Текущее время: 23 апр 2024, 15:12

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 129 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 22:18 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
daikontrol писал(а):
Кумарить байдужість київських активістів !!!! усім насрати ... треба ініцювати шоб забирали посвітчення журналістів у тих хто не займаеться Дорожним Контролем !!!!!

:o
Сообщение, не относящиеся к теме
daikontrol писал(а):
УВАГА! Друзі, завтра 13.06.13 о 11.45 чергове судилище над Ніною Москаленко в Печерському районному суді ( Київ, вул. Хрещатик, 42А). Прохання всіх небайдужих підтримати - це дуже важливо.
Контактний номер: 063 439 99 88 Олександр Куліковський
063 100 600 4 Андрій Дзиндзя

viewtopic.php?f=21&t=34046&p=532834#p532834
це теж компетенція ДК :?: :?

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 22:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
aktivist не наезжай на АИ. Понятно и так. Но если так сложилось, что ей некому помочь.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 22:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 май 2012, 15:26
Сообщений: 3372
Авто: BYD Flyer
Город: Адіс-абеба
Це в них давня "любов" ;)

_________________
-


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 22:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 дек 2012, 13:06
Сообщений: 7452
Авто: ~
Город: West
aktivist писал(а):
daikontrol писал(а):
Кумарить байдужість київських активістів !!!! усім насрати ... треба ініцювати шоб забирали посвітчення журналістів у тих хто не займаеться Дорожним Контролем !!!!!

:o
Сообщение, не относящиеся к теме
daikontrol писал(а):
УВАГА! Друзі, завтра 13.06.13 о 11.45 чергове судилище над Ніною Москаленко в Печерському районному суді ( Київ, вул. Хрещатик, 42А). Прохання всіх небайдужих підтримати - це дуже важливо.
Контактний номер: 063 439 99 88 Олександр Куліковський
063 100 600 4 Андрій Дзиндзя

viewtopic.php?f=21&t=34046&p=532834#p532834
це теж компетенція ДК :?: :?

Не бачу в цьому проханнні чого поганого. Андрій не просить активістів, а всіх небайдужих. Не думаю, що статутом ДК це заборонено. Краще б підтримав. Якщо не буде таких як АІ, та інші активісти, то нам взагалі ніхто не поможе в цій країні.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 22:35 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Backfire писал(а):
aktivist не наезжай на АИ. Понятно и так. Но если так сложилось, что ей некому помочь.

Сообщение, не относящиеся к теме
допомагать потрібно було до суда коли хату розбирали, тільки всім на все насрать тоді було у тому числі і ментами які спостерігали як знущаються з беззахисної жінки і нардепам, які красиво на камери обіцяли взяти цю справу під свій контроль і громадськості, а тепер забудь, ну хіба що АІ сходить у суд для власного РR тоді згоден бо менти вже ж працюють по закону, можна й іншими справами зайнятись.

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 22:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 дек 2012, 13:06
Сообщений: 7452
Авто: ~
Город: West
aktivist писал(а):
ну хіба що АІ сходить у суд для власного РR тоді згоден бо менти вже ж працюють по закону, можна й іншими справами зайнятись.

Може ви теж попіаритесь? :) .......с таким успіхом можна любого активіста звинуватити у піарі. Наприклад AMG63 у піарі з ДВС, чи Роста з Перехрестям, чи інших...
Я так зрозумів що у вас якась особиста войнушка...але ж як видно з прохання - запрошуються попіаритись всі бажаючі 8-) ...я б подумав як ви, коли б АІ просто сходив у суд і виклав відео на фоні себе...а так... :roll: ....така от моя думка..


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 22:51 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
Сообщение, не относящиеся к теме
aktivist вспомни казочку про репку. По сути мышка решила исход эпопеи. Чем чёрт не шутит.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 22:57 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Доктор Лайтман писал(а):
Не бачу в цьому проханнні чого поганого. Андрій не просить активістів, а всіх небайдужих.

до чого тут активісти чи всі небайдужі?
я мав на увазі, що А.І. ініціює позбавляти посвідчень журналістів, які не займаються висвітленням діяльності ДК і одночасно бучучи журналістом ДК займається не тим чим потрібно
ну не парадокс :roll:
Доктор Лайтман писал(а):
Не думаю, що статутом ДК це заборонено.

от як раз і помиляєтесь, Ростислав чітко все розклав по поличках:
Сообщение, не относящиеся к теме
ДОРОЖНЫЙ КОНТРОЛЬ КАК СМИ

На сегодняшний день основной актив "ДК" имеет журналистские удостоверения (многие активисты еще проходят испытательный срок). Потому, рассказывая о работе "Дорожного контроля" мы будем исходить из того, что это в первую очередь средство массовой информации со своей спецификой и методами.

Задача современного СМИ - информировать население о происходящих событиях и процессах, а также формировать общественное мнение. Средства массовой информации не занимаются оказанием персональной юридической или другой помощи, привлечением к ответственности тех или иных лиц.

Журналист, согласно своим функциональным обязанностям, должен: найти интересную тему, провести собственное расследование (найти документы, свидетелей, потерпевших, виновников), сделать по этому поводу сюжет (или написать статью) и разместить публикацию в СМИ (ТВ, газета или интернет).

Именно по такому принципу работает "Дорожный контроль: мы находим актуальную тему, собираем доказательства и информируем общество о тех материалах, которые нам удалось раскопать. "ДК" работает исключительно в узкоспециализированной тематике: нарушения ГАИ, МВД, прокуратуры и судов в сфере дорожного движения. Другие темы не входят в нашу информационную политику.

Самой главной задачей проекта "Дорожный контроль" является донесение до общества на простом и понятном языке информации, как в реальности рядовой гражданин Украины может (или не может) защитить свои права и интересы от неправомерных посягательств со стороны властей в сфере дорожного движения.


Доктор Лайтман писал(а):
Краще б підтримав. Якщо не буде таких як АІ, та інші активісти, то нам взагалі ніхто не поможе в цій країні.

я підтримую тих хто допомагає від душі, а не для власного РR

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 23:05 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Backfire писал(а):
Сообщение, не относящиеся к теме
aktivist вспомни казочку про репку. По сути мышка решила исход эпопеи. Чем чёрт не шутит.

Сообщение, не относящиеся к теме
нє Backfire, давай я краще запропоную інший варіант казочки про Кірєєва і Тимошенко
сподіваюсь фінал всі пам"ятають, а зупинити це зможе тільки громада і народний опір, тільки після трагікомедії 2004-го на чолі з "Вітьою пасічником" навряд вже хто вийде на майдан найближчим часом бо для цього потрібно забуття, а для цього відповідно зміна покоління, а можливо й не одного, тому маєм те, що маєм, на жаль :(



Доктор Лайтман писал(а):
Сообщение, не относящиеся к теме
с таким успіхом можна любого активіста звинуватити у піарі. Наприклад AMG63 у піарі з ДВС, чи Роста з Перехрестям, чи інших...

Сообщение, не относящиеся к теме
до чого тут Рост з перехрестям і всі інші?
по-перше він хазяїн проекту і має право робити будь що не надаючи нікому звітів, по-друге Рост відстоював свої права передбачені законодавством, а щодо інших журналістів ДК то вони теж чітко притримуються визначених правил пректу і висвітлюють діяльність ДК як ЗМІ щодо ДАЇшного беспредєлу і я особисто цих людей дуже поважаю, які теж мені неодноразово надавали юридичну допомогу
Доктор Лайтман писал(а):
Я так зрозумів що у вас якась особиста войнушка...

нема ніякої просто піарщиків не люблю і його хамську поведінку окрім нього ніхто цього собі не дозволяє на форумі хоч і характери у всіх різні

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 23:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 дек 2012, 13:06
Сообщений: 7452
Авто: ~
Город: West
aktivist писал(а):
"ДК" работает исключительно в узкоспециализированной тематике: нарушения ГАИ, МВД, прокуратуры и судов в сфере дорожного движения. Другие темы не входят в нашу информационную политику.

" Є ДК, а є АІ....останньому заборонено ще чимсь займатись?)
На рахунок піару- якщо це комусь допоможе, то хай собі піариться...що тут такого


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июн 2013, 00:51 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 июл 2010, 09:33
Сообщений: 1307
Откуда: Киев, Украина
Авто: Разные
Город: Киев
daikontrol писал(а):
demin писал(а):
Я написал правду и только правду. Если есть что то по существу то пожалуйста. Не надо тут про правила форума писать.
Я восхищался твоими ролика. а сейчас противно. что ты скатился с того уровня в низ..

Ти ідіот чи ти притворяешся???? Поротяг розумніший за тебе :)



И на том спасибо

_________________
Перевезу ваш груз быстро и аккуратно
http://perevozoff.at.ua/


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июн 2013, 01:01 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2013, 09:39
Сообщений: 434
Откуда: Гражданский Контроль - Киев
Авто: Ford Taurus
Город: Киев
aktivist писал(а):
daikontrol писал(а):
Кумарить байдужість київських активістів !!!! усім насрати ... треба ініцювати шоб забирали посвітчення журналістів у тих хто не займаеться Дорожним Контролем !!!!!

:o
Сообщение, не относящиеся к теме
daikontrol писал(а):
УВАГА! Друзі, завтра 13.06.13 о 11.45 чергове судилище над Ніною Москаленко в Печерському районному суді ( Київ, вул. Хрещатик, 42А). Прохання всіх небайдужих підтримати - це дуже важливо.
Контактний номер: 063 439 99 88 Олександр Куліковський
063 100 600 4 Андрій Дзиндзя

viewtopic.php?f=21&t=34046&p=532834#p532834
це теж компетенція ДК :?: :?



Це також і компетенція ГК(Громадського Контролю) і багатьох іншіх небайдужих людей.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июн 2013, 07:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 авг 2010, 18:44
Сообщений: 4119
Откуда: З ДК
Авто: ford
Город: Київ
aktivist писал(а):
Backfire писал(а):
aktivist не наезжай на АИ. Понятно и так. Но если так сложилось, что ей некому помочь.

Сообщение, не относящиеся к теме
допомагать потрібно було до суда коли хату розбирали, тільки всім на все насрать тоді було у тому числі і ментами які спостерігали як знущаються з беззахисної жінки і нардепам, які красиво на камери обіцяли взяти цю справу під свій контроль і громадськості, а тепер забудь, ну хіба що АІ сходить у суд для власного РR тоді згоден бо менти вже ж працюють по закону, можна й іншими справами зайнятись.

Нехай мене Рост Банить !! Слухай уйобок іди нахуй ти уже заібам зроби хоть один процент того чого зробив я і тоді критикуй !!!
є декілька полудурків які ніхрена не зробили а тільки гадять у мою сторону!!!
Я ТУТ СЛОВА НЕ НАПИШУ ПОКИ ТЕБЕ ПОЛУДУРКА НЕ ЗАБАНЯТЬ!!!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июн 2013, 07:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 авг 2010, 18:44
Сообщений: 4119
Откуда: З ДК
Авто: ford
Город: Київ
aktivist
Іще полудурок якшо ти такий сміливий на форумі давай у реальному житті зустрінемось і ти розкажеш мені у очі який я хуйовий!!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июн 2013, 07:59 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Доктор Лайтман писал(а):
На рахунок піару- якщо це комусь допоможе, то хай собі піариться...що тут такого

нічого такого і вже багатьом "допомогло"
наприклад після цього піару тепер понаставляли 3.34 майже до самих Нових Петрівців

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 129 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: