Текущее время: 19 апр 2024, 13:52

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 73 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: спецсигнал - крякалка ... законно?
СообщениеДобавлено: 30 авг 2011, 08:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
Харків, Пісочин, ремонт, пробка ... може в нього оперативне завдання?



ІНСТРУКЦІЯ про порядок видачі та обліку дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z1033-05

Цитата:
2. Порядок установлення та використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв
2.1. Спеціальні світлові сигнальні пристрої повинні встановлюватися відповідно до вимог ДСТУ 3849-99 "Дорожній транспорт. Кольорографічні схеми, розпізнавальні знаки, написи та спеціальні сигнали транспортних засобів оперативних і спеціальних служб" на даху транспортного засобу або над ним. Способи кріплення цих пристроїв повинні забезпечувати надійність їх утримання під час руху і гальмування транспортного засобу в усіх режимах.
На оперативних транспортних засобах МВС України та Управління державної охорони України дозволяється встановлювати світлові сигнальні пристрої під захисною решіткою радіатора, на передньому бампері транспортного засобу або в салоні автомобіля перед вітровим склом, при цьому слід забезпечити їх видимість для учасників дорожнього руху.

залишилось спитати в інфозапиті:
чи службове авто д/н 0002 є оперативним транспортним засобом МВС?
чи службове авто д/н 0002 є оперативних транспортних засобах Управління державної охорони?
чи виконував оперативне завдання водій службове авто д/н 0002 в цей час?
чи виконував супроводження водій службове авто д/н 0002 в цей час ?
чи був в цей час водій службове авто д/н 0002 при виконанні?
згідно якого дозволу на службове авто д/н 0002 встановлено спец сигнали?

пс. про що я забув спитати?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 авг 2011, 11:42 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 авг 2010, 00:43
Сообщений: 6578
Откуда: Черкаська обл.
Авто: Лунтик
Город: N
Разбей на несколько запросов, по 1-2 вопроса, так им сложней будет отморозится.

_________________
Голосование за бан провокаторов на форуме http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=113&t=40636


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 авг 2011, 12:04 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 13 июн 2011, 18:05
Сообщений: 1394
пс. про що я забув спитати?

Чи видавався зі сторони МВС дозвіл на встановлення спец.сигналів на данне авто?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 авг 2011, 12:26 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
Boroda007 писал(а):
Разбей на несколько запросов, по 1-2 вопроса, так им сложней будет отморозится.
так піде:

спитати в інфозапиті 1:
чи службове авто д/н 0002 є оперативним транспортним засобом МВС?
чи службове авто д/н 0002 є оперативних транспортних засобах Управління державної охорони?
до якого підрозділу відноситься службове авто д/н 0002?
чи видавався дозвіл на встановлення спец.сигналів на службове авто д/н 0002? ящо так то повідомити номер дозволу, ким та коли його видано?

спитати в інфозапиті 2:
чи був в цей час водій службове авто д/н 0002 при виконанні?
до якого підрозділу відноситься водій службове авто д/н 0002?
чи виконував оперативне завдання водій службове авто д/н 0002 в цей час?
чи виконував супроводження водій службове авто д/н 0002 в цей час ?

є варіанти куди писати? ... прокуратура, упр кадрового забезпечення, МВС?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 авг 2011, 16:09 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
на ютьюбі прибило ...
Цитата:
Судя по номеру (0002) это служебное авто зам начальника облУВД (скорее всего первый зам и начальник УБОПа). Ну дууууже поважна і зайнята людина....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 авг 2011, 17:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 сен 2010, 02:35
Сообщений: 7441
Откуда: Николаев
Авто: МНОГО :)
Город: Николаев
0001 начальник УВД а на 0002 во всех областях действительно ездят первые замы (они же начальники УБОП). Я думаю если даш запрос то получеш 100% ответ что ехали на задание задерживать преступников. Ведь никто не напишит что мне было лень стоять в пробке и поэтому я погнал по встречке ;) просто так.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 авг 2011, 14:53 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
зледарював та відправив одним запитом ... чекаемо відповідь ;)
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику УДАІ в Харківській області
вул. Шевченко 26, Харків 61013, Україна
Тел.. +38(057)707-35-11

ПІБ, вул. , Тел..

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Приводом цього звернення є операція «Спецсигнал» що регулярно проводиться ДАІ.

Так я спостерігав службовий автомобіль Тойота д/н 0002 регіон 21 з увімкненими спец сигналами який виконував небезпечні маневри по об’їзду пробки що утворилася через ремонт. Це можна було спостерігати 29.08.2011 близько 19:45 по вул. Полтавский шлях смт. Песочін Харківської області.

У відповідності до ст.5 ЗУ «Про інформацію» громадяни України мають право на одержання інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.
Згідно ст. 14 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядники інформації зобов`язані надавати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації. Та відповідно до ст. 20 Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Крім того, згідно ст.27 ЗУ «Про інформацію»: порушення цього ЗУ тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законами України.

З огляду на вище зазначене та керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. З, 4, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації"ст. ст. 1, 15 Закону України “Про звернення громадян”

ПРОШУ надати ґрунтовну та вмотивовану письмову відповідь на такі питання:

1. До якого підрозділу відноситься службове авто д/н 0002 регіон 21?
2. Чи службове авто д/н 0002 регіон 21 є оперативним транспортним засобом МВС?
3. Чи службове авто д/н 0002 регіон 21 є оперативних транспортних засобах УДО?
4. Чи видавався дозвіл на встановлення спецсигналів на службове авто д/н 0002 регіон 21 і якщо так, то повідомити номер дозволу, ким та коли його видано?
5. Чи був при виконанні службових обов’язків водій службове авто д/н 0002 регіон 21 близько 19:45 29.08.2011?
6. Чи виконував оперативне завдання водій службове авто д/н 0002 регіон 21 близько 19:45 29.08.2011?
7. Чи виконував супроводження водій службове авто д/н 0002 регіон 21 близько 19:45 29.08.2011?

31.08.2011 р. З повагою, ПІБ


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 авг 2011, 20:59 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 08:06
Сообщений: 481
Откуда: Нежин
Авто: ваз-2101
я по мигалкам спец)), мигалки не по госту

_________________
aktivist.in.ua


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 сен 2011, 11:16 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
misha-owl писал(а):
я по мигалкам спец)), мигалки не по госту
якщо не складно напиши детальныше: який пункт якого стандарту порушено?

сьогодні зателефонували з обл даі ... цікавилися кольором машини та місцем розташування спец сигналів
на зауваження що є держ.номер автівки відповіли: у нас таких багато :shock:

повідомили що машини нема на балансі даі області … обіцяли перенаправити інфозапит далі
на зауваження про термін відповіді відповіли що в курсі 5 днів ;)

пс. коли був обл даі бачив схожу тайоту, але з номерами 0009 ... не дуже високо знаходиться даі в ієрархії номерів
пс.пс. на відео яка тойота? камрі чи авансіс?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 сен 2011, 11:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
просто не хотів чекати і все.
відповідь прийде така як треба їм.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 сен 2011, 09:19 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 08:06
Сообщений: 481
Откуда: Нежин
Авто: ваз-2101
про всі спецсигнали я питав на телефоні довіри, вони як завжди дають безграмотну отмазку, але є чіткі параметри під які можна характеризувати термін "спецсигнал" ось ссилка на всю статтю http://rassledovanie.org.ua/publ/zakonodatelstvo/stan_krutym_specsignaly_na_avtomobili_obshhedostupny/10-1-0-46
особисто я поставив крякалку не по госту, хоча я є медичним працівником і співробітником швидкої допомоги))

_________________
aktivist.in.ua


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 сен 2011, 21:37 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
misha-owl писал(а):
про всі спецсигнали я питав на телефоні довіри, вони як завжди дають безграмотну отмазку, але є чіткі параметри під які можна характеризувати термін "спецсигнал" ось ссилка на всю статтю http://rassledovanie.org.ua/publ/zakonodatelstvo/stan_krutym_specsignaly_na_avtomobili_obshhedostupny/10-1-0-46
особисто я поставив крякалку не по госту, хоча я є медичним працівником і співробітником швидкої допомоги))
дякую, прочитав с задоволенням
треба перепитати у даішників ось цю інформацію зі статті
Цитата:
Сразу заметим о явном несоответствии практически всех существующих «легальных» спецсигналов требованиям ГОСТа 3849-99. На странице 10 ГОСТа указаны способы размещения проблесковых маячков на машинах. Это должна быть круглая «блямба» посреди крыши автомобиля

якщо ця невідповідность підтвердиься то це інформаційна бомба ... невже, даішники знову схибили?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 сен 2011, 21:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
crow писал(а):
пс.пс. на відео яка тойота? камрі чи авансіс?

на 0.26 сек походу Камрі.імхо.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 сен 2011, 19:47 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 08:06
Сообщений: 481
Откуда: Нежин
Авто: ваз-2101
про всі ці неточності вже відомо, мені лічно уже рік як відомо, от я собі і поставив спецсигнал, в даїшники це не люблять, але я питав у начальника то він відповів, що зараз закон такий недосконалий , що все можна, одначе є проблема, в УДАІ встановлення спецсигналів вважають як переобладнання, наскільки я знаю, Рост доказував у судді що це не пререроблення. Було б добре отримати ці матеріали)

_________________
aktivist.in.ua


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 сен 2011, 19:48 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 08:06
Сообщений: 481
Откуда: Нежин
Авто: ваз-2101
crow писал(а):
misha-owl писал(а):
про всі спецсигнали я питав на телефоні довіри, вони як завжди дають безграмотну отмазку, але є чіткі параметри під які можна характеризувати термін "спецсигнал" ось ссилка на всю статтю http://rassledovanie.org.ua/publ/zakonodatelstvo/stan_krutym_specsignaly_na_avtomobili_obshhedostupny/10-1-0-46
особисто я поставив крякалку не по госту, хоча я є медичним працівником і співробітником швидкої допомоги))
дякую, прочитав с задоволенням
треба перепитати у даішників ось цю інформацію зі статті
Цитата:
Сразу заметим о явном несоответствии практически всех существующих «легальных» спецсигналов требованиям ГОСТа 3849-99. На странице 10 ГОСТа указаны способы размещения проблесковых маячков на машинах. Это должна быть круглая «блямба» посреди крыши автомобиля

якщо ця невідповідность підтвердиься то це інформаційна бомба ... невже, даішники знову схибили?


а поставити мені подяку забув((((

_________________
aktivist.in.ua


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 73 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: