Текущее время: 28 мар 2024, 16:32

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 93 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 30 май 2014, 11:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 фев 2011, 09:54
Сообщений: 10522
Авто: ?
Город: КиЁв
BasterTV, пришел ответ на скаргу? А то и у меня сегодня повесили объявление, что я им должен. И главное Киевэнерго и Водоканал хотят, что бы я, сам им привез, а еще какие то 3 или 4 фирмочки, сами приедут проверят. Конечно за мой счет. :)

_________________
Шара и Жаба - Национальная черта!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 май 2014, 12:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
Паниковский писал(а):
И главное Киевэнерго

Я извиняюсь, что вмешиваюсь в ваш разговор. ;)
Но наша не поняла чего хочет Киевэнерго?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 май 2014, 14:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 фев 2011, 09:54
Сообщений: 10522
Авто: ?
Город: КиЁв
Backfire писал(а):
Паниковский писал(а):
И главное Киевэнерго

Я извиняюсь, что вмешиваюсь в ваш разговор. ;)
Но наша не поняла чего хочет Киевэнерго?

А хер его знает. Сейчас пойду гляну. :)

_________________
Шара и Жаба - Национальная черта!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 май 2014, 14:48 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 03 мар 2012, 23:26
Сообщений: 1369
Авто: toyota
Город: николаев
Backfire писал(а):
Паниковский писал(а):
И главное Киевэнерго

Я извиняюсь, что вмешиваюсь в ваш разговор. ;)
Но наша не поняла чего хочет Киевэнерго?

да шо непонятно-денег хотят накосить, пока в стране бардак. а так, как порядока никогда не было, то хотят они всегда :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 май 2014, 14:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 фев 2011, 09:54
Сообщений: 10522
Авто: ?
Город: КиЁв
Недосмотрел, это не Киевэнерго, а "Укрметртестстандарт". :)

_________________
Шара и Жаба - Национальная черта!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 май 2014, 08:47 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
Паниковский писал:

Цитата:
BasterTV, пришел ответ на скаргу? А то и у меня сегодня повесили объявление, что я им должен. И главное Киевэнерго и Водоканал хотят, что бы я, сам им привез, а еще какие то 3 или 4 фирмочки, сами приедут проверят. Конечно за мой счет. :)


Был занят всю неделю, Скаргу не отнес. в понедельник или вторник отнесу скаргу и возможно на прием пойду.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 08:57 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
Вчера отнес в АМК Скаргу. Секретарь сказала 30 дней будет ответ.

Окончательную версию СКАРГИ выложу сегодня. Ребята, ставьте в шаблон свои данные и несите в свои местные АМК, у кого такие вопросы.


Впечатления от посещения АМК судя как ведет себя секретарь не очень. Повышенная интонация (пока видно ей так позволяют с нами вести), с хамством, сделал замечание ей....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 09:07 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
BasterTV писал(а):
Впечатления от посещения АМК судя как ведет себя секретарь не очень. Повышенная интонация (пока видно ей так позволяют с нами вести), с хамством, сделал замечание ей....


это у Вас первое столкновения с работниками канцелярии?
они такие везде: в ЖЭК, судах, РДА, мэрии, нотариате, исполнительной, мусарне...
хамство, и ненависть к приходящим, позволившим её Величество потревожить и отвлечь от дел насущных, как составная должности "секретарь-делопроизводитель"...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 09:15 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
Голові Дніпропетровського обласного
територіального відділення
Антимонопольного комітету України
КУЧУГУРА Н. В.

Заявник
_______________
рахунок №
мешкає: 49000
м. Дніпропетровськ,
вул. _______ буд. №__, кв. №_
конт. тел. (096) ___________

СКАРГА
щодо порушення антимонопольного законодавства
Вважаю, що монополіст КП "Дніпрводоканал" вимагає з мене гроші без законних на те підстав та уникає повірки лічильника обліку холодної води, ігноруючи чинне законодавство України, тим самим має позазаконні грошові надприбутки з мене та громадян міста Дніпропетровська, а також існує злочинна схема незаконного збагачення КП "Дніпроводоканал".
У моїх заяві в надісланому рекомендованому листу №4________________ від 19.03.2014р., на адресу КП "Дніпроводоканал", вул. Красна № 21, м. Дніпропетровськ, була висунена вимога щодо проведення повірки приладу обліку холодної води, який встановлений у моїй квартирі за адресою м. Дніпропетровськ, вул.________, буд. №_, кв.№_, у зв'язку з закінченням міжповірочного терміну згідно пункту 3 статті 28 Закону України «Про метрологію і метрологічну діяльність», а також забезпечити демонтаж, транспортування та монтаж. Також у заяві було зазначено, що КП "Дніпроводоканал" є виконавцем послуг із водопостачання, визначений рішенням Дніпропетровської міської ради від 23.05.2007 № 25/15.

Хочу звернути Вашу увагу на то, що:
1) Згідно Закону України «Про метрологію і метрологічну діяльність» ст.28 пункт 3, Ухвали КМУ № 630 і Правил користування системами комунального водопостачання і водовідведення в містах і селищах України, повірку приладів обліку повинен робити виконавець послуг за власний рахунок. У пункті 1.13. останнього документа конкретно так і вказано:
«Періодична повірка, обслуговування і ремонт, зокрема демонтаж, транспортування і монтаж водомірів (фізичних осіб, що знаходяться у власності, які не є суб'єктами підприємницької діяльності), здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з водопостачання».
2) згідно ст. 20 пункт 3.3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний забезпечувати цілісність засобів обліку комунальних послуг та не втручатися в їх роботу,
3) згідно ст.19 Конституції України ніхто не має бути примушений робити те, що непередбачено законодавством України.

На мою заяву (лист від 19.03.2014р. вх. КП Дніпроводоканал від 25.03.2014 р. № К-____) з вимогою виконувати законодавство України та працювати додержуючись правового поля, начальник Управління "Водозбут" посадова особа Л.В. Тонкопій надала відповідь на мій запит не по суті та з уведенням мене в оману, а також її відповідь йде всупереч Конституції України, Закону України "Про метрологію і метрологічну діяльність", Закону України «Про житлово-комунальні послуги», "Правил надання послуг з централізованого опалювання холодної та гарячої води і водовідведення" та інше зазначене в моєму листі КП "Дніпроводоканал".
Крім того, мої права порушені діями монополіста КП "Дніпрводоканал", визначеними як правопорушення статтею 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», а саме п.2 цієї статті: зловживання монопольним (домінуючим) становищем, оскільки проживаючи за вищезазначеною адресою, я не маю змоги споживати комунальну послугу водопостачання та водовідведення в інших суб'єктів господарювання, крім КП "Дніпроводоканал",
Вищезазначене підпадає під дію статті 48 Закону України «Про захист економічної конкуренції», п.1, абзац 4: за результатами розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції органи Антимонопольного комітету України приймають рішення, в тому числі про визнання суб'єкта господарювання таким, що займає монопольне (домінуюче) становище на ринку.

В зв’язку з зазначеним вище, прошу:
1.Провести розслідування позазаконної діяльності монополіста КП "Дніпроводоканал".
2. Визнати КП "Дніпроводоканал" в установленому порядку монополістом на ринку комунальних послуг (або надати довідку якщо це вже визнано).
3. Захистити мої права від монополіста КП Дніпроводоканал" та забов’язати зазначене підприємство повірити прилад обліку води КВ-1,5 (№_______) встановлений за адресою м. Дніпропетровськ, вул.______, буд. №__, кв. №__ та діяти згідно чинного законодавства в моєму випадку.
4. Забовязати КП "Дніпроводоканал" здійснити перерахування особистого рахунку № ________ відповідно до діючого законодавства та показів лічильника.
5. Накласти штраф на монополіста КП "Дніпроводоканал" на користь держави.
6. Надати обов'язкові для розгляду рекомендації та внести до КП "Дніпроводоканал", суб'єкта господарювання, пропозиції щодо здійснення заходів, спрямованих на обмеження монополізму, розвиток підприємництва і конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, а також щодо припинення дій або бездіяльності, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію.



Додатки:
1. Заява на адресу КП "Дніпроводоканал"
2. Відповідь на Заяву (лист від 19.03.2014р. вх. КП Дніпроводоканал від 25.03.2014 р. № К-____) - Управління "Водозбут"
3. Квитанція про борг (КП "Дніпроводоканал" (Тітова 20, Красногвардейский р-н, м. Дніпропетровськ)) .







__________________ /_____________/ В.П. Водохлюп


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 09:21 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
freeman john писал(а):
BasterTV писал(а):
Впечатления от посещения АМК судя как ведет себя секретарь не очень. Повышенная интонация (пока видно ей так позволяют с нами вести), с хамством, сделал замечание ей....


это у Вас первое столкновения с работниками канцелярии?
они такие везде: в ЖЭК, судах, РДА, мэрии, нотариате, исполнительной, мусарне...
хамство, и ненависть к приходящим, позволившим её Величество потревожить и отвлечь от дел насущных, как составная должности "секретарь-делопроизводитель"...


Мне понравилась ваша формулировка -
Цитата:
хамство, и ненависть к приходящим, позволившим её Величество потревожить и отвлечь от дел насущных, как составная должности "секретарь-делопроизводитель"...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Что меня порадовало, оформила по всем правилам, штампик синячок без напоминания поставила.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 июн 2014, 15:30 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
Ну вот, есть первая ласточка по газу. http://gorod.dp.ua/news/91897#comment_2638717

Уже два человека сдали в АМК на водоканал.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 июн 2014, 15:38 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
BasterTV писал(а):
Ну вот, есть первая ласточка по газу. http://gorod.dp.ua/news/91897#comment_2638717

Уже два человека сдали в АМК на водоканал.


а нужно чтобы были тысячи...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 июн 2014, 23:31 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 июл 2011, 18:52
Сообщений: 1712
Авто: АЗЛК 2140, VW B3
Город: Харьков
Народ, может Я чего то не понял - но все службы ( газ, свет ) у вас стоят счетчики данной организации, и поверка проходит так что старый снимают, и поверенный иной одеваются. А в законе к-й вы сами приводили сказано, что предприятия проведут бесплатно проверку если не вы владелец счетчика, а на воду вроде мы сами и есть владельцы счетчиков.

_________________
Изображение
Изображение




Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 июн 2014, 23:35 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
MihEdNal писал(а):
на воду вроде мы сами и есть владельцы счетчиков.


Цитата:
У водоканалі пояснили, що наразі квартирні засоби обліку не належать до сфери управління "водоканалу", адже згідно зі ст. 19 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" виробник води, яким є "водканал", поки що не укладає прямі договори з мешканцями квартир, а лише з балансоутримувачами або власниками будинків в цілому, і тому не може вважатися надавачем (виконавцем) послуг.

Відповідно до п. 3 ст.28 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки, що належать фізичним особам, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, здійснюється за рахунок підприємств та організацій, які надають послуги (тобто – ЖЕКи, ЖБК, ОСББ).


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 июн 2014, 23:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 июл 2011, 18:52
Сообщений: 1712
Авто: АЗЛК 2140, VW B3
Город: Харьков
Цитата:
3. Порядок подання фізичними особами, що не є суб'єктами
підприємницької діяльності, - власниками засобів вимірювальної
техніки
(результати вимірювань якими використовуються для
здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну
і теплову енергію, газ і воду) на періодичну повірку цих засобів
та оплати за роботи, пов'язані з повіркою, встановлюється
Кабінетом Міністрів України. Періодична повірка, обслуговування та
ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж)
зазначених засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок
підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-,
газо- і водопостачання.


Тут вроде сказано что если вы не предприниматель И не владелец данного счетчика оплачивает предприятие.

К сожалению, я не знаю официального сайта поэтому привел цитату с сайта верховный рады.

_________________
Изображение
Изображение




Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 93 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: