Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
http://roadcontrol.org.ua/forum/

Блокування коліс-законно?
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=93&t=44445
Страница 1 из 1

Автор:  пішохід [ 01 мар 2018, 20:30 ]
Заголовок сообщения:  Блокування коліс-законно?

В одному місті почали застосовувати блокування коліс- блокіраторами.
треба розібрати ситуацію.Хто стикався.

1.в ст 265-2-адмін кодексу є одне речення-працівник уповноваженого підрозділу, що забезпечує безпеку дорожнього руху, тимчасово затримує транспортний засіб шляхом блокування або доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, що дозволяється виключно у випадку, якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху або транспортний засіб розміщений на місцях, призначених для зупинки, стоянки, безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, в тому числі за допомогою спеціального автомобіля - евакуатора. Про тимчасове затримання робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення.

Чіткої процедури блоквання коліс зараз немає.
В кого які думки?

Автор:  пішохід [ 01 мар 2018, 21:08 ]
Заголовок сообщения:  Re: Блокування коліс-законно?

В 2010 році було рішення Київського окружного адмінсуду по даному питанню,може в кого є це рішення?

Автор:  artobstrel [ 02 мар 2018, 08:36 ]
Заголовок сообщения:  Re: Блокування коліс-законно?

А где, собственно, проблема законности?

Автор:  may [ 02 мар 2018, 13:34 ]
Заголовок сообщения:  Re: Блокування коліс-законно?

пішохід писал(а):
Чіткої процедури блоквання коліс зараз немає.
А чим це "одне речення" не чітке?
Треба розписувати як "Краб" чіпляти? Изображение

Автор:  artobstrel [ 02 мар 2018, 21:50 ]
Заголовок сообщения:  Re: Блокування коліс-законно?

Тоже не понял.

Автор:  makssav [ 03 мар 2018, 02:12 ]
Заголовок сообщения:  Re: Блокування коліс-законно?

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 17 грудня 2008 р. № 1102
Київ

Про затвердження Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках

2. Тимчасове затримання транспортного засобу поліцейським проводиться у випадках, передбачених статтею 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема у разі, коли неможливо усунути причину затримання на місці виявлення адміністративного правопорушення, і передбачає примусове припинення використання такого транспортного засобу шляхом його блокування за допомогою технічних пристроїв або доставлення на спеціальний майданчик чи стоянку, якщо транспортний засіб створює значні перешкоди дорожньому руху.

Поліцейським забороняється брати участь у здійсненні блокування або евакуації транспортних засобів у випадках, не передбачених законом.

5. У разі коли доставити транспортний засіб на спеціальний майданчик чи стоянку неможливо, поліцейський проводить його затримання шляхом блокування з дотриманням, умов безпеки дорожнього руху.

6. У разі відсутності водія, транспортний засіб якого доставляється на спеціальний майданчик чи стоянку або блокується, поліцейський залишає на місці, де був автомобіль, або під його склоочисниками повідомлення про тимчасове затримання транспортного засобу та необхідність прибуття такого водія до територіального органу Національної поліції для оформлення протоколу про адміністративне правопорушення або винесення постанови у справі про адміністративне правопорушення.

7. Розблокування транспортного засобу здійснюється поліцейським після складення протоколу про адміністративне правопорушення або винесення постанови у справі про адміністративне правопорушення.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/