Текущее время: 28 мар 2024, 14:07

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 62 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 13:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 янв 2011, 12:30
Сообщений: 3282
Откуда: Deutschland
Авто: BMW 318i E46
Город: Alte Stadt
http://www.ord-ua.com/2012/02/27/shishm ... age=2#last
:lol: :lol: :lol: проснулись тролли :lol: :lol: :lol:

_________________
"...я с радостью готов простить своих врагов... увидев их повешенными..." Г.Гейне
"...иных приматов отправил в ЧС..." CRV_Kiev


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 13:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
ВОТ ИСК подготовил что кто скажет



Позивач:
Андреева Татьяна Петровна


Відповідач 1:
СЗ ДПС ОП при МВС України
01135 м. Київ пр. Перемоги 10В

Відповідач 2:
Інспекторо ІДПС СЗ ОП при МВС України
Харченко Ігорь Валерійович
01135 м. Київ пр. Перемоги 10В

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання протиправною та скасування постанови про накладення
адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху
України, від 25.02.2012 року серія ВС1№ 155302, та скасування протоколу від 25.02.2012 року серія АА1№ 637165

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

Інспектором ІДПС СЗ ОП при МВС України ст. лет. міліциї Харченко Ігорь Валерійович
складен протокол про адміністративне правопорушення від 25.02.2012 року серія АА1№ 637165 та прийнята Постанова по справі про адмінстративне правопорушення в від 25.02.2012 року серія ВС1№ 155302, згідно якої на мене наложено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 255 (двісті п’ятьдесят п’ять) гривень.
Згідно протоколу, мною 25.02.2012 року в 11 годині 30 хвилин в м.Києві на проспекті Паладіна при керуванні автомобілем SKODA FABIA з н/з AA3554НВ було порушено вимоги дорожнього знаку 3.34 „Зупинка заборонена”. З вказаним протоколом та постановою не погоджуюсь, оскільки він складен з порушенням норм процессуального, матеріального права та правил оформлення адміністративних матеріалів. А саме:

1. Згідно статті 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Згідно моїх пояснень я виконала зупинку транспортного засобу в зоні дії знаку 3.34, бо під час руху мій трансопртний засіб почав глохнути і я була змушена зробити вимушену зупинку щоб усунути недоліки
При зупинці я вмикнула аварійну світлову сигналізацію та виставила знак «аварійної зупинки» Таким чином в данному випадку мною була здійснена вимушена зупинка мого транспортного засобу згідно п.1.10 Правил Дорожнього Руху. При цьому була включена аварійна світлова сигналізація згідно п.9.9 Правил Дорожьного Руху. Та виставлений знак «аварійної зупинки» згідно 9.10 Правил Дорожьного Руху.

В результаті вимушенної зупинки я діяла згідно п.15.14 ПДР та прийняла міри для того, щоб не заважати руху інших транспортних засобів та не створювати аварійну ситуацію що підтверджується фото та відео на якому зафіксовано всі мої діі

Також звертаю увагу суду на те, що все що відбувалося фіксував на камеру громадянин України Крижевский Володимир Васильович який мешкає с.Бузова вулиця Ленiна 15 кв 15 Київська область Києво-святошинського району 08120 якого я прошу визнати свідком подій того дня.


При складанні протоколу інспектором ДПС було порушено і мої права, а саме інспектор ДПС Ніконов О.І. не роз’яснив мені мої права, передбачені ст.268, а саме: «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі» - що було порушено при винесенні вказаної постанови, без моєї присутності, у зв’язку з чим лишив мене права користуватися правовою допомогою, заявляти клопотання та надати документи, які передбачені ст.33 КУпАП, що в свою чергу спричинило неправильне та необґрунтоване рішення по справі. Під час складання протоколу я неодноразово хотіла заявити клопотання про надані мені правової допомоги на що інспектор відповів мені відмовою
Всі події були зафіксовано на камеу (відео в додатках)

Ст. 69 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.
Крім цього, ч.3 ст. 70 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги, а відповідно до ч. 4 вищезазначеного кодексу, обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.

Зважаючи на викладене вважаю, що постанова ВМ1№ 108362 від 21.02.2011 р. по справі про адміністративне правопорушення прийнята з порушеннями Конституції та законів України, є не обґрунтованою, та незаконною.

Скарга подається до суду за місцем мого проживання, відповідно до ч.2 ст. 19 Кодексу адміністративного судочинства України та Постанови №2 Пленуму Вищого Адміністративного Суду України від 6 березня 2008 року.
Відповідно до ст. 288 ч.5 КУпАП України, особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293, 295 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6-11, 17, 18 Кодексу адміністративного судочинства України ,

Прошу:
Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі.
Визвати до суду свідка Крижевскього В.В
2. Визнати протиправними дії Інспектором Харченко I.В
3. Зазначену постанову ВС1№ 155302 від 25.02.2012 у справі про адмніністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати.
4. Провадження у справі про адміністративне правопорушення закрити у зв’язку з відсутністю події адміністративного правопорушення і складу адміністративного правопорушення в моїх діях.

Додатки:
1. Копії позовної заяви на 3 арк. – 3 шт.
2. Копії постанови серії ВС1№ 155302 в справі про адміністративне правопорушення від
25.02.2012 р – 3 шт.
3. Копії протоколу серії АА1№ 637165 про адміністративне правопорушення від 25.02.2012 р – 3 шт
4. Копії паспорту – 3 шт.
Копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 3 шт
Фото 3-шт
Компакт диск -3 шт

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Последний раз редактировалось Vovka28 27 фев 2012, 13:35, всего редактировалось 4 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 13:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
ну, для начала приведи в порядок - я сделаЛ (сделала...) ))
опиши какие конкретно действия ты сделалА (аварийка, знак) и причину остановки (чек загорелся...)
в прошу - вызвать свидетеля.......

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 13:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Alyans писал(а):
ну, для начала приведи в порядок - я сделаЛ (сделала...) ))
опиши какие конкретно действия ты сделалА (аварийка, знак) и причину остановки (чек загорелся...)
в прошу - вызвать свидетеля.......

уже подправил

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 13:30 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 мар 2011, 08:40
Сообщений: 1135
Авто: вылысыпыдыст я
Город: Буча
Стилистически еще раз просмотри иск:
Цитата:
засіб почав глохнути і я зробити

Цитата:
вимушенної зупинки я діяв (діяла) згідно п.15.14 ПДР та прийняв (прийняла) міри

Цитата:
про надані мені правової допомоги

_________________
Пересекая сплошную переходишь линию фронта.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 13:36 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
sash11 писал(а):
Стилистически еще раз просмотри иск:
Цитата:
засіб почав глохнути і я зробити

Цитата:
вимушенної зупинки я діяв (діяла) згідно п.15.14 ПДР та прийняв (прийняла) міри

Цитата:
про надані мені правової допомоги



вроде подправил смотри

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 13:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
Vovka28 писал(а):
складен протокол про адміністративне
складено
Vovka28 писал(а):
згідно якої на мене наложено адміністративне стягнення
накладено
Vovka28 писал(а):
оскільки він складен з порушенням
складено
Vovka28 писал(а):
Відповідно до ст. 288 ч.5 КУпАП України, особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
уже это не катит, если я не ошибаюсь

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 13:49 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Vovka28 писал(а):
Відповідно до ст. 288 ч.5 КУпАП України, особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
уже это не катит, если я не ошибаюсь[/quote]

это нужно уточнить

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 13:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Скарга начальнику кобры


Начальнику спеціального загіну
ДПС ОП МВС України
Стрільцю В.Ф.
01135 м. Київ пр. Перемоги 10В



Андреева Татьяна Петровна


СКАРГА
про визнання протиправною та скасування постанови про накладення
адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху
України, від 25.02.2012 року серія ВС1№ 155302, та скасування протоколу від 25.02.2012 року серія АА1№ 637165


Інспектором ІДПС СЗ ОП при МВС України ст. лет. міліциї Харченко Ігорь Валерійович
складено протокол про адміністративне правопорушення від 25.02.2012 року серія АА1№ 637165 та прийнята Постанова по справі про адмінстративне правопорушення в від 25.02.2012 року серія ВС1№ 155302, згідно якої на мене наложено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 255 (двісті п’ятьдесят п’ять) гривень.
Згідно протоколу, мною 25.02.2012 року в 11 годині 30 хвилин в м.Києві на проспекті Паладіна при керуванні автомобілем SKODA FABIA з н/з AA3554НВ було порушено вимоги дорожнього знаку 3.34 „Зупинка заборонена”. З вказаним протоколом та постановою не погоджуюсь, оскільки він складено з порушенням норм процессуального, матеріального права та правил оформлення адміністративних матеріалів. А саме:

1. Згідно статті 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Згідно моїх пояснень я виконала зупинку транспортного засобу в зоні дії знаку 3.34, бо під час руху мій трансопртний засіб почав глохнути і я була змушена зробити вимушену зупинку щоб усунути недоліки
Після зупинки я вмикнула аварійну світлову сигналізацію та виставила знак «аварійної зупинки» Таким чином в данному випадку мною була здійснена вимушена зупинка мого транспортного засобу згідно п.1.10 Правил Дорожнього Руху.

При цьому була включена аварійна світлова сигналізація згідно п.9.9 Правил Дорожьного Руху. Та виставлений знак «аварійної зупинки» згідно 9.10 Правил Дорожьного Руху.

В результаті вимушенної зупинки я діяла згідно п.15.14 ПДР та прийняла міри для того, щоб не заважати руху інших транспортних засобів та не створювати аварійну ситуацію що підтверджується фото та відео на якому зафіксовано всі мої діі

Також звертаю увагу на те, що все що відбувалося фіксував на камеру громадянин України Крижевский Володимир Васильович який мешкає с.Бузова вулиця Ленiна 15 кв 15 Київська область Києво-святошинського району 08120 якого я прошу визнати свідком подій того дня.


При складанні протоколу інспектором ДПС було порушено і мої права, а саме інспектор ДПС Харченко I.В. не роз’яснив мені мої права, передбачені ст.268, а саме: «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі» - що було порушено при винесенні вказаної постанови, без моєї присутності, у зв’язку з чим лишив мене права користуватися правовою допомогою, заявляти клопотання та надати документи, які передбачені ст.33 КУпАП, що в свою чергу спричинило неправильне та необґрунтоване рішення по справі. Під час складання протоколу я неодноразово хотіла заявити клопотання про надані мені правової допомоги на що інспектор відповів мені відмовою
Всі події були зафіксовано на камеу (відео в додатках)

Ст. 69 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.
Крім цього, ч.3 ст. 70 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги, а відповідно до ч. 4 вищезазначеного кодексу, обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.

Зважаючи на викладене вважаю, що постанова ВМ1№ 108362 від 21.02.2011 р. по справі про адміністративне правопорушення прийнята з порушеннями Конституції та законів України, є не обґрунтованою, та незаконною.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293, 295 Кодексу України про адміністративні правопорушення
Прошу:

1. Зазначену постанову ВС1№ 155302 від 25.02.2012 у справі про адмніністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати.
2. Провадження у справі про адміністративне правопорушення закрити у зв’язку з відсутністю події адміністративного правопорушення і складу адміністративного правопорушення в моїх діях.

Додатки:
1. Копії постанови серії ВС1№ 155302 в справі про адміністративне правопорушення від
25.02.2012 р
2. Копії протоколу серії АА1№ 637165 про адміністративне правопорушення від 25.02.2012 р
Фото 3-шт
Компакт диск -3 шт

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 14:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 дек 2010, 17:40
Сообщений: 6426
Откуда: Черновцы
Авто: VW T-5
Город: Черновцы
Ну в жалобе КАСУ упоминать , в принципе , не обязательно .............. а то они и КоАП не знают и мозК закипит ))) Но в целом нормуль )))

Vovka28 писал(а):
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293, 295 Кодексу України про адміністративні правопорушення
Прошу:

если уже ссылаешься КАСУ то добавь и ст 69 КАСУ

_________________
Есть люди, в которых живёт Бог; есть люди, в которых живёт Дьявол; а есть люди, в которых живут только глисты (Фаина Раневская)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2012, 15:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
MAXIMUSGo писал(а):
Ну в жалобе КАСУ упоминать , в принципе , не обязательно .............. а то они и КоАП не знают и мозК закипит ))) Но в целом нормуль )))

Vovka28 писал(а):
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293, 295 Кодексу України про адміністративні правопорушення
Прошу:

если уже ссылаешься КАСУ то добавь и ст 69 КАСУ



За жалобу завезу для начала

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 фев 2012, 17:15 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
И так сегодня жалобу о правил по почте
Татьяне отдал иск завтра она его завезет в суд
После того как позвонил Кобре и рассказал что случилось так как за ними был должок мне, сделал выводы что теперь не буду ити на уступки

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 мар 2012, 22:01 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Вот чем все закончилось



_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 мар 2012, 22:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2011, 19:58
Сообщений: 7283
Откуда: Из рейда
Авто: Kellys Viper 50
Город: Киев-Мариуполь
Контролю.

_________________
Изображение

Кому-то дано превращать воду в вино, а кому-то - только кислород в углекислый газ и пищу в говно. © Noize MC.
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 мар 2012, 22:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
otherside писал(а):
Контролю.


я ее поправил

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 62 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: