НОВИНИ
  • Американський YouTube на вимогу Роскомнадзору уряду РФ заблокував відео про напад армії РФ на Україну
  • Директор НАБУ Семен Кривонос був підсудним у кримінальний справі про підкуп виборців (РІШЕННЯ СУДУ)
  • В ДБР визнали, що приховували справу про катування чоловіка в ТЦК Чернівців за участі патрульної поліції
  • ТЦК Чернівців та патрульна поліція залучили бандита, який калічить затриманих та вибиває згоду на мобілізацію (ВІДЕО)
  • Працівники ТЦК незаконно зупиняють авто для перевірки документів та вручення повісток (ВІДЕО)
  • Український суд посадив на 2 роки жителя Черкащини за "лайк" в соцмережі публікації Надії Савченко
  • Поліцейський Києва, який вбив у ДТП 15-ти річну дівчину, досі гуляє на свободі
  • Суд постановив, що українці мають право виїжджати за кордон на навчання. Заборона є незаконною
  • Полиция Украины блокирует работу американских волонтеров по доставке гуманитарной помощи
  • Пленные солдаты РФ в Украине 2022. Правительство России скрывает правду (ВИДЕО)
  • Канал 1+1 распространил фейковый сюжет, что якобы активист "Дорожного контроля" арестован за убийство
  • Нардеп "Слуги Народа" Трухин сделал ДТП с арбитром УАФ Лучано Лучи. СМИ удаляют новость (ФОТО)
  • В центре Киева праворадикалы избили журналиста на почве ненависти к "антифашистам" (ВИДЕО)
  • Полиция Украины угрожает смертью дочери убитой правозащитницы Ирины Ноздровской
  • МВД Украины банит в твиттере людей, которые напоминают об убийстве полицейскими 5-летнего Кирилла Тлявова
  • Заместитель министра МВД Антон Геращенко провоцирует насилие в отношении задержанного подростка
  • Появились фотографии, как помощник главы Полиции Киева в 2011 году проходил опознание после ареста за разбойное нападение
  • Все новости

    Украина - страна в которую никогда не хочется возвращаться

    Август 10, 2012 - 19:50
    Многие из тех кто часто ездит за границу испытывают одно и то же чувство - депрессию при возвращении в Украину. К сожалению, родная страна стала тем местом куда не хочется возвращаться, чтобы не видеть того ужаса, что творится в государстве. И с каждым годом таких людей становится все больше и больше.


    Водители знают - бывает просто хочется покататься на автомобиле, подумать, послушать музыку, чтобы тебя никто не трогал и не отвлекал. Особенно приятно ездить по ночному городу, когда мало машин и можно просто наслаждаться управлением автомобилем. Но, в Украине это сделать сложно - такой водитель будет самым первым клиентом работников ГАИ.

    И вот представьте, находясь в душевном спокойствии, размышляя о своих делах, вы замечаете как вас без причины останавливает инспектор ГАИ. Подойдя к машине, ГАИшник со жлобской внешностью наглым тоном требует показать свои документы и открыть капот. Все... настроение испорчено, вечер коту под хвост. Вы или должны унижаться, выходить из своего теплого автомобиля на улицу, заискивающе улыбаться показывая документы, или начать спорить о правомерности требований, что безусловно перерастет в конфликт.

    Потому, часто в Украине даже не хочется выезжать на дорогу чтобы не видеть эти засаленные морды ГАИшников, цель у которых одна - любыми путями заработать деньги. И избавится от присутствия инспектора в вашей жизни нельзя - даже если вы на 100% будете соблюдать ПДД, встреча с бандитом в погонах все равно неизбежна.

    Другое дело Европа. Тут у человека есть право выбора - если не хочешь общаться с полицией, просто езди по правилам и тебя никто никогда не остановит. За последнее время "Дорожный контроль" намотал несколько тысяч километров по Литве и Польше - это хоть и страны бывшего соцлагеря, но уровень дорожного движения просто не сравним с украинским. Полицию тут встретишь нечасто - в городе ее практически нет.

    Никто не прячется в кустах, не ходит с жезлом по проезжей части, не выхватывает машины с третьего ряда создавая аварийную ситуацию, не устраивает бессмысленные погони, не блокирует перекрестки, не мешает водителям спокойно ездить по дороге. Полиции просто не видно - и при этом все ездят размеренно. Можно бесконечно наматывать круги по городам - если вы соблюдаете ПДД - вас трогать никто не будет.

    Ни в Литве ни в Польше нет никаких спецзагонов полиции - ситуацию когда водитель открывает полицейскому капот, представить просто невозможно. Такого нет в природе. Даже при постановке на учет и прохождении техосмотра - номера кузова никто не сверяет. Логика в ЕС простая - если твоя машина не в розыске - значит ты управляешь автомобилем законно и подозревать тебя в обратном никто не имеет права без конкретных фактов.

    Когда литовцы слышат рассказы об украинской ГАИ - у них волосы дыбом на голове. Европейцы просто не могут представить такого, чтобы работник полиции просто так остановил водителя, угрожал ему, оскорблял, устраивал обыски, отнимал личные вещи. А в Украине это происходит каждый день тысячи раз. Отечественные новости пестрят заголовками о новых преступлениях милиции, зверствах и жестоких издевательствах.

    Пересекая границу с Украиной - ты попадаешь в каменный век по уровню развития жизни и в феодальный строй по типу управления. В этой стране нет ни закона, ни справедливости. Тут правят только количество денег и физическая сила. В Украине сотрудник милиции может запросто покалечить и убить человека ради развлечения - и суд не увидит какого нарушения закона, поскольку судья такой же преступник. Прокурор же просто возьмет деньги - ведь за этим он и пришел - обогащаться отмазывая бандитов.

    Потому, в Украину возвращаться не хочется. Это не то место где можно чувствовать себя в безопасности и просто жить не опасаясь того, что станешь жертвой очередного психически больного правоохранителя которому государство за счет налогов граждан выдало оружие. Хотя, без Украины тоже скучно - это как поле боя, куда ты выходишь чтобы получить адреналин. Но вот отдыхать и просто жить нужно подальше от этой страны.

    Руководитель Дорожного контроля, Ростислав Шапошников.

    ПОМОЧЬ ПРОЕКТУ ДК



    Комментарии
    Пятница, Октябрь 25, 2013 - 18:56, Гость IP: 108.162.231.33

    В Польше останавливали за "Галогены" (включенные противотуманные фары когда нет тумана и дождя), разные "ознаки держави" ( 2002 год была "Вектра" с наклейкой DE на украинских номерах" ), ремни безопасности и скорость. Взятки берут. Много подстав, когда едет машина без опознавательных знаков полиции. Но в общем, за более 10 летний стаж поездок , остановили раз 6-7. Соблюдайте правила и все будет хорошо.
    Немцы ездят по Польше как в 1939, их по-моему не беспокоят и им все по.х. Поляки-славяне, традиционно прогибаются перед "высшей расой".
    В Германии останавливали 2 раза- проверка виз и документов, и помощь! Там полиция не для того, чтобы снять "джек пот" с иностранца, а для того, чтобы вам ПОМОЧЬ! На моем "ломаном" немецком, мне реально помогли и даже разрешили проехать 10 метров по против одностороннего движения! Я заблудился в Кельне и полиция меня выводила к отелю. BEST OF!
    В Белоруссии гаишники реально не берут взятки! Стоят с деревянными палками и рациями типа "Витязь" но закон есть закон. Приветливые, общительные, ну в общем нормальные, но взяток нет!
    В общем, приезжаешь с Германии или Австрии, короче с Европы и реальный депресняк! В том числе и от того, что проехав по маршруту Украина- Словакия-Венгрия-Чехия-Австрия- Германия-Чехия- Словакия-Польша я не был не остановлен ни одного раза. При этом с Германии (Дрезден) мы тянули прицеп-дачу. От границы до Львова мы были остановлены 3 раза (перевірка документів), и раз оштрафованы. После этого нас останавливали еще 2 раза по дороге до Киева (возможно из-за транзитных немецких номеров на прицепе-даче).

    Александр.

    Вторник, Сентябрь 11, 2012 - 09:26, Гость IP: 46.203.172.56

    Що робити? Вічне питання. Написати цю статтю мене надихнули саме такі думки, та передвиборча реклама. Чи може людина змінити своє життя? Чи може ОДНА людина? Одностайно скажемо – НІ! Але що ж у такому разі робити? Психологи кажуть, що треба змінити своє ставлення до світу і світ посміхнеться. Я з ними згоден, але…
    Кожного дня ми зтикаємся з такими явищами як несправедливість. Наприклад ми йдемо і сплачуємо опалення і гарячу воду. Потім перераховуємо свої кошти і з глибини душі з’являється відчуття, що нас обдурили. Але яким чином і в чому мало хто з нас розуміє. Водії взагалі розповідають анекдоти про те як співробітники дорожнью-патрульної служби обдирають їх ні за що. Але мало хто з них розуміє яким чином.
    Наша біда в тому, що ми НЕ ЗНАЄМО своїх прав та обов’язків. А найстрашніше, що ми НЕ БАЖАЄМО це знати. Хто з вас хоч раз прочитав конституцію України не як роман, а як підручник? Хто з вас вивчав КУпАП? Так. Порядній і законослухняній людині ці знання не обов’язкові, але якого закону буде дотримуватися ця людина, якщо вона не знає жодного? А в конституції чітко сказано, що незнання закону не складає відповідальності з порушника. Можливо ранкова цигарка на балконі є порушенням закону і вже сусід пише на вас скаргу у відповідні органи. Ви вважаєте, що нічого не порушували, а на вас уже виписали постанову.
    Таке відношення до правової інформації склалося у нас не вчора, і не за часи незалежності України. Ми народилися з таким відношенням. Наші батьки народилися з ним, наші діди теж, наші прадіді и т.д. Наші діти повторюють це.
    Як так сталося? Пригадайте історію. Слов’яни завжди були такими. Такими були і європейці. Але чому ж у них все змінилося, а у нас ні? Ще за царів і панів кожен батрак знав що і як йому робити. Пан сам казав що треба зробити і як. Тому серед батраків, майже ніколи, не було гарного хазяїна. Вони не думали. Вони просто виконували. Пан їх за це годував, давай певні гроші. Але ніколи і нікому не казав, що праця його робітників була майже безкоштовною (у порівнянні з сучасною оплатою праці робітника). Оплата роботи була на совісті того, хто винаймає робітника. До того ж ніхто не примушував. Хочеш – працюй за ту платню, що я сказав, а не хочеш – шукай іншого працедавця.
    Пішли в минуле царі. Прийшли комуністи. Що змінилося для робітника? З’явився трудовий кодекс у редакції комуністичної партії. З’явилися профсоюзи. Але суттєвих змін не відбулося. Начальник каже що і як робити, бухгалтерія нараховує заробітну платню. Навіщо замислюватися ще про якісь нормативноправові акти, або про якісь закони? Є партія яка сама думає за всіх, сама вказує дорогу якою йти.
    Аж ось і партія десь поділась, та й Москва стала далекою як Австралія… Коли розпався СРСР і в країні запанували бандити, я висловив чи не найпершу власну думку про країну. «Людям дали свободу, але вони не знають що з нею робити». Ні. Звісно в мене була не одна оригінальна і цікава думка до цього, але мені здавалося, що в кожній з них був відголос ЦК КПРС. А тут вперше не було такого відчуття. Звісно я пожартував, але потім мої слова підтвердилися неодноразово.
    Дали свободу. Дозволили самостійно обирати що і як робити. Але в жодному навчальному закладу цьому не вчать. Люди розгубилися. Але свободу дали не лише «простим смертним». Свободу отримали також ті, хто і за часів СРСР обіймав якісь посади, або мав власне (таємне) господарство. Тобто господарі які завжди знали як і що робити. Які добре знали свої права, обов’язки і добре цим маніпулювали.
    Коли країна опинилася у глибокій «дупі», ці господарі почали «рятувати» Україну. Але, як і всі люди, з своєю вигодою. Вкрадені міліони це лише частина їх вигоди. Головна вигода господарів, це можливість маніпулювати законами в своїх інтересах. Навіщо порушувати закон, якщо можна отримати бажане законним способом? Коли вас зупиняє даїшник, він вказує вам на порушення і береться до складання протоколу. Але не відразу. Спочатку він всіма способами домагається вашої згоди на складання протоколу. Навіть якщо ви заперечуєте свою провину. Наприклад:
    - Я не винен. Я не бачив знак. Його вантажівка від мене закрила.
    - Але знак є, і за правилами ви повинні були виконати його вимоги. Я змушений скласти протокол.
    - Добре. Складайте, але я не винен.
    Знайома ситуація? Якщо даїшник випише протокол, постанову і ви їх підпишете, то ви вже навряд чи зможете довести свою невинність. Чому? Хоча б тому, що ви не знаєте як правильно повинен бути складений протокол. Ви не знаєте, що вашу провину необхідно довести. Що усне звинувачення без доказів ні чого не варте. Це чітко зазначено у ст. 62 Конституції України. Тому даїшник і домагається вашої згоди, або визнання провини, хоча б частково. Якщо ви зізналися у своїй провині, то вже доводити нічого не треба. Таким чином працює увесь цей механізм.
    Німецькі робітники аеропорту оголосили про добовий страйк. А хто з вас здатен організувати страйк у своєму відділі? Хоча б на дві години? НІХТО! Чому? Обов’язково знайдеться хтось, хто скаже, що він краще не буде приймати участь у страйку, бо розраховує на премію, або боїться вилетіти з роботи. А за законодавством всі робітники мають право страйкувати. Але страйк повинен проводитись з дотриманням закону. Тобто необхідно подати свої вимоги роботодавцю у письмовій формі. Звісно роботодавець використає ваш папір за призначенням, хоча може і розгляне (що мало вірогідно), але! Подавши ваші вимоги ви тим самим створили підстави для страйку. Страйкувати ви маєте право лише у випадку, коли роботодавець у встановлений законом строк не розглянув ваші вимоги і не зголосився на перемовини з цього приводу. Якщо на великих підприємствах таке можливо, то в невеличких «фірмочках» на цей папір плюнуть і забудуть. А це підстава для страйку. Потім ви у письмовій формі направляєте роботодавцю попередження про страйк де зазначаєте дату і час його проведення. Скоріше за все на таке попередження на вас виллються погрози про звільнення, про скасування премій, і т.д. Такі погрози незаконні. Якщо ви зробите запис цих погроз, то в суді це буде доказом який не можна проігнорувати. Коли весь ваш відділ прийде в зазначений час на роботу і почне страйк… Ох і розлютиться ваш директор… Але ні звільнити вас, ні будь яким іншим чином вас покарати він не має права за законом. Що таке один день простою він добре розуміє. Це і збитки і підмочена репутація. Повірте. Він втрачає більше ніж ви. Єдине що він може зробити, це не дати вам премію. Якщо ж вас звільнять, то звернувшись до суду вас не лише поновлять на своїй посаді, а ще й виплатять всі гроші, що ви могли б отримати за той час що вимушено були безробітні. До того ж можливо відшкодування моральних збитків.
    Ви скажете: «Все це дуже важко психологічно. Це час, нерви, гроші.» І це правда. Окрім грошей. Ваші фактичні витрати будуть лише за відправку ваших вимог і попередження листом з повідомленням. Все інше вам відшкодують. Можливо з «зеленим плюсом». Але якщо не користатися своїми законними правами, то вам ніхто нічого не дасть. Ви думаєте в Європі інакше? Помиляєтесь. Там так само як і у нас. Якщо робітники хочуть поліпшення умов роботи, або підвищення платні, то вони повинні цього добиватись. Вони добиваються – ми ні. І скаржимося на важке життя. Ми боїмося користатися своїми правами. Ми не вміємо захищати свої права та свободи, бо навіть НЕ ЗНАЄМО і НЕ ХОЧЕМО їх знати.
    Чи можна це виправити? Можна. Але не сьогодні, або завтра. Навіть не за п’ять років. Моісей водив іудеїв пустелею сорок років, щоб витравити з їх душ рабів. Хіба він витравив рабську психологію хоч з одного раба? НІ! Жоден раб не став вільний психологічно. Вільними стали їх діти. Вони не були рабами від народження. Вони не знали що таке бути рабом. Вони стали вільні не лише тілесно, але й духовно.
    Не впадайте у відчай. Це насправді так. Неможливо змінити нашу психологію і довести до європейських стандартів. Але ми можемо виховати наших дітей вільними від наших вад. Діти уже в школі будуть користатися своїми правами і свободами, якщо будуть їх знати. А коли виростуть будуть опиратися беззаконню і порушенням своїх прав. Саме діти зможуть продавити цей бар’єр і примусити можновладців дотримуватись законів, які вони самі приймають.
    Треба навчити наших дітей поважати і дотримуватись закону. Треба їх навчити основним положенням законів, що стосуються їх особисто. Будь які інші передвиборчі обіцянки нічого не змінять. Треба мінятися нам. «Простим смертним». Лише тоді передвиборчі обіцянки будуть не лише рекламою партій, а й справді намірами цих партій. До влади рвуться тому, що там можна писати та змінювати закони. Але чого варті ці закони, якщо вони не будуть виконуватись? Адже влада законодавча, це не виконавча влада. Ви чули, що б хтось дуже хотів бути відповідальним за щось? Наприклад відповідальним за графіком прибирання в під’їзді? Ніхто не хоче. А давати «цінні вказівки» охочих хоч греблю гати. Коли ми самі почнемо вимагати виконання тих «цінних вказівок», що видають «пачками» депутати від самих депутатів, то і крісло депутата вже не буде таким привабливим.
    Кожен народ має ту владу на яку заслуговує. Не лише наше керівництво винне в злочинах, що чинить. Ми самі винні, що дозволяємо їм це робити.

    МЕдобит.

    Пятница, Сентябрь 7, 2012 - 18:48, Гость IP: 46.201.249.115

    Поправки к Конвенции о дорожном движении от 8 ноября 1968 года (28 сентября 2004 года) .
    8. Водительское удостоверение может выдаваться для управления
    транспортными средствами следующих категорий:
    A мотоциклы;
    B автомобили (за исключением транспортных средств,
    относящихся к категории A), разрешенная максимальная масса которых
    не превышает 3500 кг и число сидячих мест которых, помимо сиденья
    водителя, не превышает восьми; автомобиль категории B, сцепленный
    с прицепом, разрешенная максимальная масса которого не превышает
    750 кг; автомобиль категории B, сцепленный с прицепом, разрешенная
    максимальная масса которого превышает 750 кг, но не превышает
    массы автомобиля без нагрузки, а общая разрешенная максимальная
    масса такого состава не превышает 3500 кг; ..........

    BE автомобиль категории B, сцепленный с прицепом, разрешенная
    максимальная масса которого превышает 750 кг и превышает массу
    автомобиля без нагрузки; автомобиль категории B, сцепленный с
    прицепом, разрешенная максимальная масса которого превышает
    750 кг, а общая разрешенная максимальная масса такого состава
    превышает 3500 кг; .....

    10. Помимо перечисленных выше категорий и подкатегорий,
    национальным законодательством могут предусматриваться и другие
    категории и подкатегории транспортных средств. Обозначения таких
    категорий и подкатегорий транспортных средств должны отличаться от
    используемых в Конвенции обозначений категорий и подкатегорий
    транспортных средств, при этом должен применяться другой шрифт..........

    Чтоб приехать с прицепом в Украину интуристу надо специально открывать категорию ВЕ
    Владельцы ВУ старых образцов ( без подкатегорий) ,имея категорию "А" ввиду этого потеряли право управлять мотоциклом с коляской или мотороллером типа "Муравей" , поскольку теперь это "В1" - автомобильная подкатегория. ДАИ ,ссылаясь на Постановы КМУ ,а теперь и ПДД , требует от таких граждан замены ВУ и ,зачастую, ненужных экзаменов . С подкатегорией "А1" вообще прокол получился у национальных законотворцев : в Украинском законодательстве - это только мопеды (до 50 см.куб.- это подтверждено ответами на офф.запросы), но по Конвенции - лёгкие мотоциклы до 125 см.куб.,включая и мопеды (Приложение 6 Конвенции). Так что КМУ прав не более, чем предсказатели конца света на 22 декабря сего года. Категории у Кабмина не соответствуют Венской конвенции, или должны иметь другое название. Пожалуйтесь кто-нибудь в Европейский Суд. ЛЮДИ С ФОРУМА ДК

    Пятница, Сентябрь 7, 2012 - 10:33, Гость IP: 94.158.34.242

    Ты,точно,никуда не выбился.Пусть *власть* трахает тебя,быдло.

    Суббота, Сентябрь 1, 2012 - 12:05, Гость IP: 62.151.107.175

    10 РОКІВ ЖИВУ В ІСПАНІІ .ПРАЦЮЮ ВОДІЕМ НА ЕВРОПІ РЕФ.ТАК ОТ НА ГРУЗОВІЙ ЗУПИНЯЮТЬ БАГАТО АЛЕ ТАМ ІНШІ НЮАНСИ.А НА СВОІЙ МЕНЕ НЕ СПИНИЛИ НІ РАЗУ.ХОЧА КОЖНІ ДВІ НЕДІЛІ ІДУ НА РОБОТУ І З РОБОТИ 150 КМ.А НА УКРАІНІ ОДИН РАЗ ІХАВ В ОТПУСК ВІД ГРАНИЦІ ДОДОМУ 120КМ.ЗУПИНИЛИ 8 РАЗІВ. ВІДЧУВ РІЗНИЦЮ ЩО НАЗИВАЕТЬСЯ

    Суббота, Сентябрь 1, 2012 - 00:08, Гость IP: 178.133.150.7

    Останавливали просто так в Эстонии - дунуть в трубку, и останавливали просто так в Португалии на пустой дороге - посмотреть документы. Не скажу, что были доброжелательны. Скорее - крайне подозрительны. В 20-ти других странах полиция появлялась только тогда, когда от них требовалась помощь. А возвращаться сюда реально ТОШНО

    Четверг, Август 30, 2012 - 21:07, Гость IP: 80.239.243.95

    Чтоб приехать с прицепом в Украину иностранцу надо специально открывать категорию ВЕ. Согласно Венской Конвенции водитель категории"В" может буксировать также тяжелый прицеп массой более 750 кг. при условии, что полная масса прицепа не превышает массу снаряженного автомобиля и сумма полных масс автомобиля и прицепа не превышает 3500кг. Украинское ПДД не дают такого права хотя на сайте Харьковского УДАИ написано также как и в Венской Конвенции. Как объяснить сотрудникам ГАИ на въезде в Крым, что я могу буксировать свой прицеп-дачу? Последняя статья закону Украины про Дорожний рух говорит что Венская конвенция имеет высшую юр.силу. На ЕВРО приехали только любители недорогого пива, караванеры и те кто тянет прицеп, лодку, скутер не приехали. Они читают форумы караванинг, Шкода Украина про прицепы. На стационарных блок-постах бегут к импортному прицепу как осы на мед. Надо сказать что все прицепы тяжелее 750 кг оборудованы АЛ-КО тормозами, в отличие от дешевых на волговских рессорах, но выдерживающих тонну и без тормозов

    Четверг, Август 30, 2012 - 19:31, Гость IP: 27.33.143.195

    Тоже самое могу сказать насчёт Австралии.

    Полиции не видно... Ездят по городу, но встречаются редко, никогда не стоят на дороге. Изредка вижу как кого-то догнали и ведут беседу.

    В целом за 6 месяцев остановили один раз в субботу. Тут по субботам периодически выборочно останавливают и просят дыхнуть в трубочку. Процедура от момента остановки, до момента когда вы уезжаете, занимает 30-40 секунд включая искренние извинения полицейского.

    Тут свободно дышишь. Я только здесь понял, коррупция начинается именно с милиции... Возвращаться не хочется... Совсем не хочется...

    Среда, Август 29, 2012 - 11:37, Гость IP: 31.43.236.182

    "Ни в Литве ни в Польше нет никаких спецзагонов полиции - ситуацию когда водитель открывает полицейскому капот, представить просто невозможно. Такого нет в природе."

    Насправді таке дуже можливо і одного разу сталося зі мною: на кордоні Чехії з Німеччиною, Польщі з Німеччиною завжди стоять німецькі патрулі на машинах без жодних позначень. Як тільки бачать машину з ненімецькими номерами, можуть поїхати слідом, потім обігнати, на задньому склі загориться табло "STOP! POLIZEI!" зі стрілочкою вправо, типу прийняти вправо й зупинитися. Так от мене декілька разів зупиняли німці (на машині чеський номер), просто щоб перевірити документи й подивитися чи крадені мобільні телефони, або навігатор! Уявіть собі, звіряли ІМЕІ телефонів і серійний номер навігатора по базі вкраденого майна. Одного разу захотіли щоб я відкрив капот і довго звіряли номери кузова, хв. 20, напевно схожа машина була в списку вкрадених...Так що все залежить від ситуації, інша справа що вони не зупиняли людей, щоб розжитися грішми - в них видно наказ такий був. Часті зупинки чеських водіїв й прискіпливе, упереджене ставлення до чехів стало навіть приводом для скандалу в 2009-му здається. Чехи почали після того так само німців зупиняти, декілька разів бачив на обїздній в Празі. Словом обмінялися любязностями :)

    Среда, Август 29, 2012 - 10:12, Гость IP: 91.193.164.142

    Всё это было бы очень смешно и весело, если бы не было так грустно...