Текущее время: 20 апр 2024, 03:25

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 90 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 18 май 2012, 16:03 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 апр 2012, 18:14
Сообщений: 49
Авто: honda
Город: Odessa
на чье имя и текст, есть ли может ссылки на шаблон?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2012, 16:13 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 12:42
Сообщений: 101
Откуда: Одесса
НЕДІЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ - НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ

http://sai.odessa.ua/Default.aspx?tabid=177


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2012, 16:27 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
Начальнику УДАІ ГУМВС України в Одеській області.
________________________________________________________
г.Одеса вул.Королёва 5 п.код 65114 ____________________ от._________________________________________________
адреса______________________________________________
____________________________________________________

Інформаційний запит


Відповідно до ст..5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання за запитами на інформацію.

Відповідно до ст.. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.



На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації»,

ПРОШУ:

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2012, 16:42 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 апр 2012, 18:14
Сообщений: 49
Авто: honda
Город: Odessa
типа того?:
Прошу
надати копii документiв на пiдстави яких мiй а/м(тут распишу какой именно , гос номер , номер техпаспорта и ФИО фладельца , т.е. меня) було об'явлено в розшук та внесено до системы "Рубеж"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2012, 21:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
oxym писал(а):
и может ли кто прояснить какике основание гаи обьявить розшук после такого запроса ГИСа
Изображение
ведь там сказано только об аресте и заборони видчудження


1. где постановление

2.какого именно (перечень) имущества


Последний раз редактировалось kam 18 май 2012, 21:30, всего редактировалось 3 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2012, 21:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
oxym писал(а):
типа того?:
Прошу
надати копii документiв на пiдстави яких мiй а/м(тут распишу какой именно , гос номер , номер техпаспорта и ФИО фладельца , т.е. меня) було об'явлено в розшук та внесено до системы "Рубеж"


1.яким саме нормативним актом передбачена система Рубіж, та як ознайомитись з цим нпа
2.яка саме посадова особа прийняла рішення про внесення т\з до цієї системи
3. на підставі яких саме документів, ким і коли виданих, мій т\з внесений до ....
4.яка посадова особа несе відповідальність за перевірку законності та достовірності даних при внесенні т\з до системи....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2012, 21:30 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 апр 2012, 18:14
Сообщений: 49
Авто: honda
Город: Odessa
kam писал(а):
1.яким саме нормативним актом передбачена система Рубіж, та як ознайомитись з цим нпа
2.яка саме посадова особа прийняла рішення про внесення т\з до цієї системи
3. на підставі яких саме документів, ким і коли виданих, мій т\з внесений до ....
4.яка посадова особа несе відповідальність за перевірку законності та достовірності даних при внесенні т\з до системи....

дякую, хорошие вопросики


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2012, 21:31 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 апр 2012, 18:14
Сообщений: 49
Авто: honda
Город: Odessa
kam писал(а):
1. где постановление
2.какого именно (перечень) имущества
- выше в етой теме, первый пост


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 май 2012, 22:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
на всякий случай

.......Стаття 52 Закону України "Про виконавче провадження" передбачає, що стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у гривнях та іноземній валюті, інші цінності, у тому числі кошти на рахунках і вкладах боржника у банках та інших фінансових установах, на рахунки в цінних паперах у депозитаріях цінних паперів. Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються.

На кошти та інші цінності боржника, що знаходяться на рахунках, вкладах та на зберіганні у банках чи інших фінансових установах, накладається арешт.

У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення звертається також на належне боржнику інше майно, за винятком майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення. Боржник має право запропонувати ті види майна чи предмети, на які необхідно в першу чергу звернути стягнення.

З урахуванням викладеного, суд погоджується з доводами позивача в частині визнання неправомірними дії відповідача 1 щодо складання акта опису й арешту майна від 04.08.2011 р. та вилучення вказаного транспортного засобу.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 май 2012, 00:03 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 апр 2012, 18:14
Сообщений: 49
Авто: honda
Город: Odessa
ок, спасибо, у меня закон Про виконавче провадження был настольной книгой несколько дней)))), ДВСом смогу заняться после того как получу и буду ознакомлен с постановами, они мне их так и не показывали до сих пор, зато постановление об отмене уже дали)))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 май 2012, 18:36 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
великий , но корисний чинний документ

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0865-99


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 май 2012, 19:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
1.чи є законною у розумінні ст.19 конституції, внесення даних про т\з чи боржника, у систему Рубіж ?

2. -\\- , затримання, та вилучення т\з , та боржника, водія, на підставі даних цієї системи ?



Стаття 19 Конституції України зобов'язує орган влади діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.

тобто інспектор даі, як суб'єкт владних повноважень, зобов'язаний дотримуватися встановленої законом процедури вчинення дії, і повинен обирати лише встановлені законом способи правомірної поведінки при реалізації своїх владних повноважень ( дій = Рубіж )

на підставі цього третє запитання :

3. Яким саме ЗАКОНОМ встановлений СПОСІБ реалізації суб'єктом владних повноважень та вчинення дій і правомірної поведінки при : (внесенні даних у системну базу Рубіж , зупинці, затриманні,доставлянню на .....?

4. який наказ мвс = "Рубіж"?
______________________________________________________________________________________________

оце - .......У разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного в розшук відповідно до статті 40 Закону України “Про виконавче провадження”, уповноважена особа Державтоінспекції негайно тимчасово затримує такий транспортний засіб та доставляє на спеціальний майданчик чи стоянку.[/color]

дотого ж, де визначення цієї уповноваженої особи ДАІ ? ДПСів у переліку - нема....

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1102-2008-п

= є Постанова КМУ , але не ЗАКОН.

подключайтесь.! по сути, ....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 май 2012, 20:07 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 апр 2012, 18:14
Сообщений: 49
Авто: honda
Город: Odessa
Борец спасибо за , хорошие идеи, к сожалению запрос уже написал подписал и отдал знакомому что бы он занес в облгаи, т.к. сам уеду завтра рано утром на неделю
планирую после возвращения дождаться ответов на запросы (гис и облгаи и районное гаи) и затем готовить заявы в гис гаи и прокуратуру а также по рузультатм ситуации быть может и иски
на данный момент практически закончил описание ситуации которая произошла (туда же планирую добавить по необходимости и официальные ответы)..
Сообщение, не относящиеся к теме
ЗАЯВА.
09 травня 2012р. Приблизно о 18й години я, ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ, керуючи власним а/м ХХХХХХХХ, держ. номер ХХХХХХХХ був зупинен біля стаціонарного посту ДАI на 450 км а/д Киiв-Одеса співробітником ДАI взводу обслуговування с/п №2 роти ДПС при УДАЇ к-ном мiлiцii ХХХХХХХХ. За словами названого працівника причиною зупинки була фіксація мого а/м системою ,,Рубеж,,. та проінформовано що мій а/м знаходиться в розшуку за позовом Державної Виконавчої Служби в зв’язку з несплатою штрафу в розмiрi 255 грн. по постанови ХХХХХХХХ від 24.05.2011 по ч 1 ст. 122. На мою вимогу пред’явити вказанний документ чи будь який другий, пiдтвержуюче слова спiвробiтника, менi було вiдмовлено i нiякоi iнформацii та документів що стосується мене та мого а/м мені не було пред’явлено, зокрема інформаціi на монiторi (фото прилагаеться). Я заявив що мені нічого не відомо про розшук, а також що це неправомірно - арешт а/м який коштує значно більше а нiж штраф у сумi 255 грн, на що получив вiдповiдь – що в такому разі я маю пред’явити експертну оцінку вартості авто, а також зауваження щодо того що я не можу користуватись власним т/с в разі несплаченого штрафу. Також я заявив що ще мicяць тому подав запит (копія додасться) в Державну Виконавчу Службу с проханням представити мені інформацію по несплаченим штрафам але досі не получив вiдповiдь а також готов представити квитанцію про сплату штрафу від 18.04.2012 по зазначений постанові (копія додається). На що спiвробiтник вiдповив що в даному випадку для нього підставою не затримувати т/с буде тільки постанова ДВС про скасування арешту та розшуку а раз у мене нема такої постанови то я повинен власноруч доставити авто на штраф майданчик а якщо я це не зроблю то буде визвано спецмашина-эвакуатор за допомогою якої буде транспортовано мій а/м. Я заявив що категорично проти такої дii i вважаю ii незаконною i запропонував составити протокол про затримання, на що получив вiдповiдь що спiвробiтник не може скласти цей протокол бо його будуть складати на штраф майданчику куди мій автомобіль буде обов’язково доставлено. Також я переставив а/м у більш безпечне місце поряд з пунктом ДАI, подзвонив знайомому з проханням приїхати та забрати дружину та моїх дітей які знаходились зі мною в авто. Продовж години співробітник кілька разів вимогав вiд мене щоб я самостійно доставив авто на штраф майданчик але у мене була одна вiдповiдь – що подальші дii повинні проводитись після складання вiдповiдного документа. Приблизно десь через годину співробітник прийшов с протоколом и почав опис. На його вимогу я представив доступ до мого авто а також усю необхідну інформацію. Мені не було роз’снено нi моiх прав та обов’язкiв щодо подiй якi вiдбуваются а тiльки прочитано те що зазначено у бланку протокола, а саме:
У відповідності до ст. 265 – 1 проведені огляд та примусове затримання.
Огляд та примусове затримання проведені у зв’язку з підставами викладеними у ст. 265-2 - Розшук ВДВС Бiляiвського р-ну Одеської обл. по пост. ХХХХХХХХ від 24.05.11 розшук від 23.03.12.

Тільки потім я дізнався наступне
Стаття 265-1. Тимчасове вилучення посвідчення водія
У разі наявності підстав вважати, що водієм вчинено порушення, за яке відповідно до цього Кодексу може бути накладено адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами, працівник Державної автомобільної інспекції тимчасово вилучає посвідчення водія до набрання законної сили постановою у справі про адміністративне правопорушення, але не більше ніж на три місяці з моменту такого вилучення, і видає тимчасовий дозвіл на право керування транспортними засобами. Про тимчасове вилучення посвідчення водія робиться запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Після закінчення тримісячного строку тимчасового вилучення посвідчення водія, у випадках, якщо судом не прийнято рішення щодо позбавлення водія права керування транспортним засобом або якщо справа про адміністративне правопорушення не розглянута у встановлений законом строк, особа має право звернутися за отриманням вилученого документа. Таке звернення особи є обов'язковим для його виконання незалежно від стадії вирішення справи про адміністративне правопорушення.
За подання такого звернення та повернення особі тимчасово вилученого посвідчення водія не може стягуватися плата.
Порядок тимчасового вилучення посвідчення водія визначається Кабінетом Міністрів України

Стаття 265-2. Тимчасове затримання транспортних засобів
У разі наявності підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачені частинами першою, другою, третьою, четвертою, шостою і сьомою статті 121, статтями 121-1, 126, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130, статтями 132-1, 206-1 цього Кодексу, працівник Державної автомобільної інспекції тимчасово затримує транспортний засіб шляхом блокування або доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку (якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху), в тому числі за допомогою спеціального автомобіля - евакуатора. Про тимчасове затримання робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Після тимчасового затримання транспортного засобу працівник Державної автомобільної інспекції зобов'язаний надати особі можливість повідомити про тимчасове затримання транспортного засобу та своє місцезнаходження іншу особу за власним вибором і вжити заходів щодо повернення автомобіля до місця постійної дислокації, а також забороняє експлуатацію транспортного засобу до усунення несправностей, виявлених у процесі його огляду.
Транспортний засіб може бути тимчасово затриманий на строк до вирішення справи про адміністративне правопорушення, але не більше трьох днів з моменту такого затримання.
Після закінчення триденного строку тимчасового затримання транспортного засобу особа має право звернутися за отриманням тимчасово затриманого транспортного засобу. Таке звернення особи є обов'язковим для його виконання незалежно від стадії вирішення справи про адміністративне правопорушення.
За подання такого звернення та повернення особі тимчасово затриманого транспортного засобу не може стягуватися плата.
Порядок тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках та стоянках визначається Кабінетом Міністрів України.

Після того як опис та складання протоколу було закінчено було спинено два авто та запрошено два водія яким було запропоновано бути понятими. Цим двом людям ані слова не було сказано о відповідальності а також iхних обов’язках та правах які вони повинні будуть виконувати в разі своеi згоди. До понятих була доведена наступна інформація – доблестное ГИС наложило арест на этот автомобиль и теперь они должны подписать протокол осмотра. Потім було прочитано протокол.
Пойняти поставили свої підписи та поїхали далі. Мені не було дано можливости записати своi зауважання а повiдомлено що я можу тiльки підписати протокол осмотру. Свій підпис також поставив и співробітник ДАI.
Далі мені знову було запропоновано самостійно доставити мій авто на майданчик а також сказано що це не штраф майданчик а стоянка авто десь на вулиці Балкiвська. Після постійного тиску та попередження, що авто буде туди доставлено в любому випадку, я погодився. Після цього інший співробітник ДАI сів у службовий авто а мені було запропоновано їхати за ним. Через хвилин 10 ми дісталися до огороженноi стоянки по вул. Балкiвська 92. До нас вийшла людина в чорній формі з написом ОХРАННИК. Всі Троє, я співробітник ДАI та охоронець пройшли в приміщення. Охоронець заявив що треба скласти якийсь протокол та поставити підписи. Я категорично відмовився, зауваживши що протокол вже складений, охоронець був дуже здивован i після дзвінка кудись погодився не складати новий протокол а запропонував мені підписати якісь документи, я знову категорично відмовився i заявив що не буду підписувати незрозумiлi менi бумаги у людини яка на мой погляд може не мати прав виконувати подiбнi дii. Тоді охоронець взявши у співробітника ДАI пiдписанi протокол та копію i вписав в оригінал так копію наступне
- номер протоколу,
- у мicцi де особа яка здійснила примусове переміщення повинна вказати відстань переміщення вписав цифри 17,
- у мiсцi указання хто прийняв транспортний засіб на тимчасове зберігання записав Охранник стоянки ХХХХХХХХ Д.П. та поставив підпис.
На моє зауваження чи має він право вносити зміни в підписаний протокол охоронець не дав нiякоi відповіді. Зробивши копii з протоколу, мого посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію віддав копii співробітнику ДАI. Після цього запропонував вiддасти ключі від мого авто на що я відмовив. Пicля цього я i співробітник ДАI залишили майданчик.
11 травня я з’явився у ВДВС Біляївського районного управління юстиції Одеської області та дізнався що моєю справою займається Головний Державний Виконавець ВДВС Біляївського районного управління юстиції Одеської області ХХХХХХХХ до якої я i звернувся з проханням пояснить чому накладено арешт та розшук на моє авто. Я получив вiдповiдь що арешт та розшук накладені у зв’язку з несплаченими штрафами на суму 765,00 грн. На запитання чому арешт накладено саме на авто була дана вiдповiдь – так вы же на нем нарушаете! На запитання про вiдповiдь на мій запрос від 18 квітня було сказано – вiдповiдь я вам вислала по почті. Мені так i не було пред’явлено жодного документа. але виконавець дав аркуш паперу де від руки були написані номера постанов, дата та суми необхiднi для сплати та пояснив що тільки після оплати можна робить наступний крок. Сплативши вказані суми наступного дня я предоставив копii квiтанцii (копія додасться) та подав заяву на закриття впроваджень, скасування арешту та припинення розшуку мого автомобіля (копія додасться). На повторне прохання предоставити копii документів держвиконавець вiдповiв що зробить i для цього не потрібно подавати додаткове прохання. Того ж дня 11 травня я з’явився я на стоянки по вул. Балкiвська 92 де знаходився мiй авто та з’ясував що територія знаходитися в арендi у ФОП ХХХХХХХХ м. Одеса вул. ХХХХХХХХ, а охороняется згідно договору про охорону №36 від 09.09.2011 ТОВ ОДА ХХХХХХХХ (перша i остання копія договору додається). ХХХХХХХХ начальником стоянки менi було повiдомлено що для того шоб забрати свiй авто я повинен принести документ про скасування арешту та припинення розшуку мого автомобіля а також менi необхiдно явитись в кабiнет 308 Обл ГАI для вирiшення питань про сплату послуг за транспортування та стоянку i тiльки пiсля потiм я буду мати змогу забрати свiй авто. У охоронця я взяв контактний телефон агенства та в телефонной розмовi з директором ТОВ ОДА ХХХХХХХХ попросив проiнформувати мене адрес знаходження агенства щоб я мав змогу приiхати i отримати iнформацiю щодо працiвника приймавшего мiй авто на охрану, а саме правомiрнiсть його находження на майданчику на той момент, наявнiсть трудового договору а також правомiрнiсть робити виправлення в протоколi на що получив вiдповiдь що адрес та iншу iнформацiю менi не повiдомлять.
18 травня отримавши постанову про закiнчення виконавчого провадження, припиненя арешту та розшуку я з’явився в кабiнет 308 Обл ГАI де співробітник повiдомив що я повинен сплатити рахунок з приводу надання послуг та супроводження, на мiй протест що сплата за послугу яку я не замовляв менi дана вiповiдь що повернути автомобіль буде можливим лише після сплати послуги.
На мою вимогу предоставити рахунок співробітник видав менi клаптик бумаги (копія додасться) на якому було надруковано данi про отримувача, номер рахунку, услуга номер 5430000053543 та вписанi цифри 289. На мое зауважання що це не може бути рахунком співробітник запропонував звернутись до бухгалтерii на п’ятому поверсi, що я iзробив. В бухгалтерii менi видали рахунок-фактктуру (копія додасться) де зокрема всiх необхiдних формальних даних було чiтко описан наiменування послуги, а саме:
Доставка затриманих ща порушення правил, норм та стандартiв у сферi безпеки дор. Руху або технiчно несправних ТЗ до визначенного замовником мiсця iх зберiгання
Нiяких пояснень щодо правомiрностi рахунку бухгалтер повiдомоти не смогла.
Я поїхав на майданчик де знаходився мiй авто. Начальник стоянки ХХХХХХХХ повiдомив що отримати свое авто я зможу тiльки предоставив необхiднiдокументи, а сааме:
- постанову про закiнчення виконавчого провадження, припиненя арешту та розшуку
- квiтанцiю про сплату послуг ДАI
та сплати послуг за стоянку у розмiрi 60 грн за добу.
Виконавши усi вимоги я отримав квiтанцiю про оплату (копія додасться) свое авто i розписався в орiгiналi протоколу що авто получено.
Повернути автомобіль виявилося можливим лише після сплати всіх платежів та виконання усiх вимог щодо мене з боку ВДВС, Управлiння ГАI та адмiнiстрацii стоянки.

писатель с меня никудышний но надеюсь более менее внятно все написал, корректировку грамматических ошибок сделаю чуть позже, если у кого появятся какие конкретные подсказки и предложение, пожалуйста высказывайтесь, я готов продолжать развивать етот прецендент, но к сожалению не смогу в течении недели оперативно реагировать здесь на форуме


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 май 2012, 20:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
Спасибо, за положительный настрой и желание конкретных действий.
писатель из тебя обязательно получится.

_________________________________________________

viewtopic.php?f=21&t=19829


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 май 2012, 23:37 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 апр 2012, 18:14
Сообщений: 49
Авто: honda
Город: Odessa
появился интересный ответ от минюста на мой запрос с их сайта, может кому будет интересно
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 90 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron