Текущее время: 19 апр 2024, 18:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 25 июл 2013, 22:17 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 21 ноя 2012, 20:41
Сообщений: 183
Авто: FORD
Город: Львів
Короче, у Франику геї наглі і непугані. Сьогодні зранку був у Івано-Франківську по роботі, їду собі по Надрічній, за переїздом (за поворотом на Сагайдачного) стоять і всіх підряд пиняють. Не став виключенням і я. На жаль, регіка не маю, тому просто опишу.
ІДПС Зеленчук Павло Олексійович, командир взводу супроводу (шо то таке?, він дуже тим хизувався, тіпу я не просто мусор, а шишка), бляха ІВ0041 представився, показав свої доки, щодо причини зупинки назвав відпрацювання. Я йому не повірив, але доки пред"явив (в руки не давав), бо трохи спішив. Нагрудна бляха у гея була схована за жилетом, заставив показати.
Потім цей таваріщ став вимагати страхівку. Я йому відповів, що тільки під час складення протоколу, або проходження ТО. На що інспектор показав мені на тріщину на лобовому склі (а тріщина там є і досить велика) і сказав, що то порушення і почав погрожувати забрати авто на штрафмайданчик. Я ввічливо його послав і культурній формі порадив такі байки розказати своїй бабі. Він ще щось там бурмотів, я сказав, що говорити з ним не хочу і не буду, якщо бачить якесь правопорушення, то хай пише протокол на тріщину в склі. Ясен пєнь, що ідпс нічого складати не став. Я ще порадив йому читати ПДР, а не ГОСТи про ТО. Він сфоткав тріщину на телефон (хоча я заборонив йому це робити) і сказав, що якщо завтра я буду кататись на ній по Франківську, то забере на штрафмайданчик :lol: . Я порадив не тягнути і приступити вже.
Після тої коротенької дискусії (страхівку я все-таки показав, каюся, спішив) підходить до мене такий бравенький другий гей і каже:
- прошу пана, пристібніть пасок (я відстібнувся, коли діставав ручку і папір з бардачка) включайте поворот і їдьте, щасливої дороги.
я хочу так зробити а він мені каже:
- а я ногу не забрав, ви мені можете її переїхати
ну то заберіть кажу, і взагалі, покажіть свої доки, ви до мене звернулись, і бляха у вас жилетом закрита.
На що гей мені наглим тоном каже - чо ти бикуєш?
я ввічливо попросив не тикати і показати доки, на що він наглим тоном каже, типу давай їдь, я тобі доки не покажу і взагалі тішся, що на штрафплощадку не забрали :evil:
Дзвінок на гарячу лінію ДАЙ нігого не дав (чому б то :mrgreen: ), єдина сатисфакція - обізвав його підарасом і він вроді це почув.
Тепер запитання:
1. Може хто з франківчан знає, хто катається з Зеленчуком? Хоча не знаю, чи можна так вичислити, бо крім Зеленчука їх там було ще 2.
2. Чи варто, крім скарги на Зеленчука (незаконна зупинка, незаконна вимога полісу, зйомка тріщини на телефон, відсутність нагрудного знаку) писати інформзапит в ДАЙ (хто тоді з ним катався), щоб хам, що тикає отримав анальну кару.
3. Чи варто взагалі щось писати, так як в машині був сам, відеофіксації нема.
Писати хочу, той другий гандон мене порядком вкурвив.
Дякую


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 июл 2013, 07:22 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2011, 16:39
Сообщений: 88
Откуда: Западная Украина
Авто: tavrek
Писати звичайно можна. І писати немало, але бажаного Вами результату писанина непринисе. Треба бетонні факти: свідчення свідків, відео, або аудіо запис розмови. Нажаль у Вас напевно немає свідків та матеріалу з відеорегістратора. Пишіть наступний раз хоч звук диктофоном мобільного. І тоді нагнете інспектора у непристойну позу. По мірі фінансової можливості подбайте про встановлення відеорегістратора. І прийде душі Ваші шоферській спокій та відчуття верховенства над гайцями.

_________________
Правила дорожного движения - правила жизни!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 июл 2013, 23:03 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 21 ноя 2012, 20:41
Сообщений: 183
Авто: FORD
Город: Львів
Дякую! Регік мав би скоро бути.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 сен 2013, 14:03 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
Доброго дня всім. Допоможіть ідентифікувати інспектора. Зупинили у Франківську за рядність... Слово, за слово... Службове посвідчення не хотів представити. Нагрудний знак ІВ 0293, були на автомобілі Ланос 0688.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 фев 2014, 14:42 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 16 авг 2013, 09:32
Сообщений: 8
Авто: \
Город: Івано-Франківськ
І що такі ЗЕНЧУКи Павл.Олекс. і далі будуть проводити свої "відпрацювання" на дорогах?

Скільки?

Нехай РоадКонтрол починає керувати ДАІ та проводити люстрацію дайців.
Їх 99,9% треба гнати.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 фев 2014, 14:48 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 16 авг 2013, 09:32
Сообщений: 8
Авто: \
Город: Івано-Франківськ
Треба складати списки дайців, яких треба гнати.

Нехай працюють лопатою, а не полосатою палочкою.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: