Текущее время: 29 мар 2024, 12:04

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 93 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 00:10 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 мар 2009, 23:51
Сообщений: 716
Откуда: Кировоградская обл.
Авто: бтр
Город: Александрия
phpBB [video]

_________________
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.Изображение
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.ИзображениеИзображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 08:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
Lyuda
а может проще через суд раз и навсегда поставить на место такие организации?

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 08:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2009, 15:01
Сообщений: 1614
Откуда: Николаев
"Через суд" вон паспортные столы столько уже "ставят на место..." И всё равно они продолжают брать 2 цены с наивных граждан!

_________________
Опыт- самый лучший учитель, но за свои уроки он берёт наивысшую цену.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 08:39 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Таксист писал(а):
phpBB [video]


с 0:38 серьезное декольте, это у них дресс-код такой... представляю в чем ходит начальник :lol:
я уже дальше не слушал про образец заявления и долг :lol: :lol: :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 12:52 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
Уважаемые форумчане ДК. Все это я помещаю для наших совместных усилий в борьбе с системой.

Я знаю, что есть здесь много юристов в том числе и не профессиональных.

Просьба не тролить тему, вопрос очень важный. Кто готов поправить и помочь, пожалуйста, буду рад.
Итак, исправленное, дополненное, не окончательное
.
В свою очередь, я готов идти до конца и вас по ходу дела максимально информировать. Сюда я поместил по рекомендации Ростислава Шапошникова.

Голові Дніпропетровського обласного
територіального відділення
Антимонопольного комітету
України
КУЧУГУРА Н. В.

Заявник
Захлюпа В.П.
рахунок № 94482
мешкає: 49053
м. Дніпропетровськ,
вул. Водоп'янова 22 кв2
к. тел. 096454

СКАРГА
щодо порушення антимонопольного законодавства
Вважаю, що КП "Дніпрводоканал" вимагає з мене гроші без законних на то підстав та уникає повірки лічильника обліку холодної води, ігноруючи чинне законодавство України, тим самим має позазаконні грошові надприбутки з мене та громадян міста Дніпропетровська.
У моїй заяві була заявлена вимога провести повірку приладу обліку холодної води, встановленого у моїй квартирі за адресою_______, у зв'язку з закінченням міжповірочного терміну згідно пункт 3 статті 28 Закону України «Про метрологію і метрологічну діяльність» , а також забезпечити демонтаж, транспортування та монтаж. Також в заяві було зазначено, що КП Дніпроводоканал є виконавцем послуг із водопостачання, визначений рішенням Дніпропетровської міської ради від 23.05.2007 № 25/15.



Хочу звернути Вашу увагу на то, що:
1) згідно ст. 20 пункт 3.3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний забезпечувати цілісність засобів обліку комунальних послуг та не втручатися в їх роботу,
2) згідно ст.19 Конституції України ніхто не має бути примушений робити те, що непередбачено законодавством України.
На мою заяву (лист від 19.03.2014р. вх. КП Дніпроводоканал від 25.03.2014 р. № К-634) з вимогою виконувати законодавство України та працювати додержуючись правового поля, начальник Управління "Водозбут" Л.В. Тонкопій надала відповідь на мій лист, яка йде в супереч Конституції України, Закону України "Про метрологію і метрологічну діяльність", Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ,"Правил надання послуг з централізованого опалювання холодної та гарячої води і водовідведення" та інше зазначене в моєму листі КП "Дніпроводокнал".

Мої права порушені діями КП "Дніпрводоканал", визначеними як правопорушення статтею 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», а саме п.2 цієї статті: зловживання монопольним (домінуючим) становищем, оскільки проживаючи за вищезазначеною адресою, я не маю змоги споживати комунальні послуги в інших суб'єктів господарювання, крім КП "Дніпрводоканал", а підприємство КП "Дніпроводоканал" на моє письмове звернення (лист від 19.03.2014р. вх. КП "Дніпроводоканал" від 25.03.2014 р. № К-634) з вимогою виконувати законодавство України та працювати додержуючись правового поля надіслало відповідь, яка йде в супереч Конституції України, Закону України "Про метрологію і метрологічну діяльність", Закону України «Про житлово-комунальні послуги», "Правил надання послуг з централізованого опалювання холодної та гарячої води і водовідведення" та інше зазначене в моєму листі КП "Дніпроводоканал".
Вищезазначене підпадає під дію статті 48 Закону України «Про захист економічної конкуренції»,п.1, абзац 4: за результатами розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції органи Антимонопольного комітету України приймають рішення, в тому числі про визнання суб'єкта господарювання таким, що займає монопольне (домінуюче) становище на ринку.


В зв’язку з зазначеним вище, прошу:
1. Вас провести розслідування позазаконної діяльності монополіста КП "Дніпроводоканал".
2. Визнати КП "Дніпроводоканал" в установленому порядку монополістом на ринку комунальних послуг (або надати довідку якщо це вже визнано).

2. Захистити мої права від монополіста КП Дніпроводоканал" та забов’язати зазначене підприємство повірити прилад обліку води КВ-1,5 (№ 203688) встановлений за адресою вул._________ та діяти згідно чинного законодавства в моєму випадку.

3. Забовязати КП "Дніпроводоканал" здійснити перерахування особистого рахунку № 94482 відповідно до діючого законодавства та показів лічильника

4. Накласти штраф на монополіста КП "Дніпроводоканал" на користь держави.


Додатки:
1. Заява на адресу КП "Дніпроводоканал"
2. Відповідь на Заяву (лист від 19.03.2014р. вх. КП Дніпроводоканал від 25.03.2014 р. № К-632) - Управління "Водозбут"
3. Квитанція про борг


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 12:55 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
Вчера, 13.05.2014, в парламенте пастор, тьфу, президент или как там его - глава парламента Турчинов, три раза пытался проголосовать поправку к Закону о метрологии где хотят возложить поверку счетчиков на воду на плечи потребителей и его прихожан в том числе.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 13:01 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
покращення? Турчинов "сын" Азарова.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 13:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
BasterTV писал(а):
Вчера, 13.05.2014, в парламенте пастор, тьфу, президент или как там его - глава парламента Турчинов, три раза пытался проголосовать поправку к Закону о метрологии где хотят возложить поверку счетчиков на воду на плечи потребителей и его прихожан в том числе.

Во-первых, вчера он хотел проголосовать абсолютно новый закон 4583
О том, что Вы говорите, я в нем ничего не нашел. Тыкните.
А вот такое есть в ст.17 :
Цитата:
4. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), у тому числі засобів, що є власністю фізичних осіб, які не є підприємцями, забезпечуються суб’єктами господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 13:29 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 12 ноя 2010, 08:54
Сообщений: 1962
Авто: Lanos
BasterTV писал(а):
Вчера, 13.05.2014, в парламенте пастор, тьфу, президент или как там его - глава парламента Турчинов, три раза пытался проголосовать поправку к Закону о метрологии где хотят возложить поверку счетчиков на воду на плечи потребителей и его прихожан в том числе.

А зате що п*здить не розібравши - язики нахрен відрубувати.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2014, 13:36 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
в том что хотели проголосовать Проект Закону про метрологію та метрологічну діяльність

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
до проекту Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»

1. Кодекс України про адміністративні правопорушення"( ст.171, 171-1, 171-2, 172, 172-1)
2. Закон України «Про підтвердження відповідності»
3. Закон України «Про захист прав споживачів»
4. Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»
5. Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

BasterTV, в каком из поданых ЗУ конкретно указана статья в которую внесен ОБОВ*ЯЗОК споживача проводити періодичну повірку за власний кошт?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2014, 09:04 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
В ответ на мое письмо в Водоканал, мне начальником Управления "Водосбыт" был дан ответ. - "Постановой КМУ 01.06.11 №869 в додатку до постанови зазначено, періодична повірка входить до переліку послуг з утримання будинків і споруд, та прибудинкових територій". Смотрите выше скриншоты этого ответа.

Со слов знакомого работника КРУ, они делали проверку на этот предмет и такого нет. Потому мне сказал работник КРУ, вам начальник управления "Водосбыт" просто врет в письменном ответе.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2014, 09:49 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
И еще, если есть юристы, помогите подшлифовать в Скарге.

1. То есть, ПОСАДОВА особа в лице начальника "Водосбыт" КП "Днепроводоканал" Л.В. Тонкопий, вводит в оману как меня так и потребителей услуги Днепропетровска, каким образом это можно присовокупить к моей скарге в АМК?

2. Как бы еще не мешало вставить формулировку: Тем самым существует преступная схема по незаконному обогащению монополистом КП "Днепроводоканал" и обворовыванию меня и граждан города Днепропетровска.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2014, 13:20 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
freeman john писал(а):
в том что хотели проголосовать Проект Закону про метрологію та метрологічну діяльність

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
до проекту Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»

1. Кодекс України про адміністративні правопорушення"( ст.171, 171-1, 171-2, 172, 172-1)
2. Закон України «Про підтвердження відповідності»
3. Закон України «Про захист прав споживачів»
4. Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»
5. Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

BasterTV, в каком из поданых ЗУ конкретно указана статья в которую внесен ОБОВ*ЯЗОК споживача проводити періодичну повірку за власний кошт?


В тот день, 13.05, три раза голосовали до внесеня до порядку денного змін до Закону про метрологію. И не внесли.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2014, 14:26 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 09 фев 2011, 19:02
Сообщений: 142
Авто: есть
Город: Азовское море
ТС, у вас скарга ни о чём. Нужно писать подробно в чём состоит нарушение со стороны водоканала, а не просто перечислять ваши права. Хотя бы вставьте ссылку на то, что поверка делается за их счёт и сравните с тем, что говорят они. Напишите про негативные последствия для вас, если не будет поверки и т.п.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 май 2014, 06:29 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 23 июл 2010, 14:47
Сообщений: 49
Санёчек писал:
Цитата:
ТС, у вас скарга ни о чём. Нужно писать подробно в чём состоит нарушение со стороны водоканала, а не просто перечислять ваши права. Хотя бы вставьте ссылку на то, что поверка делается за их счёт и сравните с тем, что говорят они. Напишите про негативные последствия для вас, если не будет поверки и т.п.


Санёчек, помещаю обновленную версию скарги.

Голові Дніпропетровського обласного
територіального відділення
Антимонопольного комітету
України
КУЧУГУРА Н. В.

Заявник
Захлюпа В.П.
рахунок № 94482
мешкає: 49055
м. Дніпропетровськ,
вул. Водоп'янова 22 кв2
к. тел. 0964540707

СКАРГА
щодо порушення антимонопольного законодавства
Вважаю, що монополіст КП "Дніпрводоканал" вимагає з мене гроші без законних на то підстав та уникає повірки лічильника обліку холодної води, ігноруючи чинне законодавство України, тим самим має позазаконні грошові надприбутки з мене та громадян міста Дніпропетровська, , а також існує злочинна схема незаконного збагачення КП "Дніпроводоканал".
У моїх заявах (лист від 08.02.2014р.на адресу вул. Тітова 20 Красногвардейский р-н. водоканал - відмовились прийняти рекомендований лист) та (рекомендований лист від 19.03.2014р.) на адресу КП "Дніпроводоканал", вул. Красна № 21, м. Дніпропетровськ, була висунена вимога провести повірку приладу обліку холодної води, встановленого у моїй квартирі за адресою_______, у зв'язку з закінченням міжповірочного терміну згідно пункт 3 статті 28 Закону України «Про метрологію і метрологічну діяльність» , а також забезпечити демонтаж, транспортування та монтаж. Також в заяві було зазначено, що КП "Дніпроводоканал" є виконавцем послуг із водопостачання, визначений рішенням Дніпропетровської міської ради від 23.05.2007 № 25/15.

Хочу звернути Вашу увагу на то, що:
1) згідно ст. 20 пункт 3.3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний забезпечувати цілісність засобів обліку комунальних послуг та не втручатися в їх роботу,
2) згідно ст.19 Конституції України ніхто не має бути примушений робити те, що непередбачено законодавством України.

На мою заяву (лист від 19.03.2014р. вх. КП Дніпроводоканал від 25.03.2014 р. № К-634) з вимогою виконувати законодавство України та працювати додержуючись правового поля, начальник Управління "Водозбут" Л.В. Тонкопій надала відповідь, яка йде всупереч Конституції України, Закону України "Про метрологію і метрологічну діяльність", Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ,"Правил надання послуг з централізованого опалювання холодної та гарячої води і водовідведення" та інше зазначене в моєму листі КП "Дніпроводокнал".
Крім того, посадова особа Л.В. Тонкопій, начальник Управління "Водозбут" КП "Дніпроводокнал", надала відповідь на мій запит не по суті, а також з уведенням мене в оману. Мої права порушені діями монополіста КП "Дніпрводоканал", визначеними як правопорушення статтею 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», а саме п.2 цієї статті: зловживання монопольним (домінуючим) становищем, оскільки проживаючи за вищезазначеною адресою, я не маю змоги споживати комунальну послугу водопостачання та водовідведення в інших суб'єктів господарювання, крім КП "Дніпроводоканал", а підприємство КП "Дніпроводоканал" на моє письмове звернення (лист від 19.03.2014р. вх. КП "Дніпроводоканал" від 25.03.2014 р. № К-632) з вимогою виконувати законодавство України та працювати додержуючись правового поля надіслало відповідь, яка йде в супереч Конституції України, Закону України "Про метрологію і метрологічну діяльність", Закону України «Про житлово-комунальні послуги», "Правил надання послуг з централізованого опалювання холодної та гарячої води і водовідведення" та інше зазначене в моєму листі КП "Дніпроводоканал".
Вищезазначене підпадає під дію статті 48 Закону України «Про захист економічної конкуренції»,п.1, абзац 4: за результатами розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції органи Антимонопольного комітету України приймають рішення, в тому числі про визнання суб'єкта господарювання таким, що займає монопольне (домінуюче) становище на ринку.

В зв’язку з зазначеним вище, прошу:
1.Провести розслідування позазаконної діяльності монополіста КП "Дніпроводоканал".
2. Визнати КП "Дніпроводоканал" в установленому порядку монополістом на ринку комунальних послуг (або надати довідку якщо це вже визнано).
3. Захистити мої права від монополіста КП Дніпроводоканал" та забов’язати зазначене підприємство повірити прилад обліку води КВ-1,5 (№ 203688) встановлений за адресою вул._________ та діяти згідно чинного законодавства в моєму випадку.
4. Забовязати КП "Дніпроводоканал" здійснити перерахування особистого рахунку № 94482 відповідно до діючого законодавства та показів лічильника .
5. Накласти штраф на монополіста КП "Дніпроводоканал" на користь держави.


Додатки:
1. Заява на адресу КП "Дніпроводоканал"
2. Відповідь на Заяву (лист від 19.03.2014р. вх. КП Дніпроводоканал від 25.03.2014 р. № К-632) - Управління "Водозбут"
3. Копія квитанції про борг (КП "Дніпроводоканал" (Тітова 20, м.Дніпропетровськ)) .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 93 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: