Текущее время: 28 мар 2024, 14:57

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 69 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 05 окт 2011, 22:49 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
ladaevo писал(а):
Наконец то забрал из суда копию решения. Теперь сажусь писать следующий иск на компенсацию материальных и моральных потерь. У кого есть какие то наработки в этом плане прошу поделиться.

є такий зразок:

міськрайсуд
///////////////

Позивач: Пупкін Іван Іванович
адреса проживання:
_________________________________


Відповідач: ст. ле-т Петренко Петро Петрович
ВДАI УМВС України в //////////областi,
вул.///////////////////////, 28, м. ///////////, 43034
тел.////////////



АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання дій посадової особи неправомірними та відшкодування компенсації за заподіяну моральну шкоду

...........р. Я пересувався керуючи своїм автомобілем по дорозі ///////- //////////////.
В певний час я змушений був зупинитись на вимогу відповідача. Далі ним мене було звинувачено у порушенні ПДР. Маючи впевненість, що нічого не порушував, я зробив пояснення своїм діям але протримавши мене близько 40 хв. відповідач склав протокол та виніс постанову № ВТ 008408 про накладення штрафу у розмірі 425 гр.

Конституцією України (ст.68) закріплено:
„ Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.”
В своїх діях та при розгляді справи відповідач не дотримувався положень законів України та ст. 245 КУпАП а тому у судовому порядку постанову було скасовано


Вважаю, що своїми діями відповідач порушив не тільки це положення Конституції а і п.21 ст. 11 закону „ Про міліцію” та відповідні п.п.12.12.4.11 та 12.12. 5 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України якими заборонено зупиняти транспортні засоби без наявних на те підстав, тому ці дії вважаю протиправними.
Одночасно слід зауважити, що п.4 ч.2 ст.105 КАС України передбачає можливість стягнення з відповідача – суб’єкта владних повноважень коштів на відшкодування спричиненої його незаконними діями шкоди) як матеріальної, так і моральної). Таку шкоду мені, справді, спричинено. Оскільки, у відповідності до ст..25 ч.3 Закону України „Про міліцію”, заподіяні збитки працівником міліції відшкодовуються державою, а відповідач є органом державної влади, і до того ж, у відповідності до ст..1172 ЦК України, несе відповідальність за дії свого працівника при виконанні службових обов’язків, то саме відповідач має відшкодувати матеріальну та моральну шкоду.

Упроцессі спілкування з відповідачем мене обурило безпідставне звинувачення та рівень знань ним законів та ПДР, як посадовою особою ДПС.
Звинувачення мене в правопорушенні відповідачем у присутності інших людей (пасажирів мого авто), було приниженням моеї честі та гідності як громодянина України, та вивело мене з психологічної рівноваги. Тривалий час я відчував моральні страждання незаконним звинуваченням та повідомленням про сплату штрафу у розмірі 425 грв. та змушений був потім керувати автомобілем в стані нервового збудження. Часу на встановлення душевної рівноваги не було так як я вже запізнювався до кінцевого пункту призначення. Це додатково негативно впливало на нервову систему так як я розумів, що повністю безпечне керування автомобілем при виборі оптимального режиму швидкості у такому стані не можливе і може призвести до помилки. Мої плани вчасно прибути на місце призначення були зруйновані відповідачем, що негативно відобразилося на моїх приватних цілях. Крім того у моему авто знаходилося декілька пасажирів перед якими я мав зобов'язання вчасно та безпечно доставити їх до кінцевого пункту. Частково, з вини відповідача я не виконав обіцянок, а тому відчував додаткову відповідальність за життя пасажирів, яких я перевозив перебуваючи у збудженому стані та за їх приватні цілі яких вони могли б не досягнути в звязку з запізненням .
Відповідачем було проведено фактично адміністративне затримання мене продовж 40 хвилин. На протязі всього часу затримання я був безпідставно позбавлений волі, права на свободу і особисту недоторканість, та права володіння та користування своею власністью (автомобілем), що

Це безпідставне звинувачення змусило мене звертатись до суду та декілька разів приходити на розгляд справи (07.07.09; 13.09.09; 08.10.09 та інш), так як відповідач не з'являвся на судові виклики і розгляд судом відкладався. В звязку з цим я змушений був витрачати час мого приватного життя на судове провадження, яке було для мене неприємним, та, крім того, відривало від особистих справ. Було згаяно тривалий час на знайомство нормативними документами, Кодексами та складання заяви до суду про скасування постанови, так як я не фахівець в юридичній галузі.
Продовж усього часу, близко девяти місяців (до скасування постанови), я відчував негативне психологічне напруження, яке породжувало гнітючі думки про можливість безпідставно втратити гроші у розмірі 425 грв., не відчуваючи за собою ніякої провини, що завдавало шкоди моєму здоров'ю.
До того-ж, по постанові відповідача, постановою ######## ДВС було відкрито на мене провадження про примусове стягнення 425 грв. Я був змушений відриватись від моїх цивільних особистих справ, та давати пояснення у ######## ВДВС, що також принижувало мою честь та гідність, та додатково змушувало витрачати на це час мого
приватного життя.

Вважаю, що відповідач наніс мені психологічну травму так як постійно, коли я бачу посадову особу ДПС, у мене виникають негативні, злістні, агресивні думки які можуть призвести мене до кримінальніх проступків по відношенню до цих осіб. Тепер потрібно постійно докладати деякі зусилля, щоб відганяти такі думки, що поглиблює мої страждання.
Окрім того, мої моральні страждання посилюються тим, що незаконні дії суб'єкта владних повноважень, призвели до втрати віри в те, що ДАІ в своїй роботі
дотримується Закону, та у справедливу її діяльність.



В сукупності всі ці неприємні обставини, породжені відповідачем, завдали моральної шкоди яка може бути компенсована в грошовому еквіваленті не менш як 3000 (три тисячі) гр.
Крім того я сплачував судовий збір у розмірі 3грв.40коп.

Керуючисть ст.55 КУ; ст.ст.6, 17,104-106 КАС УКраїни

ПРОШУ:

1. Прийняти позов до провадження
2.Визнати дії відповідача не правомірними та стягнути з нього грошову компенсацію за заподіяну моральну шкоду у розмірі 3000 (три тисячі) гривень.
3.Стягнути з відповідача на мою користь всі мої судові вітрати.
4.З метою надання відповідніх доказів для підготовки справи до розгляду
витребувати із архіву ######### міськрайонного суду копію протоколу(журналу) судового провадження по справі № ######## про скасування постанови та квінтанцію про судовий збір .

Додаток
1.копія позову
2.копія постанови ######## суду -2 шт.
3.копія постанови ######### ДВС міськрайонного УЮ -2 шт.
4.квитанції про сплату судового збору.



_________________/ Пупкін І.І./

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 06 окт 2011, 02:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 авг 2010, 00:43
Сообщений: 6578
Откуда: Черкаська обл.
Авто: Лунтик
Город: N
Цитата:
aktivist


На форуме была инфа по изменению сумы судебного сбора и что то касалось материального ущерба..

_________________
Голосование за бан провокаторов на форуме http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=113&t=40636


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 06 окт 2011, 21:57 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Boroda007 писал(а):
На форуме была инфа по изменению сумы судебного сбора и что то касалось материального ущерба..

може щось провтикав,якщо нариєш інфу-дай ссилку
до речі два місяці тому,сам сплатив-3.40

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 06 окт 2011, 23:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 авг 2010, 00:43
Сообщений: 6578
Откуда: Черкаська обл.
Авто: Лунтик
Город: N
Цитата:
може щось провтикав,якщо нариєш інфу-дай ссилку
до речі два місяці тому,сам сплатив-3.40


Изменения были...нужно спросить у кама или пешехода. В поиске не нашел.

_________________
Голосование за бан провокаторов на форуме http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=113&t=40636


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 07 окт 2011, 00:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 авг 2010, 00:43
Сообщений: 6578
Откуда: Черкаська обл.
Авто: Лунтик
Город: N
viewtopic.php?f=21&t=10350&p=170946#p170946


Активист... нашел, смотри всё по ссылке,козлы очередное "покращення".

_________________
Голосование за бан провокаторов на форуме http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=113&t=40636


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 07 окт 2011, 08:36 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Boroda007 писал(а):
,козлы очередное "покращення".

Я в :shock:

що наступне :? :evil:

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 10 окт 2011, 16:10 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 дек 2010, 19:30
Сообщений: 432
Авто: Приора
Город: Киев
Набросал очередной иск, на этот раз уже на деньги. Кто шарит или сталкивался поправляйте.

До: Окружного адміністративного суду м. Києва, 01133, м. Київ, вул. Командарма Каменєва, буд. 8, корп. 1
Позивач: .......
Відповідач: УДАІ ГУ МВС в м.Києві
01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 54
тел. (044) 278-45-22, 278-49-34


Позовна заява
про відшкодування матеріальної та моральної шкоди

Відповідно до ч. 2 ст. 18 КАС України окружним адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є орган державної влади.
Предметом даного адміністративного позову є відшкодування збитків, понесених в наслідок протиправних дій з боку посадової особи органів державної влади.
Суть справи:
24.09.2010 року о 12:30 я керував власним автомобілем ВАЗ ..... д.н. ..... та під час руху по вул. Стеценка та був зупинений інспектором ВАТІ ВДАІ з обслуговування Солом’янського р-ну м. Києва Бойко М.А. В супереч діючим нормативно правовим актам (наказ №534) мене було доставлено для проведення позачергової перевірки технічного стану на станцію технічної діагностики №1 за адресою вул. Туполева 19. Після проведення такої перевірки осадовою особою Відповідача було вилучено мій власний автомобіль ВАЗ .... д.н. ......всупереч діючому законодавству а саме ч.1 ст.265-2 КУпАП відправлено та розміщено його на спеціальний штрафмайданчик ТОВ "Аурік" за адресою Залізничне шосе 9, про що мається квитанція (додаток 5).
Відповідно до п. 21 ст.11 Закону «Про міліцію» міліція має право обмежувати або забороняти у випадках затримання злочинців, при аваріях, інших надзвичайних обставинах, що загрожують життю і здоров'ю людей, рух транспорту і пішоходів на окремих ділянках вулиць і автомобільних доріг; зупиняти транспортні засоби в разі порушення правил дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що він використовується з протиправною метою; оглядати транспортні засоби і перевіряти у водіїв документи на право користування й керування ними, дорожні листи і відповідність вантажів, що перевозяться, товарно-транспортним документам, наявність поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка"), а у випадках, передбачених законодавством, ліцензійної картки на транспортний засіб.
Таким чином мають місце правовідносини, що виникають у зв’язку з здійсненням суб’єктом владних повноважень своїх владних управлінських функцій, а саме зупиняти та перевіряти транспортні засоби, затримувати та доставляти їх для зберігання на спеціальні майданчики МВС України.
На дії даної посадової особи мною було надіснало скарги до прокуратури м. Києва та подано позов до Окружного адміністративного суду м.Києва з предметом позову - визнання дії Відповідача-1 такими, що є протиправними.
Рішенням Окружного адміністративного суду м.Києва від 14 вересня 2011 року такі дії, а саме обмеження в користуванні моїм власним майном, вилучення та подальша постановка на штрафмайданчик мого власного автомобіля, визнано такими що є протиправними та є перевищенням своїх владних повноважень.
Окрім того за дорученням прокуратури м.Києва, на підставах викладеної мною інформації та наведених даних, Департаментом ДАІ МВС та УДАІ ГУМВС України в м. Києві по даному факту була проведена службова перевірка.
В відповіді від Департаменту ДАІ МВС за № 4/14-К-1225 від 18.04.2011 (додаток 4) зазначалося, що підстави для затримання та доставляння мого автомобіля на штрафмайданчик у Бойко М.А. були відсутні. Враховуючи вищевикладене, керівництву УДАІ ГУМВС України в м. Києві направлена інформація для притягнення Бойко М.А. до дисциплінарної відповідальності.
25.04.2011 року від УДАІ ГУМВС України в м. Києві надійшла відповідь № 10/К-841 від 21.04.2011 (додаток 5) в якій зазначалося, що в ході проведення службової перевірки виявлені порушення знайшли своє підтвердження та винні посадові особи Бойко М.А та Федорович В.А. притягнуті до дисциплінарної відповідальності.
Також на мій запит до УДАІ ГУМВС України в м. Києві що до міри покарання та наявності притягнень до дисциплінарної відповідальності відповідача за останній рік я отримав відповідь від 08.07.2011 року за № 10/К-1719 (додаток 6) в якій повідомлялося, що наказом УДАІ ГУМВС України №87 від 21.04.2011 Бойко М.А. оголошено сувору догану. Також повідомлялося, що за період проходження службі в органах внутрішніх справ України відповідач неодноразово притягувався до дисциплінарної відповідальності.
Таким чином Департаментом ДАІ України та УДАІ ГУМВС України в м. Києві визнано Бойко М.А. за період своєї служби неодноразово порушував законодавство та притягувався за це до відповідальності, а також те, що його дії в даному конкретному випадку також є такими що суперечать законодавству України та є протиправними.
Згідно зі ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно зі ст. 56 Конституції України кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
Відповідно до ст.. 1174 ЦК України шкода, завдана фізичній або юридичній особі незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю посадової або службової особи органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування при здійсненні нею своїх повноважень, відшкодовується державою, Автономною Республікою Крим або органом місцевого самоврядування незалежно від вини цієї особи.
Оскільки, у відповідності до ст.25 ч.3 Закону України „Про міліцію”, заподіяні збитки працівником міліції відшкодовуються державою, а Відповідач є органом державної влади, і до того ж, у відповідності до ст.1172 ЦК України, несе відповідальність за дії свого працівника при виконанні службових обов’язків, то саме Відповідач має відшкодувати матеріальну та моральну шкоду.
Одночасно слід зауважити, що п.4 ч.2 ст.105 КАС України передбачає можливість стягнення з відповідача – суб’єкта владних повноважень коштів на відшкодування спричиненої його незаконними діями шкоди (як матеріальної, так і моральної). Таку шкоду мені, справді, спричинено.
Матеріальна шкода полягає у наступному. За добу стоянки на штрафмайданчику я вимушений був сплатити 260 (двісті шістдесят) грн., що підтверджується квитанцією (додаток …). Доставлення мого автомобіля на штрафмайданчик було виконано не на евакуаторі, як того передбачає законодавство, а мене фактично примусили, відібравши в мене всі документи, рухатись на власному автомобілі за автомобілем ДАІ через усе місто до штрафмайданчика. Відстань від вул. Туполева 19 до вул. Залізничне шосе 9 складає 43 км в обидва кінці, що при витраті пального 13 л./100 км. та вартості бензину марки А-95 на той час 10.20 грн за 1 л. пального складає 61 грн. Для того щоб мати можливість того ж дня забрати свій автомобіль зі штрафмайданчика мені потрібно було взяти дома свій паспорт та встигнути вчасно отримати дозвіл у начальника Солом’янського ДАІ, в зв’язку з чим я вимушений був наймати таксі, витрати на які склали 120 (сто двадцять) грн.
Під час затримки мого автомобіля я перевозив будівельні матеріали та харчі для бригади будівельників яки працювали на заміському будинку моїх батьків. В зв’язку з неправомірним затриманням мого автомобіля я не зміг виконати свої зобов’язання, а саме вчасно доставити необхідні будівельні матеріали, та вимушений був сплатити неустойку за добу в розмірі 500 (п’ятсот) грн. До того ж моя репутація як надійного та добропорядного замовника була підірвана. Разом з будматеріалами в автомобілі знаходилися продукти, які під час перебування в автомобілі під сонцем на протязі шести годин, при температурі більше 20 °С, були повністю зіпсовані, а сума збитку складала біля 300 (триста) грн.
Так як я не є фахівцем в області права я звертався за допомогою до кваліфікованого спеціаліста. Витрати на правову допомогу склали ще 200 (двісті) грн.
Таким чином загальна сума матеріальної шкоди складала близько 1441 (тисяча чотириста сорок одна) грн.
Моральна шкода полягає у тому, що відносно мене було необґрунтовано вжиті заходи які обмежили мої конституційні права на свободу пересування, у мене було незаконно вилучено моє приватне майно. При цьому враховуючи те у якому порядку та при яких обставинах виконувались всі процесуальні дії мене фактично було обмежено у будь якій можливості захисту своїх прав та свобод. Я відчув абсолютну безпомічність перед посадовими особами органів державної влади, що підірвало у мене віру у можливість взагалі захисту себе та своїх близьких правовими методами в подальшому. До того ж, внаслідок неправомірних дій посадової особи я був змушений систематично відлучатися від роботи, витрачати час на збирання доказів, складання документів, вести чисельні листування з органами державної влади, звертатися до суду, брати участь у судових засіданнях. У мене зривалися життєві плани, я був змушений нервуватися, уся ця ситуація була для мене стресовою і кожна незаконна відмова органів влади у моєму намаганні відстояти свої права призводила до ще більшого поглиблення цього стресу. На протязі довгого часу я вимушений був неодноразово звертатися за допомогою до лікарів для того, щоб хоч якось покращити свій фізичний і моральний стан, вийти зі стану пригніченості та депресії. В результаті пов’язаних з цим переживань у мене почав підвищуватися тиск, з’явилася аритмія, мій сон став коротким та часто переривався, у настрої була присутня постійна роздратованість. В наслідок роздратованості та нервових зривів у мене зіпсувалися стосунки в моїй родині, з друзями та колегами по роботі.
Причинену мені таким чином моральну шкоду відшкодувати адекватно та повністю у матеріальній формі неможливо, але суму, яка б могла частково загладити мої моральні страждання, я оцінюю у 3000 (три тисячі) грн.
Відповідно п.10-1 Постанови Пленуму Верховного суду України від 31.03.95 р. «Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди», при розгляді справ за позовами про відшкодування моральної шкоди на підставі ст. 56 Конституції судам слід мати на увазі, що при встановленні факту заподіяння такої шкоди незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу державної влади, місцевого самоврядування або їх посадових чи службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень вона підлягає
відшкодуванню за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування.
На підставі викладеного, та керуючись ст.. ст..6, 17, 18, 104, 105, 106 КАС
прошу:
1. На відшкодування матеріальної шкоди стягнути з Відповідача 1441 (тисяча чотириста двадцять одна) грн.;
2. На відшкодування моральної шкоди стягнути з Відповідача 3000 (три тисячі) грн.;


Додатки:
1. Копія позову для Відповідача (14 арк.)
2. Копія рішення Окружного адміністративного суду м. Києва (3 арк.).
3. Копія відповіді Департаменту ДАІ МВС України № 4/14-К-1225 від 18.04.2011 (2 арк.)

4. Копія відповіді УДАІ ГУМВС України в м. Києві № 10/К-841 від 21.04.2011 (2 арк.)
5. Копія квитанції про сплату послуг штрафмайданчика та послуг таксі (1 арк.)
6. Копії виписок з лікарняної книжки (2 арк).

_________________
... такая вот картина маслом.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 10 окт 2011, 16:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
ladaevo писал(а):
Кто шарит или сталкивался поправляйте.

не шарю,і не стикався,але спробую,щось підказати.
ladaevo писал(а):
та вимушений був сплатити неустойку за добу в розмірі 500 (п’ятсот) грн.

чим підверджено,де чек в додатках. :?:
з робочими принаймі мав бути договір-він є :?:
ladaevo писал(а):
Відстань від вул. Туполева 19 до вул. Залізничне шосе 9 складає 43 км в обидва кінці, що при витраті пального 13 л./100 км. та вартості бензину марки А-95 на той час 10.20 грн за 1 л. пального складає 61 грн. Для того щоб мати можливість того ж дня забрати свій автомобіль зі штрафмайданчика мені потрібно було взяти дома свій паспорт та встигнути вчасно отримати дозвіл у начальника Солом’янського ДАІ, в зв’язку з чим я вимушений був наймати таксі, витрати на які склали 120 (сто двадцять) грн.

чеки мають бути з датами.
відстань в км-з якогось офіційного сайту або,що.

ladaevo писал(а):
при температурі більше 20 °С, були повністю зіпсовані, а сума збитку складала біля 300 (триста) грн.

також чек має бути.
ladaevo писал(а):
6. Копії виписок з лікарняної книжки (2 арк).


мають бути-рецепти,та чеки на ліки.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 10 окт 2011, 17:06 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 дек 2010, 19:30
Сообщений: 432
Авто: Приора
Город: Киев
Цитата:
ladaevo писал(а):
та вимушений був сплатити неустойку за добу в розмірі 500 (п’ятсот) грн.

чим підверджено,де чек в додатках. :?:
з робочими принаймі мав бути договір-він є :?:

Договора и чеков нет. Рабочие с вокзала были, западэнцы.
Цитата:
ladaevo писал(а):
Відстань від вул. Туполева 19 до вул. Залізничне шосе 9 складає 43 км в обидва кінці, що при витраті пального 13 л./100 км. та вартості бензину марки А-95 на той час 10.20 грн за 1 л. пального складає 61 грн. Для того щоб мати можливість того ж дня забрати свій автомобіль зі штрафмайданчика мені потрібно було взяти дома свій паспорт та встигнути вчасно отримати дозвіл у начальника Солом’янського ДАІ, в зв’язку з чим я вимушений був наймати таксі, витрати на які склали 120 (сто двадцять) грн.

чеки мають бути з датами.
відстань в км-з якогось офіційного сайту або,що.

За такси чек есть. Про карту с расстоянием согласен. Лишним не будет.

Цитата:
ladaevo писал(а):
при температурі більше 20 °С, були повністю зіпсовані, а сума збитку складала біля 300 (триста) грн.

також чек має бути.

Тоже для массовости потерь. Чеков не сохранилось.
Цитата:
ladaevo писал(а):
6. Копії виписок з лікарняної книжки (2 арк).


мають бути-рецепти,та чеки на ліки.

Рецептов и чеков нет. Есть записи на протяжении месяца где записаны все жалобы. Я же не претендую на возврат денег за лечение а акцентирую внимание на том, что я месяц ходил по врачам с жалобами на здоровье характерными при психологических травмах и переживаниях. Это для морального ущерба.

_________________
... такая вот картина маслом.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 10 окт 2011, 17:07 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 дек 2010, 19:30
Сообщений: 432
Авто: Приора
Город: Киев
Меня интересует в первую очередь в какой суд подавать и кого писать в ответчики.

_________________
... такая вот картина маслом.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 10 окт 2011, 17:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Изображение

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 10 окт 2011, 18:40 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 дек 2010, 19:30
Сообщений: 432
Авто: Приора
Город: Киев
Это немного не то. Здесь "визнання дій протиправними та відшкодування" поэтому и подается на конкретного инспектора, а у меня действия уже "визнані протиправними" поэтому и адресат другой для "відшкодовування". Вот сижу и думаю кого правильно писать, главное управление ГАИ г. Киева или Украину или х.з кого... Но то что НЕ инспектора думаю 100%, так как в иске написано почему. ИМХО инспектора писать это путь в никуда. Ему потом его руководство вправе регресс выставить, если суд проиграют.

_________________
... такая вот картина маслом.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 10 окт 2011, 19:23 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
ladaevo писал(а):
Вот сижу и думаю кого правильно писать, главное управление ГАИ г. Киева или Украину

звичайно на УДАІ Києва,куди ж іще.

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 12 окт 2011, 18:11 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 дек 2010, 19:30
Сообщений: 432
Авто: Приора
Город: Киев
А кто подскажет по срокам давности "по відшкодуванню матеріальної та моральної шкоди"? Что то сам не могу найти.

_________________
... такая вот картина маслом.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Как меня развели на ТО
СообщениеДобавлено: 13 окт 2011, 08:49 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
ladaevo, згідно КАСУ здається 6 місяців,тільки не впевнений чи це стосується моралки.

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 69 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: