мною було подано інформаційний запит до Шацького РВ УМВС України (додаток 1) з переліком питань щодо відповідності такої діяльності співробітника міліції нормам чинного законодавства. В отриманій відповіді на вказаний запит за підписом начальника Шацького районного відділу внутрішніх справ у Волинській області підполковника міліції Я.А. Москалюка не було надано вичерпних відповідей на мої запитання та мали місце факти суб*єктивного трактування нормативно-правових актів, що регулюють правовідносини у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху і взаємин між органами внутрішніх справ із громадянами.
Так, у п.1 своїх запитань я бажав дізнатися "Чи відповідає вказана старшим прапорщиком міліції Троцюком Богданом Федоровичем причина зупинки вичерпному переліку, наведеному в Законі України «Про міліцію»?". Проте на це питання я не отримав ані ствердної ані спростувальної відповіді, лише цитування окремих пунктів правил дорожнього руху та Закону України "Про міліцію", а також суб*єктивний висновок пана Москалюка про відповідність дій його підлеглого "Наданим йому правами та обов*язками"
Пунктом 2 запитань я вважав за потрібне визначити "Чи було вчинене старшим прапорщиком міліції Троцюком Б.Ф. порушення п.8.8 Правил дорожнього руху в частині використання ним жезла для зупинки транспортних засобів?". На це питання мені була надана відповідь, що відповідно до п.8.8 Правил дорожнього руху "Використання жезлу відноситься тільки для подачі сигналів регулювальником (коли посадова особа ДАІ чи військової безпеки дорожнього руху проводить регулювання руху на перехресті чи в інших обставинах і не зупиняє транспортні засоби". Проте у вказаному пункті ПДР України вказано зокрема таке: "Жезл використовується тільки працівниками підрозділів Державтоінспекції та військової інспекції безпеки дорожнього руху". Жодних подібних трактувань, як ті, що використовує у своїй відповіді пан Москалюк ПДР України не містять.
Окреме місце у відповіді як і у самому запиті посідає питання некоректного поводження з громадянами та вимога про припинення здійснення відеофіксації дій працівника міліції громадянами. Так, у відповіді пан Москалюк зазначає, що працівник міліції, в тому числі перебуваючи на службі "керується виключно правами і свободами, які гарантуються Конституцією та законодавством України". ..


вот тут я что-то не могу місли в кучу собрать...
хочу и Резникова и Азарова приплести со ссілками
ну и законі само собой...

...
У зв*язку з вищевикладеним та керуючись........................прошу
1. провести повну і всебічну перевірку викладених у заяві фактів
2. про результати перевірки повідомити на поштову адресу
.

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 09 сен 2012, 20:27 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
Завтра їду в ті краї, подивлюся на власні очі куди вони ті знаки поділи. На моїй пам*яті такого не було. щоб вони занки забирали звідти, цілий рік вони там були...

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 09 сен 2012, 20:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Максим-Перепелица писал(а):
Завтра їду в ті краї,



там реально гарні місця,природа класна..можна годинами на ті озера дивитися.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Питання про оплату за екологію
СообщениеДобавлено: 10 сен 2012, 22:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2010, 22:30
Сообщений: 1758
Откуда: Харкiвщина-Волинь
Авто: *временно пешеход
Город: Харкiвщина-Волинь
сегодня проезжал мимо этой точки... кроме горы пивных бутылок (стеклотару там не сдаю что ли?) ничего не выдает, что на этом месте было хоть что-то... просто заездной карман... знаки убрали все до единого: начиная со стоп-контроль (вместе со шлагбаумом) заканчивая ограничения скорости движения - вроде по 3 с каждой стороны... и вагончик унесли куда-то... Повторюсь, бывал там ранее и летом и зимой, естественно что зимой там никого не было, но знаки и вагончик там были всегда!!! Мы шо, шота не так написали??? :lol:

_________________
Будем жить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 95 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: