Текущее время: 27 апр 2024, 17:19

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 66 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный орган оскорбляет ДК
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 13:27 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 09:08
Сообщений: 7019
Откуда: Донецк
Авто: Запорожец Лупатто
Город: Донецк
хряки с бойни сбежали! надо их обратно в загон

_________________
В случаях нарушения закона ГАЙцами - вызывайте 102, пусть преступниками занимается настоящая милиция!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный орган оскорбляет ДК
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 13:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
Міністерство внутрішніх справ України
вул.. Богомольця, 10
м. Київ
01024

Копія:
Департамент ДАІ МВС України
вул.. Лук'янівська, 62
м. Київ
04171

Копія:
Начальнику СПДПСОП МВС України
Стрільцю В.Ф.
Проспект Перемоги 10 В
м. Київ
01135

Єрьоменка Є.В.

0672312322

ЗАЯВА
Я, Єрьоменко Євген Вікторович, повідомляю що:
17 листопада 2012 року близько 2 години ночі автомобіль під керуванням мого товариша Мерседес в якому знаходився я безпідставно зупинили працівники спецпідрозділу ДПС при МВС України, не назвавши причини зупинки та суті скоєного правопорушення. Я відразу помітив, що патрульний автомобіль № 0284 припаркований з порушенням ПДР, про що я і зробив відразу зауваження інспекторам. Реакція на моє зауваження була неадекватною: цитую інспектора ДПС: " Ви-провокатор. У вас щось птичка наробила. І від вас запах іде якийсь не добрий, ви чи не миєтесь чи що… "

Вважаю дії незаконними з наступних підстав:

Відповідно до ст.. 28 Конституції України
Кожен має право на повагу до його гідності.
Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.
Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.

Відповідно до ст.. 3 Закону України «Про міліцію»
Діяльність міліції будується на принципах законності,
гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з
трудовими колективами, громадськими організаціями й населенням.

Відповідно до ст.. 5 Закону України «Про міліцію»

Міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній
відповідності з законом. Ніякі виняткові обставини або вказівки
службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних
дій або бездіяльності міліції. Для забезпечення громадського
порядку працівники міліції зобов'язані вживати заходів незалежно
від свого підпорядкування.

Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне
ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального
походження, майнового та іншого стану, расової та національної
належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до
релігії, статі, політичних та інших переконань.

Висловлюючи вищезгадане працівник ДПС проявив зневажливість і грубість до мене, що прямо забороняється Наказом МВС № 155 від 22.02.2012 року
п 1.4. У спілкуванні з громадянами з боку працівника неприпустимі:
будь-які висловлювання і дії дискримінаційного характеру за ознаками статі, віку, раси, національності, мови, громадянства, соціального, майнового або сімейного стану, політичної чи релігійної належності;
надмірний тон, грубість, некоректність зауваження, пред'явлення неправомірних, незаслужених звинувачень;
погрози, образливі вирази або репліки;
суперечки, дискусії та дії, що перешкоджають нормальному спілкуванню або провокують протиправну поведінку;
необґрунтовані перевірки паспортів та інших документів.

Та п. 17.2 Наказу МВС № 111

7.2. У взаємовідносинах з учасниками дорожнього руху
забороняється:
звертатися до учасників дорожнього руху на "ти";
використовувати погрозливі чи образливі жести;
допускати при спілкуванні надмірний тон, грубість, неввічливе
викладення зауважень, образливі вирази або репліки, погрози;
пред'являти неправомірні та незаслужені звинувачення.

Про неправомірні дії працівника спец загону вказує і п. 27.2 Наказу МВС №111:

У розмові з громадянами працівники підрозділів ДПС
зобов'язані виявляти спокій і витримку. Недопустимі грубощі вирази та репліки, які ображають людську гідність, будь-які дії,
що свідчать про неповагу до громадян, коментарі, які не стосуються
виконання службових обов'язків.

Для достовірності спонукання образи в мою адресу я перепитав працівника міліції чи в мою адресу він промовляє звинувачення і образи? Він підтвердив, що образи адресувались саме мені.

Додатки:
1. Компакт диск з відеозаписом події.


Отже, враховуючи вищевикладене

ПРОШУ
1. Повідомити мені прізвища ім'я та по-батькові інспекторів, які зображені на відео.
2. Притягнути до дисциплінарної відповідальності ІДПС спец загону особливого призначення при УДАІ за порушення Конституційних прав громадянина України, Наказу МВС № 111 та Наказу МВС №155.
3. Вказати керівництву на більш належний інструктаж підлеглих перед виїздом на лінію патрулювання.





19.11.2012 Єрьоменко Є.В.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный орган оскорбляет ДК
СообщениеДобавлено: 21 ноя 2012, 20:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июл 2012, 14:14
Сообщений: 1146
Авто: пішохід
Город: краматорськ
Завулон
а суду не буде? :(


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный орган оскорбляет ДК
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 20:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 20:10 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Озброеный ДК оскорбляет орган :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 20:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
road писал(а):
Озброеный ДК оскорбляет орган :lol:

Ты не писал никогда " Оциночныі судження" типа: " В ГАИ служит дебилы или мудаки?" :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 21:00 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
http://roadcontrol.org.ua/node/1677


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 21:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2012, 20:35
Сообщений: 1091
Авто: Honda Civic Tourer
Город: хайфа/днепр
road писал(а):
http://roadcontrol.org.ua/node/1677


гы

- инспектор , почему от вас воняет как от помойки ? вы сегодня ели из одного корыта со свиньями ?

_________________
ЕДИНЫЙ ИЗРАИЛЬ ОТ НИЛА ДО МОСКВЫ !!!


Последний раз редактировалось gaonws 26 дек 2012, 21:31, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 21:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
Они не понимают, что себе подписали :lol: Теперь все будут тыкать им в рожу эту писульку и говорить, что они уроды, дебилы и т.д. :lol: :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 21:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Завулон
Женя пишу жалобу на ответ в МВД и подавай иск в суд пусть немного побегает и еще можно иск по гражданке на этого гайца чтоб моральный ущерб тебе вернул понимаю что ничего толково-го не будет но нервы ему можно подпортить

Вот я так писал когда сказали что у меня сопли

Після не одноразового прохання інспектора так не показали свої службові посвідчення потім
Інспектор ДАІ КІ0668 став відверто мене ображати словами «У ВАС СОПЛІ?» потім інспектор ДАІ КІ0668 сказавши щоб я відійшов від нього бо я ЗАПЛЮЮ його напарника
На протязі всього часу Інспектор ДАІ КІ0668 не одноразово повторював ща я ЗАПЛЮЮ його напарника що в мене СЛЮНА КАПАЄ
Та в той час коли Інспектори стали відїджати працівник ДАІ КІ0668 сказв ЩО Я ПЛЮЮСЬ НА НЬОГО і він буде їхати щоб я його не ОБПЛЮВАВ та в зверхній формі продовжував спілкуватися з зімною, що не личить співробітнику правоохоронних органів і говорить про його вкрай низькі моральні та психологічні якості. Згідно Приказу №111 п.27.2 У розмові з громадянами працівники підрозділів ДПС зобов'язані виявляти спокій і витримку. Недопустимі грубощі, вирази та репліки, які ображають людську гідність, будь-які дії, що свідчать про неповагу до громадян, коментарі, які не стосуються виконання службових обов'язків.
Згідно «Закону про Міліцію» ст.3 Діяльність міліції будується на принципах законності, гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з трудовими колективами, громадськими організаціями й населенням.
Згідно «Закону про Міліцію» ст.5 Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального походження, майнового та іншого стану, расової та національної належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до релігії, статі, політичних та інших переконань. При звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище, звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення. У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти високу культуру і такт.
Згідно Приказу №111 п.27.1 Взаємовідносини працівників підрозділів ДПС з учасниками дорожнього руху мають ґрунтуватися на принципах дотримання законності,забезпеченні свободи та недоторканності особи та її прав, уважному, доброзичливому ішанобливому ставленні до громадян.
Згідно Приказу №111 п.27.2 У розмові з громадянами працівники підрозділів ДПС зобов'язані виявляти спокій і витримку. Недопустимі грубощі, вирази та репліки, які ображають людську гідність, будь-які дії, що свідчать про неповагу до громадян, коментарі, які не стосуються виконання службових обов'язків.
Згідно вимог дисциплінарного статуту. затвердженого Законом України від 22.02.2006 року № 3460-IV -Вимог Присяги працівника ОВС України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.1991 року № 382, Кодексу честі працівника ОВС України, затвердженого наказом МВС України від 11.01.1996 року №18, Етичного кодексу працівника ОВС України, затвердженого рішенням колегії МВС України №7км/8 від 05.10.2000 року, які вимагають від працівника міліції суворого додержання Конституції України, діючого законодавства України, виконання вимог статутів, які видаються у межах їх повноважень.
Порушення зазначених вище нормативних актів,стали можлими також і завдяки безвідповідальному ставленню Безпосереднього керівництва даних працівників,які своєю,службовою недбалістю,не контролюють поведінку на службі підлеглих працівників,та приховують факти дисциплінарних проступків

Тому такі вислови інспектора з нагрудним знаком КІ0668 я вважаю, незаконними, ображаючими мене, як громадянина України, що порушують мої права і законні інтереси, які гарантує мені Конституція України і Закони України як громадянинові. Та принижує мою честь та гідність
Це говорить лише про те, що інспектор ДАІ номер жетона КІ0668, є абсолютно НЕКОМПЕТЕТНИЙ у нормативно-правових актах що належать до сфери безпеки дорожнього руху, або ж СВІДОМО порушує всі законодавчо акти, в тому числі і Накази свого керівництва, що говорить про службову недбалість та непрофесійність. Відзначу також і абсолютний правовий нігілізм інспектора.На порозі проведення нашою державою чемпіонату Евро 2012,працівники ДАЇ,одними з перших,будуть представляти та демонструвати гостинність,та надання гостям іноземних держав,допомоги,на дорогах,АЛЕ ПРИ ТАКОМУ ХАМСЬКОМУ ВІДНОШЕННІ ДО ГРОМАДЯН Україні,годі й чекати поваги до іноземних вболівальників.Імідж ДАЇ,в нашій державі завдяки таким працівникам,як інспектор ДАЇ номер жетона - КІ0668,в очах простих громадян, взагалі не викликає довіри та поваги,незважаючи на всі заходи які приймаються керівництвом ДАЇ,В М.Києві
Звертаю Вашу увагу,що відповідно до ст 15 Куап України, особи рядового та начальницького складу ОВС ЗА ПОРУШЕННЯ пдр України, несуть відповідальність за дисциплінарним статутом, та адміністративну відповідальність,на загальних підставах.
Такі факти набувають широкого розголосу в суспільстві,негативно впливають на імідж міліції,підривають віру громадян у спроможність міліції неупереджено,на високому професійному рівні здійснювати покладені на неї завдання,з охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю.
Вважаю, що таке істотне порушення вимог законодавства з боку співробітника міліції номер жетона - КІ0668, його неповага до громадянина, цинічне ігнорування всіх нормативно-правових актів, а також відомчих наказів, розпоряджень, інструкцій, є перевищенням з його боку службових повноважень.

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 21:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
Вовчик, я написал сразу 3! МВС, копия ДДАИ, копия Стрельцу.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 22:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Завулон
Нужно иск в суд против инспектора заставить его подумать чем говорить

Якщо особа вважає, що оціночні судження або думки принижують
її гідність, честь чи ділову репутацію, а також інші особисті
немайнові права, вона вправі скористатися наданим їй
законодавством правом на відповідь, а також на власне тлумачення
справи у тому самому засобі масової інформації з метою
обґрунтування безпідставності поширених суджень, надавши їм іншу
оцінку. Якщо суб'єктивну думку висловлено в брутальній,
принизливій чи непристойній формі, що принижує гідність, честь чи
ділову репутацію, на особу, яка таким чином та у такий спосіб
висловила думку або оцінку, може бути покладено обов'язок
відшкодувати завдану моральну шкоду.

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 22:06 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
Рост название темы поправил :lol: :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 22:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
Vovka28
Займусь этим обязательно! Но, какую бумажку в руки дали-просто класс! :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Озброеный ДК оскорбляет орган
СообщениеДобавлено: 26 дек 2012, 22:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
я бухой...завтра потом назад верну если буду трезвый, вкапали по 350 на рыло + пиво :D
серега троль и андрюха троль отказались идти за добавкой а после 22-00 алкоголь не продают :twisted:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 66 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: