Текущее время: 16 апр 2024, 07:16

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 25 мар 2014, 11:05 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 апр 2012, 07:45
Сообщений: 492
Авто: червоне
Город: Вінниця
Круто нагнув !

_________________
Між Сходом і Заходом України нема поділу, є поділ між тими, хто любить Україну і хто її не любить. (с) Кардинал Любомир Гузар


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 мар 2014, 20:42 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 15:46
Сообщений: 34
Авто: Daewoo Lanos 1.4
Город: Погребище
Шановні форумчани дорожного контролю. Сьогодні особисто переконався в биковатості і дебілізмі Внутрішньої безпеки МВС. Нагадаю, що скаргу крім прокуратури, департаменту ДАІ, облдаі, я також писав і на внутрішню безпеку МВС. Лист надсилав заказний з повідомленням. Сьогодні начальник ВДАІ зателефонував до мене на роботу, попросив по можливості до них підійти, так як з області приїхали працівники внутрішньої безпеки і бажають зі мною поспілкуватися, ну йти було недалеко я до них підійшов.
З працівником ВБ в мене був приблизно такий діалог:
- (працівник ВБ) Я Вас вітаю що постанову Вам вдалося скасувати і суд по ст. 130 Ви виграли.
- (Я) Дякую.
- (працівник ВБ) Але я так само вчинив би як інспектор Пахольчак, склав би протокол по ст. 130 що Ви відмовилися від медогляду.
- (Я) Я не відмовився, а наполягав на проведенні медогляду на місці зупинки за допомогою Драгера.
- (працівник ВБ) Але наказом передбачено що медогляд може проводитися в медичному закладі.
- (Я) Звісно може, але якщо водій не бажає проходити на місці зупинки, або не згоден з показами приладу.
- (працівник ВБ) Ми Пахольчака не можемо притягнути до відповідальності, так як він вже звільнений. Чи будуть у Вас якісь заперечення стосовно цієї справи?
- (Я) Будуть, проведіть перевірку з яких причин ДАІ не запезпечено Драгером.
- (працівник ВБ) А ви де працюєте? А Ви на своїй роботі усім забезпечені????
- (Я) Я працюю держреєстратором юридичних та фізичних осіб-підприємців, забезпечений усім необхідним для виконання покладених на мене функцій, жодних скарг від громадян на мене немає, жодних черг до мого кабінету немає.
- (працівник ВБ) дуже добре що все у Вас гаразд. якісь матеріали у Вас до цієї справи є ще?
- (Я) є відповіді прокуратури, облдаі.
- (працівник ВБ) копії можете мені дати?
- (Я) якщо Вам вони потрібні, звичайно можу, мені не шкода, але вони знаходяться у мене на роботі.
- (працівник ВБ) Мені зачекати чи ми можемо під'їхати до Вас на роботу?
- (Я) Я бігати не буду, тому давайте під'їдемо.

Працівник ВБ зайшов у мій кабінет, і почав єхидно жартувати. Говорить, ось Вас також погано фінансують, у Вас стільці потерті і паркет затертий. А ви робите зауваження ДАІ що в них приладу Драгер немає, він коштує 30 000 грн. Я відпов шановному пану, що незважаючи що у моєму кабінеті потерті стільці, громадян я обслуговую якісно і на якість надання адмін послуг потертість стільців не впливає. Також додав, що не бажаю продовжувати розмову, тому якщо потрібно підписати що претензій до ВБ я немаю, я підпишу. Підписався і сказав працівнику внутрішньої безпеки замість до побачення, слово прощайте.

Можливо я не правильно зробив, що відпустив працівника внутрішньої безпеки, але я скажу по правді, що я просто втомився писати скарги по своїй справі, крім того в мене не завжди є час час цим займатися. Але вражає на скільки глибоко прогнила ментовська система, починаючи від інспекторів ДАІ і закінчуючи департаментом і внутрішньою безпекою. З усіх органів до яких я звертався зі скаргами, на моє здивування, дуже добре і швидко спрацювала районна прокуратура, ну і звичайно районний суд. Все інше виявилось гнилью.

Дякувати Богу що постанову скасовано по двох статтях і також суд по 130 був виграний.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 мар 2014, 20:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
dr070vic писал(а):
Дякувати Богу що постанову скасовано по двох статтях і також суд по 130 був виграний.


тоді для повноти напиши заяву гаїшникам, нехай принесуть тобі публічні вибачення через газету .

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 мар 2014, 19:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Читатель Дорожного контроля уволил ГАИшника, который годами издевался над водителями (ВИДЕО)
http://roadcontrol.org.ua/node/2135


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 мар 2014, 19:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Пахольчак светился еще в 2011 - м - viewtopic.php?f=69&t=11224


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 апр 2014, 23:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 янв 2011, 13:26
Сообщений: 114
Дякую за те, що звільнили цю мерзоту. Для мене - це особливе задоволення... Пам'ятаю як ми сиділи з ним на очній ставці в прокуратурі в Жмеринці. Ця сволота сиділа й брехала в очі прокурору, хоча перед тим його попереджали про відповідальність за брехню.
Хто не пам"ятає, я - той журналіст на якого напав Пахольчак)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron