Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
http://roadcontrol.org.ua/forum/

Анонс Харьковская штраф площадка
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=93&t=27742
Страница 1 из 1

Автор:  XoxoL [ 23 дек 2012, 03:48 ]
Заголовок сообщения:  Анонс Харьковская штраф площадка


Автор:  Психиатр [ 23 дек 2012, 11:19 ]
Заголовок сообщения:  Re: Анонс Харьковская штраф площадка

Забыли дописать: "Объект под охраной быдла"

Озвучка - бомба)

Автор:  XoxoL [ 25 дек 2012, 01:30 ]
Заголовок сообщения:  Re: Анонс Харьковская штраф площадка

http://www.objectiv.tv/241212/78983.html

Владельцы забирали автомобиль со штрафплощадки с боем

фото пользователя PORUAN21 (YouTube)
В субботу вечером на штрафплощадке в Московском районе произошла потасовка. Автомобилисты пытались вернуть машину, на которую был наложен арест
По данным водителей, штрафные санкции на автомобиль были отменены. Но охранник штрафплощадки не разрешил автомобилистам забрать машину со стоянки. Между автомобилистами и сотрудником разгорелся конфликт, один из участников вызвал милицию.

Сотрудники Московского райотдела милиции на месте происшествия зарегистрировали событие в журнале Единого учета Московского РО города Харькова, передает пресс-служба ГУМВД Украины в Харьковской области. Проводится проверка.

Автор:  XoxoL [ 25 дек 2012, 01:33 ]
Заголовок сообщения:  Re: Анонс Харьковская штраф площадка

http://police.kharkov.ua/online-news/8251.html

Ввечері 22 грудня 2012 року до чергової частини Московського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області надійшло повідомлення про те, що на штрафмайданчику, розташованому в Московському районі, відбувається конфлікт між громадянами. За вказаною адресою вирушив черговий наряд райвідділу.
На місті події було встановлено, що на виконання рішення Ленінського районного суду працівниками міліції до штраф майданчику було доставлено автомобіль, на який було накладено арешт. Використання вказаного авто було заборонено.
Після того, як машину було поміщено на штраф майданчик, на його територію зайшли декілька чоловіків, один з яких представився власником легковика. Вони почали вимагати від охоронника дозволу на те, щоб забрати автомобіль. При цьому чоловіки пред’явили документи, за якими, начебто, штрафні санкції відносно їх майна були скасовані. Охоронець відмовив у їх проханні та категорично заборонив забирати авто зі стоянки. В результаті цієї ситуації виник конфлікт, один з учасників якого викликав міліцію.
Працівники Московського РВ на місці події провели профілактичні бесіди з учасниками сварки, після чого конфлікту ситуацію було вичерпано.
Вказана подія зареєстрована в журналі Єдиного обліку Московського РВ міста Харкова. Проводиться подальша перевірка.

Автор:  adik [ 25 дек 2012, 01:42 ]
Заголовок сообщения:  Re: Анонс Харьковская штраф площадка

Вони почали вимагати від охоронника дозволу на те, щоб забрати автомобіль. При цьому чоловіки пред’явили документи, за якими, начебто, штрафні санкції відносно їх майна були скасовані. Охоронець відмовив у їх проханні та категорично заборонив забирати авто зі стоянки

Як можна заборонити забрати свою особисту власність..,ідіоти.

Автор:  XoxoL [ 25 дек 2012, 11:13 ]
Заголовок сообщения:  Re: Анонс Харьковская штраф площадка


Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/