Текущее время: 28 мар 2024, 23:19

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 120 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 21 фев 2013, 13:06 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 17:04
Сообщений: 12501
Авто: ушатал
Город: Киев
Они за возврат авто денег не берут, а за услуги эвакуатора и нахождения авто на площадке — очень даже.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2013, 18:45 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 июл 2012, 16:13
Сообщений: 187
Авто: Chevrolet
Город: Симферополь/Николаев
а если дружно коллективом написать письмо дорогому Виктор Федоровичу ссылаясь на то, что это беспредел с такими ценами на штраф площадку. Что минимальная з.п. в нашем государстве размером 999 гривен. А если машину забирают то эвакуатор только одна зарпалата + ещё 3 суток это ещё одна зарплата. Может что то и даст ???

_________________
]С плохими законами и хорошими чиновниками вполне можно править страной. Но если чиновники плохи, не помогут и самые лучшие законы.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2013, 19:15 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 янв 2013, 18:31
Сообщений: 136
Авто: Есть
Город: Украина
korepin писал(а):
а если дружно коллективом написать письмо дорогому Виктор Федоровичу ... Может что то и даст ???


"Блажен, кто верует, тепло ему на свете!" (с)


Хотя, для этого случая, больше подходит другая цитата:

"С уваженьем... Дата. Подпись.
Отвечайте нам, а то,
Если Вы не отзовётесь,
Мы напишем... в Спортлото!" (с)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2013, 19:40 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 июл 2012, 16:13
Сообщений: 187
Авто: Chevrolet
Город: Симферополь/Николаев
вдруг ) тем более скоро выборы )

_________________
]С плохими законами и хорошими чиновниками вполне можно править страной. Но если чиновники плохи, не помогут и самые лучшие законы.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2013, 22:26 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 окт 2010, 00:37
Сообщений: 918
Авто: ровер
Город: місто троянд
Написать-то можно, но результат легко прогнозируем (постом выше) , причём "выборы-невыборы" роли не играют. Тут только решительные и радикальные мероприятия могут возыметь действие.

_________________
Борітеся — поборете!
Вам бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 фев 2013, 09:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
artobstrel
Ну что ответ с мин юс не пришел?

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 фев 2013, 10:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 17:04
Сообщений: 12501
Авто: ушатал
Город: Киев
Vovka28 писал(а):
Ну что ответ с мин юс не пришел?
Я в минюст не писал.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 мар 2013, 11:37 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 янв 2013, 18:31
Сообщений: 136
Авто: Есть
Город: Украина
Мне кажется, что нужно обратить внимание на следующие обстоятельства.

Во-первых. В ч. 2 ст. 260 КУоАП сказано:
"Порядок адміністративного затримання, ...., тимчасове затримання транспортного засобу, ...., визначається цим Кодексом та іншими законами України."

Во-вторых. Часть 6 статьи 265-2 КУоАП определяет, что:
"Порядок тимчасового затримання та зберігання транспортних
засобів
на спеціальних майданчиках та стоянках
визначається Кабінетом Міністрів України."

В-третьих. В пунктах 1, 12 "Порядка ...", утверждённого ПКМУ от 17.12.2008 г. № 1102, сказано:
"1. Цей Порядок визначає процедуру тимчасового затримання, зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках та їх повернення.

12. Повернення тимчасово затриманого транспортного засобу, який зберігається на спеціальному майданчику чи стоянці, здійснюється за письмовим зверненням його водія, власника (співвласника) за умови оплати ним витрат, пов'язаних з транспортуванням та зберіганням такого транспортного засобу, та пред'явлення відповідного протоколу про адміністративне правопорушення."


Из анализа приведенных норм права следует, что законодатель (ВР Украины) предоставил КМУ полномочия по определению порядка "тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках та стоянках".
Однако, Кабинет Министров Украины НЕЗАКОННО присвоил себе право определять порядок возврата ТС, о чём свидетельствуют пункты 1, 12 Порядка 1102.
При этом, порядок возврата УЖЕ ОПРЕДЕЛЁН частями 4, 5 ст. 265-2 КУоАП и не предполагает внесение какой-либо оплаты за возврат ТС.

Остаётся единственный вопрос. А есть ли возможность (касается сроков обжалования) оспорить и отменить некоторые положения ПКМУ от 17.12.2008 г. № 1102?

П.С. Если на этом форуме есть юристы, прошу высказаться по данному вопросу.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 мар 2013, 14:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
АПОСТОЛ писал(а):
Однако, Кабинет Министров Украины НЕЗАКОННО присвоил себе право определять порядок возврата ТС, о чём свидетельствуют пункты 1, 12 Порядка 1102.
При этом, порядок возврата УЖЕ ОПРЕДЕЛЁН частями 4, 5 ст. 265-2 КУоАП и не предполагает внесение какой-либо оплаты за возврат ТС.


так вони над цим і спекулюють,а судам як правило пофігу.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 мар 2013, 15:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 янв 2013, 18:31
Сообщений: 136
Авто: Есть
Город: Украина
пішохід писал(а):
АПОСТОЛ писал(а):
Однако, Кабинет Министров Украины НЕЗАКОННО присвоил себе право определять порядок возврата ТС, о чём свидетельствуют пункты 1, 12 Порядка 1102.
При этом, порядок возврата УЖЕ ОПРЕДЕЛЁН частями 4, 5 ст. 265-2 КУоАП и не предполагает внесение какой-либо оплаты за возврат ТС.


так вони над цим і спекулюють,а судам як правило пофігу.


Так о том и речь, что "спекулюють". Поэтому, я и написал, что нужно попытаться отменить некоторые положения Постановления 1102 в судебном порядке.
Начинать можно с запросов на информацию в КМУ и Минюст. Описать данную ситуацию, как в моём предыдущем посте, и задать ключевой вопрос: "По какой причине КМУ превысил полномочия, предоставленные ему Верховной Радой Украины в ст. 265-2, и незаконно определил порядок ВЫДАЧИ ТС со спецплощадки?". Можно задать и другие вопросы. По результатам думать насчёт иска в административный суд.

Это серьёзная работа, которая может дать серьёзный результат. На мой взгляд, это и есть один из тех ГЛОБАЛЬНЫХ ВОПРОСОВ, которые призван решать ДК. Не надо делать основной упор на пререкания с рядовыми ГАИшниками. Это мелко и толку от этого "0". Особенно, если это делается ради понтов и самолюбования :D . К сожалению, таких примеров на данном форуме предостаточно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 мар 2013, 16:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
АПОСТОЛ писал(а):
Это серьёзная работа, которая может дать серьёзный результат.


підтримую,якщо є якісь напрацювання,тоді можна розпочинати....

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 02 мар 2013, 16:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 11:10
Сообщений: 8089
Авто: Даибахтунг
имхо
надо подождать, пока менты начнут звереть по шп и загонять на них стада авто.
ДК и так уже ВСЁ везде ВСЕМ рассказал по ТВ по данной теме - народу пох.

Более того я на работе всем своим коллегам рассазал по данной теме - все тока улыбнулись....

Видать нужно подогреть народ - пусть потрахается реально с ментами.

_________________
Если ДК по пути с ВО "Сволотой" (и прочей политической хернёй),
ТО МНЕ НЕ ПО ПУТИ!

пока ситуация не прояснится - объявляю забастовку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 мар 2013, 17:13 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 янв 2013, 18:31
Сообщений: 136
Авто: Есть
Город: Украина
пішохід писал(а):
АПОСТОЛ писал(а):
Это серьёзная работа, которая может дать серьёзный результат.


підтримую,якщо є якісь напрацювання,тоді можна розпочинати....


"Напрацювання" сами собой не появляются :D . Над ними нужно работать.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 мар 2013, 17:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
АПОСТОЛ писал(а):
"Напрацювання" сами собой не появляются :D . Над ними нужно работать.


як скажеш....

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 мар 2013, 18:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 авг 2010, 00:43
Сообщений: 6578
Откуда: Черкаська обл.
Авто: Лунтик
Город: N
Сообщение, не относящиеся к теме
Крохінов Олег Володимирович
Міністру внутрішніх справ

Міністру внутрішніх справ України

Захарченку Віталію Юрійовичу



Крохінов Олег Володимирович

61124, Харків, вул.Грозненська, 34, кв.9

тел.0675948609


СКАРГА

Сьогодні 28.02.2013р. я отримав лист про розгляд відділом Державтоінспекції Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області мого звернення розташованого на Вашому блозі від 18.01.2013р.

Вважаю, що звернення було розглянуто керівництвом відділу ДАІ ХМУ ГУМВС України не уважно, не ретельно та не вдаючись до деталей. Деякі важливі питання були взагалі упущені.



Прошу Вас забов’язати керівництво відділу ДАІ ХМУ ГУМВС України ще раз ретельно вивчити усі факти викладені в скарзі від 18.01.2013р. та відповісти на наступні питання (на кожний окремо):

1. За яких обставин і яка посадова особа ДАІ направила до Державної виконавчої служби для примусового стягнення постанову ВДАЇ ХМУ ГУМВС України в Харківській області про адміністративне правопорушення АХ №16537 від 12.04.2010 року. Справа в тому, що постанова інспектора ДПС батальйону ДПС м. Харкова сержанта міліції Петлиці Вадима Олександровича про адміністративне правопорушення АХ №16537 від 12.04.2010 року була у встановлені законом терміни оскаржена у судовому порядку та 09 листопада 2010 р. по справі № 2-а-782/10/2035 постановою Харківського апеляційного адміністративного суду (http://reyestr.court.gov.ua/Review/12529121) була скасована, а провадження по справі про адміністративне правопорушення відносно мене закрито у звязку з відсутністю складу порушення. Тобто після ії винесення вона так і не набрала законної (юридичної) сили.

2. Чи відповідає протокол огляду та затримання транспорту, складений під час затримання мого транспортного засобу 17.12.2012р. за змістом порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках?. Вважаю що ні, а саме в ньому відсутня інформація про найменування, місцезнаходження та номера телефону підприємства, установи або організації, які доставляють транспортний засіб на спеціальний майданчик чи стоянку, державного реєстраційного номера евакуатора, про адресу місця зберігання транспортного засобу, про посади, прізвища, імені та по батькові особи, яка виконує роботи з доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку.

3. На яку посадову особу ВДАЇ ХМУ ГУМВС України покладені обов’язки складання кошторису витрат за час зберігання транспортного засобу боржника на спеціальних майданчиках чи стоянках? Чи був за фактом зберігання мого транспортного засобу на спеціальному майданчику Харківської філії Державного підприємства МВС України "Інформ-Ресурси" (м.Харків, перехрестя проспекту Тракторобудівників та вулиці Ком. Уборевіча) складений кошторис витрат? Якщо кошторис був складений, чи був він поданий до органу державної виконавчої служби, який ініціював затримання транспортного засобу? Ці питання регламентуються інструкцією про порядок взаємодії органів внутрішніх справ України та органів державної виконавчої служби при примусовому виконанні рішень судів та інших органів (посадових осіб), а саме п.4.8 цієї інструкції.

4. Де саме в протоколі огляду та затримання транспорту, складеному під час затримання мого транспортного засобу 17.12.2012р. вказано що я відмовився від підпису? Порядком тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках передбачено що його складають у присутності двох свідків, тому там їх підписи і стоять. Мені було вручено один екземпляр протоколу, інспектори не просили мене взагалі ставити в ньому підпис, віддали та швидко зникли разом з моїм автомобілев у невідомому напрямку.

5. Прошу надати інформацію про найменування, місцезнаходження та номера телефону підприємства, установи або організації, які доставляли мій транспортний засіб як потом стало відомо на спеціальному майданчик Харківської філії Державного підприємства МВС України "Інформ-Ресурси" (м.Харків, перехрестя проспекту Тракторобудівників та вулиці Ком. Уборевіча), державний реєстраційний номер евакуатора, посаду, прізвище, ім’я та по батькові особи, яка виконувала роботи з доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик.

6. На підставі чого Харківська філія Державного підприємства МВС України "Інформ-Ресурси" вимагала з мене 450 грн (і я вимушений був сплатити, хоча не повинен був) за зберігання мого транспортного засобу, а також 400 грн. за доставлення на евакуаторі, але потім від сплати за евакуатор відмовилась. Здається мені, що договір між Харківською філіею Державного підприємства МВС України "Інформ-Ресурси" та ВДАЇ ХМУ ГУМВС України по деяким питанням сплати за зберігання транспортних засобів не відповідають існуючому законодавству України.

Вся ця історія завдає мені великих страждань та забирає в мене багато часу. Прошу покарати винних посадових осіб та забов’язати повернути мені сплачені мною кошти, компенсувати моральні збитки та публічно вибачитись за службову недбалість.

Номер картки Приватбанку (моя особова картка) для повернення коштів та компенсації за моральні збитки: 5577212705008228.

Прошу розібратися та надати відповідь мені у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України «Про звернення громадян» для можливого подальшого звернення до суду.

28.02.2013р. Крохінов О.В.

Вважаю, що в цій копіїчній справі можно дійсно поступити як по закону так і по совісті. Автомобіль був затриманий за неіснуючий борг. Що тут можна ще сказати? Можно ще й про честь мундиру додати. Можно із сітуації вийти з честю, а не пробувати іі замяти.

28 02 2013, 15:24

http://blogs.ukrinform.gov.ua/blog/vita ... za-uvagoyu

_________________
Голосование за бан провокаторов на форуме http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=113&t=40636


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 120 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: