Текущее время: 29 мар 2024, 15:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Спецотряд или враги народа?
СообщениеДобавлено: 15 июл 2013, 06:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев


Зі мною та моїми дітьми трапився випадок, де ми зіткнулися з справжнісінькими «оборотнями в погонах».
24 квітня 2013 року в мене дома зібралися гості, які приїхали поздоровити мою доньку Орел-Габ Софію Богданівну з шістнадцятиріччям. І от коли ждали, що ось-ось іменинниця повинна приїхати з музичної школи, в якій вона навчається і була в цей день на заняттях, до мене зателефонував мій син, Орел Богдан Богданович, який поїхав за нею, щоб привезти додому, і попрохав терміново приїхати, бо до них, стоячих на узбіччі дороги, «підлетіли» в міліцейській формі два чоловіка на автомобілі з надписом «ДПС», відкрили насильно поривним рухом дверці автомобіля і вихватили ключі із замка запалення. Діти перелякались і на вимогу дати документи сказали, що зараз приїде мати (оскільки документів в Софії на той час не було, син показав їм тільки реєстраційний талон на автомобіль).
Я швидко приїхала на місце події, де побачила, що стоїть на узбіччі автомобіль «Жигулі», який належить нашій сім ї і його стисло спереду «підперто» автомобілем з маячками та з надписом «ДПС», діти стоять біля автомобіля і їх «тероризирує» чоловік у формі.
Я підійшла до чоловіка, який був біля дітей і запитала, що коїться, чи справді ці люди забрали ключі від автомобіля та на якій підставі їх забрали. На запитання хто я така, я відповіла, що я мати та попрохала показати посвідчення працівника міліції. Але у відповідь мені цей чоловік сказав, щоб я надала йому документи і що він мені не зобов’язаний показувати посвідчення та взагалі, що я не маю право втручатися в справу.
Я тоді сказала своєму синові, Богданові, щоб він попрохав показати посвідчення та маршрутний лист, щоб стало ясно чи це справді працівники міліції і по якій причині вони знаходяться взагалі у нас в Царичанці та саме в цьому місці, оскільки, за їхньої поведінки в мене вже почалися підозри, що це зовсім не працівники міліції. Саме з таким проханням мій син і звернувся до чоловіка у формі та повідомив, що якщо потрібно він покаже також своє посвідчення водія, але у відповідь цей чоловік знову ж в грубій формі наголосив, що він не зобов’язаний показувати своє посвідчення і що Богдан є пасажиром і він їм «не інтересний», а в мою сторону висловився, що я взагалі не повинна втручатися в дії працівників міліції та не повинна консультувати дітей, на що я сказала, що я ще є не тільки матір’ю, а і людиною, яка надає правову допомогу людям, бо є юристом.
Ця зухвалість і хамство взагалі мене збентежила і я почала вимагати, щоб ці особи, якщо забрали ключі, то складали протокол вилучення ключів, якщо мої діти затримані, то складали протокол затримання їх, якщо хтось щось порушив, то складали протокол про правопорушення. Минуло майже година, але невідомі чоловіки ні ключів не віддавали, ні відпускали нас, ні ніякого процесуального документа не складали, хоча я також вимагала підключити в цю ситуацію наш райвідділ міліції, бо ситуація була незрозуміла, підозріла і напружена: ці чоловіки так нікому і не назвали своє прізвище та ініціали, не говорячи про те, що посвідчення їхнього також ніхто не бачив.
Бачучи, що невідомі особи вже просто, що називається, займаються мордуванням, я зателефонувала на гарячу лінію Дніпропетровської області, де мені відповіли, що за таким номером машини напевно це патруль з Києва і дали мені номер телефону до гарячої лінії в м. Київ. Я і туди зателефонувала (0442723660), розказала ситуацію, в яку ми попали, повідомила, що поведінка осіб в міліцейській формі підозріла, хто вони ми не знаємо що нам ніхто так і не представився і маршрутний лист також не показують. У відповідь я почула ще дивніше, що нам ніхто і не повинен показувати маршрутного листа. Оце так ГАРЯЧА ЛІНІЯ. Начитавшись і надивившись про захист громадян та їх прав, я вважала, що якась хоч підтримка буде, коли зателефонуєш з приводу неправомірних дій працівників міліції чи попадеш в якусь халепу, де з тебе просто знущаються чи то працівники міліції, чи то може якась банда, що перед цим убили десь на дорозі справжніх правоохоронців та наділи їхню форму, про що в мене і склалося враження.
Ситуація накалилася до того, що моїй доньці почало ставати зле, тобто почалися розлади зі здоров’ям, оскільки в неї хворе серце і я сказала їй, щоб вона сіла до машини свого хресного батька, який був там присутній, запитала ще раз у працівника міліції чи є мої діти затриманими, на що він відповів, що затримані, спитала протокол затримання, знову ж отримала хамське «не втручайтесь», після чого сказала Софії, що якщо немає процесуального документа по затриманню, щоб її відвезли додому щоб не стало їй ще гірше, а я залишуся вирішувати ці проблеми, які зненацька появилися.
Коли це почув чоловік у формі, схватив мою доньку за руку і сказав, що нікуди він її не відпустить. Для мене це зовсім було дико. Я стала на захист доньки і почала її забирати з рук цього «оборотня». Але, що саме шокуючи, цей чоловік почав в мене її вихвачувати, тягти за руки, курточку, а потім взагалі схватив ззаду захватом, придушуючи і старався затягнути до машини. Я зовсім перелякавшись, захищала доньку як могла. Зупинило цю особу трохи те, що почали вже люди, які були там кричати, що «що ж ви творите і причому тут дівчина і хіба ж можна робити таке беззаконня».
Дочці стало погано, вона стала задихатися і їй стало не хватати повітря для дихання. Я закричала, щоб викликали терміново «Швидку допомогу», яка майже зразу ж і приїхала. До Софії прийняли всі міри, щоб зупинити приступ, який в неї почався і медичний працівник сказав, що її потрібно терміново доставити до лікарні.
Я за цей час, не витримавши більше таких мордувань, остерігаючись за своє життя і за життя своїх рідних, та не знаючи, що це за така банда так працює, викликала працівників Царичанського райвідділу міліції, які приїхали, почали розбиратися та після чого нам віддали ключі від машини.
За весь цей час ми так і не дізналися, хто ж це були, бо посвідчення свого так ніхто із них не показав і навіть не назвався. Крім того,хочу наголосити, що за весь час ніякого процесуального документа так цими особами складено не було.
Іменинниця провела цей вечір в лікарні і до цього часу знаходиться на амбулаторному лікуванні.
На підтвердження всього викладеного в мене є аудіо-запис на диктофоні всього, що відбувалося, в тому числі, що вони відмовлялися себе назвати, та є свідки, які були на місці події та бачили весь цей жах, яких я можу назвати і які можуть підтвердити мої слова.
Після цих подій я довго не могла прийти в себе та і до цього часу знаходжуся в шоковому стані: по-перше, хвора донька, яка навіть перед цим за станом здоров’я була звільнена від фізкультури, бо хворе серце, по-друге, невже так діють наші доблесні правоохоронці? Чи це бандити в мундирах?
За моєю заявою було порушено кримінальне провадження, але з однобічністю і упередженістю розгляду справи слідчим прокуратури було воно закрите (ні свідки, яких я називала не викликалися і не допитувалися, ні очні ставки не проводилися, на мене зіслалися, що я взагалі була в стадії алкогольного сп’яніння (як за поясненнями слідчого-зі слів працівника ДПС) та і взагалі, за змістом постанови, то не моїй доньки нанесли фізичну шкоду, а працівникові міліції)
Зараз цю постанову скасовано і знову продовжується слідство, але я не впевнена чим воно закінчиться, оскільки слідчий перед цим повідомив, що воно все-рівно буде закрите.



Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спецотряд или враги народа?
СообщениеДобавлено: 15 июл 2013, 07:04 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
Завулон, мочить сук будем, пока их не разгонят и не привлекут к ответственности!

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спецотряд или враги народа?
СообщениеДобавлено: 15 июл 2013, 07:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
бля дибіли в червні 2013 року додумалися скласти два протоколи по 126 :lol: а до того чого не склали,значить фальшують матеріали,походу розвод на пянку не вдався.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спецотряд или враги народа?
СообщениеДобавлено: 16 июл 2013, 17:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
Там всё дело сфальсифицировано.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron