Текущее время: 28 мар 2024, 15:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 93 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2012, 16:31 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 июл 2012, 16:03
Сообщений: 8
Авто: vito 115
Город: Коломия
Привіт. Бачив колись фото як ДАІ порушує правила стоянки в Коломиї, біля дитяячої церкви. Допоможіть знайти !


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 01 дек 2012, 20:18 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 ноя 2012, 16:47
Сообщений: 11
Авто: Француз
Город: Центр Європи
Привіт колеги ;) приймайте в свої ряди, сам із Закарпаття, але в зимній період працюю на буковелі.. тієї зими досить часто зіштовшувався із ДАЙцями на перехресті у Яблуниці/Татарові, так як живем у Микуличині і кожного дня потрібно добиратись!

Якщо щось дзвоніть, пишіть.. буду радий допомогти! Нехай щастить :)

_________________
Не варто користуватись порадами людей, які живуть не так, як мрієте жити ви!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 01 дек 2012, 22:38 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 июл 2012, 16:03
Сообщений: 8
Авто: vito 115
Город: Коломия
Дякую знайшов сам. не помітив на попередніх сторінках. З дозволу автора розміщу на іншому ресурсі.
http://wrw.if.ua/proekti/da-porushu-pdr ... -3-34.html


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 11 дек 2012, 17:24 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 11:24
Сообщений: 148
Авто: Є :)
Город: Івано-Франківськ
В нас ніби заїжджі гастролери з Закарпаття.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 11 дек 2012, 18:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 фев 2011, 19:22
Сообщений: 2178
Откуда: Косів
Авто: Шкода
о чекаєм з нетерпінням :lol:

_________________
Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 24 янв 2013, 16:12 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 03 апр 2012, 13:37
Сообщений: 123
Авто: vw
Город: Івано-Франківськ
Щось тихо на Прикарпатті (я про форум). чи інтернету нема чи ДАІ
не таке як всюди :D. Розкажу пару власних історій співіснування з цим явищем (ДАІ) .
Мій досвід показує що ДАІ це не найбільше зло на дорозі але якщо їх ігнорувати то
можуть дуже суттєво попортити життя (наприклад зробити винним в ДТП, забрати авто, здоровя, гроші.)
Тобто це явище з яким треба рахуватись і бути готовим до всього.
Історії власні:
а) Долина, біля кольца в центрі , зима купу снігу пішоходи ходять де можуть бо тротуари завалені снігом -
протокол що не пропустив пішохода запросили в стареньку 9 де з середини дверки не відкривались і вікно не опускалось :)
(до цього я норамально ставився до інспекторів і вважав що вони більше добро ніж зло тому сміло сів у машину)
трохи познущались що заберуть права і т.д. побачили що гроші не даю написали простий протокол.
Оскільки я сам з машини вийти не міг то підписав протокол без зауважень (здоровя важливіше).
Оскаржив у суді - не викликали , апеляційний сказав що все ок що мене не викликали.
Виконавчій службі відписався що справа в суді штраф не платив.

Після цієї історії почав ускладнювати їм життя навіть коли був неправий.

б) Львівска область, прострочений ТО (в ті часи коли ще був).
Після зупинки я відразу накинувся що мене неправильно зупинили (махнув жезлом коли я вже майже його проїхав)
попросив посвідчення - отримав відповідь "А я що тут просто так стою" , потім інспектор пробував вирвати телефон
коли я його записував. Дзвінок на службу довіри у Львів не поміг коли сказав що звоню в Київ посвідчення показав.
Документи я йому передав зі фразою що протокол може складати але він поїздить до мене в суд (100 км від його місця роботи)
після чого відпустили без протоколу.

в) Одна з історій Тернопільска обл. перевищення швидкості де було складено протокол не зважаючи що я буду оскаржувати в суді.
Молодий інспектор все по закону, не хамив але не зміг довести що на приладі моя швидкість. Декілька раз ходив в суд де Суддя
просив відіслати матеріали в Тернопільску ДАІ бо суд немає грошей (напевно щоб побудувати ще одну хатинку на березі середземного моря)
і відкладав справу декілька раз (брали мене ізмором) відіслав копію і заяву щоб розглядали без мене. чим завершилось не знаю.

г) Ніч, Івано-Франківськ везу передачу на Московський поїзд. Промив вікно в салоні запах спирту. Зупинили, Документи , дихніть. Починаю заявляти про свої права - але розумію що поїзд чекати не буде. Дихнув - не виходячи з авто показ датчика більше норми (омивач на спирту). Вже збираюсь їхати здавати кров з ними але за порадою адвоката якому зателефонував попросив дихнути ще раз ( оскільки не запамятав показ датчика) - все ок відпустили. Був трохи злий бо забрати 15 хв. але з точки зору сусіда в якого з підпіїзду вночі вкрали авто можливо це не так критично що вночі пиняють або з точки зору того кого збили вночі на великій швидкості або були пяні -вирішив не скаржитись.

д) Історія після якої поставив реєстратор - Воловець Закарпатська область. Інспектор з ходу "Мені позвонили що ви десь там перетинали суцільну
смугу" (тема для анекдоту) - Оскільки їхав сам і був далеко від дому ввічливо переконав що то був не я, на конфлікт не ішов, скарг не писав.
Вважаю що безпідставна зупинка не є найгірше від ДАІ.
Те що може забрати у вас багато часу, нервів та грошей це коли Вас роблять винним у ДТП. Після декількох реальних історій добре
знайомих мені людей зрозумів що там порядних і чесних людей немає і фраза яку останнім часом чути "Мені наказали зверху" не оправдує
нікого. Те що замітив останнім часом що при ДТП коли дві сторони звинувачують один одного відразу починається пошук впливу Начальника
інспектора який оформляє ДТП. Якщо вплив одинаковий то складають два протоколи і розбирайтесь в суді.

Те що роблять хлопці з Дорожнього контролю це дуже добре бо це хоч якась противага повному безпределу. Тому треба їх підтримати як хто може. Удачі Вам. Трохи пізніше хотів би зустрітись з ДК що діє у Франківську :).


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 24 янв 2013, 20:08 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 19 окт 2012, 09:27
Сообщений: 39
Откуда: Івано-Франківськ
Авто: Renault
Город: I-Frankivsk
bogdan писал(а):
Щось тихо на Прикарпатті (я про форум). чи інтернету нема чи ДАІ
не таке як всюди .

Та таки вони як всюди і проблеми від них таки самі як всюди. Ось того тижня відбивали хлопця з Київа, вже хотіли пакувати в райвідділок,навіть група приїхала але вчасно приїхали ми і все закінчилось для нього добре( поїхав на Буковель)) Так що ми є і робимо свою справу. А зустрітися всім вже би пора після Нового року! Чи всі ще святкують?))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 24 янв 2013, 20:33 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 фев 2011, 19:22
Сообщений: 2178
Откуда: Косів
Авто: Шкода
bogdan писал(а):
Щось тихо на Прикарпатті (я про форум). чи інтернету нема чи ДАІ
не таке як всюди :D. .
тихо бо Івано-Франківську гілку відкрили місяць назад. а а гайдони тут такі як і скрізь - кончені :lol:

_________________
Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 25 янв 2013, 09:39 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 03 апр 2012, 13:37
Сообщений: 123
Авто: vw
Город: Івано-Франківськ
Maxus писал(а):
bogdan писал(а):
Щось тихо на Прикарпатті (я про форум). чи інтернету нема чи ДАІ
не таке як всюди .

Ось того тижня відбивали хлопця з Київа, вже хотіли пакувати в райвідділок,навіть група приїхала але вчасно приїхали ми і все закінчилось для нього добре( поїхав на Буковель)) Так що ми є і робимо свою справу.


А можна деталі історії? І дуже добре що Ви є.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 25 янв 2013, 09:52 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 03 апр 2012, 13:37
Сообщений: 123
Авто: vw
Город: Івано-Франківськ
Що чекати від нового керівника ДАІ області - Ковальчук Ярослав Ігорович? Районні понесуть дари
а відповідно активізується діяльність інспекторів на дорозі? Я думаю що це один з ключових моментів
як заставити Інспектора виконувати свою роботу в межах закону - унеможливити данину яку вони збирають начальству.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 26 янв 2013, 21:53 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 19 окт 2012, 09:27
Сообщений: 39
Откуда: Івано-Франківськ
Авто: Renault
Город: I-Frankivsk
так вони кредити будут брати))) щоб дари нести


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 28 янв 2013, 12:55 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 03 апр 2012, 13:37
Сообщений: 123
Авто: vw
Город: Івано-Франківськ
Maxus писал(а):
так вони кредити будут брати))) щоб дари нести


Якби ж то. Пішов пресинг на водіїв більше зупинок та збільшення суми хабаря або пропускної такси.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 29 янв 2013, 11:27 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 03 апр 2012, 13:37
Сообщений: 123
Авто: vw
Город: Івано-Франківськ
bogdan писал(а):

в) Одна з історій Тернопільска обл. перевищення швидкості де було складено протокол не зважаючи що я буду оскаржувати в суді.
Молодий інспектор все по закону, не хамив але не зміг довести що на приладі моя швидкість. Декілька раз ходив в суд де Суддя
просив відіслати матеріали в Тернопільску ДАІ бо суд немає грошей (напевно щоб побудувати ще одну хатинку на березі середземного моря)
і відкладав справу декілька раз (брали мене ізмором) відіслав копію і заяву щоб розглядали без мене. чим завершилось не знаю.



Цю справу я все ж таки виграв у суді. Аргументував що Беркут не має фото відео фіксації а згідно "ст. 251 КУпАП вказує на те, що доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які дані, що встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, та показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. "
якщо чесно то не чекав оскільки переважно такі справи вирішують в сторону ДАІ.
Думаю що допомогло що я два рази приходив, в протоколі була помика (час складання був до дасу моєї зупинки :) ) і на прохання судді відправив своїм коштом матеріали в ДАІ Тернополя. Якщо комусь потрібно док файл позивної заяви пишіть в ПП скину на імейл.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 29 янв 2013, 12:13 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 05 ноя 2012, 11:37
Сообщений: 455
Авто: Пеший
Город: Харьков
strangeviking писал(а):
Може організуємо якийсь рейд по Франківську ? Подивимося як працюють наші даішники.


Ребят давно пора)))) Пусть знают что граждан Украины перестали подлизываться а начали отстаивать свои права.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Івано-Франківська обл
СообщениеДобавлено: 02 фев 2013, 18:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 фев 2011, 19:22
Сообщений: 2178
Откуда: Косів
Авто: Шкода
В Косівському районі на вечір виявлено несанкціоноване мусорозвалище, біля райвітділу я нарахував близько 15-ти екіпажів гайців, 5-ть уазів і два автобуси беркутят.приблизно біля сотні рил.

_________________
Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 93 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron