Текущее время: 28 мар 2024, 15:10

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 15 июн 2017, 17:50 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 15 окт 2009, 15:02
Сообщений: 29
Откуда: Киев
Подскажите пожалуйста, верны ли мои предположения.

1. Был суд первой инстанции, админ. справа по протоколу на меня. Заседание я пропустил, т.к. повестку нормально не получил.
В КАС сказано следующее:
Цитата:
Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 128. Наслідки неприбуття в судове засідання особи, яка бере участь у справі
6. Якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Вопрос1 : правильно ли я понимаю, что мое дело могло быть рассмотрено ТОЛЬКО в письмовому провадженні ? Это очень важно, поскольку далее...



2. Буду подавать апелляцию. Жду постанову.
Есть такой момент:
Цитата:
Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 167. Проголошення судового рішення, видача або направлення судового рішення особам, які беруть участь у справі, та особам, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи, інтереси чи обов'язки
3. Особам, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні, копія судового рішення надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення протягом трьох днів з дня його ухвалення чи складення у повному обсязі або у разі їх звернення вручаються під розписку безпосередньо в суді.
Вопрос 2: постанова является судебным решением? т.е. они должны выслать мне копию постановы?
Вопрос 3: как оно на практике происходит? а то меня что-то сомнения берут, что они вышлют ее, т.к. помощница судьи сказала, что можно будет получить копию постановы в суде ровно через неделю после даты заседания... а ведь должны отправить в течении семи дней...




3. И вот теперь самый интересный момент, по срокам обжалования:
Цитата:
Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 186. Порядок і строки апеляційного оскарження
2. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Вопрос 4:
Получается, если я могу быть на 100% уверен, что дело было в письмовому провадженні, и суд обязан выслать мне постанову рекомендованным письмом, то десятидневный срок на подачу апелляции начнет исходить с даты получения мною письма на почте?


Вопрос для меня очень существенный, т.к. с одной стороны, если все это верно - то это мне на руку, пусть посылают как можно дольше (или вообще не посылают:) - у меня будет больше времени на подготовку и отсрочку.
С другой стороны, если не верно - то мне надо самому бежать получать копию в суд, чтобы не пропустить обычный срок обжалования (10 дней с момента вынесения постановы).


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 июн 2017, 18:18 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Juiceman писал(а):
Подскажите пожалуйста, верны ли мои предположения.

1. Был суд первой инстанции, админ. справа по протоколу на меня. Заседание я пропустил, т.к. повестку нормально не получил.
2. Буду подавать апелляцию. Жду постанову.
Вопрос 2: постанова является судебным решением? т.е. они должны выслать мне копию постановы?
Вопрос 3: как оно на практике происходит? а то меня что-то сомнения берут, что они вышлют ее, т.к. помощница судьи сказала, что можно будет получить копию постановы в суде ровно через неделю после даты заседания... а ведь должны отправить в течении семи дней...


1. В апелляционной скарге опишите данный факт, можете даже в канцелярии суда снять копии из материалов административного дела по протоколу ч.1 ст. 130 КУпАП, там должна быть копия повестки с Вашей подписью, т.к. вручается она под расписку
2. Подавайте и описывайте всё что не исследовалось в суде первой инстанции ( прочтёте что именно в постановлении суда)
3. Я же Вам писал берёте личный паспорт и приходите в канцелярию суда по административным делам или общую канцеярию, они выдают Вам копию , пишите (Заява про видачу копії рішення суду) образец в канцелярии суда, заверяют постанову судьи печатью и вот дальше апелляция...


Juiceman писал(а):
3. И вот теперь самый интересный момент, по срокам обжалования:


Вам уже Ув. камрад aphalin отвечал, не путайте КАСУ и КУпАП

Цитата:
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 294. Набрання постановою судді у справі про адміністративне правопорушення законної сили та перегляд постанови

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 7 та частиною першою статті 287 цього Кодексу.

Апеляційна скарга, подана після закінчення цього строку, повертається апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Апеляційна скарга подається до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову. Місцевий суд протягом трьох днів надсилає апеляційну скаргу разом із справою у відповідний апеляційний суд.

Апеляційний перегляд здійснюється суддею апеляційного суду протягом двадцяти днів з дня надходження справи до суду.

Апеляційний суд повідомляє про дату, час і місце судового засідання особу, яка подала скаргу, інших осіб, які беруть участь у провадженні у справі про адміністративне правопорушення, не пізніше ніж за три дні до початку судового засідання.

Неявка в судове засідання особи, яка подала скаргу, інших осіб, які беруть участь у провадженні у справі про адміністративне правопорушення, не перешкоджає розгляду справи, крім випадків, коли є поважні причини неявки або в суду відсутня інформація про належне повідомлення цих осіб.

Апеляційний суд переглядає справу в межах апеляційної скарги. Суд апеляційної інстанції не обмежений доводами апеляційної скарги, якщо під час розгляду справи буде встановлено неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права. Апеляційний суд може дослідити нові докази, які не досліджувалися раніше, якщо визнає обґрунтованим ненадання їх до місцевого суду або необґрунтованим відхилення їх місцевим судом.

За наслідками розгляду апеляційної скарги суд апеляційної інстанції має право:

1) залишити апеляційну скаргу без задоволення, а постанову без змін;

2) скасувати постанову та закрити провадження у справі;

3) скасувати постанову та прийняти нову постанову;

4) змінити постанову.

У разі зміни постанови в частині накладення стягнення, в межах, передбачених санкцією статті цього Кодексу, воно не може бути посилено.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 июн 2017, 18:44 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 15 окт 2009, 15:02
Сообщений: 29
Откуда: Киев
freeman john писал(а):
1. В апелляционной скарге опишите данный факт, можете даже в канцелярии суда снять копии из материалов административного дела по протоколу ч.1 ст. 130 КУпАП, там должна быть копия повестки с Вашей подписью, т.к. вручается она под расписку
2. Подавайте и описывайте всё что не исследовалось в суде первой инстанции ( прочтёте что именно в постановлении суда)
Да, с этим все ясно, вы уже говорили кажется, спасибо.

freeman john писал(а):
3. Я же Вам писал берёте личный паспорт и приходите в канцелярию суда по административным делам или общую канцеярию, они выдают Вам копию , пишите (Заява про видачу копії рішення суду) образец в канцелярии суда, заверяют постанову судьи печатью и вот дальше апелляция...
Да, я помню, с этим тоже ясно. Но понимаете, если бы все было так, как я описал в первом посте, то мне это было бы не выгодно - было бы выгодно ждать по почте. В этом весь момент и есть.

freeman john писал(а):
Вам уже Ув. камрад aphalin отвечал, не путайте КАСУ и КУпАП
Извиняюсь, наверное тут весь корень моих ошибок. Читаю, но все равно не могу понять, почему я не могу руководствоваться КАСУ также ?

Гугл выдает везде такое:
Цитата:
Різниця між Кодексом про адміністративні правопорушення та Кодексом адміністративного судочинства України ?

Завданням Кодексу України про адміністративні правопорушення є охорона прав і свобод громадян, власності, конституційного ладу України, прав і законних інтересів підприємств, установ і організацій, встановленого правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання Конституції і законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов'язків, відповідальності перед суспільством. Закони України про адміністративні правопорушення до включення їх у встановленому порядку до цього Кодексу застосовуються безпосередньо.
Кодекс адміністративного судочинства України

Закон вiд 06.07.2005 № 2747-IV (КАСУ)
Кодекс адміністративного судочинства України визначає юрисдикцію, повноваження адміністративних судів щодо розгляду адміністративних справ, порядок звернення до адміністративних судів та порядок здійснення адміністративного судочинства. Завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.
Суд должен судить меня по КАСУ, придерживаться КАСУ. Или?... (омг, как тут все сложно ((()


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 июн 2017, 18:54 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
причём здесь гугл...

на Вас составили протокол об административном правонарушении по ч.1 ст.130 КУпАП, и по ч.2 ст. 130 КУпАП и материалы переслали в суд, постановление ( решение) выносит суд, а не должностное лицо - патрульный полицейский УПП.

это если бы у Вас на руках была постанова например по ч.1 ст. 122 КУпАП и Вы обжаловали бы незаконные действия патрульного полицейского тогда бы применялись бы нормы КАСУ и подавали бы АДМІНСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ про визнання дій іпатрульного поліцейсьокого взводу № ...... роти .......... УПП міста ....., протиправними та скасування постанови серії ........... № ............ від ............. 2017 року про накладення адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України, закриття провадження по справі про адміністративне правопорушення


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 июн 2017, 19:07 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Juiceman писал(а):
если бы все было так, как я описал в первом посте, то мне это было бы не выгодно - было бы выгодно ждать по почте. В этом весь момент и есть.


нечего здесь ждать.
нужно самому долбить эту стену, самому...

брать постанову суда, внимательно вчитываться в текст, какие именно доказательства по делу перечисленные в ст. 251 КУпАП исследовались судом, в судебном заседании:

- поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності (передавались ли они вместе с материалами составленными патрульным полицейским УПП),
- свідків ( вызывались ли они, были ли опрошены в судебном заседании),
- показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності (имеются и в материалах дела эти самые показания технических средств)

вот тогда могут говорить о
Цитата:
всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 июн 2017, 19:42 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 15 окт 2009, 15:02
Сообщений: 29
Откуда: Киев
Я думал, что если у меня адміністративне правопорушення, тогда я могу два кодекса сразу приплетать, и тот и тот ... извиняюсь, протупил по незнанию... :roll: :(
С ваших слов понял, что если бы я обжаловал постанову, тогда бы процесс шел по КАСУ. Ладно, не буду больше у вас уточнять, сам буду разбираться с этим, такой момент существенный, только кучу времени потерял.
А так, лирическое отступление: ох и с@#$а ( нехороший человек) эта помощница..
Пропущенное мною заседание было в пятницу 9-го. Пришел в суд сразу в понедельник 12-го. Она сказала, что смогу забрать постанову только в пятницу 16-го (получается через 7 дней после заседания). И получается, у меня фактически один день, чтобы подать апелляцию - понедельник 19-го. Вот так... ((( И еще сказала, что у меня 10 дней на обжалование с момента получения мною постановы, а не с момента вынесения!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 июн 2017, 20:00 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Juiceman писал(а):
И еще сказала, что у меня 10 дней на обжалование с момента получения мною постановы, а не с момента вынесения!


Цитата:
Стаття 289. Строк оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення

Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови,
а щодо постанов по справі про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі, - протягом десяти днів з дня вручення такої постанови.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 июн 2017, 22:22 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 15 окт 2009, 15:02
Сообщений: 29
Откуда: Киев
Ну я разумеется имел в виду постанову суда. Апелляцию.
А вы приводите ссылку на обжалование, т.е. иск в суд первой инстанции.
Все-таки у меня 10 дней с момента вынесения постановы суда.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 июн 2017, 06:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Juiceman писал(а):
Ну я разумеется имел в виду постанову суда. Апелляцию.
А вы приводите ссылку на обжалование, т.е. иск в суд первой инстанции.
Все-таки у меня 10 дней с момента вынесения постановы суда.
Вже відомо, що визнали винним? Чи апеляція треба для заготовки, щоб у випадку визнання винним встигнути вкластися у строки?

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 июн 2017, 17:57 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 15 окт 2009, 15:02
Сообщений: 29
Откуда: Киев
aphalin писал(а):
Вже відомо, що визнали винним
Так, помічниця в усній формі сказала та дала квитанції на оплату штрафу та судового збору.
До речі, чи маю я платити збір за суд першої інстанції якщо я буду подавати апеляцію ?
aphalin писал(а):
Чи апеляція треба для заготовки, щоб у випадку визнання винним встигнути вкластися у строки
Ну і це твердження також вірне. Щось треба підготувати, бо...

До речі, оффтоп, знову крапля лірики. Сьогодні зранку приіхав забирати постанову суду та ознайомитися з матеріалами. Написав відповідно дві заяви, здав у канцелярію, зареєстрували, все ок. Аж потім помічниця каже - дамо лише після обіду... :) І це через сім днів після винесення! А друга каже - "в нас є 10 днів на видачу постанови" !!!! бу-га-га... Тобто в мене є 10 днів на апеляцію, а в них 10 днів на видачу ! Зачитую одразу ім статтю КУпАП де сказано, що вони на третій день мають ії мені видати, вони нічого чути не хочуть. До речі на третій день, в понеділок, я якраз до них і приїхав, але сказали почекати до цієї п'ятниці. Пішов на зустріч, називається... Такі справи. Тепер в мене є лише понеділок, щоб отримати постанову та в той же день подати апеляцію... Буду через почту ії подавати.

Ось думаю, цікаво, а як в таких випадках на наступне треба діяти... Фактично, я подав сьогодні заяву на отримання копії постанови, в мене є фото підтвердження що вона зареєстрована, але мені ії сьогодні на видали. Як би я міг це довести? Займатися зараз вже сенсу нема цим, але просто цікаво.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2017, 15:56 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Juiceman писал(а):
До речі, чи маю я платити збір за суд першої інстанції якщо я буду подавати апеляцію ?
Ніякої плати до вступу постанови в законну силу. А постанова вступить в силу після розгляду справи апеляційним судом.
Juiceman писал(а):
вони нічого чути не хочуть
Ну це лікується скаргою на ім*я голови суду.
Juiceman писал(а):
Як би я міг це довести?
Дуже просто. Про видачу постанови пишеться розписка/робиться відмітка про відправлення поштою. Якщо станом на якусь дату нічого такого немає - значить рішення не видали.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 июн 2017, 11:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
Juiceman писал(а):
Тепер в мене є лише понеділок, щоб отримати постанову та в той же день подати апеляцію...
до апеляції додати заяву про поновлення строків (чи прямо в апеляції прохати)

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 июн 2017, 12:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Sans писал(а):
Juiceman писал(а):
Тепер в мене є лише понеділок, щоб отримати постанову та в той же день подати апеляцію...
до апеляції додати заяву про поновлення строків (чи прямо в апеляції прохати)
Це лотерея. Можуть поновити строк, а можуть і не поновити. Краще апеляцію із якою-небудь ахінеєю у строк, а тоді додатково заслати пояснення по справі із детальним обґрунтуванням.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Google Adsense [Bot] и гости: 16


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: