Текущее время: 28 мар 2024, 18:21

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 12 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 23 мар 2014, 22:29 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 26 окт 2009, 21:17
Сообщений: 329
Откуда: Луганская область
Авто: Opel Vivaro
Город: Луганская область
phpBB [video]

_________________
With a lie you can go far, but you never come back!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 мар 2014, 04:32 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 03 мар 2012, 23:26
Сообщений: 1369
Авто: toyota
Город: николаев
вот педрила-безопасностью он прекрывается! уже губу раскатал на бабло! а тут облом :lol: Евгений, 100% жалобу нужно кактать на него.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 мар 2014, 11:35 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 26 окт 2009, 21:17
Сообщений: 329
Откуда: Луганская область
Авто: Opel Vivaro
Город: Луганская область
Артур Абдулаев, старший инспектор ДПС особого назначения ездил в Минск на соревнование инспекторов ДПС. Наверное как один из самых лучших инспекторов. Видео с 05:55 и 07:23 минуты.
http://www.ctv.by/novosti/novosti-minsk ... s-v-minske

_________________
With a lie you can go far, but you never come back!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 мар 2014, 11:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 22:42
Сообщений: 1904
Откуда: Киев
Авто: Skoda Octavia RS
Город: Киев
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 мар 2014, 06:54 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 26 окт 2009, 21:17
Сообщений: 329
Откуда: Луганская область
Авто: Opel Vivaro
Город: Луганская область
Составил жалобу в Депертамент. Такую же думаю отправить и в ГП.
Подскажите может чего пропустил. Может требования нужно немного подкорректировать.
Думаю я могу его заставить извиниться через газету, которая выходит у меня в районе только?

Цитата:
До Департаменту ДАІ МВС України
04071 м. Київ, вул. Лук’янівська 62

Від :_________________________________
_____________________________________
З А Я В А

22 березня 2014 року о 9 годині ранку за декілька кілометрів від м. Луганськ мене зупинили працівники ДАІ. До автомобіля підійшов інспектор загону спеціального призначення Абдулаєв Артур Ібрагімович та звинуватив мене у порушенні ПДР, якого не вчиняв. Відео за адресою https://www.youtube.com/watch?v=sa9NmRmux5g

Артур Ібрагімович порушив:

Закону України «Про міліцію», а саме:
-п. 2 ст. 11
Міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право:
перевіряти у громадян при підозрі у вчиненні правопорушень документи, що посвідчують їх особу…
Інспектор вимагав документи не маючи на те підстав.

-п. 21-1 ст. 11
зупиняти транспортні засоби лише в разі: порушення правил дорожнього руху водіями… Працівник підрозділу міліції повинен повідомити водія про причину зупинення транспортного засобу, суть вчиненого правопорушення.)
Порушення ПДР не було.

-ст.5
При звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище,звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення. У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти високу культуру і такт.
Інспектор не представився, як того вимагає Закон.

Інструкція з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затверджена Наказом МВС від 27.03.2009 № 111:
- 6. Обов'язки працівників підрозділів ДПС
6.1. Працівник підрозділу ДПС під час несення служби
зобов'язаний:
6.2. Досконало знати ПДР, цю Інструкцію, інші нормативно-правові акти у сфері безпеки дорожнього руху та свої функціональні обов'язки.
Начальник департаменту кадрового забезпечення старший інспектор Абдулаєв Артур Ібрагімович не володіє досконало Правилами Дорожнього Руху.

- 17.2. У взаємовідносинах з учасниками дорожнього руху
забороняється пред'являти неправомірні та незаслужені звинувачення.
Мене звинуватили у порушенні ПРД, якого я не скоював.

Закону України «Про міліцію» ст. 5
При порушенні працівником міліції прав і законних інтересів громадянина міліція зобов'язана вжити заходів до поновлення цих прав.
Інспектор не вважав за потрібне вибачитися за неправомірні та незаслужені звинувачення в мій бік.

Таким чином, працівником ДАІ були порушені вимоги Закону України «Про міліцію», Інструкцію з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затверджена Наказом МВС від 27.03.2009 № 111.
На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про звернення громадян»,

ВИМАГАЮ:

Провести ґрунтовну та всебічну перевірку даної заяви, притягнути до дисциплінарної відповідальності винного працівника ДАІ та його безпосереднє керівництво за ігнорування вимог Закону України «Про міліцію»;
Провести перевірку на компетентність даного інспектора займати посаду Начальника департаменту кадрового забезпечення;
Змусити Абдулаєва Артура Ібрагімовича вибачитися переді мною через місцеву районну газету «…..» завчасно повідомивши мене про це.
Повідомити мене про заходи вжиті щодо поновлення моїх прав.

_______________(дата) __________________(підпис)

_________________
With a lie you can go far, but you never come back!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 мар 2014, 08:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 22:42
Сообщений: 1904
Откуда: Киев
Авто: Skoda Octavia RS
Город: Киев
alikkorn писал(а):
Изображение

На этой фотке одни герои! На заднем плане это господин Заболотный Виктор Сергеевич,который не так давно будучи пьяным за рулем сбил насмерть двух парней на мотоцикле.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 мар 2014, 08:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 22:42
Сообщений: 1904
Откуда: Киев
Авто: Skoda Octavia RS
Город: Киев
Евгений писал(а):
Составил жалобу в Депертамент. Такую же думаю отправить и в ГП.
Подскажите может чего пропустил. Может требования нужно немного подкорректировать.
Думаю я могу его заставить извиниться через газету, которая выходит у меня в районе только?

Цитата:
До Департаменту ДАІ МВС України
04071 м. Київ, вул. Лук’янівська 62

Від :_________________________________
_____________________________________
З А Я В А

22 березня 2014 року о 9 годині ранку за декілька кілометрів від м. Луганськ мене зупинили працівники ДАІ. До автомобіля підійшов інспектор загону спеціального призначення Абдулаєв Артур Ібрагімович та звинуватив мене у порушенні ПДР, якого не вчиняв. Відео за адресою https://www.youtube.com/watch?v=sa9NmRmux5g

Артур Ібрагімович порушив:

Закону України «Про міліцію», а саме:
-п. 2 ст. 11
Міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право:
перевіряти у громадян при підозрі у вчиненні правопорушень документи, що посвідчують їх особу…
Інспектор вимагав документи не маючи на те підстав.

-п. 21-1 ст. 11
зупиняти транспортні засоби лише в разі: порушення правил дорожнього руху водіями… Працівник підрозділу міліції повинен повідомити водія про причину зупинення транспортного засобу, суть вчиненого правопорушення.)
Порушення ПДР не було.

-ст.5
При звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище,звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення. У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти високу культуру і такт.
Інспектор не представився, як того вимагає Закон.

Інструкція з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затверджена Наказом МВС від 27.03.2009 № 111:
- 6. Обов'язки працівників підрозділів ДПС
6.1. Працівник підрозділу ДПС під час несення служби
зобов'язаний:
6.2. Досконало знати ПДР, цю Інструкцію, інші нормативно-правові акти у сфері безпеки дорожнього руху та свої функціональні обов'язки.
Начальник департаменту кадрового забезпечення старший інспектор Абдулаєв Артур Ібрагімович не володіє досконало Правилами Дорожнього Руху.

- 17.2. У взаємовідносинах з учасниками дорожнього руху
забороняється пред'являти неправомірні та незаслужені звинувачення.
Мене звинуватили у порушенні ПРД, якого я не скоював.

Закону України «Про міліцію» ст. 5
При порушенні працівником міліції прав і законних інтересів громадянина міліція зобов'язана вжити заходів до поновлення цих прав.
Інспектор не вважав за потрібне вибачитися за неправомірні та незаслужені звинувачення в мій бік.

Таким чином, працівником ДАІ були порушені вимоги Закону України «Про міліцію», Інструкцію з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затверджена Наказом МВС від 27.03.2009 № 111.
На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про звернення громадян»,

ВИМАГАЮ:

Провести ґрунтовну та всебічну перевірку даної заяви, притягнути до дисциплінарної відповідальності винного працівника ДАІ та його безпосереднє керівництво за ігнорування вимог Закону України «Про міліцію»;
Провести перевірку на компетентність даного інспектора займати посаду Начальника департаменту кадрового забезпечення;
Змусити Абдулаєва Артура Ібрагімовича вибачитися переді мною через місцеву районну газету «…..» завчасно повідомивши мене про це.
Повідомити мене про заходи вжиті щодо поновлення моїх прав.

_______________(дата) __________________(підпис)


Можно было о доказательствах написать,что безосновательно обвинил в правонарушении,доказательства правонарушения согласно 251 ст.КУоАП не были предоставлены или вообще отсутствовали как таковые.

А по поводу извиниться можно попробовать,но это ж такие шакалы что им извиниться это как святому человеку в церкве пукнуть-нереально! Хотя перед Vitalino извинились http://roadcontrol.org.ua/node/1955


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 апр 2014, 19:39 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 26 окт 2009, 21:17
Сообщений: 329
Откуда: Луганская область
Авто: Opel Vivaro
Город: Луганская область
Отправил жалобы в Департамент и в ГП.
Дней 10 назад пришло письмо с ГП, что перенаправляют в прокуратуру Луганска.
Сегодня получил письмо с прокуратуры Луганска о том, что перенаправили в ГУМВС Луганска.
Наверное пытаются "съехать" и замять это дело.
Изображение
Изображение

_________________
With a lie you can go far, but you never come back!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 апр 2014, 19:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 мар 2012, 17:30
Сообщений: 1084
Авто: caddyлак
Город: Кадиевка
Непонятно, как прокуратура может перенаправлять указание своего руководства о проверке в другую организацию - в ГУМВД? Вам поручили разобраться, так не съезжайте, не сваливайте на других!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 апр 2014, 20:31 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 26 окт 2009, 21:17
Сообщений: 329
Откуда: Луганская область
Авто: Opel Vivaro
Город: Луганская область
yeexf писал(а):
Непонятно, как прокуратура может перенаправлять указание своего руководства о проверке в другую организацию - в ГУМВД? Вам поручили разобраться, так не съезжайте, не сваливайте на других!

мне тоже не совсем понятно...

_________________
With a lie you can go far, but you never come back!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 апр 2014, 15:57 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 мар 2012, 17:30
Сообщений: 1084
Авто: caddyлак
Город: Кадиевка
Надо было в заяве для прокуратуры сослаться на какую-нибудь статью, что именно прокуратура должна эту заяву разобрать.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 май 2014, 07:41 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 26 окт 2009, 21:17
Сообщений: 329
Откуда: Луганская область
Авто: Opel Vivaro
Город: Луганская область
Святой!
Изображение
Изображение

_________________
With a lie you can go far, but you never come back!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 12 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron